Hüppa postitusele

Change

Palanga reis


Sellel teemal on 10 vastust

#1
nuudel420

    ██████████████]99%

  • liige
  • Postitusi:76
  • Liitus:02 okt 2013
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Niisiis on seltskonnaga tulemas tripp Palangale ja sooviks teada kuidas teil kogemused on olnud seoses sellise trippiga.
Plaanis minna ~15 inimesega, autotega ja umbes 5ks päevaks.


Kuidas olete ööbinud, palju umb maksab öö?. Millist ööbimisviisi soovitate (ehk teate mõnda konkreetset ööbimismaja soovitada odava hinnaga)
Mis eelarvetega olete hakkama saanud?
Ja muidugi igasusugsest muust infost ära ei ütleks ;)

#2
uss

    uss

  • liige
  • Postitusi:935
  • Liitus:01 dets 2014
  • Sugu:mees
Ise olen alati võtnud mõne kämpingu mere ääres, soovitada ei oska, sest kindlat kohta pole, vaid suhteliselt juhuslikult võtnud. Hinnad muutuvad nagunii iga hooaeg, soovitan siit otsida ja helistada/kirjutada:

http://palangatic.lt/en/accommodation/

#3
jürks

    04

  • liige
  • Postitusi:3 121
  • Liitus:02 dets 2004
  • Sugu:mees
odavam tuleks ööbimine võtta 10-15min rattasõidu (rent) kaugusel olevas kohas ennem palangat (nime ei mäleta), tee ääres on inimesed oma majja tuba pakkumas.

Muutis jürks, 06 juuli 2015 - 18:37.

Postitas pildi

#4
13 Reede

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 709
  • Liitus:22 sept 2010
  • Sugu:mees

see peaks olema leedu kohta

täna mängid saksofoni, homme reedad kodumaa


#5
ksiiri

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:2 881
  • Liitus:02 mai 2011
  • Sugu:naine
  • Asukoht:Harjumaa
Ööbisime üldse Palangalt veidi väljas mingil telkimisplatsil... tegelikult need vist tasulised, aga me jõudsime öösel kohale ja läksime ära enne, kui mõni liiga palju uurima tuli. Üldjuhul viisakad piiritletud platsid, kus WC-d ja pesemisvõimalused olemas on. Ma ei saanudki teada kui palju ööbimine seal oleks maksnud.

#6
siimtali112

    Napoleon constructed his battle plans in a sandbox.

  • liige
  • Postitusi:1 944
  • Liitus:28 jaan 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Eelmine aasta käisime siis võtsime 3-toalise korteri kolmeks päevaks.. Kokku 320€
Me olime küll neljakesi aga antud korteris oli magamiskohti ~11-12 inimesele tegelikult.
http://www.booking.c...t=0&type=total

Mõned aastad tagasi sai telgitud, see oli üsna odav. Aga telkimiskohad ei ole linnas sees, et siis tuleb arvestada väikse sõiduga igapäev.

#7
nuudel420

    ██████████████]99%

  • liige
  • Postitusi:76
  • Liitus:02 okt 2013
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Vaata postitustksiiri, 06 juuli 2015 - 20:18, kirjutas:

Ööbisime üldse Palangalt veidi väljas mingil telkimisplatsil... tegelikult need vist tasulised, aga me jõudsime öösel kohale ja läksime ära enne, kui mõni liiga palju uurima tuli. Üldjuhul viisakad piiritletud platsid, kus WC-d ja pesemisvõimalused olemas on. Ma ei saanudki teada kui palju ööbimine seal oleks maksnud.

Mingit juttu olen kuulnud et telkimisalal ainult külm vesi pesemiseks. Kuna käisid muidu ja kas vastab tõele?

#8
Raekv0n.^

    asdf O.o

  • liige
  • Postitusi:3 043
  • Liitus:15 sept 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:pärnu.
Käisin jaanide ajal, võtsime Vila Nida booking.comist. 680 euri oli hind 6 inimese kohta, 920 taheti 10 inimese eest. 4 päeva siis. Muidu palanga kohta ei oska midagi arvata, ootasin midagi enamat. See promenaadi tänav suht lamp tegelt, midagi väga teha pole.

BRC, 7 dets 2007, 01:23, kirjutas:

Grupikas ei ole naisi üldse vaja
Segavad 'n shit

Vaata postitust



#9
emaga räägid ka nii vä

    dindu nuffin

  • liige
  • Postitusi:3 783
  • Liitus:17 nov 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:@ Church
Palanga jah, klubides ka enamasti leedu ossid koos, kelle jaoks oled sina nagu eestlase jaoks pagulane.
tra sa oled veel lollim kui mina

#10
ksiiri

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:2 881
  • Liitus:02 mai 2011
  • Sugu:naine
  • Asukoht:Harjumaa

Vaata postitustnuudel420, 07 juuli 2015 - 17:12, kirjutas:

Vaata postitustksiiri, 06 juuli 2015 - 20:18, kirjutas:

Ööbisime üldse Palangalt veidi väljas mingil telkimisplatsil... tegelikult need vist tasulised, aga me jõudsime öösel kohale ja läksime ära enne, kui mõni liiga palju uurima tuli. Üldjuhul viisakad piiritletud platsid, kus WC-d ja pesemisvõimalused olemas on. Ma ei saanudki teada kui palju ööbimine seal oleks maksnud.

Mingit juttu olen kuulnud et telkimisalal ainult külm vesi pesemiseks. Kuna käisid muidu ja kas vastab tõele?

Mina käisin äkki 2 aastat tagasi? Midagi sinnakanti. Ma ei mäleta küll, et oleks külm vesi olnud... päris sooja võibolla polnud, aga päris jääkülm ka ei olnud. Sai vajalikud asjad aetud küll.

#11
Renka

    Liige

  • liige
  • Postitusi:293
  • Liitus:11 apr 2008
Käisin eelmine nädal, meid oli 7. 7 inimest oli piisavalt palju, et tekkis raskusi leida ööbimiskoht, kus kõik ühes majas oleks, igal pool bronnid peal. Valisime lõpuks 2 eraldi asutust. 3 päeva, 3 inimest oli 130 €(toas oli tegelt neljas voodikoht ka olemas) ilma hommikusöögita ja ilma wifita. Teised 4 maksid rohkem, täpset summat ei tea. Kui otsida saab ilusti 20-25 € öö inimese kohta. Kui jõuate kuskil päevasel või varasemal õhtusel aja, on neid mutikesi ja papisid teeäär täis, kes pakuvad odavat elamist.
Kui üle Ikla minna, on esimesed 20 km vahelduvalt teetööde ala, kus foorid 24/7 järel. Seal kulus kuskil 30 minutit passimisele. Šiauliai'st edasi on mõned teetööde alad, tee on sile, kuid kiirusepiirangud.
Midagi on, küsi täpsemalt.

http://www.booking.c...langoje.et.html (viimased 7 pilti, meie kolme toast)





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat