Jump to content

Change

Probleem läpparile windows 7. installimisel.


  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1
ThaBosss

    Liige

  • liige
  • Posts:637
  • Joined:23 Apr 2011
  • Sugu:mees
Ostsin uue läppari, ASUS X550LB mis jooksutab DOS. Proovisin siis windows 7 peale lasta, hakkab algul neid asju nagu laadima seal, jääb seisma mingil hetkel ja viskab ette:Posted ImageSai proovitud eirnevate plaatidega, USB-ga varianti üldse ei ole bootimisel. Üks kord sai ka selle windowsi installi kuidagi ette, aga siis jäi seisma "expanding windows files 0%" juures. Boot option priotities on valikuvariantideks ainult DVD, HDD ja mingi Realtek värk. Kellegil on aimu kuidas ma raalile ikkagi OS-i peale saaksin?

#2
ThaBosss

    Liige

  • liige
  • Posts:637
  • Joined:23 Apr 2011
  • Sugu:mees
Ja kui ma panen boot options alt priority seaded järgmised: 1. CD/DVD 2.HDD 3. Realtek..., siis ta avab selle windows 7 setupi, hakkab laadima aga stuckib "expanding windows files 0%" juures, siis mingi 5 minuti pärast viskab errori- Posted Image Ei taha uskuda, et plaatides asi, sai isegi windows xp pro-d proovitud peale lasta, viskas kaa lõppu bluescreenil mingi errori.

Edited by ThaBosss, 18 March 2014 - 22:13.


#3
maik pls

    Liige

  • liige
  • Posts:1,051
  • Joined:02 Jan 2014
  • Sugu:mees
Ühenda läppariga väline kõvaketas, kus juba windows installitud, booti sealt üles ja installi windowsis sees olles läppari kettale oma windows.

Pole kindel, kas töötab, aga proovida tasub.

#4
Hov

    Liige

  • liige
  • Posts:825
  • Joined:02 Aug 2006
  • Sugu:mees
Nendest erroritest sain mina jagu kui võtsin uue plaadi/tõmbasin uue windowsi. Ja ma ei teinud neid installe sugugi vähe

/Mul oli DOSi põhine proge mis hävitas kõik partitsioonid ja tegi nad tühjaks, ka see oli vahepeal abiks. Aga sellega saaksin õhtul alles aidata

Edited by Hov, 19 March 2014 - 11:11.


#5
m-i-n-a23

    Liige

  • liige
  • Posts:137
  • Joined:30 Jan 2008
Mul oli ASUS k53e-ga sama jama, jamasin ligi 2 päeva sellega kuni lihtsalt ikkagi lasi windowsi peale. Ise arvasin et DVD lugejas mingi jama, aga kui sa USB-ga proovisid, siis ei kujuta ette mis tüüp viga võib ASUSel olla.

#6
ThaBosss

    Liige

  • liige
  • Posts:637
  • Joined:23 Apr 2011
  • Sugu:mees
Probleem lahendatud! Tõmbasin uue windowsi ISO ja lasin dvd-le mingi õpetuse järgi. Kui kellegil samalaadne probleem siis võib julgesti küsida!





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users