Hüppa postitusele

Change

Sõjavägi

arstlik war ups...

Sellel teemal on 3 vastust

#1
Rinx

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 709
  • Liitus:09 jaan 2004
  • Sugu:mees
Nimelt suutsin kolimise käigus enda paberid ära kaotada, mis vaja perearstile esitada ja siis mingi kontroll läbida. Kuhu ma helistama peaksin, et uued paberid saada ja mis jama mul tulla võib, kui ma õigeaegselt sinna ei jõua? Sest ma mäletan, et seal oli mingi koht mille peab perearsti juurde kaasa võtma ja midagi vist, mis tuli sinna arstlikusse kaasa võtta.



//EDIT

Ja ma sain need paberid natuke enne seda, kui suutsin ühe lollusega hakkama saada, et krimka on tulekul kindlasti aga hetkel on see menetlemisel, kas peaks üldse muretsema selle sõjaväe värgi pärast?

Muutis Rinx, 20 juuni 2014 - 23:02.


#2
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 957
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101
Plangi tervisetõendi jaoks saad siit: http://www.kra.ee/st...oendi_plank.pdf
Kui perearsti juurde ei jõua ja lähed ilma selle paberita sinna, siis saad komisjoni käest noomida, määratakse uus aeg ja siis tuled selle paberiga tagasi. Kui asi hakkab korduma, siis tehakse trahvi.

KVTS § 38 lg 1 p 3 järgi ei kutsuta ajateenistusse kutsealust, kes on kriminaalasjas kahtlustatav või süüdistatav, kuni kriminaalmenetluse lõpetamiseni. See aga iseenesest ei välista sinu kutsumist komisjoni.

KVTS § 39 lg 1 p 3 järgi vabastatakse ajateenistusse asumisest isik, kes on süüdi mõistetud karistusseadustiku 8., 9., 13., 15., 18. või 22. peatükis sätestatud kuriteos ja selle eest on talle mõistetud vabadusekaotuslik karistus ning tema andmed ei ole karistusregistrist karistusregistri seaduse kohaselt kustutatud.
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#3
Rinx

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 709
  • Liitus:09 jaan 2004
  • Sugu:mees

Vaata postitustksiiri jalad, 20 juuni 2014 - 23:24, kirjutas:

Plangi tervisetõendi jaoks saad siit: http://www.kra.ee/st...oendi_plank.pdf
Kui perearsti juurde ei jõua ja lähed ilma selle paberita sinna, siis saad komisjoni käest noomida, määratakse uus aeg ja siis tuled selle paberiga tagasi. Kui asi hakkab korduma, siis tehakse trahvi.

KVTS § 38 lg 1 p 3 järgi ei kutsuta ajateenistusse kutsealust, kes on kriminaalasjas kahtlustatav või süüdistatav, kuni kriminaalmenetluse lõpetamiseni. See aga iseenesest ei välista sinu kutsumist komisjoni.

KVTS § 39 lg 1 p 3 järgi vabastatakse ajateenistusse asumisest isik, kes on süüdi mõistetud karistusseadustiku 8., 9., 13., 15., 18. või 22. peatükis sätestatud kuriteos ja selle eest on talle mõistetud vabadusekaotuslik karistus ning tema andmed ei ole karistusregistrist karistusregistri seaduse kohaselt kustutatud.




Mul 1 mure veel, ma ei mäleta kus see komisjon on või see koht, kuhu ma arstlikusse pean minema peale perearsti :D Selle haigla või koha nime ka kuskilt saab?

#4
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 957
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101
Siin peaks kirjas olema https://www.eesti.ee.../kvk_infoparing
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat