Hüppa postitusele

Change

Volvo S60, 2003a, 2.4D5 96kw


Sellel teemal on 16 vastust

#1
cmk

    Liige

  • liige
  • Postitusi:807
  • Liitus:09 apr 2006
  • Sugu:mees
Tööl igav ja mõtlesin, et teen siis oma kärust ka teema mis sai umbes kaks kuud tagasi soetatud.
Esimene auto oli 1995a. A4 1.9Tdi, nüüd siis ostsin pealkirjas mainitud volvo.
No otsisin ja otsisin, pool eestit sai läbi kammitud, et sobilikku leida.
Jõudsime siis kohilasse, algul oli see auto ikka väga õnnetu, kuid sobis minu hinnaklassi päris kenasti.
Tagatules oli auk, sarniirid, stabika kondid, rooliotsad(oli vist) olid läbi, muidugi müüa jutu järgi pold autol suurt midagi, väike kolks ainult mis maksab vähekene, õnneks oli telefon käepärast ja helistasin kohe tuttavale remondimehele, ütles, et see nali umbes 150 eurot.
Noo sai siis 200 eurot alla kaubeldud(algne hind oli 3800Euri) ja võtsin masina ära.
Seest on ka suhteliselt hädaline tegelikult, kuid neid pisidetaile märkasin alles hiljem, esimeste uste liistud kulunud, juhiistmelt nahk väga räbaldunud(seda märkasin kohe a ei teinud suurt draamat, siiski pole uus auto)

Hetkel siis esisillas jupid vahetatud, tagatuli tehtud ja nipet-näpet veel. Okt. alguses lendas ka poolass laiali, sai siis paar päeva auto seista, info-auto andis esialgseks hinnaks 750euri sellele detailile, otsustasin romula kasuks ja sain 160-ga õnneks, mis oli veider see, et s60 poolass oli täiesti teistsugune ja alla läks detail mis oli hoopiski s80 riiulist võetud.

Vajavad vahetust veel esimesed ja tagumised puksid ja tagumised pidurikettad.
Esimesed piduriklotsid vahetan ka välja kui võimalus, all küll olid tutikad kuid mingid suhteliselt odavad mis vilisevad pidurdamisel metsikult.

Plaanis veel lasta juhiiste korda teha, esimese poritiiva pealt üks mõlk välja tõmmata, veljed tumehalliks värvida, toonklaas, auxi väljund lasta paigaldada.

Hetkel ei oskagi öelda kui palju kogu see nali maksma läheb, eks siis saab teha kui rohkem raha jälle koguneb.

Muidu olen masinaga ikka rahul, ülejäänud küllaltki korras nüüdseks, minekut on ka metsikult imekombel, olen sõit ka 120kw-se s60ga ja ei ütleks, et minuoma palju alla jääb,
Pilte lisan kui saab nüüd millagil pildistada või viskan mõne kehvema kvaliteediga koduarvutist.


Aa, mainiks ära, et auto on kuldset/beezikat värvi.

Ootan ka soovitusi või/ja häid pakkumisi kus mida soodsamalt teha saab.

Muutis cmk, 11 oktoober 2013 - 17:29.

/Liiga suur signatuur.

#2
#Priit

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 312
  • Liitus:13 jaan 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Soovitan soojalt pilte panna. Poolte inimeste jaoks on see ilmselt ainus põhjus, miks seda teemat vaataksid.

#3
cmk

    Liige

  • liige
  • Postitusi:807
  • Liitus:09 apr 2006
  • Sugu:mees
Postitas pildi


Postitas pildi

Oligi plaan panna, tööarvutis lihtsalt polnud miskit, hetkel ainsad pildid mis koduarvutis on hetkel, eks mingiaeg saab juurde teha siis viskan siia ka.
/Liiga suur signatuur.

#4
Timofo

    King

  • liige
  • Postitusi:7 785
  • Liitus:11 juuni 2006
  • Sugu:ei ütle
olen sellise volliga sõitnud päris mitu tuhat kilomeetrit, ma lihtsalt armastan ja vihkan seda autot nii palju.. põhimure on, et see auto lihtsalt ei suuda keerata :D aga minekut on mehiselt ja sõidurõõmu jagub päris ilusti. ma esimest posti päris detailselt läbi ei lugenud, aga ega elektriprobleeme esinenud pole? sellel vollil millega mina ringi kärutan aeg-ajalt on nii palju pisikesi elektrikalasid sees, küll ei tööta istmesoojendus, esiarmatuuril tuled tahavad ära kustuda ja nii edasi

#5
cmk

    Liige

  • liige
  • Postitusi:807
  • Liitus:09 apr 2006
  • Sugu:mees
Elektrikalasid siiani pole esinenud, pöörderaadius tollel autol on jah, hullem kui kehv lihtsalt.
Nüüd põhja alt koliseb midagi, eks esmaspäeval saab täpselt teada mis värk on.
Muidu jaa, pole häda kedagi, pole siiani miskit mis maha murrab esinend.
/Liiga suur signatuur.

#6
cmk

    Liige

  • liige
  • Postitusi:807
  • Liitus:09 apr 2006
  • Sugu:mees
Sai siis sumpsi kinnitus korralikult kinni keevitatud ja kuumaplekk kere külge kinnitatud, kadusid ka liigsed kolinad, nüüd uurin kes taipaks mulle aux väljundi ehitada.
/Liiga suur signatuur.

#7
Obey.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 241
  • Liitus:20 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Sitsiilia
Mis makk sul sees on?

#8
cmk

    Liige

  • liige
  • Postitusi:807
  • Liitus:09 apr 2006
  • Sugu:mees
originaal hu-605 oli vist.
/Liiga suur signatuur.

#9
Obey.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 241
  • Liitus:20 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Sitsiilia
Kui makki lahti võtta ja kuuma jootekolviga rünnata ei taha, siis siin pakutakse alternatiivset lahendust.
http://foorum.volvoclub.ee/viewtopic.php?f=21&t=16218&sid=87e65d08f56e3c51a564e5ce90a4d153
I
seenesest pole väga raske ise ka joota. http://www.matthewsv...olvo-radio.html

#10
cmk

    Liige

  • liige
  • Postitusi:807
  • Liitus:09 apr 2006
  • Sugu:mees

Vaata postitustObey., 15 oktoober 2013 - 16:48, kirjutas:

Kui makki lahti võtta ja kuuma jootekolviga rünnata ei taha, siis siin pakutakse alternatiivset lahendust.
http://foorum.volvoc...564e5ce90a4d153

Iseenesest pole väga raske ise ka joota. http://www.matthewsv...olvo-radio.html




otsingi inimest kes korralikult selle kokku joota mõistliku hinnaga mõistaks, ise keeraks tuksi probably.
/Liiga suur signatuur.

#11
cmk

    Liige

  • liige
  • Postitusi:807
  • Liitus:09 apr 2006
  • Sugu:mees
Noo hetkel siis aux väljund sisse joodetud, siinkohal tänan vana tuttavat autofänni kadrinast.
Nüüd täna õhtul lappan sisu kokku tagasi.
Omas lolluses(jätsin võtme ette kui kliimat eemaldasin) põleb nüüd srs airbagi tuli, peab mingipäev diagnosti kustutamisele minema.

Järgmisena uurin, et kes teeks nahaparandused istmetele ära, siis ehk üks mõlk vaja välja tõmmata ja siis alles toonklaas, mis pole nii oluline.
/Liiga suur signatuur.

#12
Ralvo

    Mister Raivo

  • liige
  • Postitusi:5 765
  • Liitus:05 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:su naise tuss
Volvodel on veits kehv nahk jep, lasin mõlemad esiistmed üle teha, läks maksma 250€. Masina kohta ütlen seda, et ise kaalusin kunagi ka antud isendit :) Edu edaspidiseks sulle

Posted Image


View PostRobi., on 24 oktoober 2018 - 12:10, said:


SKateing is for daun syndrom kids like bmx


Posted Image Like Raivo


#13
cmk

    Liige

  • liige
  • Postitusi:807
  • Liitus:09 apr 2006
  • Sugu:mees
Edu läheb vaja, raha ka muidugi.
Ma tahan aint antud koha ära lasta parandada, mitte tervet istet teha, hakkaks rahakotile muidu liialt.
/Liiga suur signatuur.

#14
cmk

    Liige

  • liige
  • Postitusi:807
  • Liitus:09 apr 2006
  • Sugu:mees
Sai ka 800w (350rms) subwoofer sisse installiseeritud, hi-low converteriga, seega igasugune salongist juhtmete vedamine jäi õnneks ära.
Tegin paremaid pilte ka hiljuti, eks kui arvutisse saan nood pandud jagan siingi.
/Liiga suur signatuur.

#15
Rannet

    Liige

  • liige
  • Postitusi:296
  • Liitus:01 juuli 2007
  • Sugu:mees
Kena masin, aasta ka juba norm :D

#16
cmk

    Liige

  • liige
  • Postitusi:807
  • Liitus:09 apr 2006
  • Sugu:mees
Postitas pildi
/Liiga suur signatuur.

#17
cmk

    Liige

  • liige
  • Postitusi:807
  • Liitus:09 apr 2006
  • Sugu:mees
ja ongi mu volvo läinud, asemele tuli 2002 aasta audi a4 avant, eks mingi lähiajal teen ka sellekohta teema, volvo pold lihtsalt minujaoks.
/Liiga suur signatuur.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat