Hüppa postitusele

Change

Kurjus ja headus

Üldine Usk Muu soust Filosoofia Eetika

Sellel teemal on 31 vastust

#1
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:704
  • Liitus:21 juuni 2013
  • Sugu:mees
Mõte tuli sellest, et sellist teemat ei olegi, kus filosofeerida elu tõdede, eetika, usu jms asjade üle.

Ma postitan väikese jutu teemal kurjus ja headus tuntud filmi põhjal üks väike artikkel või asi.

Kas te tahate seda sõrmust endale ja saada kurjuse tööriistadeks või iseendaks? :D
(minupoolne väikene naljalause selle artikli kohta)

"Viha on tee kurjusesse
Sarnast teemat käsitleb ka näiteks J.R.R. Tolkieni “Sõrmuste isanda” triloogia, kus romaani tegelased pannakse proovile võlusõrmusega, mis saab anda kandjale piiramatu võimu ja (kurjuse) väe. Testi edukal läbimisel suudavad nad nii endid kui ka oma rahva lõplikult vabastada neid kõiki orjastada kavatsevast õudusest. Tolkieni kangelased ja kangelannad peavad suutma vastu panna kiusatusele võidelda kurja vastu kurjusega ja selle asemele kasutama hoopis kõrgemaid jõude nagu armastus, vaprus ja ustav sõprus. Need, kes annavad kiusatusele järele, muutuvad ise kurjuse tööriistadeks. Sõrmuse väe ees paljastatakse kõigis tegelastes inimloomusele omased negatiivsed tungid nagu ahnus, isekus ning jõumeetodeid kasutav võimu- ja allutamise iha.
Tolkien uuris oma raamatute kirjutamisel iidseid religioone ja vaimseid õpetusi, tuues oma teostega Jeesuse, Krishna ja Lao-Tzu käsitletud ürgse hea ja kurja võitluse temaatika popkultuuri.

Pahasoovlikkusele vastu astuja peab aga esmalt vaatama otsa oma tõelisele minale, nii valgusele kui varjule iseendas. Ainult oma hinges peituva varjupoole ära tundmise ja teadvustamisega saame me seda osa endas valguseks muundada. Suurem osa võitlusest kurjusega toimub tegelikult inimese enese sees, selle tõe teadvustamine viib tegeliku vaimse kasvamise ja välise maailma paremaks muutumiseni."

~~~~~~~~~

Et siin teemas siis arutleda, enda maailmavaateid jagada ja häid dokumente/filme asju sheerida.
Kui teema ei sobi mingit moodi, siis muidugi eemaldada, aga eks huvi puudumise korral kaob see iseenesest tagataustale. :)

Mõned mõtlemapanevad märksõnad ka, et kust jookseb piir ja mis on sügavamad põhjused?
Inimloomus/olemus, manipulatsioon, illusioonid, psühholoogia (ka märksõnadeks).

----------------

Näiteks kui inimene loeb kurjuse kohta, siis psühholoogiliselt võib see mõjuda nii, et ta hakkab kartma. Hirm põhjustab arengu seisakut, endasse tõmbumist. Näiteks kui inimene vaatab, mis maailmas jubedat kõike toimub, siis see võib olla motivatsiooni langetaja, südames kurbuse tekitaja. Osad valivad enda kaitseks minna kurjuse teele (umbes, et ühineme suurema gängiga, siis ei saa ise peksa).

Muutis Hidden-Hand, 25 veebruar 2014 - 21:04.


#2
emaga räägid ka nii vä

    dindu nuffin

  • liige
  • Postitusi:3 783
  • Liitus:17 nov 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:@ Church
Postitas pildi





Ei, tglt päris hea, miks sa kuskil koguduses v usuteaduskonna gruppides oma infot ei jaga, nad oleks kindlasti rohkem huvitatud.
tra sa oled veel lollim kui mina

#3
Robindaboss

    Liige

  • liige
  • Postitusi:215
  • Liitus:22 aug 2013
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu,Jõgeva
Mine parawebi sind seal vaja

Vaata , et mulle aind needust ei pane

pls im beggin ya
k

#4
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:704
  • Liitus:21 juuni 2013
  • Sugu:mees
Issand kui huvitav. Ma rääkisin just tund aega Hr. Sõõrumaaga vibratsioonide mõõtmisest, vaimudest, pendli kasutamisest jms asjadest. Tal olid nii huvitavad lood rääkida enda kogemustest. Võttis lausa enda pendli ja graafikud välja, mille pealt mõõta, internetis saatis mu meilile paar head lehekülge kust vaadata hetkelisi energia seise ja inimeste kaasasündinud tegureid.

Saan tema ja tema vaimse õpetajaga kokku ning saan ka tema teadmised ja graafikud endale. Tema lubadus. Ta ütles, et ei ole kellelgi (kellel ta ise mõõtnud on), nii tugevaid kaasasündinud vibratsioone tajunud.

Ma mõtlen, et kui juba väärikas kõigile tuntud tegelane mõõdab kinniseid energiaid, organite tervist ja sadat muud asja pendli abil, siis vaevalt te enam naerate selle üle, et mina seda teinud olen. Nii hea on rääkida ikka inimestega, keda huvitavad need asjad ja kes teavad ning on kogenud ka midagi. :)

Vaata postitustMihkel., 25 veebruar 2014 - 22:06, kirjutas:

mis level wizard sõõrumaa ise oli siis kah?

Pääseb guildi sisse küll, kindlapeale. :D
Aga jah, Sõõruma on intervjuus ka rääkinud, et ta ilma pendlita ei lähe kuhugi.

Vaata postitustRaiki, 25 veebruar 2014 - 22:06, kirjutas:

Postitas pildi

Ei, tglt päris hea, miks sa kuskil koguduses v usuteaduskonna gruppides oma infot ei jaga, nad oleks kindlasti rohkem huvitatud.

Sa oled kindlasti kurjuse poolel alateadlikult, kui inimesi retardideks kutsud. Kui nali oli, siis nice, saan aru. Aga Sa vist ei teinud nalja mul on selline tunne...

Infot jagan nende jaoks keda huvitab. Tean, et neid on siin vähe, aga iga inimene on tähtis. Tulevikus võib niimoodi tervendavat abi saada või paremate asjade ja inimeste otsa sattuda. Kõik ei peagi koheselt tuntav, silmaga nähtav ja käega katsutav olema. Osad panused kannavad vilja alles hiljem tulevikus.

Las see jääda vähemalt minu teemaks - siis ma ei aja mujal mingit 'sousti' suust välja.

Muutis Hidden-Hand, 25 veebruar 2014 - 22:33.


#5
emaga räägid ka nii vä

    dindu nuffin

  • liige
  • Postitusi:3 783
  • Liitus:17 nov 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:@ Church
Jap, ma olen Darth Vaderi kuues poeg, sügavaima kurjuse levitaja siin päikesesüsteemis. Aga dvj, peace, lase tulla, ma tahan näha, kui kaua sa viitsid seda jama toota reaalselt. :D


intopic: ise olen hea poiss ja kuutempliordu liige.

Muutis Raiki, 25 veebruar 2014 - 22:40.

tra sa oled veel lollim kui mina

#6
G.B.

    hold my calls, trippin balls

  • liige
  • Postitusi:8 724
  • Liitus:24 sept 2004
  • Sugu:mees

Vaata postitustHidden-Hand, 25 veebruar 2014 - 22:15, kirjutas:

Sa oled kindlasti kurjuse poolel alateadlikult, kui inimesi retardideks kutsud.

See on teada teema, et hellu oli hea ja raiki kuri. It is known.
I've dated girls uglier than you for breakfast.

#7
emaga räägid ka nii vä

    dindu nuffin

  • liige
  • Postitusi:3 783
  • Liitus:17 nov 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:@ Church

Vaata postitustG.B., 25 veebruar 2014 - 23:03, kirjutas:

Vaata postitustHidden-Hand, 25 veebruar 2014 - 22:15, kirjutas:

Sa oled kindlasti kurjuse poolel alateadlikult, kui inimesi retardideks kutsud.

See on teada teema, et hellu oli hea ja raiki kuri. It is known.

G.B, müü mulle ka seda kraami mida sa suitsetad. :)
tra sa oled veel lollim kui mina

#8
ohoooi

    Whoa !

  • liige
  • Postitusi:8 593
  • Liitus:08 aug 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tagadi.
Tupsu saab igaltpoolt ...

aga Germo, räägi mulle pendlist natukene, et nagu defuk ?

Ning tõsiselt, mismoodi see töötab ? :D
Dat is weird !

#9
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart

Vaata postitustohoooi, 25 veebruar 2014 - 23:41, kirjutas:

Tupsu saab igaltpoolt ...

aga Germo, räägi mulle pendlist natukene, et nagu defuk ?

Ning tõsiselt, mismoodi see töötab ? :D

Pseudoteadus.

Postitas pildi


#10
Sander

    Mighty as...

  • auliige
  • Postitusi:3 044
  • Liitus:13 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnumaa/Tallinn
Nii päris ikka ei saa, et tuled teed teema, räägid pikas postituses, kuidas Sõõrumaa su üle mõõtis, ja kui keegi su jutu pikalt saadab, siis ütled, et ta on halva energia kandja. Sellisel arutelul pole küll antud temaatikas mingit kohta.

Headuse mõistet on ülimalt raske defineerida, isegi vaimumaailmas. Elu on ju üks suur olelusvõitlus, kus kõik peavad tarbimiseks kedagi/midagi muud tarbima. Isegi puud võitlevad omavahel valguse pärast, sa ei saa öelda, et üks puu on halb, kui ta teistelt päikese ära võtab. Minu arust on Jeesus näiteks üks ääretult halb tegelena, tema õpetus ja isiksus tuleks ajaloost ära kaotada ning igaveseks unustada. Kas ma olen nüüd halb, et sedasi ütlesin? Suure tõenäosusega erinevate ringkondade jaoks küll.

Ma ei arva mitte midagi erinevatest New Age liikumistest ja huvi pärast on lahe vaadata Facebooki kommuunides toimuvat vaimumaailma sõda, kus tuhanded ja tuhanded inimesed võrkturundusele sarnasel metoodikal üritavad kõrgemale astmete jõuda. Samal ajal kihab kõik erinevatest sümbolitest ja nende tagamaadest. Kõige targemad postitavad igasuguseid nippe ja muid fantaasiaid (vahel ka ehtsat rituaali), mille toimine sõltub guru loast ja sinu astmest. Minule näiteks tunduvad nad halvana, sest lisaks oma vaimude müümisele nad ka tarbivad jubedalt ja minu arust liiguvad nad peale surma ka oma guru juurde, jäädes kaugeks oma suguvõsast ja kodukohast. HH, soovitan sul seda protsessi jälgida, kui ennast tõeliselt andekaks pead. Muidugi pendliga pole seal midagi teha ja üldse tuleks aru saada, et teise maailma kirjeldamine sõnades on praktiliselt võimatu, erinevate ülikoolide usuteadused ja semiootikud aga teevad kõik sitast saia ning sellest on saanud tänapäeva maailma lahutamatu osa igasuguse "kristallvalguse" temaatikas.

Minu jaoks on kõik halb see, mis on võõras ja pole ajalooliselt meie rahva ja naabritega seotud ning mis ei vii mitte kusagile. Halb on see, mis olelusvõitluses niidab erinevaid idioote masside kaupa ja mis tänu tänapäeva "enamik valitseb" põhimõttel hakkab ohustama maa kandevõimet ja mille ainuke mõte on üksikisiku ego tõstmisel, mille lõpptoodang liigub gurule ja tema vaimumaailmale.
Bend if you must, but never brake!

#11
Comeon

    Liige

  • liige
  • Postitusi:176
  • Liitus:14 juuni 2008
Arutleda võib sellel teemal küll, aga paneme paika ka reeglid, et enamus ei peaks aega veetma naerdes ja pseudoteadust ümber lükates. Mul on tekkinud täiesti automaatne refleks korduvalt facepalmida kui Germo "energeetikast" räägib (kusjuures ta endiselt ei tea, mis asi see täpselt on....) ja kahjuks ma ei näe läbi oma käe arvutiekraani :( Energeetika, pendli ja vaimumaailma jätame välja. Puhtfilosoofiliselt siis....

Muutis Comeon, 26 veebruar 2014 - 00:26.

"Life's" a BITCH
"Life" likes to screw with you.
Shouldn't you be happy?

#12
G.B.

    hold my calls, trippin balls

  • liige
  • Postitusi:8 724
  • Liitus:24 sept 2004
  • Sugu:mees

Vaata postitustSander, 25 veebruar 2014 - 23:51, kirjutas:

Minu jaoks on kõik halb see, mis on võõras ja pole ajalooliselt meie rahva ja naabritega seotud ning mis ei vii mitte kusagile. Halb on see, mis olelusvõitluses niidab erinevaid idioote masside kaupa ja mis tänu tänapäeva "enamik valitseb" põhimõttel hakkab ohustama maa kandevõimet ja mille ainuke mõte on üksikisiku ego tõstmisel, mille lõpptoodang liigub gurule ja tema vaimumaailmale.

Mingis mõttes - http://et.wikipedia....iki/Utilitarism siis.
Mind isiklikult küll nii rahvuslik vaade ei huvita, aga eks mingil määral saaks ju öelda, et hea on see, millest kõige rohkem inimesi nö kasu saab.


Vaata postitustRaiki, 25 veebruar 2014 - 23:32, kirjutas:

G.B, müü mulle ka seda kraami mida sa suitsetad. :)

sry bro. #teamhellu
I've dated girls uglier than you for breakfast.

#13
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:704
  • Liitus:21 juuni 2013
  • Sugu:mees

Vaata postitustRaiki, 25 veebruar 2014 - 22:39, kirjutas:

Jap, ma olen Darth Vaderi kuues poeg, sügavaima kurjuse levitaja siin päikesesüsteemis. Aga dvj, peace, lase tulla, ma tahan näha, kui kaua sa viitsid seda jama toota reaalselt. :D


intopic: ise olen hea poiss ja kuutempliordu liige.

Sa annad niivõrd palju hinnanguid inimestele. Mis Sa sellega saavutad, et niimoodi väljapoole elad? Kes oled Sina, et niivõrd laiaulatuslik teema jamaks tembeldada, ise süvenemata ja arusaamata? See pole üldse teadlik elamine kui niimoodi suhtud. Puhas eitamine ja mida kõike veel.

Ma tahtsin üht huvitavat teksti postitada tegelikult.
Spoiler



Vaata postitustohoooi, 25 veebruar 2014 - 23:41, kirjutas:

Tupsu saab igaltpoolt ...

aga Germo, räägi mulle pendlist natukene, et nagu defuk ?

Ning tõsiselt, mismoodi see töötab ? :D

Pendel.. Inimesed kasutavad näiteks graafikuid. Manavad selle inimese või mõtte energia sinna graafikule pendli keskele ja siis küsivad ning vaatavad vastust. Pendlil on hästi palju kasutusvõimalusi.. Mina kõike ei tea ja ei tahagi veel teada. Saab küsida (paar lambist näidet), graafiku põhjal, inimeste omavahelist sobivust, hetkelist vibratsiooni, sünnivibratsiooni, telefoni (või muu seadme mõju), suuna küsida (siis näitab negatiivsust ja positiivsust). Saab voodile parema asukoha otsida, leida negatiivsustsoone, portaale jms (kuigi tugevamad portaalid ja tsoonid tunneb iga vähe tunnetuslikum inimene ka ilma pendlita ära). Saab küsida ntks mis värv hetkel või millele kõige paremini sobib jne (mis tujus või tundes inimene parasjagu on, kuidas mingi ese, asi vms mõjutab ja). Igast psühholoogilisi, materiaalseid ja spirituaalseid tasandeid saab mõõta ja küsida.

Vaata postitustSander, 25 veebruar 2014 - 23:51, kirjutas:

Nii päris ikka ei saa, et tuled teed teema, räägid pikas postituses, kuidas Sõõrumaa su üle mõõtis, ja kui keegi su jutu pikalt saadab, siis ütled, et ta on halva energia kandja. Sellisel arutelul pole küll antud temaatikas mingit kohta.

Headuse mõistet on ülimalt raske defineerida, isegi vaimumaailmas. Elu on ju üks suur olelusvõitlus, kus kõik peavad tarbimiseks kedagi/midagi muud tarbima. Isegi puud võitlevad omavahel valguse pärast, sa ei saa öelda, et üks puu on halb, kui ta teistelt päikese ära võtab. Minu arust on Jeesus näiteks üks ääretult halb tegelena, tema õpetus ja isiksus tuleks ajaloost ära kaotada ning igaveseks unustada. Kas ma olen nüüd halb, et sedasi ütlesin? Suure tõenäosusega erinevate ringkondade jaoks küll.

Ma ei arva mitte midagi erinevatest New Age liikumistest ja huvi pärast on lahe vaadata Facebooki kommuunides toimuvat vaimumaailma sõda, kus tuhanded ja tuhanded inimesed võrkturundusele sarnasel metoodikal üritavad kõrgemale astmete jõuda. Samal ajal kihab kõik erinevatest sümbolitest ja nende tagamaadest. Kõige targemad postitavad igasuguseid nippe ja muid fantaasiaid (vahel ka ehtsat rituaali), mille toimine sõltub guru loast ja sinu astmest. Minule näiteks tunduvad nad halvana, sest lisaks oma vaimude müümisele nad ka tarbivad jubedalt ja minu arust liiguvad nad peale surma ka oma guru juurde, jäädes kaugeks oma suguvõsast ja kodukohast. HH, soovitan sul seda protsessi jälgida, kui ennast tõeliselt andekaks pead. Muidugi pendliga pole seal midagi teha ja üldse tuleks aru saada, et teise maailma kirjeldamine sõnades on praktiliselt võimatu, erinevate ülikoolide usuteadused ja semiootikud aga teevad kõik sitast saia ning sellest on saanud tänapäeva maailma lahutamatu osa igasuguse "kristallvalguse" temaatikas.

Minu jaoks on kõik halb see, mis on võõras ja pole ajalooliselt meie rahva ja naabritega seotud ning mis ei vii mitte kusagile. Halb on see, mis olelusvõitluses niidab erinevaid idioote masside kaupa ja mis tänu tänapäeva "enamik valitseb" põhimõttel hakkab ohustama maa kandevõimet ja mille ainuke mõte on üksikisiku ego tõstmisel, mille lõpptoodang liigub gurule ja tema vaimumaailmale.

Oi see, mis Sa Jeesuse (kelle taevalik tegelik nimi on Sananda) kohta ütlesid, mulle küll ei meeldinud. (muidu on hea tekst). Tema õpetusi on niimoodi ümber lükatud ja manipuleeritud. See, mis inimene tegelikult enda olemuse ja eluga maailmale andis, on üks asi, aga see, mis mulje temast jäeti ja mille tarbeks (või kuidas suhtutakse ja mida tehakse) tänapäeval kasutatakse ja nii, see on eraldi teema. RELIGIOONID on petlikud, allutavad, hirmu külvavad ja inimese sisemist arengut takistavad. See tüüp jagas väga inimlikke ja tõeseid õpetusi, rääkis reinkarnatsioonist ja oli jumalike (ning ka tulnukate) energiate ja abiga ühenduses.

Kui mingitesse raamidesse usk üldse panna, mida mulle teha ei meeldigi, siis mina pooldan holistliku ning taoistlike maailmavaateid (kõigeteooriat, ühtsust, universaalseid seadusi ja naturaalseid asju).

Muutis Hidden-Hand, 26 veebruar 2014 - 01:02.


#14
Sander

    Mighty as...

  • auliige
  • Postitusi:3 044
  • Liitus:13 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnumaa/Tallinn

Vaata postitustComeon, 26 veebruar 2014 - 00:24, kirjutas:

Arutleda võib sellel teemal küll, aga paneme paika ka reeglid, et enamus ei peaks aega veetma naerdes ja pseudoteadust ümber lükates. Mul on tekkinud täiesti automaatne refleks korduvalt facepalmida kui Germo "energeetikast" räägib (kusjuures ta endiselt ei tea, mis asi see täpselt on....) ja kahjuks ma ei näe läbi oma käe arvutiekraani :( Energeetika, pendli ja vaimumaailma jätame välja. Puhtfilosoofiliselt siis....

Muidugi võib arutleda puhtfilosoofiliselt, keegi pole seda keelanud, ainult et suure tõenäosusega asub sinu poolt nimetatud põhitegelane sulle suures osas just nende kolme sõnaga jutukesi vestma. Selles osas sobiks vist vaimumaailma osa tõepoolest veidi paremini Fooliummütside osasse, aga mitte siiski täielikult...
Bend if you must, but never brake!

#15
emaga räägid ka nii vä

    dindu nuffin

  • liige
  • Postitusi:3 783
  • Liitus:17 nov 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:@ Church

Vaata postitustHidden-Hand, 26 veebruar 2014 - 00:47, kirjutas:

Vaata postitustRaiki, 25 veebruar 2014 - 22:39, kirjutas:

Jap, ma olen Darth Vaderi kuues poeg, sügavaima kurjuse levitaja siin päikesesüsteemis. Aga dvj, peace, lase tulla, ma tahan näha, kui kaua sa viitsid seda jama toota reaalselt. :D


intopic: ise olen hea poiss ja kuutempliordu liige.

Sa annad niivõrd palju hinnanguid inimestele. Mis Sa sellega saavutad, et niimoodi väljapoole elad? Kes oled Sina, et niivõrd laiaulatuslik teema jamaks tembeldada, ise süvenemata ja arusaamata? See pole üldse teadlik elamine kui niimoodi suhtud. Puhas eitamine ja mida kõike veel.

Ma tahtsin üht huvitavat teksti postitada tegelikult.
Spoiler


Tegin selle järelduse sinu eelnevate postituste põhjal. Pealegi on see teema liiga piiritlemata ja põhimõtteliselt võib siia ükskõik mida toota, millest sa kohe oma järeldusi hakkad tegema. Pealegi, ära arva, et ma inimesi vihkan või midagi, igaüks elab nii, nagu oskab ja suudab ja ma ei tulnud siia maha tegema, vaid pigem edu soovima! :D

edit: G.B, tublid, et te Hellut juba tiimiga võtate. :D

Muutis Raiki, 26 veebruar 2014 - 00:57.

tra sa oled veel lollim kui mina

#16
Peedu^

    Dan Bilzerian

  • liige
  • Postitusi:4 169
  • Liitus:10 jaan 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Africa
kui palju allkirju hiddeni life banniks on vaja? infact voin uurida kas pendeldas tolle tuntud härraga kui valetab hakkame allkirju koguma ...
Postitas pildi
On ainult üks Konstantin Vassiljev!

#17
uudu

    Liige

  • liige
  • Postitusi:268
  • Liitus:21 juuli 2010
  • Sugu:mees
Sõõrumaa Reino pusast ei rääkinud midagi?

#18
KaarelE84

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:55
  • Liitus:25 dets 2013
  • Sugu:mees
Tegelikult on ju üldtuntud fakt, et Sõõrumaa tänu pendlile nii kuulsaks saigi. Tema noorusajal neoneti ei olnud, seega ajas ta oma pead valutama panevat jama koolis ja kirjutas matemaatika vihikusse. Mõõtis tšakraid enne nende loomist ja võbeles ise koos kaasasündinud võngetega rikkuse ja kuulsuse poole. Kuna ka sel ajal teda ei mõistetud otsustas Ummi (aka Hr. Sõõrumaa) teha omale runescape kasutaja. Kasvatades kõvasti magic levelit võnkus ta koos pendliga wildernessi poole, kus ta ilma tiimita koguaeg surma sai. Seejärel viskas Ummi (aka Hr. Sõõrumaa) pendli nurka, sest talle tundus, et pendel oli teda alt vedanud, ta oli kaotanud kõik oma 3k nature rune ja ultragigahyper magic staff mithril axe pohuipulga. Siis aga, ühel päeval, kui võnked taas pähe lõid sai ta aru, et pendel oli ta õigesse kohta juhatanud - ta sai wildernessis surma, sest tal ei olnud tiimi enda ümber, kes teda kaitseks - nii sündiski USS turvafirma!

The end.

#19
Arxs

    Been there, done that

  • liige
  • Postitusi:5 899
  • Liitus:23 sept 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kodus Kodumaal
Hidden-Hand on põhjus miks kanep ei võiks kunagi olla legaliseeritud.
Postitas pildi
01:25:13 +Palm: munnid olete we
01:25:15 Arxs: Pikemat aega juba :D

#20
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:704
  • Liitus:21 juuni 2013
  • Sugu:mees
Hästi trollite ikka. Mingit korralikku elavat arutelu siit küll oodata ei ole, aga hakkasingi liiga palju lootma teilt. :D

Postitan enda paar postitust veel ühest elavast arutelust. Saate naerda siis vähemalt kui midagi kasulikku ei leia. :)
Spoiler


Minu viga ongi see, et ma arutlen neid teemasid inimestega, keda need üldse ei huvita. Tegelikult tuleb tunnetuslikum olla ja rääkida inimestega, kuhu selliste teemade arendus kuhugi viib ka. Samas kui ainult teadjavendadega rääkida, siis uuemad ei saa mitte midagi kõrvataha, on oht. Ega kõik kuulevad kuskilt ju midagi ja õpetajad ilmuvad just õigel hetkel ning antakse nii palju kui sel hetkel vajalik on ja vastu suudab võtta.

"Kõike ei tohigi tõepähe võtta. Tuleb infol vahet teha. Ainult rumal arvab, et ta teab kõike ja ainult rumal usub kõike mida kuuleb."

Ja nagu iga asjaga siin elus - kui oled ise tundnud, kogenud ja näinud, on kergem uskuda. :)
Kui ikka korralikul puhastusel või rituaalsel üritusel ära käid, siis on kergem uskuda (juhul kui midagi tõelist toimub). Lihtne ja loogiline.

Muutis Hidden-Hand, 26 veebruar 2014 - 17:00.






1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat