Jump to content

Change

ajateenistuse pikendus


  • You cannot reply to this topic
3 replies to this topic

#1
Keegiteine

    Liige

  • liige
  • Posts:415
  • Joined:27 Oct 2011
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Niisiis probleem on järgmine. Mul pani sõber, et tahab 2014 suvi väkke minna aga nüüd mõtles ümber ja siit tekibki küsimus, et kas tal on võimalik kuidagi uuesti pikendust saada või siis kas ta saaks minna sportlasena kolmeks kuuks. Taustaks jagan veel nii palju infot, et tegeleb üpriski kõval (Eesti mõttes) tasemel taipoksiga ja hetkel teeb veel treeneripabereid, et saaks uuest aastast ise trenne anda.
Postitas pildi

#2
Mäkk

    Modeliitmäkk

  • auliige
  • Posts:7,468
  • Joined:16 Jun 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:UT

Vaata postitustKeegiteine, 16 December 2013 - 15:07, kirjutas:

Niisiis probleem on järgmine. Mul pani sõber, et tahab 2014 suvi väkke minna aga nüüd mõtles ümber ja siit tekibki küsimus, et kas tal on võimalik kuidagi uuesti pikendust saada või siis kas ta saaks minna sportlasena kolmeks kuuks. Taustaks jagan veel nii palju infot, et tegeleb üpriski kõval (Eesti mõttes) tasemel taipoksiga ja hetkel teeb veel treeneripabereid, et saaks uuest aastast ise trenne anda.

Põmst nagu esimene koht kus seda küsida oleks KRA, kus mutid saavad palka sellistele küsimustele vastamise eest.
Postitas pildi
“Whereof one cannot speak, thereof one must be silent.”
― Ludwig Wittgenstein

#3
siimtali112

    Napoleon constructed his battle plans in a sandbox.

  • liige
  • Posts:1,944
  • Joined:28 Jan 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Vaata postitustKeegiteine, 16 December 2013 - 15:07, kirjutas:

Niisiis probleem on järgmine. Mul pani sõber, et tahab 2014 suvi väkke minna aga nüüd mõtles ümber ja siit tekibki küsimus, et kas tal on võimalik kuidagi uuesti pikendust saada või siis kas ta saaks minna sportlasena kolmeks kuuks. Taustaks jagan veel nii palju infot, et tegeleb üpriski kõval (Eesti mõttes) tasemel taipoksiga ja hetkel teeb veel treeneripabereid, et saaks uuest aastast ise trenne anda.

Kaitseväe seaduse § 61 lõige 3 ütleb: "Ajateenistuse kestuse, mis ei või olla pikem kui 12 kuud ja lühem kui 8 kuud, määrab kaitseministri ettepanekul Vabariigi Valitsus."
Seega see kolme kuu variant ei ole võimalus. Polegi kuulnud, et selline variant üldse olemas oleks? Kust ta seda kuulis?
Tavaliselt nad hästi ei suhtu sellesse, kui oled ise öelnud mingisuguse aja juba, millal soovid aega teenima minna(ehk oled arvatavasti juba saanud ajapikendust). Aga alati võib KRA-sse helistada ja loota, et tädil on väga hea päev olnud :)

Edited by siimtali112, 20 December 2013 - 10:25.


#4
Sander

    Mighty as...

  • auliige
  • Posts:3,044
  • Joined:13 May 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnumaa/Tallinn
Spordirühma saamiseks on eraldi eeldused. Minu mälu järgi oli neil kunagi lühendatud aeg, miskine kolm kuud, ma ei tea, kas enam see asi eksisteerib. Küll on aga neil võimalus KV`st tihedamini välja saada. Välja saadakse üsna tihedalt, peamiselt treningute pärast. Olen spoileris ära märkinud spordirühma kandideerimise eeldused:

Spoiler

Bend if you must, but never brake!





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users