Hüppa postitusele

Change

Ban sanada


Sellel teemal on 36 vastust

Hääletus: Ban Sanada(germo) (131 liiget on hääli andnud)

Ban sanadale

  1. Jah, kiiresti. (97 häält [74.05%])

    Häälte protsent: 74.05%

  2. Ei. (34 häält [25.95%])

    Häälte protsent: 25.95%

Hääleta Külalised ei saa hääletada

#1
ANTI4ITER

  • liige
  • Postitusi:2 112
  • Liitus:13 märts 2006
  • Sugu:mees
Title

#2
xonix

    Nolakunn

  • liige
  • Postitusi:1 777
  • Liitus:26 aug 2010
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Kuule ära jama, paneb sulle needuse veel peale.

#3
maik pls

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 051
  • Liitus:02 jaan 2014
  • Sugu:mees
https://www.neonet.e...ea=ignoredusers

#4
ANTI4ITER

  • liige
  • Postitusi:2 112
  • Liitus:13 märts 2006
  • Sugu:mees
mis kasu sellest, kui talle vastab 3-5 inimest, kui idioot ta on

#5
timofeie

    hey melhoop

  • liige
  • Postitusi:5 488
  • Liitus:26 jaan 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
tahaks näha, kes ''ei'' vastas... neonetis on inimesi, kes seda möla lugeda tahavad w?

#6
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart

Vaata postitusttimofeie, 01 august 2015 - 19:15, kirjutas:

tahaks näha, kes ''ei'' vastas... neonetis on inimesi, kes seda möla lugeda tahavad w?

Alkohoolik-eluheidiku elu on räigelt põnev, aga tšakra jutud on liig?

Postitas pildi


#7
Mq

    Liige

  • liige
  • Postitusi:450
  • Liitus:06 juuli 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Eesti

Vaata postitusttimofeie, 01 august 2015 - 19:15, kirjutas:

tahaks näha, kes ''ei'' vastas... neonetis on inimesi, kes seda möla lugeda tahavad w?

Billy boy, Nikita Seranov ja mõned teised veel
"Mitte midagi pole olemas, ja kui olekski, poleks see tunnetatav; ja kui see olekski tunnetatav, poleks tunnetatu väljendatav" - Gorgias

#8
ANTI4ITER

  • liige
  • Postitusi:2 112
  • Liitus:13 märts 2006
  • Sugu:mees

Vaata postitustMq, 01 august 2015 - 19:26, kirjutas:

Vaata postitusttimofeie, 01 august 2015 - 19:15, kirjutas:

tahaks näha, kes ''ei'' vastas... neonetis on inimesi, kes seda möla lugeda tahavad w?

Billy boy, Nikita Seranov ja mõned teised veel

ma loodan, et sa ei tee tünksi, aga Billy boy, Nikita Seranov ja mõned teised veel + senada ongi sama inimene

#9
timofeie

    hey melhoop

  • liige
  • Postitusi:5 488
  • Liitus:26 jaan 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Vaata postitustsokC, 01 august 2015 - 19:24, kirjutas:

Vaata postitusttimofeie, 01 august 2015 - 19:15, kirjutas:

tahaks näha, kes ''ei'' vastas... neonetis on inimesi, kes seda möla lugeda tahavad w?

Alkohoolik-eluheidiku elu on räigelt põnev, aga tšakra jutud on liig?

reinol vähemalt uued seiklused pidevalt. energiamees ketrab ühte ja sama jura.

#10
enness

    Liige

  • liige
  • Postitusi:318
  • Liitus:08 veebr 2014
  • Sugu:naine
Who cares, see on ju FOORUM, või ei? Kui tüüp otseselt kedagi ei solva või vaenu ei õhuta, siis minu poolest, lasku aga minna. Need bitternessi "ma homme tartus" postitused ja "kes teab, see teab" juba ammu kulunud naljad on palju häirivamad. Ma loeks igakell kellegi "weirdo" mõtetest ja elust kui üksteisele ära panemisest. (nunnu timofeie on nüüd täpselt samasugune asshole nagu need, kes teda norisid, sest talle meeldib reino postitusi lugeda. *sadface* ). Sanada on üks väheseid, kellel on tegelikult ka midagi öelda, teised lihtsalt pauguvad.


GO SANADA

peace :2nksa:

#11
MaqDaRooster

    Kriibus

  • liige
  • Postitusi:4 836
  • Liitus:28 okt 2010
  • Sugu:mees
Vajutasin ei, sest on meeldiv hommikul üles ärgata, avada neonet ja näha, et maailm on ikka täis retarde. Võiks ju kõikidele trollidele karmikäeliselt õigust näidata aga sellest võib ainult unistada. Ühe inimese bannimine ei paranda probleemi. On vaja tugevat ülemjõudu, kes korra majja lööks.

#12
Tõnis

    Vittu, saatana, perkele

  • liige
  • Postitusi:2 492
  • Liitus:07 veebr 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn / Finlandia
Vajutasin samuti ei, sest kui kõik aktiivsed postitajad ära bännitakse, siis neonetist ei jää midagi järgi. Pange ignore kui ei meeldi...

#13
enness

    Liige

  • liige
  • Postitusi:318
  • Liitus:08 veebr 2014
  • Sugu:naine

Vaata postitustBitterness, 01 august 2015 - 20:42, kirjutas:


kallike, "kes teab, see teab" lauset ma olen ehk 2 korda kasutanud ja seltskonda olen ma vist siit kuskil 4 korda otsinud.. ei näe, mis selles halba on. see on ju FOORUM. inimesed suhtlevadki reaalses elus ka, mitte ei peida ennast kuhugi monitori taha ja ei räägi kui seksikad nad tegelt on.

germo vastu mul otseselt ei ole midagi, aga ta attentionseeking on liiga kaugele läinud. muidu on huvitav ta seksiseiklusi lugeda, aga kurat, waaaay too far.



See "kes teab, see teab" oli üldiselt mõeldud, sry. Ja ma ei peida ennast, olen lihtsalt teinud valiku, et mingite trolli ja muidu niisama pulli vendadega ma lähemalt kokku puutuda ei taha. Ma ei pea ennast seksikaks või teistest kuidagi erilisemaks. Jah, mul on olnud rohkelt kokkupuuteid PUA'de ja teiste huvitavate tegelastega ja sellest ma olen ka siin rääkinud. Nüüd viimasel ajal enam mitte, sest ma sain ise ka aru, et ma olen endast teistele mingisuguse eneseimetlejast bitchy mulje jätnud. Ma ei otsi siit mitte mingisugust heakskiitu või imetlust, mul ei ole sooja ega külma kui keegi mind jälle hälvikuks kutsub.
Aegajalt on siin olnud tegelikult ka üsna arukaid teema arutlusi, see on mind vast siiani siin kinni hoidnud. Ise ma muidugi suur sõnavõtja pole olnud aga suur kummardus neile, kes on suutnud ennast siin viisakalt ülevalt pidada ja enda mõtteid eeskujulikul moel kirja panna.

#14
Kevva.

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:10 097
  • Liitus:18 juuni 2007
  • Sugu:mees

Vaata postitustenness, 01 august 2015 - 21:17, kirjutas:

Vaata postitustBitterness, 01 august 2015 - 20:42, kirjutas:


kallike, "kes teab, see teab" lauset ma olen ehk 2 korda kasutanud ja seltskonda olen ma vist siit kuskil 4 korda otsinud.. ei näe, mis selles halba on. see on ju FOORUM. inimesed suhtlevadki reaalses elus ka, mitte ei peida ennast kuhugi monitori taha ja ei räägi kui seksikad nad tegelt on.

germo vastu mul otseselt ei ole midagi, aga ta attentionseeking on liiga kaugele läinud. muidu on huvitav ta seksiseiklusi lugeda, aga kurat, waaaay too far.



See "kes teab, see teab" oli üldiselt mõeldud, sry. Ja ma ei peida ennast, olen lihtsalt teinud valiku, et mingite trolli ja muidu niisama pulli vendadega ma lähemalt kokku puutuda ei taha. Ma ei pea ennast seksikaks või teistest kuidagi erilisemaks. Jah, mul on olnud rohkelt kokkupuuteid PUA'de ja teiste huvitavate tegelastega ja sellest ma olen ka siin rääkinud. Nüüd viimasel ajal enam mitte, sest ma sain ise ka aru, et ma olen endast teistele mingisuguse eneseimetlejast bitchy mulje jätnud. Ma ei otsi siit mitte mingisugust heakskiitu või imetlust, mul ei ole sooja ega külma kui keegi mind jälle hälvikuks kutsub.
Aegajalt on siin olnud tegelikult ka üsna arukaid teema arutlusi, see on mind vast siiani siin kinni hoidnud. Ise ma muidugi suur sõnavõtja pole olnud aga suur kummardus neile, kes on suutnud ennast siin viisakalt ülevalt pidada ja enda mõtteid eeskujulikul moel kirja panna.

Aga nüüd tekib küsimus, et mis selles halba on kui leidub inimesi kes soovivad siit irl tuttavaid saada või muud seltskonda leida? Sa räägid täpselt nii nagu siin oleksid kõik mingisugused eluheidikud. :D

#15
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart

Vaata postitustKevva., 01 august 2015 - 21:23, kirjutas:

Vaata postitustenness, 01 august 2015 - 21:17, kirjutas:

Vaata postitustBitterness, 01 august 2015 - 20:42, kirjutas:


kallike, "kes teab, see teab" lauset ma olen ehk 2 korda kasutanud ja seltskonda olen ma vist siit kuskil 4 korda otsinud.. ei näe, mis selles halba on. see on ju FOORUM. inimesed suhtlevadki reaalses elus ka, mitte ei peida ennast kuhugi monitori taha ja ei räägi kui seksikad nad tegelt on.

germo vastu mul otseselt ei ole midagi, aga ta attentionseeking on liiga kaugele läinud. muidu on huvitav ta seksiseiklusi lugeda, aga kurat, waaaay too far.



See "kes teab, see teab" oli üldiselt mõeldud, sry. Ja ma ei peida ennast, olen lihtsalt teinud valiku, et mingite trolli ja muidu niisama pulli vendadega ma lähemalt kokku puutuda ei taha. Ma ei pea ennast seksikaks või teistest kuidagi erilisemaks. Jah, mul on olnud rohkelt kokkupuuteid PUA'de ja teiste huvitavate tegelastega ja sellest ma olen ka siin rääkinud. Nüüd viimasel ajal enam mitte, sest ma sain ise ka aru, et ma olen endast teistele mingisuguse eneseimetlejast bitchy mulje jätnud. Ma ei otsi siit mitte mingisugust heakskiitu või imetlust, mul ei ole sooja ega külma kui keegi mind jälle hälvikuks kutsub.
Aegajalt on siin olnud tegelikult ka üsna arukaid teema arutlusi, see on mind vast siiani siin kinni hoidnud. Ise ma muidugi suur sõnavõtja pole olnud aga suur kummardus neile, kes on suutnud ennast siin viisakalt ülevalt pidada ja enda mõtteid eeskujulikul moel kirja panna.

Aga nüüd tekib küsimus, et mis selles halba on kui leidub inimesi kes soovivad siit irl tuttavaid saada või muud seltskonda leida? Sa räägid täpselt nii nagu siin oleksid kõik mingisugused eluheidikud. :D

Naljakas, et just sina seda ütled :D

Probleem ei ole selles, et keegi otsib tutvusi, vaid selles, kui kellegi väärtus (selle puudumine) siin foorumis piirdub sellega, et iga tema postitus on nagu kuulutus craigslistis.

Postitas pildi


#16
enness

    Liige

  • liige
  • Postitusi:318
  • Liitus:08 veebr 2014
  • Sugu:naine
Ei ole siit keegi teist eluheidik vms. Lihtsalt suurem osa rahvast siin pole minu jaoks tõsiseltvõetavad ja sellepärast olen ma ka piirdunud suhteliselt random sõnavõttudega.

Muutis enness, 01 august 2015 - 21:32.


#17
ANTI4ITER

  • liige
  • Postitusi:2 112
  • Liitus:13 märts 2006
  • Sugu:mees
aksepteerimine nüüd esimest korda ennessi arvamust. aga Sanada on ära teeninud banni, kui ei õpi käituma (jah on lootus, et pole täisdebiil).

#18
juhan helmet

    juhan helmet

  • liige
  • Postitusi:74
  • Liitus:13 apr 2015
  • Sugu:mees
  • Asukoht:falador
probleem on selles, et kui germo baned saab, siis ta tuleb tagasi iga kord mingi uue "life healing" usernamega

Postitas pildi

#19
Logit

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 863
  • Liitus:17 aug 2009
  • Sugu:mees

Vaata postitustBitterness, 01 august 2015 - 20:42, kirjutas:


germo vastu mul otseselt ei ole midagi, aga ta attentionseeking on liiga kaugele läinud. muidu on huvitav ta seksiseiklusi lugeda, aga kurat, waaaay too far.

Germo pildilt kadunud, oled sa kindel numero 1. Ära pabla!

#20
Kodanik

  • auliige
  • Postitusi:5 372
  • Liitus:03 jaan 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Te olete lihtsalt spirituaalselt väga räpased aga billyst ma tunnen seda puhast energiat läbi erinevate kanalite, sellepärast olete kadedad :)
sõin just 2 kastanit ära ja võtsin majoraani peale. Pole juba 2 päeva vett ka üldse tarbinud ja võimas tunne on, inimestega suhtlemisel tunnen kuidas energeetilisel tasandil on sidemed palju tugevamad.
Kui teil tšakrad puhtaks saaksid oleks siin palju parem keskkond
#freesanada





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat