Hüppa postitusele

Change

Kas inimene on Kuul käinud?


Sellel teemal on 613 vastust

#481
Mõistlik Kopikas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:829
  • Liitus:23 apr 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitustCesare, 20 mai 2012 - 13:16, kirjutas:

Valgusta meid (sinu arvates idioodid, kes ei saa millegist aru), oo suur ja tark Mõistlik Kopikas

Ma valgustasin juba teid, aga sa ei saa aru sellest nähtamatust füüsika osast ja poliitilise võimu tegelikust hierarhiast. :)
Võim: Ja nähtamatu füüsika osa ei hakka ma sulle uuesti ümber seletama, sa niigi tark juba. :D Aga ma võin natukene juurde lisada: on halvad jõud ja on head jõud. Inimesed saavad endas esida kutsuda häid ja halbu tundeid. Samamoodi saavad inimesed tekitada teistele häid ja halbu tundeid (ma räägin siin sellisest tehnikast, kus füüsiline katsumine ei ole vajalik). Kui sa energiavampiirlust ja enesetervendamist ei tunnista, siis ei ole mul rohkem sulle juurde midagi seletada nii kui nii. :)

Muutis Mõistlik Kopikas, 20 mai 2012 - 19:23.


#482
Dynamo

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 026
  • Liitus:16 dets 2003
  • Sugu:mees
Kopikas, kvantfüüsikast järelduste tegemiseks ja seoste loomiseks peavad sul mingid alusteadmised selles olema. Ei eksisteeri sellist asja "et ma olen lihtsalt valgustatud".

Muutis Dynamo, 21 mai 2012 - 00:30.


#483
Rassipassi

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 578
  • Liitus:19 märts 2008
Postitas pildi


Avastasin just sellise asja, ja võtab hästi kokku kogu selle vaidluse Billy-ga.

#484
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart

Vaata postitustDynamo, 21 mai 2012 - 00:30, kirjutas:

Kopikas, kvantfüüsikast järelduste tegemiseks ja seoste loomiseks peavad sul mingid alusteadmised selles olema. Ei eksisteeri sellist asja "et ma olen lihtsalt valgustatud".

Eksid. Sa pole lihtsalt valgustatud ja pole youtubes kvantfüüsika kohta videosid vaadanud. Seetõttu ei tea sa valgustatusest midagi. Ma võiks sulle seletada valgustatuse kohta, aga sa pole valgustatud ja ei saaks seetõttu sellest midagi aru.

Muutis sokC, 21 mai 2012 - 01:04.

Postitas pildi


#485
Mõistlik Kopikas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:829
  • Liitus:23 apr 2012
  • Sugu:mees
Ära viili teemast kõrvale. Sa ei usu enesetervendamisse, mediteerimisse, energiavampiirlusesse ega ka üle maailma levinud korrumpeerunud valitsus- ja majandussüsteemidesse - sina oled see, kes ei ole veel valgustatud. :)
Pealegi virised, pahandad ja närvitsed tihti - valgustatusest on asi küll kaugel sellisel juhul. Valgustatud inimesed teavad, et need emotsioonid on madalama energiaga, ega kasuta neid peaaegu üldse. Erinevalt sinust, kes kasutab neid peaaegu iga päev.
Kuidas oleks õige selle asemel toimida? Andestada, olla tänulik, abivalmis, mitte pidada viha, õppida igast elujuhtumist midagi, mitte kahetseda ega elada minevikus, proovida alati olevikus teha asju nii hästi kui võimalik etc. Pane kõrvataha, sokC. :D
Proovi järgi vähemalt. Usu mind - kui selgeks saad, siis näed, et see töötab.
Vastused ja lahendused ilmuvad su ette kergemini kui kunagi varem.
Kui järgi proovida ei taha, siis ära tee seda. Ära aind dislike igalpool teisi, kes sulle karvamööda ei ole.
Õpi vähemalt seda tegema, saad hakkama küll. ;)

Noob sa ei vaadanud seda megahead filmi raudselt äragi ja hakkasid oma teksti edasi ajama. Hea töö.. :P
"What a bleep" 2004
review: http://en.wikipedia...._Do_We_Know!%3F

Vaadake ära, te ei pea teistele ütlema, et vaatasite. :D Pärast võite ikka edasi elada nii kuidas tahate ja oma arvamuse kujundada anyway. Kui teie ellu tuleb ette uusi võimalusi, mis teile kuidagi halba teha ei saa (kui siis ainult head), siis oleks rumal neid kasutamata jätta.

Muutis Mõistlik Kopikas, 21 mai 2012 - 12:35.


#486
weylin

    Next stop is neverland.

  • liige
  • Postitusi:318
  • Liitus:05 mai 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 21 mai 2012 - 12:16, kirjutas:

Ära viili teemast kõrvale. Sa ei usu enesetervendamisse, mediteerimisse, energiavampiirlusesse ega ka üle maailma levinud korrumpeerunud valitsus- ja majandussüsteemidesse - sina oled see, kes ei ole veel valgustatud. :)


ära viili teemast kõrvale? Teema on Kas inimene on kuul käinud FYI. ;)
Samuti oled sa valgustatud isikutest aru saanud, aga sinuga pole mõtet vaielda.

#487
Mäkk

    Modeliitmäkk

  • auliige
  • Postitusi:7 468
  • Liitus:16 juuni 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:UT
Postitas pildi

Ma arvan, et Billy siiski trollib kõiki. Aga kui ta mõtleb oma juttu tõsiselt, siis jääb vist üle ainult vaikides facepalmida.
Postitas pildi
“Whereof one cannot speak, thereof one must be silent.”
― Ludwig Wittgenstein

#488
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 21 mai 2012 - 12:16, kirjutas:

Sa ei usu enesetervendamisse, mediteerimisse, energiavampiirlusesse ega ka üle maailma levinud korrumpeerunud valitsus- ja majandussüsteemidesse - sina oled see, kes ei ole veel valgustatud. :)

Ei tea mina kust sa neid asju võtad. Ilmselt sealt samast pimedast nurgast, kus avastasid, et tead midagi kvantfüüsikast.

Postitas pildi


#489
Dynamo

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 026
  • Liitus:16 dets 2003
  • Sugu:mees

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 21 mai 2012 - 12:16, kirjutas:

"What a bleep" 2004
review: http://en.wikipedia...._Do_We_Know!%3F

Netipulgaga praegu ei saa torrenteid tõmmata, aga lugesin selle review läbi. Nimelt kas sa lugesid "Academic reaction" alapealkirja läbi? Lugesin ka selle filmi autoritest ja kus koolis nad käisid. Mõnus lause Wikipedias selle kooli kohta "Former students of the School have accused the RSE of practicing brain-washing and mind-control, as well as using intimidation and fear techniques to keep students in the School". Loe selle kooli kohta, filmi arvutus sellelt samalt Wikipedia lehelt.
Üleüldse tundub see kõik mingi usuhullusena (ainult et ei ole religioon vaid uskumus mingitesse krdi 3ndatesse asjadesse ja seostesse. Kriitiline mõtlemine peab säilima ükskõik mis infot omistades.
Miks ja kuidas saab uskuda lihtsalt teatuid asju ühepoolselt, et kõik mis nendest kanalitest tuleb on tõde ja puhas kuld?
Miks sa ei taha uskuda, et see on puhas "usuhullus" selles kontekstis ja mingid frigiidsed Ameerika maa onklid teenivad lihtsalt inimeste pealt rulli?


E2: "The article states that the domestic gross exceeded $10 million, described as not bad for a low-budget documentary, and that the DVD release attained even more significant success with over a million units shipped in the first six months following its release in March 2005.[4] Foreign gross added another $5 million for a worldwide gross of nearly $16 million"

Muutis Dynamo, 21 mai 2012 - 19:33.


#490
Kaunter

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 118
  • Liitus:20 nov 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Vaata postitustDynamo, 21 mai 2012 - 19:30, kirjutas:

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 21 mai 2012 - 12:16, kirjutas:

"What a bleep" 2004
review: http://en.wikipedia...._Do_We_Know!%3F

Netipulgaga praegu ei saa torrenteid tõmmata, aga lugesin selle review läbi. Nimelt kas sa lugesid "Academic reaction" alapealkirja läbi? Lugesin ka selle filmi autoritest ja kus koolis nad käisid. Mõnus lause Wikipedias selle kooli kohta "Former students of the School have accused the RSE of practicing brain-washing and mind-control, as well as using intimidation and fear techniques to keep students in the School". Loe selle kooli kohta, filmi arvutus sellelt samalt Wikipedia lehelt.
Üleüldse tundub see kõik mingi usuhullusena (ainult et ei ole religioon vaid uskumus mingitesse krdi 3ndatesse asjadesse ja seostesse. Kriitiline mõtlemine peab säilima ükskõik mis infot omistades.
Miks ja kuidas saab uskuda lihtsalt teatuid asju ühepoolselt, et kõik mis nendest kanalitest tuleb on tõde ja puhas kuld?
Miks sa ei taha uskuda, et see on puhas "usuhullus" selles kontekstis ja mingid frigiidsed Ameerika maa onklid teenivad lihtsalt inimeste pealt rulli?


E2: "The article states that the domestic gross exceeded $10 million, described as not bad for a low-budget documentary, and that the DVD release attained even more significant success with over a million units shipped in the first six months following its release in March 2005.[4] Foreign gross added another $5 million for a worldwide gross of nearly $16 million"

See on Youtube'is saadaval:


Sisu on nõrk. :(

Muutis Kaunter, 21 mai 2012 - 19:58.


#491
Mõistlik Kopikas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:829
  • Liitus:23 apr 2012
  • Sugu:mees
Natukene peab vist tajuma ka, et sisust aru saada. Aga minu arust oli sisu parem kui ntks Secretis või mõnes teises sellelaadses filmis. Muide, lugedes raamatuid, näete te, et väga paljud autorid tunnistavad samu tõekspidamisi, mida mina (positiivsed energiad ja negatiivsed, millised on positiivsed millised negatiivsed). Näevad täisväärtusliku õnne võtmeks sama tehnikat, kasutavad samu reegleid. Illude jutt peaks siililegi selge olema - ei saa lihtsameelselt arvata, et kõik poliitika ja majandus on selline, nagu seda inimestele näidatakse, kui sellel on suurim võim maailmas. Eriti veel arvesse võttes fakti, et salajased juhtorganisatsioonid tegutsevad ja eksisteerivad tänapäevani..

Olin selleks ette valmistunud juba, et mind tõsiselt ei võeta. Nurka facepalmima ma kindlasti ei lähe, see on ülihea asi mu elus. Ja see pole üldse kerge teema, et "oh ma hakkan nüüd nii mõtlema". See on väga pikk töö või siis järsk spirituaalne avastus, muutus (mida selle kogejad kutsuvad tihti usuks). Edukad ja endale kindlad inimesed kasutavad ka neid mõttesüsteeme ja hoiakut. Imelik mõelda, mida te siis vastu ütlete, kui mingi väga tähtis inimene, tähtsal ametikohal ja väga rahakas, teile neid täpselt samu asju räägiks mida mina praegu. Siis oleksite kõrvad kikkis ja kuulaksite? Irooniline..

Ja te ei saa väita, et targad ja rikkad ei usu neid asju, sest ma olen ise suhelnud nendega, kes on mulle neid asju rääkinud. Seoses sellega saitegi vastuse - ei ma ei võta kõike youtube videodest, vaid suhtlen inimestega ja saan inimestelt ka kinnitusi. :D

#492
Dynamo

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 026
  • Liitus:16 dets 2003
  • Sugu:mees
Jah, spirituaalsus ja endasse uskumine on siililegi selge. Seda õpetavad vanemad (ideaalis) oma lastele, endasse uskumine ja headuse järgi tegutsemine. Jah, täisväärtusliku õnne võtmeks on endasse uskumine, eneseteostuse täiuslikuse poole juhtimine jne jne jne. Kuidas aga see on seotud kõige muuga mida sa üritad siin rahvale selgeks teha?
Ning lõpetuseks: mis teoseid sa siis läbi oled lugenud? Paberkandjal ma mõtlen.
PS! Minu eesmärgiks pole su nurka facepalmima ajamine, aga lihtsalt tekivad küsimused.

#493
Mõistlik Kopikas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:829
  • Liitus:23 apr 2012
  • Sugu:mees
Illuminatiga on seotud see spirituaalsus sellepärast, et nad suruvad lihtrahva spirituaalsust massiliselt alla ning ise nad teavad neid energiaga ja spiritualismiga seotud 'seadusi'. Raamatud, mis on pealkirjastatud umbes "1000 tarka mõtet", "Armastuse tarkused" vms, sisaldavad kindlasti neid positiivse energia ja spiritualismiga seotud tõdesid. Kui olen ema või kasuisa paksudest raamatutest lõike lugenud, siis on ka sellest teemast rääkivad lõigud silma jäänud.

#494
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 957
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101
Oot-oot, illuminati valitseb maailma, peidab end masside eest, aga juutuubis on kenasti võimalik igaühel selle kohta vaadata-uurida?

Arusaamatuks jääb seegi asjaolu, et inimene, kes justkui peab ennast valgustatuks, kes justkui "teab", kuidas rahaasjad käivad, spikerdab eksamil IMF-i kohta? Millega seda seletada?

Tsitaat

Illude jutt peaks siililegi selge olema - ei saa lihtsameelselt arvata, et kõik poliitika ja majandus on selline, nagu seda inimestele näidatakse, kui sellel on suurim võim maailmas. Eriti veel arvesse võttes fakti, et salajased juhtorganisatsioonid tegutsevad ja eksisteerivad tänapäevani..
Aga kes arvab? Palun konkretiseeri. Kas nt sokC arvab? Aga kanakukk? Aga Neo? Tartumaa elanikud? Aga tallinlased?

Edasi. Seda et trükis või pildis valetatakse, ei ole ju midagi uut (oled ehk kuulnud sopaajakirjandusest)? Asjaolu, et inimene valetab, niisamuti ju – kes seda soppa sinna ajakirja ikka kirjutab? või nt laps saab pahandusega hakkama, kukutab hinnalise vaasi maha, aga emale ütleb, et kass tegi...

Ma olen nõus, et salajased organisatsioonid on olemas – mis see Al-Qaedagi muud on? Mida me õieti selle liikmete kohta teame? Kindlasti oled ruunskeiparina kuulnud merchantimisest. Mis juhtub kui mingi rikkur ostab kõik santa hatid kokku? Muidugi saab sama asja rakendada päriselus: ostad Lasnamäel kortereid kokku või mis iganes. Muide, Soomes nt just sel põhjusel ei müüda mittekodanikele piiriäärseid maatükke.

Ja veel – tore oleks, kui minu küsimustest ei vaadataks diagonaalis mööda või ei vastataks umbluuga.

Igasugused materjalid inimese Kuul käimise või mittekäimise kohta on igati teretulnud!

btw: viimased lk-d ei ole offtopic, on lihtsalt aspekt, et inimene ei ole Kuul käinud, sest illuminati ja kõik valetavad.
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#495
Mõistlik Kopikas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:829
  • Liitus:23 apr 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitustkanakukk jr, 22 mai 2012 - 18:45, kirjutas:


Mina ei ole väitnud, et inimene ei ole kuul käinud. Samas ei saa meie keegi siit kindlalt väita, kas on või mitte.
Sopakirjandus on teine asi üldse. Väga erinev sellest... Kui illud püüavad mõjutada, mingit seadust läbi viia, siis nad teevad neid uudiseid täpselt nii, et need saavutaksid soovitud tulemuse.
Youtubes on palju vale infot. Teiseks - õige infoga videosi kustutatakse kui neile jälile saadakse (see, et teie juhtumeid ei tea, ei tähenda, et nii ei ole).
Interneti piiramine on näiteks nende ajendil tehtud.. Mõelge ise miks.. (või peaksin ikka ette ütlema?)
Teiseks on see nii loogiline, et inimesed panevad videod üha uuesti ja uuesti ülesse, kes tõde tahavad levitada.

Nõme läbimõtlematu dislike sinu poolt tegelikult... Võiksid lugupidavamalt järgmine kord oma küsimusi esitada :/

#496
13 Reede

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 709
  • Liitus:22 sept 2010
  • Sugu:mees
Kui palju Zeitgeistist tõsi on, Billy?

Muutis 13 Reede, 22 mai 2012 - 23:16.

täna mängid saksofoni, homme reedad kodumaa


#497
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 957
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 22 mai 2012 - 22:54, kirjutas:

Vaata postitustkanakukk jr, 22 mai 2012 - 18:45, kirjutas:

Mina ei ole väitnud, et inimene ei ole kuul käinud. Samas ei saa meie keegi siit kindlalt väita, kas on või mitte.
Sopakirjandus on teine asi üldse. Väga erinev sellest... Kui illud püüavad mõjutada, mingit seadust läbi viia, siis nad teevad neid uudiseid täpselt nii, et need saavutaksid soovitud tulemuse.
Youtubes on palju vale infot. Teiseks - õige infoga videosi kustutatakse kui neile jälile saadakse (see, et teie juhtumeid ei tea, ei tähenda, et nii ei ole).
Interneti piiramine on näiteks nende ajendil tehtud.. Mõelge ise miks.. (või peaksin ikka ette ütlema?)
Teiseks on see nii loogiline, et inimesed panevad videod üha uuesti ja uuesti ülesse, kes tõde tahavad levitada.

Nõme läbimõtlematu dislike sinu poolt tegelikult... Võiksid lugupidavamalt järgmine kord oma küsimusi esitada :/
Väga hea stiilinäide demagoogiast: sujuvalt läheme üle IMF-i küsimusest, aga ka sellest, et kõigepealt viskame õhku väite, et suur osa meie hulgast on lihtsameelsed, ning kui keegi palub täpsustada, kui palju neid ka on (justkui jääb mulje, et peale sinu ja cccp elavad kõik "pimeduses"), siis mugavam on sellele mitte vastata, vaid hoopis keerutada üles tolmu stiilis, milline lugupidamatu inimene on oponent.

Ja rääkides lugupidamatusest, siis teistele sõnade suhu panemine pole just ka viisakas tegu:

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 22 mai 2012 - 22:54, kirjutas:

Mina ei ole väitnud, et inimene ei ole kuul käinud.

Aga kas mina olen väitnud, et sa oled Kuul käimise ümberlükanud? Paluksin (lahkelt) osundada!

Tsitaat

Sopakirjandus on teine asi üldse. Väga erinev sellest... Kui illud püüavad mõjutada, mingit seadust läbi viia, siis nad teevad neid uudiseid täpselt nii, et need saavutaksid soovitud tulemuse.
Ahsoo. Kollane leht ei tahagi kedagi mõjutada, neil polegi eesmärgiks saavutada mingit kindlat, soovitut tulemust? Miks ta siis üldse eksisteerib? Meediumi, olgu selleks siis audiovisuaalne teos või kirjasõna, olemus seisnebki ju selles, et kedagi mõjutada, ega siis keegi niisama mingit filmi tee või raamatut kirjuta?!
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#498
Mõistlik Kopikas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:829
  • Liitus:23 apr 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitust13 Reede, 22 mai 2012 - 23:16, kirjutas:

Kui palju Zeitgeistist tõsi on, Billy?

Dollari võla ja korrumpeerunud pangandussüsteemi kohta räägib õiget juttu. Usu koha pealt varjab see täit tõde, päris paljut isegi - tehti lihtsalt selleks, et nendele vandenõuteoreetikutele ka midagi ette sööta oleks, et nad rahul oleks umbes. 9/11 on kahtlane selles suhtes, et nii obvious on see kõik olnud - tänapäeval teab nii suur enamus sellest. Isegi hoone omanik tunnistas intervjuus kaamerate ees, et jah, lasti õhku.
Teoreetikud arvavadki, et illuminatidel on sügavam plaan, mis hõlmab tõe paljastamist suures osas - annavad rahvale teada illuminatist mingis osas, et saavutada seeläbi midagi... äkki rahulolu, et rahvas arvaks, et teab täit tõde, samal ajal peites uusi tähtsamaid plaane ja olulisi vanu saladusi. Ntks tulnukate teema on selline väga misleading ja propageeritud teema viimase 60 aasta jooksul.

Kanakukk sa ajad nii keeruliseks kõik... Norid juba pisiasjade küljes ju? Mõjutamise all mõtlesin ma illuminatilikku mõjutamist (mis toob suuremaid muutusi endaga kaasa), mitte kollase ajakirjanduse lambist artiklit...

Muutis Mõistlik Kopikas, 22 mai 2012 - 23:48.


#499
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 22 mai 2012 - 23:39, kirjutas:

Kanakukk sa ajad nii keeruliseks kõik... Norid juba pisiasjade küljes ju? Mõjutamise all mõtlesin ma illuminatilikku mõjutamist (mis toob suuremaid muutusi endaga kaasa), mitte kollase ajakirjanduse lambist artiklit...

Imbetsill. Vasta küsimusele:

Vaata postitustkanakukk jr, 22 mai 2012 - 18:45, kirjutas:

Arusaamatuks jääb seegi asjaolu, et inimene, kes justkui peab ennast valgustatuks, kes justkui "teab", kuidas rahaasjad käivad, spikerdab eksamil IMF-i kohta? Millega seda seletada?

Postitas pildi


#500
Mõistlik Kopikas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:829
  • Liitus:23 apr 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitustsokC, 22 mai 2012 - 23:48, kirjutas:

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 22 mai 2012 - 23:39, kirjutas:

Kanakukk sa ajad nii keeruliseks kõik... Norid juba pisiasjade küljes ju? Mõjutamise all mõtlesin ma illuminatilikku mõjutamist (mis toob suuremaid muutusi endaga kaasa), mitte kollase ajakirjanduse lambist artiklit...

Imbetsill. Vasta küsimusele:

Vaata postitustkanakukk jr, 22 mai 2012 - 18:45, kirjutas:

Arusaamatuks jääb seegi asjaolu, et inimene, kes justkui peab ennast valgustatuks, kes justkui "teab", kuidas rahaasjad käivad, spikerdab eksamil IMF-i kohta? Millega seda seletada?


Vaata, keda sa siin imbetsilliks sõimad. Kõva asi ka, kui ma unise peaga IMF mõiste endale spikrisse kirjutan. See tähendab sinuarvates kohe seda, et ma pangandusest mitte midagi ei tea? Väga lihtsameelne oled ikka küll, tõesti. Kas su mõistus ongi niivõrd piiratud? Järeldad üksikutest asjadest lõppvastuse? Oskad liikuda ainult punktist A punkti B???

Tead sa üldse president Kennedy surmast, miks ta suri? Miks tema poeg ja naine surid (tapeti)??? Kennedy astus vastu korrumpeerunud pangandussüsteemidele, olles ise ennem illuminatidega ühes kambas. Tahtis lõpuks riigile head - see läks talle kalliks maksma. Ta ohveras enda elu selle pärast.

Ole vait, kui sa midagi ei tea. Jäta oma lihtlabased solvangud oma väikse venna sõprade jaoks vms. :D





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat