Hüppa postitusele

Change

AUDI A3 74kw 1997 - keegiteine


Sellel teemal on 14 vastust

#1
Keegiteine

    Liige

  • liige
  • Postitusi:415
  • Liitus:27 okt 2011
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Pikalt ei oskagi nüüd rääkida aga läbi juhuse soetasin endale siis audi a3-me.

Admed:

Mootor: 1.6 bensiin (74kw)
vedav sild: esivedu
käigukast: manuaal

Mugavusvarustus:

2x elektrilised akende tõstukid
elektrilised välispeeglid
katuseluuk (klaasist, elektriline)
2x peeglid päikesesirmides (valgustusega)
rulookardin tagaaknal


Kohe teisel päeval peale ostu läks mootoripadi katki, mille tõttu kadus ka käiguhoovastikust mingi julla ära seega sain kohe alguses teda remontida. Õnneks midagi hullu polnud ja remont läks mulle 30€ maksma. Kuna aga sain selle masina tõepoolest naeruväärse hinnaga siis olen esialgu täitsa rahul. Loomulikult on tegemist suhteliselt vana masinaga ja väikseid vigu ikka leidub. Näiteks hetkel ei käi juhipoolne aken alla ja kuskil on väike leke, mida ma ei suutnud hetkel üles leida (lekib ainult sooja mootoriga). Ka musooni kohapealt on asi hetkel üpriski nukker - makiks on blaupunkti kiel cd32, mille ostsin juurde auxi ja kõlariteks on tehase originaalid, mis teevad kohutavat heli.

Mõned pildid ka:
Spoiler

Muutis Keegiteine, 10 november 2013 - 18:06.

Postitas pildi

#2
Ralvo

    Mister Raivo

  • liige
  • Postitusi:5 764
  • Liitus:05 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:su naise tuss
Sõbral selline masin, tore litsilõks on. Edu edaspidiseks.

Posted Image


View PostRobi., on 24 oktoober 2018 - 12:10, said:


SKateing is for daun syndrom kids like bmx


Posted Image Like Raivo


#3
Keegiteine

    Liige

  • liige
  • Postitusi:415
  • Liitus:27 okt 2011
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Spoiler


Oskab keegi rääkida, mis see tähendab, kui see kollane (auto pildiga) tuli käivitamisel vilkuma hakkab ja auto käivitub vaid korraks, surres kohe jälle välja? Nimelt täna hommikul oli selline lugu. Proovisin siis kohe uuesti käivitada ja jälle sama pull. Seejärel võtsin võtme korra süütest välja ja ootasin mingi 10 sekundit ja proovisin uuesti ning seekord käivitus auto normaalselt.
Postitas pildi

#4
Palm.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 304
  • Liitus:02 juuni 2012
  • Sugu:mees
Mul oli taoline teema talvel..kui õieti mäletan, siis oli tegu mingi anduriga, mis segast peksis.

#5
APO

    Liige

  • liige
  • Postitusi:710
  • Liitus:30 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Läänemaa
Ma küll seda pilti millegipärast ei näe, aga kirjelduse järgi ja selle järgi, et peale käivitumist kohe välja sureb ütleksin, et tegu on immo veaga.

Edit:Nüüd näen pilti ka, tegu immo tulega jah.

Muutis APO, 13 november 2013 - 19:40.

Interneti foorumites vaidlemine on nagu paraolümpia isegi kui võidad ikka oled väärakas

#6
Palm.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 304
  • Liitus:02 juuni 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitustAPO, 13 november 2013 - 19:34, kirjutas:

Ma küll seda pilti millegipärast ei näe, aga kirjelduse järgi ja selle järgi, et peale käivitumist kohe välja sureb ütleksin, et tegu on immo veaga.

Edit:Nüüd näen pilti ka, tegu immo tulega jah.



Just just, ma vaatasin ka just manualist järgi ning tegu immo tulega. See andur oligi lahti mul, või miskit sarnast.

#7
Keegiteine

    Liige

  • liige
  • Postitusi:415
  • Liitus:27 okt 2011
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Selge... seda vist ise fixima ei hakka?
Postitas pildi

#8
Rait^

    imported danish pipe tobacco

  • liige
  • Postitusi:1 832
  • Liitus:07 sept 2004
  • Sugu:mees

Vaata postitustKeegiteine, 13 november 2013 - 22:04, kirjutas:

Selge... seda vist ise fixima ei hakka?


Üks variant on googeldada, sest inimestel on ALATI sarnaseid probleeme olnud. Samuti ei pruugi see üldse midagi keerulist olla. Võid veidi uurida, a kui viitsimist ja aega pole, siis lase kellelgi teha jah.
ಠ_ಠ

#9
Keegiteine

    Liige

  • liige
  • Postitusi:415
  • Liitus:27 okt 2011
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
seda immo jama enam pole olnud seega erilist tähelepanu temale ei pööranud aga nüüd on hoopis suurem probleem, nimelt leidsin ilmselt selle õli lekke koha ja see pole üldse heas kohas ehk siis täna hakkas roolivõim häält tegema ja nii palju kui ma nüüd netist uurisin siis selgub, et see roolilati jama on nendel A3-del üks tüüpvigadest. Kerge video kah (hääl muutub, kuna rooli liigutakse samal ajal): https://www.dropbox....2221%5B1%5D.mp4

Huvitav, mis oleks nüüd kõige parem variant. Lugesin, et neid roolilatte parandatakse ka aga hind sellegi poolest suhteliselt kirves.


// täna sai makile aux lisatud. juhe tuleb hetkel väga lambise koha pealt välja, kuna ei viiitsinud hetkel mingit spets auku kuhugi puurida.
Spoiler

Postitas pildi

#10
Andrus

    Andrus

  • liige
  • Postitusi:2 011
  • Liitus:11 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
omasin sama mudelit aga 1,8 mootoriga.
kusjuures, mul läks sama tuli põlema ja asi lõppes kütusepumba vahetusega.

-OINK-, 5 mai 2011, 18:07, kirjutas:

Sellest on tõmmatud maksimaalselt üks kõss , ehk siis pmst pool mahvi .

Vaata postitust



Ehk siis 1 kõss=0,5 mahvi... tänapäeva mõõtühikud...

#11
Keegiteine

    Liige

  • liige
  • Postitusi:415
  • Liitus:27 okt 2011
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Selge, hetkel mul masin igatahes paranduses ja kõik tähtsamad asjad vaadatakse üle (sealjuures pannakse ka uus roolilatt - 220€) ja kogu krembel pidi mingi 400 euri maksma minema. Loodame, et siis masin peale sellist parandust ka kestab.
Postitas pildi

#12
Keegiteine

    Liige

  • liige
  • Postitusi:415
  • Liitus:27 okt 2011
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
ega keegi siit audi audioga pole tegelenud? nimelt probla selles, et hetkel pagassis olev tehase nokia supakas ei mängi ning tundub, et tagumised 2 kõlarit mängivad ka üsna vaikselt. Ma arvan, et viga võib seisneda juhtmete ühenduses, kuna hetkel on maki taga paras segadus (lisan lõppu mõned pildid ka sellest). Kuna hetkel väga suurt väljaminekut ei plaaninud teha siis mõtlesin, et vahetaks ainult eesmised kõlarid vähe asjalikumate komponentide vastu (Clarion SRE1322S) ja ka maki vahetaks välja (http://www.audiocity...clarion/cz102er)


Spoiler


PS! oskab keegi öelda, et millise tähtsa juhtmega võib teisel pildil tegemist olla?
Postitas pildi

#13
siimtali112

    Napoleon constructed his battle plans in a sandbox.

  • liige
  • Postitusi:1 944
  • Liitus:28 jaan 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Clarioni makki ja kõlareid küll ei soovitaks, nende kvaliteet on lihtsalt niivõrd madal.. Või vähemalt 2 aastat tagasi oli, vaevalt see nüüd tõusnud on.
Sai autos vahetatud Clarioni makk Pioneeri vastu ja no uskumatu vahe. Samalugu kõlaritega - võivad küll toredad Wattid kirjas olla, kuid reaalselt hakkavad üsna madalal helitugevusel kärisema ja lärisema..

Midagi taolist äkki: http://www.audiocity...iod/deh-1500ubg
Samas Noortehnikus sama makk odavam: http://www.noortehni...roduct_id/4753/

Ilma USB-ta on ka veidi odavamaid(10€ odavamad), kuid soovitaks ikkagi USB toega, hoiad selle 10€ aastaga juba toorikutelt ja oma CD-de kirjutamise peale kuluva aja pealt kokku.
Ja vaata üldse Noortehnikust, tunduvad asjad odavamad, kui Audiocity-s.

Muutis siimtali112, 08 detsember 2013 - 19:43.


#14
E

    Agent

  • liige
  • Postitusi:1 590
  • Liitus:27 apr 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn, deep underground

Vaata postitustsiimtali112, 08 detsember 2013 - 19:38, kirjutas:

Samas Noortehnikus sama makk odavam: http://www.noortehni...roduct_id/4753/

Ilma USB-ta on ka veidi odavamaid(10€ odavamad), kuid soovitaks ikkagi USB toega, hoiad selle 10€ aastaga juba toorikutelt ja oma CD-de kirjutamise peale kuluva aja pealt kokku.


Mis mõte üldse cd lugejal on?
http://www.noortehni...roduct_id/4833/ Endal mingi eelmine versioon sellest makist ja ei kahetse
trust me, i'm an engineer

#15
siimtali112

    Napoleon constructed his battle plans in a sandbox.

  • liige
  • Postitusi:1 944
  • Liitus:28 jaan 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Vaata postitustE, 08 detsember 2013 - 23:08, kirjutas:

Vaata postitustsiimtali112, 08 detsember 2013 - 19:38, kirjutas:

Samas Noortehnikus sama makk odavam: http://www.noortehni...roduct_id/4753/

Ilma USB-ta on ka veidi odavamaid(10€ odavamad), kuid soovitaks ikkagi USB toega, hoiad selle 10€ aastaga juba toorikutelt ja oma CD-de kirjutamise peale kuluva aja pealt kokku.


Mis mõte üldse cd lugejal on?
http://www.noortehni...roduct_id/4833/ Endal mingi eelmine versioon sellest makist ja ei kahetse

Panin sellepärast selle kirja, kuna omanik ütles, et ei plaaninud väga väljaminekuid ja pakkusin sellepärast soodsamaid variante ka.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat