Hüppa postitusele

Change

Logo kujundamine

logo kujundamine logo kujundamine logo kujundus

Sellel teemal on 87 vastust

#21
Disainitööd

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:59
  • Liitus:22 juuni 2014
  • Sugu:mees

Vaata postitustxmk, 23 juuni 2014 - 12:00, kirjutas:

ära mängi enda arust kõva profesionaali, tee inimestele töid ja no mv isegi mina võiksin teha mingi logosid tasuta mitte küsida debiilseid hindu.. keegi ei osta sinult midagi.. ilmselt järjekordne vend kes kodus mõtleb disainida ja hakata plekki tootma.. ei lahe läbi vist

Miks kohe niimodi ründama on vaja tulla ? Ega minu "äri" ei sõltu sinu arvamusest, eelnevad kliendid on rahul ja sellest mulle täitsa piisab.

#22
m-i-n-a23

    Liige

  • liige
  • Postitusi:137
  • Liitus:30 jaan 2008

Vaata postitustxmk, 23 juuni 2014 - 12:00, kirjutas:

ära mängi enda arust kõva profesionaali, tee inimestele töid ja no mv isegi mina võiksin teha mingi logosid tasuta mitte küsida debiilseid hindu.. keegi ei osta sinult midagi.. ilmselt järjekordne vend kes kodus mõtleb disainida ja hakata plekki tootma.. ei lahe läbi vist


Inimene vähemalt üritab midagi, mitte ei toksi kodus midagi!

#23
keibl

    Dont be silly, wrap your willy

  • liige
  • Postitusi:2 189
  • Liitus:06 mai 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnu
enne võiks ikka sõnade eestikeelse kirjutamise ära õppida, kui reklaamima hakkad +ma pean 30€ juurde maksma et saada veel üks värvivalik ja illustratori fail ? Ja iga kavandi eest veel lisatasu küsida, yeezus m8 L2disain
watching myself die in slow motion
Postitas pildi

#24
Jooosep

    d-.-b

  • liige
  • Postitusi:1 046
  • Liitus:14 jaan 2007
  • Sugu:mees
Reklaamplakat võiks küll ilma kirjavigadeta olla. "2 kujundus"
Postitas pildi

#25
Kr1ss

    swag 5000

  • liige
  • Postitusi:4 327
  • Liitus:20 mai 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:TLN
http://blog.folyo.me...-5-dollar-logo/

See on haige kuidas sa võid täiega hoolida tüdrukust aga ta lõpetab ikka selle asshole'iga -.-


#26
Disainitööd

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:59
  • Liitus:22 juuni 2014
  • Sugu:mees

Vaata postitustJooosep, 23 juuni 2014 - 16:05, kirjutas:

Reklaamplakat võiks küll ilma kirjavigadeta olla. "2 kujundus"

Jube tobe viga oli, parandatud.

Muutis Disainitööd, 23 juuni 2014 - 20:32.


#27
Nyolo

    Liige

  • liige
  • Postitusi:321
  • Liitus:17 juuli 2008
  • Sugu:mees

Vaata postitustxmk, 23 juuni 2014 - 12:00, kirjutas:

ära mängi enda arust kõva profesionaali, tee inimestele töid ja no mv isegi mina võiksin teha mingi logosid tasuta mitte küsida debiilseid hindu.. keegi ei osta sinult midagi.. ilmselt järjekordne vend kes kodus mõtleb disainida ja hakata plekki tootma.. ei lahe läbi vist

Kas sinu arust on 65€ logo eest debiilne?

#28
hullumaja

    hey it geg

  • REPTIIL
  • Postitusi:864
  • Liitus:05 märts 2013
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu / Tallinn

Vaata postitustNyolo, 24 juuni 2014 - 00:35, kirjutas:

Vaata postitustxmk, 23 juuni 2014 - 12:00, kirjutas:

ära mängi enda arust kõva profesionaali, tee inimestele töid ja no mv isegi mina võiksin teha mingi logosid tasuta mitte küsida debiilseid hindu.. keegi ei osta sinult midagi.. ilmselt järjekordne vend kes kodus mõtleb disainida ja hakata plekki tootma.. ei lahe läbi vist

Kas sinu arust on 65€ logo eest debiilne?

debiilselt vähe

#29
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart

Vaata postitustDisainitööd, 23 juuni 2014 - 12:19, kirjutas:

Vaata postitustxmk, 23 juuni 2014 - 12:00, kirjutas:

ära mängi enda arust kõva profesionaali, tee inimestele töid ja no mv isegi mina võiksin teha mingi logosid tasuta mitte küsida debiilseid hindu.. keegi ei osta sinult midagi.. ilmselt järjekordne vend kes kodus mõtleb disainida ja hakata plekki tootma.. ei lahe läbi vist

Miks kohe niimodi ründama on vaja tulla ? Ega minu "äri" ei sõltu sinu arvamusest, eelnevad kliendid on rahul ja sellest mulle täitsa piisab.

Panin üks kord elus 10/10 modelli. Nüüd taon tema piltide peale pihku ja sellest mulle täitsa piisab.

Postitas pildi


#30
Disainitööd

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:59
  • Liitus:22 juuni 2014
  • Sugu:mees
Hetkel logo tellides valmiks see kusagil 2 päeva jooksul.

#31
haribo

    Keep going!

  • liige
  • Postitusi:1 893
  • Liitus:06 jaan 2008
  • Sugu:mees
Et siin neoneti terava silmaga gurusi rahustada, siis teen sulle ettepaneku:
ole nii kena ja tee neonetile see kõige kõvem pakett valma (ise mõtle, milline olema peaks, aga kindlasti mitte sarnane hetkel olevaga) ning siis kui enamustele meeldib, jääb su teema reostamata ja saad ehk enda esimese 15 euri kätte.

#32
Disainitööd

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:59
  • Liitus:22 juuni 2014
  • Sugu:mees

Vaata postitustharibo, 25 juuni 2014 - 16:46, kirjutas:

Et siin neoneti terava silmaga gurusi rahustada, siis teen sulle ettepaneku:
ole nii kena ja tee neonetile see kõige kõvem pakett valma (ise mõtle, milline olema peaks, aga kindlasti mitte sarnane hetkel olevaga) ning siis kui enamustele meeldib, jääb su teema reostamata ja saad ehk enda esimese 15 euri kätte.

Ootan, teiste tagasisidet mis võiks teisiti olla. Hetkel on ainult räägitud, et miskit ei sobi, kuid oleks ka tore teada milline see pakett peaks siis olema, millega siin rahul võidakse olla :)

#33
Disainitööd

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:59
  • Liitus:22 juuni 2014
  • Sugu:mees
Pakett 4, nüüd 50€.

#34
maik pls

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 051
  • Liitus:02 jaan 2014
  • Sugu:mees
Minul on teemaalgatajale ainult üks küsimus:


Milleks on sul vaja turgu solkida?

#35
Disainitööd

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:59
  • Liitus:22 juuni 2014
  • Sugu:mees

Vaata postitustmaik pls, 27 juuni 2014 - 11:50, kirjutas:

Minul on teemaalgatajale ainult üks küsimus:


Milleks on sul vaja turgu solkida?

Miks on kõige üle nii negatiivne vaja olla ? Mina pakkun oma teenust nendele kellel seda vaja võib minna ja kogu lugu. Kas see teema tõesti häirib sind niipalju, et mitte ei saa rahus vait olla ? Ma saaks aru kui teeksid mingi ettepaneku mida parandada või kuidas midagi teisiti teha, aga lihtsalt teemasse sissesõita oma "solkimise" juttuga pole normaalne.

Muutis Disainitööd, 27 juuni 2014 - 12:48.


#36
Timo.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 166
  • Liitus:19 mai 2008
  • Sugu:mees
pane pakett 1, 2 ja 3 kokku ja hinnaks 15€, siis okei

#37
hullumaja

    hey it geg

  • REPTIIL
  • Postitusi:864
  • Liitus:05 märts 2013
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu / Tallinn

Vaata postitustDisainitööd, 27 juuni 2014 - 12:47, kirjutas:

Vaata postitustmaik pls, 27 juuni 2014 - 11:50, kirjutas:

Minul on teemaalgatajale ainult üks küsimus:


Milleks on sul vaja turgu solkida?

Miks on kõige üle nii negatiivne vaja olla ? Mina pakkun oma teenust nendele kellel seda vaja võib minna ja kogu lugu. Kas see teema tõesti häirib sind niipalju, et mitte ei saa rahus vait olla ? Ma saaks aru kui teeksid mingi ettepaneku mida parandada või kuidas midagi teisiti teha, aga lihtsalt teemasse sissesõita oma "solkimise" juttuga pole normaalne.

aga torumees ei lähe ju torusid parandama, kui ta oskab mutrivõtit kasutada ja on paar torude parandamise tutoriali youtubest vaadanud

tahad ettepanekut? õpi ja harjuta hoolega brandingut, identiteedi loomist. lisaks veel kompositsiooni, tüpograafiat, värviteooriat jne. traditsiooniline joonistamine tuleb ka kasuks. su logodel on palju valesti, ma ei jaksa kõike isegi kirja panna.

Muutis hullumaja, 27 juuni 2014 - 21:19.


#38
keibl

    Dont be silly, wrap your willy

  • liige
  • Postitusi:2 189
  • Liitus:06 mai 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnu
See hinna muutmine ei aita ka midagi. Sa paned liiga palju piiranguid kliendile ette. Enamasti logo hind selgub siis kui logo on valmis ja klient sellega rahul, siis saad võtta kokku oma tehtud töö koguse jms ja jõuda kliendiga kokkuleppele. Mulle tundub, et sa pole ikkagi ühelegi päris kliendile veel tööd teinud kuna sul pole mingit ettekujutust sellest, kui mitu korda klient võib lasta sul ühte logo ümber kujundada, enne kui see talle meeldib. + need näidislogod, mis sul seal all olid, neid ma ei näinud, et oleks kuskil kasutusel. Approven ka hullumaja, ainult photoshopi ja illustratori oskamisest ei piisa, et teha korralik logo. you must go deeper

Muutis keibl, 27 juuni 2014 - 23:21.

watching myself die in slow motion
Postitas pildi

#39
Henry-

    human after all

  • liige
  • Postitusi:543
  • Liitus:14 dets 2011
  • Sugu:mees
kerge offtopic, aga miks sa roheliselt kirjutad?

#40
Disainitööd

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:59
  • Liitus:22 juuni 2014
  • Sugu:mees

Vaata postitusthullumaja, 27 juuni 2014 - 21:13, kirjutas:


aga torumees ei lähe ju torusid parandama, kui ta oskab mutrivõtit kasutada ja on paar torude parandamise tutoriali youtubest vaadanud

tahad ettepanekut? õpi ja harjuta hoolega brandingut, identiteedi loomist. lisaks veel kompositsiooni, tüpograafiat, värviteooriat jne. traditsiooniline joonistamine tuleb ka kasuks. su logodel on palju valesti, ma ei jaksa kõike isegi kirja panna.

Õpin, õpin.

Vaata postitustkeibl, 27 juuni 2014 - 23:19, kirjutas:

See hinna muutmine ei aita ka midagi. Sa paned liiga palju piiranguid kliendile ette. Enamasti logo hind selgub siis kui logo on valmis ja klient sellega rahul, siis saad võtta kokku oma tehtud töö koguse jms ja jõuda kliendiga kokkuleppele. Mulle tundub, et sa pole ikkagi ühelegi päris kliendile veel tööd teinud kuna sul pole mingit ettekujutust sellest, kui mitu korda klient võib lasta sul ühte logo ümber kujundada, enne kui see talle meeldib. + need näidislogod, mis sul seal all olid, neid ma ei näinud, et oleks kuskil kasutusel. Approven ka hullumaja, ainult photoshopi ja illustratori oskamisest ei piisa, et teha korralik logo. you must go deeper

Praeguse teemaga katsetangi, kas kindlad piirid ja konkreetne hind sobiks paremini. Enne sai tehtud nii, et panin kirja kindla hinna vahemiku ja kliendiga arutasime tulemuse põhjal kujunduse hinna (enne logo tegemist tuli tasuda mingi miinimum summa, millega klient "tõestas" et ta on ostuvõimeline). Kui piiranguteta varjant sobiks siia foorumisse rohkem, siis võin selle uuesti kasutusele võtta.

Muutis Disainitööd, 28 juuni 2014 - 08:19.






1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat