Hüppa postitusele

Change

Xperia GO kaks probleemi


Sellel teemal on 2 vastust

#1
Attachment

    Liige

  • liige
  • Postitusi:404
  • Liitus:06 veebr 2013
  • Sugu:mees
1. Kui vajutada "Album" peale, siis näitab mulle ainult musta kataloogi ning piltide loendit ei ole näha. Kui vajutada mingisugusele kohale seal mustal taustal, siis avaneb pilt.

2. Kuidas saaks maha võtta seda, et Facebook, Twitter ning muud leheküljed ei saadaks mulle delay'ga sõnumid. Kui ma wifi sisse lülitan, siis telefon lihtsalt 2 minutit väriseb vanade teadete peale, mis on mul ammu juba arvutis ära loetud.

#2
siimtali112

    Napoleon constructed his battle plans in a sandbox.

  • liige
  • Postitusi:1 944
  • Liitus:28 jaan 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Vaata postitustAttachment, 27 september 2014 - 20:03, kirjutas:

1. Kui vajutada "Album" peale, siis näitab mulle ainult musta kataloogi ning piltide loendit ei ole näha. Kui vajutada mingisugusele kohale seal mustal taustal, siis avaneb pilt.

2. Kuidas saaks maha võtta seda, et Facebook, Twitter ning muud leheküljed ei saadaks mulle delay'ga sõnumid. Kui ma wifi sisse lülitan, siis telefon lihtsalt 2 minutit väriseb vanade teadete peale, mis on mul ammu juba arvutis ära loetud.


Mul lahenes see 2. probleem siis, kui oli see facebooki uuendus ehk pidid installeerima Messengeri. Siis enam see tavaline facebook sõnumeid üldse ei hallanud ja Messenger vanu sõnumeid ei anna sulle telefoni.

//EDIT: 1. probleemile leidsin sellise lahenduse, võid proovida.

Settings>apps>all>select album
clear all data and clear cache

Muutis siimtali112, 27 september 2014 - 21:45.


#3
Attachment

    Liige

  • liige
  • Postitusi:404
  • Liitus:06 veebr 2013
  • Sugu:mees
Tänud, see meetod tõesti töötas! Ma olen seda tegelikult varemgi proovinud, kuid siis ma kustutasin ainult vahemälu ära, ning siis ei hakanud tööle. Nüüd kustutasin ära ka kõik selle data ning nüüd funktsioneerib!





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat