Hüppa postitusele

Change

Chrome'is laiendus, mis ei taha mitte kuidagi ära kaduda


Sellel teemal on 14 vastust

#1
Attachment

    Liige

  • liige
  • Postitusi:404
  • Liitus:06 veebr 2013
  • Sugu:mees
Kuna ma varem ei ole viitsinud selle probleemiga tegeleda, siis nüüd võtan selle käsile, sest see muutub juba päris tüütavaks.

Kasutan Google Chrome'i, kuid mingi aeg tagasi hakkas häiriv laiendus mind tüütama (vt allpool pilti). Kustutasin ära, disablesin, kuid mõne aja pärast on see jälle tagasi. Mõningatel lehtedel, kus olles vajutada mingisugusele lingile, viskab üles uue tabi, mille nimeks on "Special" ning juhatab mingile lehele, mis on seotud mõttetu spämmiga. Samuti loobib lehtedel ette "Ebay" toolbare. Kontrollisin üle ka, kas mul on mingeid toolbare kogemata tõmmatud, kuid ei ole.

Postitas pildi

Kuidas sellest jäädavalt vabaneda?

Muutis Attachment, 30 detsember 2014 - 13:03.


#2
M44gic

    tru story

  • liige
  • Postitusi:5 091
  • Liitus:22 märts 2006
  • Sugu:mees
http://www.malwarere...nal-buynsave-a/
seda proovisid ve
jou

#3
Аня.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:211
  • Liitus:11 nov 2012
  • Sugu:naine
Mul oli ka mingi taoline huinjaa paar kuud tagasi, olin vist kuskilt miskit viirusetaolist?? tõmmanud. Funk tegi miski hookus pookus mul siin ja sai ära. võid uurida temalt

E: mul olid veel lisaks control panelis progams all ka mingi jama, mis seda laiendust vist tekitas, ja kui uninstallisin selle, arvuti tegi resa ja üle tsekates oli läind, 5 min hiljem oli taas tagasi. Naised ja arvuti noh :D

Muutis GuiltyFilthySoul, 30 detsember 2014 - 13:10.


#4
chilloutrelax

    Hello be-a-u-tiful.

  • liige
  • Postitusi:3 657
  • Liitus:05 juuni 2007
  • Sugu:mees
Ise kasutasin töö arvutis selliseid tool'e ja guido't.

http://malwaretips.c...iga-plus-virus/

ba dum tsss


#5
Attachment

    Liige

  • liige
  • Postitusi:404
  • Liitus:06 veebr 2013
  • Sugu:mees

Vaata postitustM44gic, 30 detsember 2014 - 13:05, kirjutas:



Tegin selle tutoriali ära, aga BuyNsave'ist ei olnud mu arvutis mitte ühtegi jälgegi. Ja see laiendus on tagasi. :wacko:

E: AdwCleaner ei leidnud mitte ühtegi PUP'i, Malware leidis mitmeid neid ning HitmanPRO leidis neid väga-väga palju, kuid probleem ära ei ole kadunud.

Muutis Attachment, 30 detsember 2014 - 14:12.


#6
chilloutrelax

    Hello be-a-u-tiful.

  • liige
  • Postitusi:3 657
  • Liitus:05 juuni 2007
  • Sugu:mees

Vaata postitustAttachment, 30 detsember 2014 - 14:05, kirjutas:

Vaata postitustM44gic, 30 detsember 2014 - 13:05, kirjutas:



Tegin selle tutoriali ära, aga BuyNsave'ist ei olnud mu arvutis mitte ühtegi jälgegi. Ja see laiendus on tagasi. :wacko:

Junkware Removal Tool
http://thisisudax.or...wnloads/JRT.exe

Endal tegi see kõige rohkem tööd ära. Sain mingi ostusoovitustest ka lahti, mida teised ei leidnud.
Teeb mingi 10 minutit max seda aga kõik saadab mordorisse.

Lasin sellega viimaseks üle
https://www.malwareb...g/mwb-download/

Muutis chilloutrelax, 30 detsember 2014 - 14:14.

ba dum tsss


#7
Attachment

    Liige

  • liige
  • Postitusi:404
  • Liitus:06 veebr 2013
  • Sugu:mees
Proovisin selle JRT ka ära, polnud midagi leida eriti, sest HitmanPRO olevat oma töö ära teinud.

Kohe, kui brauserile restarti teen, tuleb see BuyNsave laiendus tagasi. :blink: :wacko:

E: Kui õpetustes oli piltide peal ära toodud, milline see BuyNsave PUP välja näeb, siis minul kordagi põhjalikul ülevaatamisel erinevate programmidega ei olnudki.

Muutis Attachment, 30 detsember 2014 - 14:22.


#8
Keits

    Liige

  • liige
  • Postitusi:731
  • Liitus:30 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Otsida võid võsast
Mine contol panels ja installed programs, installi sealt igasugune sitt maha, siis ilmselt saad selle chrome laienduse maha võtta, ilma et ta tagasi ei tuleks.

#9
Attachment

    Liige

  • liige
  • Postitusi:404
  • Liitus:06 veebr 2013
  • Sugu:mees

Vaata postitustKeits, 30 detsember 2014 - 14:51, kirjutas:

Mine contol panels ja installed programs, installi sealt igasugune sitt maha, siis ilmselt saad selle chrome laienduse maha võtta, ilma et ta tagasi ei tuleks.


Ülekontrollitud juba kasutud programmid, mille taustast ma midagi ei tea (samuti ka kustutatud kui vaja).

#10
Keits

    Liige

  • liige
  • Postitusi:731
  • Liitus:30 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Otsida võid võsast

Vaata postitustAttachment, 30 detsember 2014 - 15:38, kirjutas:

Vaata postitustKeits, 30 detsember 2014 - 14:51, kirjutas:

Mine contol panels ja installed programs, installi sealt igasugune sitt maha, siis ilmselt saad selle chrome laienduse maha võtta, ilma et ta tagasi ei tuleks.


Ülekontrollitud juba kasutud programmid, mille taustast ma midagi ei tea (samuti ka kustutatud kui vaja).


No siis see, et kontrolli avutit tolmust, kui see ei aita siis Format C.. ega sul muud üle ei jää :/

#11
Timmo

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 026
  • Liitus:13 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Valga
Ise tegin bitdefenderiga skänni, leidis ülesse ja kustutas ära, kuid pärast tuli tagasi. Kuid siis hakkas juba näitama Chrome extensioni all, mis kaustast tuleb see laiendus ning kustutasin lihtsalt kausta ära ning problem solved.

#12
Attachment

    Liige

  • liige
  • Postitusi:404
  • Liitus:06 veebr 2013
  • Sugu:mees
Nüüdseks kuut programmi kasutanud (Malwarebytes, JRT, Spyhunter, BitDefender, AdwCleaner, HitmanPRO), mitte ühestki ei leidnud BuyNsave'i kohta midagi. Siiani probleem eksisteerib.

E: Disablesin selle laienduse ära, mingeid toolbare ega muud sellist jama ette ei toksi, kuid tahaks, et selle siiski jäädavalt saaks eemaldada.

Muutis Attachment, 31 detsember 2014 - 14:20.


#13
Attachment

    Liige

  • liige
  • Postitusi:404
  • Liitus:06 veebr 2013
  • Sugu:mees
Selle probleemiga seoses ei saa enam mingeid muidu laiendusi ka installida (adblock plus näiteks), ütleb NETWORK_FAILED. Googledasin ning see probleem oli seotud just selliste failidega nagu BuyNsave. Arvutist mul kuidagi ära ei õnnestunud kustutada seda, sest pole lihtsalt sellenimelisi faile, lisaks on teised PUP'id ka kustutatud, kuid seda pole võimalik eemaldada/leida.

#14
mosq

    fyhrer

  • liige
  • Postitusi:260
  • Liitus:17 dets 2012
  • Sugu:mees
proovi uninstalli jasiis kustutad regedit-ga kõik kaustad failid ära.
võid system restore ka proovida

Muutis mosq, 31 detsember 2014 - 20:46.


#15
Attachment

    Liige

  • liige
  • Postitusi:404
  • Liitus:06 veebr 2013
  • Sugu:mees
Unistallisin Chrome'i ning kõikvõimaliku sellega - aitas. Hetkeseisuga vähemalt. :lol:





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat