Hüppa postitusele

Change

Puhkekohta vms, odavamalt?


  • Sa ei saa siia teemasse postitada
Sellel teemal on 5 vastust

#1
ThaBosss

    Liige

  • liige
  • Postitusi:637
  • Liitus:23 apr 2011
  • Sugu:mees
Otsin mõnusat puhkekohta, kuhu kahekesi ühe preiliga minna ütleme et nädalavahetuseks umbes. Plaanis 2 mõnusat ööd veeta, päeval võiks tegemist olla, ujumine, saun, söögi tegemis võimalus, mida iganes. Tahaks, et koht oleks selline võimalikult väike ja mõnus hubane kahele inimesele ja hind 2 päeva eest mitte väga kallis. Tahaks romantilise õhkkonna luua, vann oleks kaa mõnus, või siis bassein, tünnisaun vms. Pakkuge igasugu võimalusi viljandist väljaspool, ehk jõgeval, pärnu pool, kuskil mere, järve, jõe ääres, mida iganes :)

Ootan väga teie kogemusi, pakkumisi jnejne :)

Aitäh...

Muutis ThaBosss, 01 november 2013 - 22:42.


#2
ThaBosss

    Liige

  • liige
  • Postitusi:637
  • Liitus:23 apr 2011
  • Sugu:mees
4. magamistoa eest maksta oleks natukene mõttetu, tahaks ikkagi kahekesi minna ja mingisuguse romantilise õhkkonna luua... maja, tuba vms ei pea olema üldse suur, lihtsalt, et seal oleks tegevust. Vann, kuskilpool mingi saun vms, söögitegemis võimalus...

#3
E-THUG

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 201
  • Liitus:04 juuli 2008
  • Sugu:mees

Vaata postitustTshabalalalalalalalala, 02 november 2013 - 10:18, kirjutas:

Võin enda maamaja laenata, tünnisaun ,tava saun, kaks magamiskohta, kamin, elekter ja pesemisvõimalused ofc, järv kohe maja taga. digitv, internet täispakett kõik asjad olemas.

võime kolmekesi möllata su naisega ju

Su attemptid selliselt semi trollida oma postidega on jube igavad. :( i is disappoint

Audi, 7 dets 2009, 21:23, kirjutas:

Ma kasutan Sensodyne Whitening pastat. Teeb ilusti valgeks, pole vajadust mingi keemia jaoks.

Vaata postitust



#4
Ralvo

    Mister Raivo

  • liige
  • Postitusi:5 765
  • Liitus:05 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:su naise tuss

Vaata postitustTshabalalalalalalalala, 02 november 2013 - 10:52, kirjutas:

ma ei trolligi, maja on olemas, mina olen vaba, mingit üüri ma selle eest ei taha sest maja asub kaugel ja vähesed sõbrad viitsivad seal koguaeg käia. miks mitte teha midagi uut ja huvitavat. kui poiss ei ole huvitatud siis naine ikka.

U serious? Oleksid ise ka mingi õliga oma naist sheerinud w?

Posted Image


View PostRobi., on 24 oktoober 2018 - 12:10, said:


SKateing is for daun syndrom kids like bmx


Posted Image Like Raivo


#5
Väljavalitud

    Фашисты!!

  • liige
  • Postitusi:3 672
  • Liitus:13 aug 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kompartei juhatus
http://cherry.ee 's päris head pakkumised selliseks jamaks

Muutis Väljavalitud, 02 november 2013 - 22:58.


#6
Raivo

    Liige

  • liige
  • Postitusi:493
  • Liitus:19 aug 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Estonia
Voucherite kaudu leiab jah vahepeal häid asju, hiljuti oli saaremaal grand roses tuba kahele mingi 55€, suhteliselt odav võrreldes tavahinnaga.

Vaata postitustTshabalalalalalalalala, 02 november 2013 - 16:37, kirjutas:

rahu rahu rahvas. saan aru et avalik hukkamõist on tavaline, sest sellised juhtumid ei ole tavalised aga kammoon mehed. elame heaoluühiskonnas, keegi ei kasuta kedagi kurjalt ära ja asju jagatakse sõbralikult. no ma ei tea kas ma käin nii vales seltskonnas aga kolmekat oleks täiesti normaale teha ja nagu mulle autori jutust mulje jääb siis nad pole veel suhtesgi vaid lihtsalt tahab muljet avaldada oma crushile.

For real :D? Krt mõnele jõuab küll vist mõistus päris pikaldase hilinemisega kohale, või siis üldsegi mitte. Tõesti arvad, et selline variant oleks aktsepteeritav kellegi poolt? Inimene otsib siiski romantilist kohta, mitte mingit kolmekat suvalise jorsiga kuskilt foorumist. Sul pole vist suhtes olemisest õrna aimugi.
Q.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat