Hüppa postitusele

Change

Mulle ollakse võlgu, mida teha ?


Sellel teemal on 39 vastust

#1
Saatan

    legendary rebel

  • liige
  • Postitusi:2 097
  • Liitus:31 juuli 2008
  • Sugu:mees
Tere,
Lugu selline et andsin tuttavale ebay jaoks dollareid ja ta pidi mulle eurodes ülekande tegema swedbanki koheselt. Mina talle raha kandsin, tema minule mitte. Tahtsin sõpra aidata. Summa oli 204 eurot ja ta vassis ja vassis, et küll pani midgi ülekande tegemisel valesti, siis et on komandeeringus kus pole võimalik ülekannet teha ning nüüdseks ei vasta üldse enam. Läheks ukse taha raputama, aga ei tea kus ta elab täpselt ning kuradi kaugel kah, pm teisel pool Eestit. Käisin politseis, sealt öeldi, et nemad ei tee midagi ja peaks hagi tegema kohtusse. Kuid mismoodi ja kuidas ? Ment aitas mõista, et küll keegi tuttav juura haridusega aitab , aga no pole mul just selliseid sõpru. Oskab keegi aidata, et mis ja kuidas ? Googeldasin kah, aga ei saanud sittagi targemaks. Loomulikult tahaks raha tagasi, aga asi on ka moraalne, et kuidas saab nii lihtsalt kellegi üle lasta. Niisama ma küll ei jäta.

#2
WantToBe

    Tige tikker

  • liige
  • Postitusi:1 571
  • Liitus:25 nov 2011
  • Sugu:mees
Hei

Pead minema Tsiviilkohtusse kohapeale. Enne pead koostama dokumendi - võta see näiteks (mina kasutasin seda) http://www.dokumendi...ruija/2_1_7.htm

Pankrotist ja asjast muidugi pole vaja lisada midagi, aga vaata seda võla osa ja lisa, mis tundub vajalik. Sellega lähedki siis kohtumajja ja võta 10 euri ka kaasa. Siis tuleb mingi aja pärast otsus sulle, kas alustatakse midagi või mitte.

#3
Stewart

    short-term high-risk investment analyst

  • liige
  • Postitusi:1 976
  • Liitus:26 okt 2011
  • Sugu:mees
Postitas pildi
“Read Machiavelli, and you understand the Bush administration. Read Darwin, and you see how utterly wrong the creationists are. Read Plutarch and you understand that political intrigue is nothing new. Read Rousseau, Locke and Voltaire and you see why our founding fathers rejected the notion of America as a Christian theocracy. Read the sweep of human thought from Plato and Homer to Emerson and Mill, and you will ultimately end up with a better understanding of what is going around us and see how little new there is under the sun.”

#4
clicked =D

    Liige

  • liige
  • Postitusi:110
  • Liitus:24 juuni 2014
  • Sugu:mees
format c

#5
Marvolo

    I SEE YOU

  • liige
  • Postitusi:7 512
  • Liitus:30 sept 2010
  • Sugu:mees
väikese summa eest annan parima, et see inimene leida ja ta maksma panna.

#6
Saatan

    legendary rebel

  • liige
  • Postitusi:2 097
  • Liitus:31 juuli 2008
  • Sugu:mees
Stewie, alati saab teha midagi, ära ole nii vedel.
Kuid ma vaatasin, et on vajalik märkida Kostja andmed, mis saab kui ma neid täpselt ei tea ? Pean silmas täpset aadressi ja tel. nr ?

#7
Stewart

    short-term high-risk investment analyst

  • liige
  • Postitusi:1 976
  • Liitus:26 okt 2011
  • Sugu:mees
See ''tuttav-sõber'' kuritarvitas su usaldust ja kui sa juhuslikult teda füüsiliselt ja või muude mõjutusvahenditega maksma ei pane (kohtusse ei ole mõtet minna, politsei ei tee midagi), siis on see elukooli õppetund ja deal with it, millele see kurva Simba pilt eelpool viitas. Muidugi ma ei usu, et sa omakohtuga raha välja lähed nõudma, sest sellisel juhul sa ei oleks kuskile foorumisse postitanud ja kui sa loodad siit mingit juriidilist abi saada, kuidas paarsada € kelleltki sisse nõuda, siis edu.

my 0.02
“Read Machiavelli, and you understand the Bush administration. Read Darwin, and you see how utterly wrong the creationists are. Read Plutarch and you understand that political intrigue is nothing new. Read Rousseau, Locke and Voltaire and you see why our founding fathers rejected the notion of America as a Christian theocracy. Read the sweep of human thought from Plato and Homer to Emerson and Mill, and you will ultimately end up with a better understanding of what is going around us and see how little new there is under the sun.”

#8
haribo

    Keep going!

  • liige
  • Postitusi:1 893
  • Liitus:06 jaan 2008
  • Sugu:mees
kahju küll lilleke, aga ise ootan üle aasta juba kohtusse antud võlanõuet....esialgu läks 4 kuud aega, et üldse vastu võeti ja nõue võlgnikule toimetati...pärast seda pole ka mingit infot, ehk kohtutäiturid ei tee või ei taha oma tööd teha. Ning mis kõige hullem- lisaks võlale raiskasin ka kohtukulud(avalduse esitamine jne)


kõige õigem tänapäeval on asi lahendada omakohtuga...otsi ülesse (või maksa väike summa kellegile) ja vägivallaga tööp maksab nagu kolin.

ja btw, mis sõber see selline on siis, keda nii suure summaga usaldad aga aadressi jms ei tea? nime ikka tead? avaldada tahad meile seda?

#9
WantToBe

    Tige tikker

  • liige
  • Postitusi:1 571
  • Liitus:25 nov 2011
  • Sugu:mees

Vaata postitustSaatan, 03 juuli 2014 - 21:32, kirjutas:

Stewie, alati saab teha midagi, ära ole nii vedel.
Kuid ma vaatasin, et on vajalik märkida Kostja andmed, mis saab kui ma neid täpselt ei tea ? Pean silmas täpset aadressi ja tel. nr ?


Midagi hullu ei ole. Lihtsalt uurimise käigus hakatakse selgitama.

#10
WantToBe

    Tige tikker

  • liige
  • Postitusi:1 571
  • Liitus:25 nov 2011
  • Sugu:mees

Vaata postitustWantToBe, 03 juuli 2014 - 22:15, kirjutas:

Vaata postitustSaatan, 03 juuli 2014 - 21:32, kirjutas:

Stewie, alati saab teha midagi, ära ole nii vedel.
Kuid ma vaatasin, et on vajalik märkida Kostja andmed, mis saab kui ma neid täpselt ei tea ? Pean silmas täpset aadressi ja tel. nr ?


Midagi hullu ei ole. Lihtsalt uurimise käigus hakatakse selgitama.


Peaasi, et talle rahvastikuregistri järgi on võimalik kohtuteadet saata.

#11
Xterra

    Kuidas viljad, nõnda külvad.

  • liige
  • Postitusi:1 902
  • Liitus:08 juuni 2007
  • Sugu:mees
Anna rohkem infot. Kus sina, kus tema elab jne. Kui sa kirjutad, et keegi tuttav teiselt poolt Eestist tegi nahka, siis soovitataksegi sul menti pöörduda. Kui sina, aga Pärnus ja teine pool Narvas elab, siis mõni NeoNazi võib 75 eest su võla tagasi nõuda.
^
Rohkem detaile kirja. Meil on siin arste, advokaate ja inimesi, kellel autos kurikas. #teeme2ra

#12
Рагнар

    play hard

  • liige
  • Postitusi:7 478
  • Liitus:03 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
lulz top kek, kasuta vägivalda, las tüüp annab kohtusse ja jääb ise profitisse.

⇑⇑⇑⇑

I'm a nerd.


#13
sigalaleib

    võidab see, kel on surres suurem pohmakas

  • liige
  • Postitusi:2 615
  • Liitus:29 nov 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Ragnar, help a brother out ja scammi tagasi.
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda

#14
Laur

    automaniakk

  • auliige
  • Postitusi:4 057
  • Liitus:29 jaan 2006
  • Sugu:mees
Ülekannet saab nii paypal-is kui netipangas mingi kuu või paari jooksul vaidlustada, alustaks sellest äkki ja kui see ei aita siis ei jää tõesti muud üle kui inimene ülesse otsida ja sõpradega külla minna.
"Esiveolisega driftimine?... See on nagu onaneerides orgasmi teeselda."

#15
Saatan

    legendary rebel

  • liige
  • Postitusi:2 097
  • Liitus:31 juuli 2008
  • Sugu:mees

Vaata postitustWantToBe, 03 juuli 2014 - 21:19, kirjutas:

Hei

Pead minema Tsiviilkohtusse kohapeale. Enne pead koostama dokumendi - võta see näiteks (mina kasutasin seda) http://www.dokumendi...ruija/2_1_7.htm

Pankrotist ja asjast muidugi pole vaja lisada midagi, aga vaata seda võla osa ja lisa, mis tundub vajalik. Sellega lähedki siis kohtumajja ja võta 10 euri ka kaasa. Siis tuleb mingi aja pärast otsus sulle, kas alustatakse midagi või mitte.

Aga mingeid kulusid veel on või ? kirjutasin hagi valmis, siis tean kas märkida sinna peale riigilõivu veel mingeid kulusid, mis ta hüvitama peaks.

#16
Chuckie

    Jälgi minu lendu kloun ja püüa minu sädemeid!

  • liige
  • Postitusi:2 677
  • Liitus:11 jaan 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võru / Tartu
https://www.youtube....h?v=fPC6n6m2lhM

mine laula uksetaga

Muutis Chuckie, 04 juuli 2014 - 09:18.

Postitas pildi

#17
maik pls

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 051
  • Liitus:02 jaan 2014
  • Sugu:mees
Paypalis jah vist see 30-päevane money-back garantii. Kui nii palju aega veel möödas pole, siis tasuks uurida seda. Aga muidu on ju ilgelt popp kogu lugu koos pildi ja nimega fesarisse üles panna, et kõik jagada saaksid. Noh.. Natuke avalikku häbistamist või nii - äkki maksab tagasi.

#18
mcsannu

    lol

  • liige
  • Postitusi:487
  • Liitus:28 sept 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Malaga
Kogu proof kokku ja inkasso

Tere!


#19
Mihkel.

    Kui kaelani sitaseees oled, ei tasu pead norgu lasta

  • liige
  • Postitusi:4 075
  • Liitus:03 dets 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
tee politseisse avaldus pettuse kohta, summa on piisavalt suur juba

#20
526

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 221
  • Liitus:01 nov 2007
  • Sugu:mees
raha kätte ei saa, mine löö luugid kinni





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat