Hüppa postitusele

Change

The Offspring Eestis

kontsert

Sellel teemal on 5 vastust

#1
Off.

    It's time to rock out with your cock out

  • liige
  • Postitusi:1 005
  • Liitus:07 apr 2007
  • Sugu:ei ütle
Postitas pildi
Esmakordselt esineb Eestis Tallinn Star Weekend'i raames üks maailma edukamaid rokk gruppe, MTV muusikaauhinna võitjaid, ameerika staare, kes on müünud üle 50 miljoni albumi .Selle kirjeldamatu energiaga kollektiivi elav esinemine tõotab tulla festivali tõeline pärl. Bänd on välja andnud üheksa stuudioalbumit, 4 EP-d ja 3 DVD-d, mille kogutiraaž on üle 55 miljoni eksemplari. Seega võib The Offspringi nimetada üheks edukamaiks punk rock’i viljelejaks. Bändil on valminud 21 muusikavideot ning nad on teinud muusika 9 filmile. Nii produktiivse töö tulemuseks on 11 autasu ja 21 mainekate muusikaauhindade nominatsiooni (3D Awards, California Music Awards, MTV Video Music Awards, MTV Europe Music Awards ja teised).

See on see ametlik jutt ülal. Muidugi ise ma sittusin rõõmust lakke kui seda teada sain. 27. juunil tulevad Eestisse esmakordselt. Isiklikult on tegu bändiga, keda esimesena hakkasin kuulama, kui tekkis endal teadlik muusika kuulamine. Ehk olen neid umbes 8-9 aastat kuulnud ja lõppu ei paista. Meeldiv on see, et 1984. aastal hakkanud tegutsema kollektiiv laseb siiamaani uusi albumeid välja. Muidugi pole need nii head kui 90ndate lõpu albumid Ixnay On The Hombre ning Americana, mis on minu arust parimad. Igastahes, discuss, kes tulevad, kes vihkavad, mida iganes. Siin alafoorumis pole ammu kontsertide kohta midagi olnud, mõtlesin et teen tagasihoidliku teema juurde. Jah, minu kasutajanimi on ka inspireeritud neist.
Postitas pildi

#2
Sid Vicious

    Pffh.

  • liige
  • Postitusi:910
  • Liitus:14 aug 2012
  • Sugu:mees
  • Asukoht:'artu
Ei ole suurim fänn, kuid oleks pilet odavam siis why not.

#3
Kr1ss

    swag 5000

  • liige
  • Postitusi:4 327
  • Liitus:20 mai 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:TLN
Kinnitab järjekordselt minu teooriat, et Eestisse satuvad ainult sellised "suuremad" esinejad, kes on oma parima aja juba ära elanud

Muutis Kr1ss, 09 veebruar 2014 - 22:15.

See on haige kuidas sa võid täiega hoolida tüdrukust aga ta lõpetab ikka selle asshole'iga -.-


#4
SoldieR

    Reino

  • liige
  • Postitusi:14 950
  • Liitus:11 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn,Kristiine rajoonis
palju pilet on ? offfspringi sai omal ajal isegi fännatud
kuidas on kõige valutum teha enekat ?

#5
Sid Vicious

    Pffh.

  • liige
  • Postitusi:910
  • Liitus:14 aug 2012
  • Sugu:mees
  • Asukoht:'artu

Vaata postitustSoldieR, 10 veebruar 2014 - 08:59, kirjutas:

palju pilet on ? offfspringi sai omal ajal isegi fännatud

Kuskil 55 euri kanti jäi, kui ma ei eksi.
Tõesti, natukese liiga kallis.

#6
Off.

    It's time to rock out with your cock out

  • liige
  • Postitusi:1 005
  • Liitus:07 apr 2007
  • Sugu:ei ütle
http://www.piletilev...how/?show=32372 Unustasin lingi üritusele lisada.

Eks see pilet natuke kulukas ole, aga ma arvan, et see on Lordi ja Leningradi tõttu. Topiti nad Offspringi ette. Enamustel on ükskõik ma arvan.
Postitas pildi





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat