Jump to content

Change

Kõrvaklappide parandamine


  • You cannot reply to this topic
4 replies to this topic

#1
Mister

    Liige

  • liige
  • Posts:4,952
  • Joined:25 Feb 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn-Nõmme-Hiiu
Hei
Mina jälle :D
Et ostsin nüüd uued kõrvaklapid ära, aga vanad olid lihtsalt niivõrd tasemel klapid, et uutega tunnen ennast ikka väga ebamugavalt. Selline küsimus, et kas kellegil on olnud kogemusi sellega, et neil parempoolne klapp enam ei funka (arvatavasti mingi ühendus siis pekkis vmt) ja on leidnud sellele mingi lahenduse/ viisi parandamiseks?

Ehk on mingeid nippe, kui ei ole, siis eks ajan läbi pasa uutega ära.

#2
Kevva.

    Liige

  • auliige
  • Posts:10,097
  • Joined:18 Jun 2007
  • Sugu:mees
No arvatavasti ühendus lahti tulnud ja saad selle ise ka kokku panna kui terav silm ja käed ei värise. Miks uusi sama vana mudeli järgi ei ostnud?

#3
Mister

    Liige

  • liige
  • Posts:4,952
  • Joined:25 Feb 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn-Nõmme-Hiiu

View PostKevva., on 05 November 2013 - 17:40, said:

No arvatavasti ühendus lahti tulnud ja saad selle ise ka kokku panna kui terav silm ja käed ei värise. Miks uusi sama vana mudeli järgi ei ostnud?

Ütleme nii, et lootsin, et ehk uued klapid teevad jälle mingi level upi mu jaoks. Oleks pidand jah kohe sama mudeli otsima, millega juba rahul olin.
Saatsin nüüd poodi kirja, et ehk saan tagastada kuna phm täiesti kasutamata ja pakend ja värgid kõik alles.
Üritan mingi youtube video järgi vanasid parandada ka. Ei õnnestu, siis ei õnnestu, kaotada pole midagi.

#4
NEONET

    Silver

  • liige
  • Posts:713
  • Joined:19 Jun 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Sageli peitub sellistes olukordades probleem pistikus, ehk siis isases 3,5mm otsas, mis asub juhtme otsas. Uue otsa saad näiteks Noorest Tehnikust või Ebay-st umbes 0.5 - 1 €-ga, ühendamine ei ole ka raske, kui ise hakkama ei saa siis aitab Google.

-minul korduvalt nii olnud, peamiselt on tunnuseks see, et töötab vaid üks klapp (kanal), mõnikord hakkab ka teine tööle kui pistikut pesas pisut väänata/pöörata.
Kui vajad veebilehte -->VEEBILAHENDUSED<-- või muud abi veebis.

#5
misterx

    Liige

  • liige
  • Posts:175
  • Joined:13 Nov 2011
  • Sugu:mees
Endal on juhtunud nii, et sõlm, mis juhtmesse tehakse, et neid klapi küljest ära ei annaks tõmmata, on kuidagi valesse asendisse sattunud ja muljuda saanud. Olen vigastatud juhtme osa lihtsalt vahelt ära lõikanud ja korda saanud.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users