Hüppa postitusele

Change

Odavalt reisile vms?


Sellel teemal on 15 vastust

#1
ThaBosss

    Liige

  • liige
  • Postitusi:637
  • Liitus:23 apr 2011
  • Sugu:mees
Ise alaealine küll, aga käin tööl stabiilselt nüüd terve suvi ja tuli mõte, et võiks pere viia puhkama suve lõpus. Peres 4 inimest ja võiks mingi pakett olla mis jääb alla 700€, lennupiletid, majutus ja muu transport kuskil ilusas ja/või soojas kohas, hinna sees.

Uurisin siin päris palju ja pilt silme eest kirju juba.. alla keskmise Eesti pere ja keegi pole kunagi kusagil käinud või seda teemat uurinud.. Soomes healjuhul ära käinud, seega igati ootan nõuandeid inimestelt kes reisimisega rohkem sina peal ja kes oskab miskit soovitada, kus perega saaks mõnusalt mingi 3 päeva puhata, asju näha, teha ja mida iganes veel. Tulistage palun! Toit ei pea hinna sees olema, selle raha vast jaksavad vanemad ise kaa välja võluda vms.. aga mingi pakett võiks jaa olla kuskil 700 ringis.. pole hullu kui nats rohkem on! -või vähem

Ette tänades..

Madis

Muutis ThaBosss, 04 juuli 2014 - 22:08.


#2
haribo

    Keep going!

  • liige
  • Postitusi:1 893
  • Liitus:06 jaan 2008
  • Sugu:mees
otseselt soovitada ei oska, aga saada sama kiri reisibüroodesse, nemad oskavad sulle mingi paketi kindlasti kokku panna või midagi olemasolevatest soovitada.
4 peale on 700 natuke vähe, et kõik-hinnas paketi saaks soojale maale, pigem oleks 2kesti paras see summa.

#3
siimtali112

    Napoleon constructed his battle plans in a sandbox.

  • liige
  • Postitusi:1 944
  • Liitus:28 jaan 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Vaata postitustharibo, 04 juuli 2014 - 22:24, kirjutas:

otseselt soovitada ei oska, aga saada sama kiri reisibüroodesse, nemad oskavad sulle mingi paketi kindlasti kokku panna või midagi olemasolevatest soovitada.
4 peale on 700 natuke vähe, et kõik-hinnas paketi saaks soojale maale, pigem oleks 2kesti paras see summa.

Paraku on 700€ vähe jah, et soojale maale minna :(
Tõenäoliselt pakutaksegi reisibüroodest Rootsi / Soome / Norra / Läti jne.
4kesi soojale maale peaks ikka arvestama kuskil 1500-2000€, juhul kui ei sebi ise odavlennufirmade pakkumisi, hotellide megahindasid jne.

#4
Tanel.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 132
  • Liitus:20 apr 2011
  • Sugu:mees
Viimasehetke pakkumised, voucherid jms. Bulgaaria odav place. Kunagi sai onu 300EEKi eest lennupiltetid Tsiilisse ja tagasi, nii, et pakkumisi tegelikult leidub.

Muutis Tanel., 04 juuli 2014 - 22:56.


#5
ThaBosss

    Liige

  • liige
  • Postitusi:637
  • Liitus:23 apr 2011
  • Sugu:mees

Vaata postitustclicked =D, 04 juuli 2014 - 23:06, kirjutas:

üritad mingi räige ----- -------- olla kui oma perele teed reisi välja v?


Ma küsin inimestelt abi ja nõu, kuna tahan, et mu väike 10. aastane õde, kes eluaeg siin linnaäärses külas kükitanud, saaks kaa veidi maailma näha ja vanemad pärast pikki aastaid töörügamist hommikust õhtuni- veidi puhata saaksid, tänu minu panusele mida ma üritan anda. Täiesti mõttetu postitus sinu poolt... ma ausalt ei viitsi isegi vastu sokkima hakata.

Kui kellegil on veel mõni huvitav idee, mida umbes 700-1000€ peale hakata, et 4 inimest kuskile Eestist välja viia, midagi huvitavat teha, kuskil ilusas kohas peatuda või mida iganes- siis palun jagage oma mõtteid. Siin üks eelnev mõte buss rentida ja sõita kuskile lõuna poole oli päris hea. Aga ei peagi ju selleks bussi rentima.. võib ju ka vabalt lihtsalt autoga läbi Läti, Leedu, Poola jnejne ringreisi teha, huvitavates kohtades peatuda, kuskil paariks päevaks mingi apartment sebida vms?

Muutis >JaCk<, 06 juuli 2014 - 03:16.


#6
UNKLE

    stay frosty

  • liige
  • Postitusi:3 422
  • Liitus:01 apr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
trip.ee on koht, kust võid leida häid lennusoodukaid. Vahel tuleb ikka väga soodsaid pakkumisi, seega hoia silm peal, äkki leiad midagi sobivat.
Postitas pildi

#7
haribo

    Keep going!

  • liige
  • Postitusi:1 893
  • Liitus:06 jaan 2008
  • Sugu:mees

Vaata postitustThaBosss, 04 juuli 2014 - 23:17, kirjutas:

Vaata postitustclicked =D, 04 juuli 2014 - 23:06, kirjutas:

üritad mingi räige ---- ------- olla kui oma perele teed reisi välja v?


Ma küsin inimestelt abi ja nõu, kuna tahan, et mu väike 10. aastane õde, kes eluaeg siin linnaäärses külas kükitanud, saaks kaa veidi maailma näha ja vanemad pärast pikki aastaid töörügamist hommikust õhtuni- veidi puhata saaksid, tänu minu panusele mida ma üritan anda. Täiesti mõttetu postitus sinu poolt... ma ausalt ei viitsi isegi vastu sokkima hakata.

Kui kellegil on veel mõni huvitav idee, mida umbes 700-1000€ peale hakata, et 4 inimest kuskile Eestist välja viia, midagi huvitavat teha, kuskil ilusas kohas peatuda või mida iganes- siis palun jagage oma mõtteid. Siin üks eelnev mõte buss rentida ja sõita kuskile lõuna poole oli päris hea. Aga ei peagi ju selleks bussi rentima.. võib ju ka vabalt lihtsalt autoga läbi Läti, Leedu, Poola jnejne ringreisi teha, huvitavates kohtades peatuda, kuskil paariks päevaks mingi apartment sebida vms?

Kõik oleneb, millised vanemad sul on. Kui nad enne pole kuhugi liikunud, siis vaevalt, et nad ka nüüd soovivad. Lennupiletitega soojale maale muidugi paneks mõtlema, aga väike tripp autoga mööda euroopat on rohkem noorte kui pere teema :/

aga soovitan pigem kuhugi lähedale minna, aga täispakett mõnuasjadest (spaad jne)

Muutis >JaCk<, 06 juuli 2014 - 03:15.


#8
#Priit

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 312
  • Liitus:13 jaan 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Nagu juba välja pakutud võiks jah mingi auto võtta ja trippida euroopas. Kõige kallim osa oleks majutus ehk kui selle kuidagi autoga / omal jõul suudad orgunnida, siis hoiad kõvasti raha kokku ning saad seda muuks kasutada.

#9
katkine5

    I´m not bossy, I just have better ideas.

  • liige
  • Postitusi:3 092
  • Liitus:22 apr 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Eriti hea säästukas oleks kupongidega rootsi kruiisil käia. A noh, see pigem laeval joomine ja stockholmis shoppamine.
Alcohol is for people who can afford to lose a few brain cells.
For every male action, there is a female overreaction.
Time you enjoy wasting is not wasted time.

#10
Peedu^

    Dan Bilzerian

  • liige
  • Postitusi:4 169
  • Liitus:10 jaan 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Africa
mina arvan vii nad palangale. Pole väga kaugel samas on nagu puhke linn. rannad päike.. no lihtsalt soojad ilmad vaja.

Muutis Peedu^, 05 juuli 2014 - 09:00.

Postitas pildi
On ainult üks Konstantin Vassiljev!

#11
Peedu^

    Dan Bilzerian

  • liige
  • Postitusi:4 169
  • Liitus:10 jaan 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Africa
http://et.m.wikipedia.org/wiki/Palanga
Postitas pildi
On ainult üks Konstantin Vassiljev!

#12
Hokins

    Hoki

  • liige
  • Postitusi:879
  • Liitus:29 juuni 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Rapla
Palanga päris kena pleiss, suht lähedal ka, aga välismaad on tunda.. reccomendin, ise ööbisime kuskil hostelis
wadap,

#13
G.B.

    hold my calls, trippin balls

  • liige
  • Postitusi:8 724
  • Liitus:24 sept 2004
  • Sugu:mees

Vaata postitustThaBosss, 04 juuli 2014 - 23:17, kirjutas:


Ma küsin inimestelt abi ja nõu, kuna tahan, et mu väike 10. aastane õde, kes eluaeg siin linnaäärses külas kükitanud, saaks kaa veidi maailma näha ja vanemad pärast pikki aastaid töörügamist hommikust õhtuni- veidi puhata saaksid, tänu minu panusele mida ma üritan anda. Täiesti mõttetu postitus sinu poolt... ma ausalt ei viitsi isegi vastu sokkima hakata.

Kui kellegil on veel mõni huvitav idee, mida umbes 700-1000€ peale hakata, et 4 inimest kuskile Eestist välja viia, midagi huvitavat teha, kuskil ilusas kohas peatuda või mida iganes- siis palun jagage oma mõtteid. Siin üks eelnev mõte buss rentida ja sõita kuskile lõuna poole oli päris hea. Aga ei peagi ju selleks bussi rentima.. võib ju ka vabalt lihtsalt autoga läbi Läti, Leedu, Poola jnejne ringreisi teha, huvitavates kohtades peatuda, kuskil paariks päevaks mingi apartment sebida vms?

kui keeled suus, siis soovitan midagi ekstreemsemat teha ning odavlennuga tõmmata kuskile kaugemale ja huvitavamasse kohta.
vähemalt saab parema elamuse, kui "jee käisime jurmalas torust alla laskmas ja magasime semipehmetes voodites! 10/10 best trip ever (feat. one direction)"

aga edu ja kõike paremat sulle, süda on õiges kohas noormees. :thumbsup:

~G.B.
I've dated girls uglier than you for breakfast.

#14
Siim

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 257
  • Liitus:05 mai 2007
  • Sugu:mees
Hoia silma peal: http://pakkumised.ee/
Aeg-ajalt viskab päris soliidseid soodukaid reisidele jms.

#15
ibase

    Music is our escape!

  • liige
  • Postitusi:656
  • Liitus:30 juuli 2010
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Eesti
autoga mõni lähiriik, kui suvel minna on ka Läti rannikul palju vaadata ja teha.
ära loe!

#16
tykk6una

    Liige

  • liige
  • Postitusi:361
  • Liitus:31 märts 2010
  • Sugu:mees
Palju juba mainitud aga autoga euroopasse arvatavasti parim võimalus, ööbida saab tegelikult teeääres hostelites, ei ole mingi eriline luksus aga maksab mingi 10 euri nägu. Näha saad küll ja veel, kõige suurem kulutus ongi arvatvasti küte.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat