Hüppa postitusele

Change

M: Godhyr Riot Points


Sellel teemal on 104 vastust

#41
Soppe

    Liige

  • liige
  • Postitusi:775
  • Liitus:03 nov 2011
  • Sugu:mees

Vaata postitustmcsannu, 04 veebruar 2014 - 15:13, kirjutas:

Lol, ega see vahvel pole kus keskmine vanus on 13.


Paljud, kes selliseid mänge mängivad on alaealised ning neil pole vahendeid, et osta RP'd ise.
Seega nad kasutavad sellist teenust.
Need, kes saavad ise osta, ostavad ise.

Muutis Soppe, 04 veebruar 2014 - 16:37.


#42
Swag

    Liige

  • liige
  • Postitusi:513
  • Liitus:04 jaan 2011
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Mustamäe
Mis asi sa oled Soppe ? Pepupoiss noh. Mcsannu väitis, et neonetlased on vanemad kui vahvli omad ja meil on ajud, et asju ka ilma vahendustasuta endale sebida.

Edu müümisel, kui keegi tõesti soovib. Pidin lihtsalt siia kirjutama, sest see Soppe hakkab lihtsalt juba rämedalt närvidele käima, pigem loob ta veel negatiivsema varjundi kogu su imagole.

Muutis Swag, 04 veebruar 2014 - 16:54.

Kids running around fucking in the bushes.

#43
haribo

    Keep going!

  • liige
  • Postitusi:1 893
  • Liitus:06 jaan 2008
  • Sugu:mees

Vaata postitustSwag, 04 veebruar 2014 - 16:54, kirjutas:

Mis asi sa oled Soppe ? Pepupoiss noh. Mcsannu väitis, et neonetlased on vanemad kui vahvli omad ja meil on ajud, et asju ka ilma vahendustasuta endale sebida.

Edu müümisel, kui keegi tõesti soovib. Pidin lihtsalt siia kirjutama, sest see Soppe hakkab lihtsalt juba rämedalt närvidele käima, pigem loob ta veel negatiivsema varjundi kogu su imagole.

tundub tõesti, nagu oleks vennad Tiit ja Teet Neonetti sattunud.


ise soovitan teema lukku panna/kustutada, sest nüüd vast on kõik juba teadlikud,et selline võimalus on olemas

#44
Tannuu

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 669
  • Liitus:19 märts 2009
  • Sugu:mees
see on põhimõtteliselt nagu runes memberi müümine ju? :D in b4 lock

#45
Godhyr

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:74
  • Liitus:30 jaan 2014
  • Sugu:mees
Imo laske oma pisarad valla. Moderaatorid ise otsustavad mis teevad, mina Teiega siin vaidlema ei hakka, ammu teada et pole foorum selleks loodud. Netis vaidlevad kõik elulõpuni ;)

#46
Godhyr

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:74
  • Liitus:30 jaan 2014
  • Sugu:mees
BUMP! :)

#47
Godhyr

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:74
  • Liitus:30 jaan 2014
  • Sugu:mees
Täna oli päris palju ostjaid neonetist :)

#48
metsavaras

    Teravaim kriit pliiatsis

  • REPTIIL
  • Postitusi:22 022
  • Liitus:20 veebr 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Ma lihstalt ei usu, et 19min jooksul siit keegi neid punkte käinud ostmas.
Ja üleüldsegi ei usu seda juttu, peale Soppe vaevalt siin sinuga keegi tegemist üldsegi teeb.

-soovid oma reklaami siia?-


#49
Godhyr

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:74
  • Liitus:30 jaan 2014
  • Sugu:mees
Boo hoo, tere tulemast internetti. Haarasid kinni 19 minutist kuna postitasin selle 00:19? BOOOOOOO HOOOOOOO, what a genius. Kahjuks mõtlesin ka eelnevat päeva, BOOOO HOOO again.

Kui HÄRRA metsavaras soovib, siis äkki hakkan igast tehingust võtma tõestuse, kust foorumist ja täpsed kellaajad. Jah muidugi ei tee keegi minuga tegemist, seepärast ongi mul üle 2800 like facebooki fännilehel, BOOO HOOO.

#50
dyy

    Liige

  • liige
  • Postitusi:405
  • Liitus:10 nov 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitustGodhyr, 09 veebruar 2014 - 17:43, kirjutas:

Boo hoo, tere tulemast internetti. Haarasid kinni 19 minutist kuna postitasin selle 00:19? BOOOOOOO HOOOOOOO, what a genius. Kahjuks mõtlesin ka eelnevat päeva, BOOOO HOOO again.

Kui HÄRRA metsavaras soovib, siis äkki hakkan igast tehingust võtma tõestuse, kust foorumist ja täpsed kellaajad. Jah muidugi ei tee keegi minuga tegemist, seepärast ongi mul üle 2800 like facebooki fännilehel, BOOO HOOO.

tra sa tont eputad, kui sind haterid ei koti siis ole vait ja tegele oma pasaga edasi

#51
keex ,

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 411
  • Liitus:17 juuni 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Vaata postitustGodhyr, 09 veebruar 2014 - 17:43, kirjutas:

Boo hoo, tere tulemast internetti. Haarasid kinni 19 minutist kuna postitasin selle 00:19? BOOOOOOO HOOOOOOO, what a genius. Kahjuks mõtlesin ka eelnevat päeva, BOOOO HOOO again.

Kui HÄRRA metsavaras soovib, siis äkki hakkan igast tehingust võtma tõestuse, kust foorumist ja täpsed kellaajad. Jah muidugi ei tee keegi minuga tegemist, seepärast ongi mul üle 2800 like facebooki fännilehel, BOOO HOOO.


booo hooo :D:DD eiiiiiii heahea (Y)

btw kes ilma teenustasuta RP osta tahab, siis mu postkast on avatud

#52
haribo

    Keep going!

  • liige
  • Postitusi:1 893
  • Liitus:06 jaan 2008
  • Sugu:mees

Vaata postitustGodhyr, 09 veebruar 2014 - 17:43, kirjutas:

Boo hoo, tere tulemast internetti. Haarasid kinni 19 minutist kuna postitasin selle 00:19? BOOOOOOO HOOOOOOO, what a genius. Kahjuks mõtlesin ka eelnevat päeva, BOOOO HOOO again.

Kui HÄRRA metsavaras soovib, siis äkki hakkan igast tehingust võtma tõestuse, kust foorumist ja täpsed kellaajad. Jah muidugi ei tee keegi minuga tegemist, seepärast ongi mul üle 2800 like facebooki fännilehel, BOOO HOOO.


Kasutasid Like müümise teenust, et sul nii palju like on fb-s? kuna ma huvi pärast vaatasin striimi ja no mina seal küll midagi head ei leidnud (no offence).

see BOO HOOO eputamine sulle ka positiivset kuulust juurde ei anna.

poleks nokkima hakkanud, aga kuna sa ise seda nõuad pidevalt, siis sa seda ka foorumlaste käest saad.

#53
Godhyr

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:74
  • Liitus:30 jaan 2014
  • Sugu:mees
dyy - Tänan, et arvamust avaldasid, oleksid sa selle kirjutamata jätnud, poleks ma praegu näppe pidanud raiskama, ühesõnaga... väga inetu Sinust.

keex , - Ma olen kursis, et väga paljud müüvad üldse "tasuta", kuid mis mõte sel reaalselt on? Nagu ütles üks mu ostja: "Parem ostan kartulid Prismast, vahet pole kui külapoes on -50% odavamad" Täpselt nii see toimib. :P

haribo - Tänan, et avaldasid oma arvamust Likede ostmise kohta. Huvi pärast vaatasid streami jah, okei. Kui ütled, et seal pole midagi huvitavat Sinu jaoks, siis I get it. Võtan arvesse ja proovin leida inimesi, kellele meeldib. Ja usu - neid on. Huvipärast võiksid streamida 5 kuud, tahan näha kas jõuad nii kaugele. Nokkima hakanud? Mina tegin selle teema siia ainult selleks, et midagi müüa. See mis siin räägitakse, ei liiguta mind karvavõrdki. :P "Nõuad pidevalt" - Palun ära kujuta ette. Minupoolest võiksid siia kirjutada ka 1000 neoneti kutti, olekski koguaeg BUMPED. :D


Igatahes, nagu ma alati ütlen -
Make love not hate.

+
üleüldiselt on üldse kurb lugeda Eesti foorumeid, enamus situvad üksteisele pähe, kätele, igasugu muudele kehaosadele. Jagage parem asjalikku infot, mitte sitta.

Muutis Godhyr, 10 veebruar 2014 - 01:25.


#54
megamees

    BUFU

  • liige
  • Postitusi:2 066
  • Liitus:04 okt 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Sa oled ikka next level vana :D
A btw, kes tahab ilma vahendustasuta RP-d PM mulle. Õpetan, kuidas oma internetipanga kontolt turvaliselt ilma vahendajata osta.

#55
Godhyr

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:74
  • Liitus:30 jaan 2014
  • Sugu:mees
Megamees, loe mu osa @ keex läbi ja saad teada, et paljusid ei huvita see 1€ nii väga üldsegi mitte, pigem on asi põhimõttes, et osta lihtsalt Minult. :P

Päris huvitav oleks teada, kui palju üldse on sellistel kuttidel inimesi, kes teevad seda täiesti tasuta. :o Ausalt, ei saa aru kas inimestel ulme palju aega, või mis on põhjus. Arvan, et kuskilt mingi nuts ikka tuleb. :o But haooooo

#56
mcs8

    /care

  • liige
  • Postitusi:3 773
  • Liitus:28 juuli 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
sa unustasid oma viimases postis mainida "täna oli jälle 100 ostjat. a lol mul tõestust ei ole a nad rly eksisteerivad :) smail :) boo hoo :) mul on stream xd :)"

#57
Godhyr

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:74
  • Liitus:30 jaan 2014
  • Sugu:mees
OKei, edaspidi ei hakka isegi ühelegi attention whorele siin vastama, kel räme vajadus suruda/suhelda. Igatahes BUMP!

#58
metsavaras

    Teravaim kriit pliiatsis

  • REPTIIL
  • Postitusi:22 022
  • Liitus:20 veebr 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Vaata postitustGodhyr, 09 veebruar 2014 - 17:43, kirjutas:

Boo hoo, tere tulemast internetti. Haarasid kinni 19 minutist kuna postitasin selle 00:19? BOOOOOOO HOOOOOOO, what a genius. Kahjuks mõtlesin ka eelnevat päeva, BOOOO HOOO again.

Kui HÄRRA metsavaras soovib, siis äkki hakkan igast tehingust võtma tõestuse, kust foorumist ja täpsed kellaajad. Jah muidugi ei tee keegi minuga tegemist, seepärast ongi mul üle 2800 like facebooki fännilehel, BOOO HOOO.

BooHooQQ, täielik butthurt.
Mind sinu fännid ei huvita. Kui ma nüüd päris aus olen. Aga kui nad sulle nii korda lähevad siis las nad olla.
Ning ma lootsin, et sa siiski vastad faktidega mulle, mis midagi tähendavad ka, a'la tõestad, et keegi reaalselt su seda teenust kasutanud ka siit (nagu väidad), mitte ei eputa oma netipeenisega, mis sul on 2,8k FB-fänni pikkuses.
Me siin türasi letti laome, siis sinu 16 posti on väga kahvatu minu 21k juures. (neonet ftw, täitsa legit arvamus, nagu sinu FB)
Pane nüüd oma ära "liftitud" aju tööle ja lajata vastu. Täiega pls.

-soovid oma reklaami siia?-


#59
Godhyr

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:74
  • Liitus:30 jaan 2014
  • Sugu:mees
BUMP!

#60
MaqDaRooster

    Kriibus

  • liige
  • Postitusi:4 836
  • Liitus:28 okt 2010
  • Sugu:mees
Lol at this guy :D, next HDKanafilee.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat