Hüppa postitusele

Change

HTML programmeerimine - lihtne ülesanne, mõni viga sees. TASUSTATUD


Sellel teemal on 4 vastust

#1
yomastoz

    Liige

  • liige
  • Postitusi:179
  • Liitus:21 dets 2008
  • Sugu:mees
Tere! Selline küsimus, et kas keegi viitsiks aidata ühe TTÜ kooli projektiga. Nimelt peame tegema The Pig mängu ( täringute veeretamine kahe täringuga, kui 1 täringul on 1 silm, siis lähevad punktid nulli) ja mul on sellest osa valmis, kuid midagi on jama. Kes htmliga kokku on puutunud on käkitegu.

Kujunduse poolt teen ise, aga selle basic koodiga on veits midagi mäda.

Kes ära teeb, saab tasustatud!

Kirjuta mulle postkasti ja räägime lähemalt :)

#2
LaCertosus

    LaCertosus

  • liige
  • Postitusi:510
  • Liitus:01 jaan 2006
  • Sugu:mees
See ülesanne seal ei ole üldse nii triviaalne nagu kirjeldad. Pigem on takistuseks javascript mitte HTML?
Postita parem koodijupp, kus viga sees on või probleem millele ei leia lahenduskäiku.


Jah mul on ammustest aegadest töötav versioon olemas. Koos arvutipoolse mängijaga, teise mängijaga, võidumõõdikute jne. Kuid tee endale parem mõned asjad selgeks või ära raiska aega koolis puhtalt mahakirjutamisega.

#3
Рагнар

    play hard

  • liige
  • Postitusi:7 478
  • Liitus:03 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Miks õpid seda kui sa ei oska ja lased teistel seda ära teha? või mis iganes projektiga kaasa lähed ?

⇑⇑⇑⇑

I'm a nerd.


#4
Werner

    Liige

  • liige
  • Postitusi:678
  • Liitus:07 juuni 2006
no võib olla on kodune töö liiga heavy nendele helladele õlgadele

#5
Gerry

    saudi prints

  • liige
  • Postitusi:2 674
  • Liitus:15 apr 2005
  • Sugu:mees

Vaata postitustWerner, 10 oktoober 2014 - 21:05, kirjutas:

no võib olla on kodune töö liiga heavy nendele helladele õlgadele

Kui noor IT tulevik HTMLis mängu programmeerib siis on kogu valitud koolitee äkki liiga ambitsioonikaks ja ületamatust osutunud.

Teemaalgatajal soovitaks ise uurida ja lahendus leida, loogikat sa tead ju mida vajad, vot võtad googli ette ja hakkad otsima kuidas seda teostada, ainult niiviisi õpidki reaalselt ise ka kunagi tulevikus midagi asjaliku tegema. Vastasel juhul lvl 2 ülesannetele foorumit lahendust otsides võid aasta pärast lõpuks taibata, et tra ma ei oska midagi ju tegelt ise.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat