Hüppa postitusele

Change

Lisatöö töö või kooli kõrvalt!


Sellel teemal on 49 vastust

#1
pennu2

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:22
  • Liitus:27 dets 2010
  • Sugu:mees
Paljud meist soovivad end arendada, õppida uusi asju ja oma elukvaliteeti parandada. Nimelt Soomes loodud rahvusvaheline turundusettevõte Blintnetworks soovib motiveerida inimesi tegutsema oma unistuste ja eesmärkide saavutamise nimel. Blint VÕIMALDAB sul teenida raha selle pealt, kui teised säästavad.
Eestisse jõudis Blintnetworks 2010 aasta alguses, korralikult läks süsteem tööle aasta teises pooles ja praeguseks hetkeks on liitunud üle 5000nde inimese.

Raha teenimise võimalusi on kaks:
Esimine on meeskonna ehitamine
Teine veebipõhise internetikaubamaja toodete reklaamimine(kõiki tooteid müüakse odavama hinnaga, kui on tema nimiväärtus)

Kui sul on piisavalt suur tahtmine tegutseda koos Better Life'ga, on meil pakkuda kõik vajalikud vahendid, mis tagavad sinu edukuse.


Meiega koos tegutsema ootame inimesi alates 19 eluaastast. Kasuks tuleb hea suhtlemis oskus.

Kui oled huvitatud rohkemast infost ja soovid teada, kuidas asi töötab, võta meiega ühendust email: henryrandma@hotmail.com ja me lepime kokku aja ja koha, kus me esitluse läbi viime!

#2
Kevin

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 445
  • Liitus:02 juuni 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Jeee, müüge paska, saage "rikkaks".

#3
Külaline_August_*

  • külalised
  • Liitus:--
Müüge "rikkust", saage paska sobiks ka ideaalselt.

Mis see endast muidu kujutab? Lähemalt ei viitsi seletada? Mind huvitab muidugi ainut funktsioon, ise ennast selliste ibadega mäkerdama ei hakka.

#4
--jee7--

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:6 371
  • Liitus:19 sept 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Mustamägi | Tartu kesklinn
Aga ma olen juba piisavalt motiveeritud tegutsema enda unistuste nimel ning tegutsen ka ülikooli näol, mille kõrvalt ei jää väga palju aega lisatöö jaoks.
Äkki kirjutaksid ikkagi siia, mis see Blint õigupoolest on? Wiktionary ütleb, et see tähendab vana-saksa keeles pimedat.
http://en.wiktionary.org/wiki/blint

Esimene mõte sellega seoses on see, et pakute heategevuslikku teenust pimedatel interneti mugavamaks kasutamiseks? Või mis otstarbega tuleb luua meeskondi ning tegeleda veebipõhiste tegevustega?

Mis on Better Life? Võõrkeelsed ettevõttenimed hirmutavad mind...

Minu arusaamist mööda ei taga vahendid mingisugust edukust, seda saab üritada teha ainult inimene ise neid vahendeid kasutades. Pealegi on mul ülikoolis enda jaoks piisavalt vahendeid enda edukuse poole liikumiseks... milliseid vahendeid teie pakute?

Edit: Uurisingi veidi nende kodulehekülge... hakkas silma, et fondi värv on ikka väga hull: helehall tekst valgel taustal, väga halb lugeda. Peale selle on seal millegipärast topelttühikuid suvalistesse kohtadesse pandud, samuti langetab respektiivsust.
Ka lauseehitus on raskesti mõistetav:

Tsitaat

BLINT valib partneriteks alati ettevõtteid, kes soovivad pakkuda allahindlusi tulevastele klientidele,  millest omakorda Sul on meeldiv teavitada oma sõpru.
http://www.blintnetw...t-networks.html

Mina olen osa millest? Tulevastest klientidest? Ettevõtetest? Mis siis juhtub, kui mul pole sõpru, keda teavitada?

Muutis --jee7--, 27 detsember 2010 - 16:30.


#5
Väljavalitud

    Фашисты!!

  • liige
  • Postitusi:3 672
  • Liitus:13 aug 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kompartei juhatus
Haha, soovitan soojalt ettevõtmise backgroundi uurida väheke.

#6
Dartgh

    Liige

  • liige
  • Postitusi:431
  • Liitus:27 juuli 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:valga
Mingi sommide firma?

#7
WhatAPervert

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 099
  • Liitus:06 sept 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Palju sa teeninud oled siis ja mis ajaga?

#8
metsavaras

    Teravaim kriit pliiatsis

  • REPTIIL
  • Postitusi:22 022
  • Liitus:20 veebr 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Selle foorumi abil sa teenid küll ilusa ja ümara nulli.

Muutis metsavaras, 27 detsember 2010 - 17:44.

-soovid oma reklaami siia?-


#9
KeegiKolmas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 074
  • Liitus:16 nov 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
sa räägid 2010 algusest, kuigi kodulehel kirjas :
BLINT Networks alustas oma samasugust tegevust ka Eestis 2010 sügisel ja alustab 2011 aasta kevadel Rootsis.
Miks peaks keegi sinuga läbi miski hotmaili just SINUGA ühednsut võtma?

#10
Koit

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 575
  • Liitus:04 jaan 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn, Kristiine
lol

#11
KeegiKolmas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 074
  • Liitus:16 nov 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

pennu2, 27 dets 2010, 18:11, kirjutas:

korralikult läks süsteem tööle aasta teises pooles ja praeguseks hetkeks on liitunud üle 5000nde inimese. sest sellega saab liituda aint inimeselt inimeselei mina soovitan keegi kolmas kuulab ja vb liitub.

Vaata postitust



Vali Mind, Vali mind.
Ma tahan rikkaks saada.
Palun juhendage mind minu õnneni.
Ma tunnen et Blint on just minujaoks loodud ja Sinu ma valiks enda meeskonna juhiks!!!11

#12
Kevin

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 445
  • Liitus:02 juuni 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
No dvi, seleta kohe siin ära mis keiss sellega on. Mida te müüte/reklaamite ja vb ei saa sa nii ebameeldivat vastukaja. Vaata ma olen kokkupuutund küll sellise asjaga ( herbalife). Vot see oli ajupesu pask. Sinu praegune käitumine tundub analoogsena. Suur saladuseloor asja ümber. Võtke ühendust ja lepime kokku.
Räägi ära ja siis vaatab edasi.

#13
Raekv0n.^

    asdf O.o

  • liige
  • Postitusi:3 043
  • Liitus:15 sept 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:pärnu.
räägi siis neile juba liitumistasudest ja asjadest ka ;)

BRC, 7 dets 2007, 01:23, kirjutas:

Grupikas ei ole naisi üldse vaja
Segavad 'n shit

Vaata postitust



#14
Raekv0n.^

    asdf O.o

  • liige
  • Postitusi:3 043
  • Liitus:15 sept 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:pärnu.

pennu2, 27 dets 2010, 19:06, kirjutas:

Raekv0n.^, 27 dets  2010, 18:59, kirjutas:

räägi siis neile juba liitumistasudest ja asjadest ka ;)

Vaata postitust



tasuta lõunaid ei ole olemas

Vaata postitust



kas ütlesin, et on ? ma ütlesin, et räägi neile nendest

BRC, 7 dets 2007, 01:23, kirjutas:

Grupikas ei ole naisi üldse vaja
Segavad 'n shit

Vaata postitust



#15
--jee7--

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:6 371
  • Liitus:19 sept 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Mustamägi | Tartu kesklinn

pennu2, 27 dets 2010, 18:50, kirjutas:

räägime asjast emaili kaudu ja seal saame jagada kontakte henryrandma@hotmail.com

Vaata postitust



Aga meie tahame ka teada... Postitas pildi
Selleks sa ju siia postitasidki teema? Kui sa tahad siin foorumis reklaamida midagi, siis pead ka rääkima, mida sa reklaamid.
Ma toetun siinkohal Aristotelese õpetusele ethosest, pathosest ja logosest.
Ethos ehk su usaldusväärsust on suhteliselt 0, sest sa oled siin foorumis uus kasutaja. Keegi ei tea sind, näid hetkel musta mantliga tüüp kõrvaltänavalt, kes inimesi kaasa kutsub. See annab sulle ka eelise selle osas, et sa siiamaani ei olnud inimeste silmis mingeid lolle olukordi tekitanud (kui ehk praegune välja arvata). Inimesed kahtlustavad sind ja ei usalda, kuid enne kui sa ei olnud sõna võtnud, ei olnud inimestel ka põhjust sind üleliigselt umbusaldada. Kuidas see tee läheb, on sinu teha... kõik oleneb, kui palju sa ennast siin foorumis avad, respekti saavutad. (btw, nagu ma enne mainisin, siis too koduleht avaldab vastupidist efekti)
Pathos ehk su mõjuvus inimeste emotsioonidele on üks külgi, millele sa siin suures osas rõhud pakkudes raha, edukust, õppimisvõimalust. Kellelgi ei ole nende asjade vastu midagi, kuid tõenäoliselt on siin paljudel need kõik juba olemas. Kusjuures sa pakud liiga ilustatult neid... räägid n-ö suurtest pudrumägedest ja piimajõgedest. Üleliialdamine mõjub siinjuures vastupidiselt, sest sul pole ethost ega logost selle kõige toetamiseks.
Logos ehk su arutlus- ja loogikaoskus annab väga palju soovida. Mina ütleksin, et su pakkumine on seosetu. Logos oli Aristotelese meelest kõige oluliseim aspekt inimeste veenmise juures ja see on ka üks põhjus, miks inimesed sult praegu küsivad täpsustavaid küsimusi su ettevõtmise kohta. Kuid seevastu, et inimestele ära seletada, mis ettevõtmisega sul täpselt tegu on, puikled sa kõrvale ja loobud logose kasutamisest. See nõrgendab väga oluliselt su positsiooni ning inimesed ei võta su pakkumist enam üldse tõsiselt.

Ühesõnaga, sa ei saa lihtsalt kutsuda inimesi sinuga ühendust võtma ilma eelnevalt neile selleks põhjust andmata. Lootus, et su hõlma alt saab kommi, kui inimene sinuga kõrvaltänavale kaasa tuleb, ei ole põhjus.

#16
Geenjuss!

    Liige

  • liige
  • Postitusi:163
  • Liitus:06 jaan 2008
  • Sugu:mees
Tundub nagu üks hoogu koguv Ponzi-pettus.

#17
Külaline_kustutamisele-08062011_*

  • külalised
  • Liitus:--
Ärge suhtuge sellesse kohe, kui pettusesse. Soovitan teil käia kohapeal nendel seminaridel ja tutvuge asjaga. Endal tegeleb üks tuttav selle Betterlifega, siit ka küsimus, et miks sa selle Blint'iga tegeled ja mitte Betterlifega?

#18
--jee7--

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:6 371
  • Liitus:19 sept 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Mustamägi | Tartu kesklinn
Mind kui selle foorumi moderaatorit huvitab foorumi korrashoid (s.h. teemade adekvaatsus). Juhul, kui sa teed siia teema, siis on foorumi juhtkonna (ja kasutajaskonna) soov, et sa räägiksid sellest siin. Loomulikult kui asi läheb isiklike andmete vahetamiseks või muuks selliseks, siis võite teha seda privaatselt (kuigi siin foorumis on sääraseid asju tehtud ka suht avalikult). Ent siiamaani on inimesed sult küsinud, miks nad üldse peaksid sinuga ühendust võtma. Mis on selle teema mõte siin? Kui sa tahad reklaami teha, siis tee seda korralikult, jagades inimestele vajalikku infot. Ma arvan, et rohkem kui ühte inimest siin huvitaks, mida Raekv0n.^ mõtles ettemaksu all.
Kordan veel, et kui sa leiad, et tahad iga inimesega individuaalselt rääkida, siis ära tee siia sellist teemat... Samas kui sa tahad, et inimesed su teenusest huvituksid ja kaasa lööksid, siis suhtu siinsesse keskkonda ja selle kasutajatesse austusega (seegi on üks ethose osa).

Siinkohal ei ole mina näinud just väga palju asjalikku infot selle Blit'i või Better Life'i kohta. Kuna ma ei ole ainus inimene, kes sellist asja siit teemast ootaks, siis soovitan sul seda seletada...
Näiteks, mis seminaridest jutt käib? Ettemaks ettemaksuks... kui sa seletad täpselt lahti, miks see on, kui palju see on jne... Siis ma arvan, et sa saavutad palju parema tulemuse, kui praegu võetud lähenemine kõike varjata ning pärast inimesti "üllatada" erinevate summadega, mis nad peavad tasuma. Poes on ka kaubal hinnasildid juures... mitte ei selgu hind pärast kassas olles.

#19
--jee7--

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:6 371
  • Liitus:19 sept 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Mustamägi | Tartu kesklinn
Aga siis räägi, sul on 13 lugejat siin teemas. Räägi, põhjenda, näita seda lehte ja seleta, miks sinu ettevõtmisel selline vastasseis on.

#20
G.B.

    hold my calls, trippin balls

  • liige
  • Postitusi:8 724
  • Liitus:24 sept 2004
  • Sugu:mees
Võrkturundus omas hiilguses.
Edu.
I've dated girls uglier than you for breakfast.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat