Hüppa postitusele

Change

Kas inimene on Kuul käinud?


Sellel teemal on 613 vastust

#601
L4hma

    Freelancer

  • liige
  • Postitusi:10 374
  • Liitus:14 märts 2004
  • Sugu:ei ütle
Lol. Kui sa sellise video peat teed mingeid raudkindlaid järeldusi, siis sul küll kõik korras pole.
Koraani tunned ka jube hästi peaks mainima. Igasugune alkohol on haram, ehk keelatud/illegaalne.
Miks peaks Marsi-kulgur väljamõeldis? :D Kellele see kasulik oleks, et inimesed arvavaksid, et neil on väike kulgurike Marsil ja milles see kasulikkus väljenduks.

#602
Mäkk

    Modeliitmäkk

  • auliige
  • Postitusi:7 468
  • Liitus:16 juuni 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:UT
1969 käisid ameeriklased Kuul ja tõid kaasa 22 kg kivimeid. 1970 suutis NL saata kuule roboti ja tuua sealt tagasi 101 g kivimeid. Kui ameeriklaste missioon oleks olnud fake, siis ei oleks nende poolt kaasa toodud kivimid Kuult. Venelaste ja ameeriklaste poolt toodud kivimeid võrreldi ja on leitud, et tegemist on sarnaste kivimitega. Kuul olevad kivimid on olnud miljoneid aastaid vaakumis ja need on maa peal asuvatest kivimitest erinevaid, maapealsetes tingimustes ei ole võimalik sellist asja luua. Pealegi on võimalik Kuu ümber lendavate satelliitidega näga astronautide poolt maha jäänud prügi ja jalajälgede radu. Kuule jäetud peeglite abil arvutatakse Kuu kaugust maapinnast, selleks on vaja piisavalt head laserit ja aparatuuri. Venelaste poolt saadetud Lunokhod robotit on võimalik tänase päevani Kuul "näha".
Kriitikameel on oluline, aga ilmselge ignorantsus on halb.

"The Apollo Program collected 382 kilograms (840 lb) of Moon rocks during the six manned missions. Analyses by scientists worldwide all agree that these rocks came from the Moon – no published accounts in peer-reviewed scientific journals exist that dispute this claim. The Apollo samples are easily distinguishable from both meteorites and Earth rocks[148] in that they show a lack of hydrous alteration products, they show evidence of having undergone impact events on an airless body, and they have unique geochemical traits. Furthermore, most are more than 200 million years older than the oldest Earth rocks. The Moon rocks also share the same traits as Soviet samples"

Bolditud lause ütleb minu jaoks juba kõik. Kõik kes on teaduslike artiklite ja meetodite olemusega kokku puutunud, mõistab, et see on hindamatu väärtusega lause ja kinnitab, et tegemist on Kuult pärit kivimitega. Boldis lause tähendab seda, et kui tuhanded eri riikidest pärit teadlased ei suuda seda ümber lükata, siis on tegemist tõega.
Postitas pildi
“Whereof one cannot speak, thereof one must be silent.”
― Ludwig Wittgenstein

#603
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart

Vaata postitustMäkk, 21 jaanuar 2013 - 16:04, kirjutas:

1969 käisid ameeriklased Kuul ja tõid kaasa 22 kg kivimeid. 1970 suutis NL saata kuule roboti ja tuua sealt tagasi 101 g kivimeid. Kui ameeriklaste missioon oleks olnud fake, siis ei oleks nende poolt kaasa toodud kivimid Kuult. Venelaste ja ameeriklaste poolt toodud kivimeid võrreldi ja on leitud, et tegemist on sarnaste kivimitega. Kuul olevad kivimid on olnud miljoneid aastaid vaakumis ja need on maa peal asuvatest kivimitest erinevaid, maapealsetes tingimustes ei ole võimalik sellist asja luua. Pealegi on võimalik Kuu ümber lendavate satelliitidega näga astronautide poolt maha jäänud prügi ja jalajälgede radu. Kuule jäetud peeglite abil arvutatakse Kuu kaugust maapinnast, selleks on vaja piisavalt head laserit ja aparatuuri. Venelaste poolt saadetud Lunokhod robotit on võimalik tänase päevani Kuul "näha".
Kriitikameel on oluline, aga ilmselge ignorantsus on halb.

"The Apollo Program collected 382 kilograms (840 lb) of Moon rocks during the six manned missions. Analyses by scientists worldwide all agree that these rocks came from the Moon – no published accounts in peer-reviewed scientific journals exist that dispute this claim. The Apollo samples are easily distinguishable from both meteorites and Earth rocks[148] in that they show a lack of hydrous alteration products, they show evidence of having undergone impact events on an airless body, and they have unique geochemical traits. Furthermore, most are more than 200 million years older than the oldest Earth rocks. The Moon rocks also share the same traits as Soviet samples"

Bolditud lause ütleb minu jaoks juba kõik. Kõik kes on teaduslike artiklite ja meetodite olemusega kokku puutunud, mõistab, et see on hindamatu väärtusega lause ja kinnitab, et tegemist on Kuult pärit kivimitega. Boldis lause tähendab seda, et kui tuhanded eri riikidest pärit teadlased ei suuda seda ümber lükata, siis on tegemist tõega.

Käi perse oma arukate, põhjendatud faktidega. Ma ikka usun, et kuul ei ole käidud.

Vaata postitustL4hma, 20 jaanuar 2013 - 23:01, kirjutas:

Kellele see kasulik oleks, et inimesed arvavaksid, et neil on väike kulgurike Marsil ja milles see kasulikkus väljenduks.

Illuminati.

Muutis sokC, 21 jaanuar 2013 - 19:45.

Postitas pildi


#604
Just4Dream

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:60
  • Liitus:23 juuli 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitustL4hma, 20 jaanuar 2013 - 23:01, kirjutas:

Lol. Kui sa sellise video peat teed mingeid raudkindlaid järeldusi, siis sul küll kõik korras pole.
Koraani tunned ka jube hästi peaks mainima. Igasugune alkohol on haram, ehk keelatud/illegaalne.
Miks peaks Marsi-kulgur väljamõeldis? :D Kellele see kasulik oleks, et inimesed arvavaksid, et neil on väike kulgurike Marsil ja milles see kasulikkus väljenduks.


Kui sa hakkad veebis teisi tühipalja arutelu käigus solvama / halvustama, siis ütleks, et sinu haridustase on üpris madal.
Ja sinu teadmised Koraani osas on väga minimaalsed, veini kiidetakse Mekas (Meka on palverändurite sihtpunkt, kus asub Kaaba tempel, mille ümber nad palvetavad) ja seda sa saad Koraanist lugeda 16:67.
Ja mina olen sellel teemal neutraalne, kuna väga raske on teha järeldusi, kui reaalselt oma kätega pole midagi saanud
katsuda, ega oma silmaga ei ole saanud näha, et mingi jublakas sinna orbiidile lendab :)
Kuid siiski tekib küsimus, et miks Armstrong ei olnud nõus käsi Piiblil vanduma, et ta tõesti astus kuule?

Muutis Just4Dream, 21 jaanuar 2013 - 19:58.


#605
megamees

    BUFU

  • liige
  • Postitusi:2 066
  • Liitus:04 okt 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Vaata postitustJust4Dream, 21 jaanuar 2013 - 19:57, kirjutas:

Vaata postitustL4hma, 20 jaanuar 2013 - 23:01, kirjutas:

Lol. Kui sa sellise video peat teed mingeid raudkindlaid järeldusi, siis sul küll kõik korras pole.
Koraani tunned ka jube hästi peaks mainima. Igasugune alkohol on haram, ehk keelatud/illegaalne.
Miks peaks Marsi-kulgur väljamõeldis? :D Kellele see kasulik oleks, et inimesed arvavaksid, et neil on väike kulgurike Marsil ja milles see kasulikkus väljenduks.


Kui sa hakkad veebis teisi tühipalja arutelu käigus solvama / halvustama, siis ütleks, et sinu haridustase on üpris madal.
Ja sinu teadmised Koraani osas on väga minimaalsed, veini kiidetakse Mekas (Meka on palverändurite sihtpunkt, kus asub Kaaba tempel, mille ümber nad palvetavad) ja seda sa saad Koraanist lugeda 16:67.
Ja mina olen sellel teemal neutraalne, kuna väga raske on teha järeldusi, kui reaalselt oma kätega pole midagi saanud
katsuda, ega oma silmaga ei ole saanud näha, et mingi jublakas sinna orbiidile lendab :)
Kuid siiski tekib küsimus, et miks Armstrong ei olnud nõus käsi Piiblil vanduma, et ta tõesti astus kuule?

Miks ta polnud nõus? Sest nagu ta ise ütles, see mees ei vääri vastuseid. Mina ei põhimõtteliselt ei räägiks enam edasi isegi sellise tolgusega nagu see tüüp seal videos oli. Niimoodi ei tehta, see on hea tahte vastane ja ebaviisakas.

#606
looodi

    number 9

  • liige
  • Postitusi:1 448
  • Liitus:01 nov 2007
  • Sugu:mees

Vaata postitustmegamees, 21 jaanuar 2013 - 20:39, kirjutas:

Vaata postitustJust4Dream, 21 jaanuar 2013 - 19:57, kirjutas:

Vaata postitustL4hma, 20 jaanuar 2013 - 23:01, kirjutas:

Lol. Kui sa sellise video peat teed mingeid raudkindlaid järeldusi, siis sul küll kõik korras pole.
Koraani tunned ka jube hästi peaks mainima. Igasugune alkohol on haram, ehk keelatud/illegaalne.
Miks peaks Marsi-kulgur väljamõeldis? :D Kellele see kasulik oleks, et inimesed arvavaksid, et neil on väike kulgurike Marsil ja milles see kasulikkus väljenduks.


Kui sa hakkad veebis teisi tühipalja arutelu käigus solvama / halvustama, siis ütleks, et sinu haridustase on üpris madal.
Ja sinu teadmised Koraani osas on väga minimaalsed, veini kiidetakse Mekas (Meka on palverändurite sihtpunkt, kus asub Kaaba tempel, mille ümber nad palvetavad) ja seda sa saad Koraanist lugeda 16:67.
Ja mina olen sellel teemal neutraalne, kuna väga raske on teha järeldusi, kui reaalselt oma kätega pole midagi saanud
katsuda, ega oma silmaga ei ole saanud näha, et mingi jublakas sinna orbiidile lendab :)
Kuid siiski tekib küsimus, et miks Armstrong ei olnud nõus käsi Piiblil vanduma, et ta tõesti astus kuule?

Miks ta polnud nõus? Sest nagu ta ise ütles, see mees ei vääri vastuseid. Mina ei põhimõtteliselt ei räägiks enam edasi isegi sellise tolgusega nagu see tüüp seal videos oli. Niimoodi ei tehta, see on hea tahte vastane ja ebaviisakas.

et inimese ego ei lase sellist asja teha? mõtle kui lihtne see oleks olnud, kui ta tõesti käis ja ikkagi ei annaks vannet, millel oleks suur tähtsus, siis ta ei vääri oma nime meie ajalooõpikutes...
"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." Bruce Lee

#607
Mäkk

    Modeliitmäkk

  • auliige
  • Postitusi:7 468
  • Liitus:16 juuni 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:UT
Oota, kas tõesti käsi Piibli peal vandumine on suurema kaaluga kui kõik muud füüsilised tõendid? Mina olen Armstrongiga samat meelt, kui mingi jorss tuleb joostes peale ja sunnib mind midagi vastumeelset tegema, siis ma seda ei tee.

Kujutate ette ka, et hüpoteetilises 2013 välja tulevas uues ajalooõpikus on kirjas, et tõesti Neil ja poisid käisid Kuul, sest Neil tõestas seda käega Piiblil vandudes.

Inimeste silmale ja kõrvale toetuvatest faktidest töötab tänasel päeval vaid kohtusüsteem. Kuid isegi kohtusüsteemis maksavad inimeste nägemised üha vähem ja tulevikus ei maksa mõrva pealt nägemine mitte midagi. Ülejäänud instituutides ei maksa need midagi, sest ammu on tõestatud, et inimeste meeled ei ole objektiivsed ja kasvõi mitte tahtlikult võivad faktid valeks muutuda.

//edit: Kindlasti on minu kriitika subjektiivseks osaks see, et ma ei ole usklik ja leian, et käsi Piiblil vandumine ei maksa minu jaoks mitte midagi.
Postitas pildi
“Whereof one cannot speak, thereof one must be silent.”
― Ludwig Wittgenstein

#608
Rassipassi

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 578
  • Liitus:19 märts 2008

Vaata postitustJust4Dream, 21 jaanuar 2013 - 19:57, kirjutas:

Vaata postitustL4hma, 20 jaanuar 2013 - 23:01, kirjutas:

Lol. Kui sa sellise video peat teed mingeid raudkindlaid järeldusi, siis sul küll kõik korras pole.
Koraani tunned ka jube hästi peaks mainima. Igasugune alkohol on haram, ehk keelatud/illegaalne.
Miks peaks Marsi-kulgur väljamõeldis? :D Kellele see kasulik oleks, et inimesed arvavaksid, et neil on väike kulgurike Marsil ja milles see kasulikkus väljenduks.


Kui sa hakkad veebis teisi tühipalja arutelu käigus solvama / halvustama, siis ütleks, et sinu haridustase on üpris madal.
Ja sinu teadmised Koraani osas on väga minimaalsed, veini kiidetakse Mekas (Meka on palverändurite sihtpunkt, kus asub Kaaba tempel, mille ümber nad palvetavad) ja seda sa saad Koraanist lugeda 16:67.
Ja mina olen sellel teemal neutraalne, kuna väga raske on teha järeldusi, kui reaalselt oma kätega pole midagi saanud
katsuda, ega oma silmaga ei ole saanud näha, et mingi jublakas sinna orbiidile lendab :)
Kuid siiski tekib küsimus, et miks Armstrong ei olnud nõus käsi Piiblil vanduma, et ta tõesti astus kuule?



Sa pole vist eriti kursis, et Koraani saab erinevalt tõlgendada ja aja jooksul on islamiradikaalide(nimetame siin lauses kõiki neid, kes islamistide valitsuse koolitust on saanud) tõlgendus oluliselt muutunud sellega võrreldes, mis ta alguses oli. Ja just need islamiradikaalid ongi need, kes selliste tegude pärast kividega surnuks pilluvad. Pisukese demokraatiaga islamiriigid panevad üldjuhul välismaalase mõneks päevaks kuni halvemal juhul mõneks aastaks kinni, aga kividega ikka seal surnuks ei pilluta.

#609
Jack Herer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 582
  • Liitus:14 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reaalnecity
muidugi ei ole käinud. ma jõin parasjagu herr Nixoniga kohvi valges majas, kui seal kuule lendamist lavastati. see oli võimas, oh neid lihtsameelseid lollikesi ning sina, just4dream oled ametlikult valgustatud. hullumajja minemiseks saab täpsemad juhised PMis.
5bil year's ago our planet materialized from thin air.
Postitas pildi
Postitas pildi

#610
WantToBe

    Tige tikker

  • liige
  • Postitusi:1 571
  • Liitus:25 nov 2011
  • Sugu:mees
Kuna kõik "füüsilised" tõestused ja "fakt", et videod, mis kajastavad kuul käimist, näitavad "elementaarsete füüsikaseaduste eiramist" on ammu juba ümber lükatud, siis ei jäägi ju muud üle kui toetuda Youtube'i videole ja raiuda oma vandenõuteooria tõestuseks seigale, kus üks lugupeetavamaid inimesi oma valdkonnas ei allu provokatsioonile asetamaks kätt piiblile vandumaks tõde, mis muule maailmale on 21. juulist 1969 juba teada.

#611
starte

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 439
  • Liitus:29 nov 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

"The Impossible remains until you make it possible!"
Alain Robert

#612
hullumaja

    hey it geg

  • REPTIIL
  • Postitusi:864
  • Liitus:05 märts 2013
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu / Tallinn
mina arvan et kui tark inimene youtubes ütleb mulle et john armstrong ei läinudki kuu peale vaid hoopis see on lavastatud hollywoodi stuudios või siis hoopis belgia rongijaamas siis see peab tõsi olema sest internetis on kõik tõsi sest internetipolitsei eemaldab siit kõik mis on vale ja võltsitud tegelikult pole nasa marsi peale ka saatnud roboteid seal on ainult photoshop nad tegid mullast pilti ja panid photoshopis värvid punaseks ja ütlesid et mars tegelt mars on hea šokolaad hoopis mille ma sööks praegu hea meelega

#613
WantToBe

    Tige tikker

  • liige
  • Postitusi:1 571
  • Liitus:25 nov 2011
  • Sugu:mees

Vaata postitusthullumaja, 29 aprill 2013 - 02:53, kirjutas:

mina arvan et kui tark inimene youtubes ütleb mulle et john armstrong ei läinudki kuu peale vaid hoopis see on lavastatud hollywoodi stuudios või siis hoopis belgia rongijaamas siis see peab tõsi olema sest internetis on kõik tõsi sest internetipolitsei eemaldab siit kõik mis on vale ja võltsitud tegelikult pole nasa marsi peale ka saatnud roboteid seal on ainult photoshop nad tegid mullast pilti ja panid photoshopis värvid punaseks ja ütlesid et mars tegelt mars on hea šokolaad hoopis mille ma sööks praegu hea meelega


Täitsa per**s, mis si**a sa suust välja ajad.

Muutis WantToBe, 29 aprill 2013 - 07:45.


#614
WantToBe

    Tige tikker

  • liige
  • Postitusi:1 571
  • Liitus:25 nov 2011
  • Sugu:mees

Vaata postitusthullumaja, 29 aprill 2013 - 07:49, kirjutas:

Vaata postitustWantToBe, 29 aprill 2013 - 07:45, kirjutas:

Vaata postitusthullumaja, 29 aprill 2013 - 02:53, kirjutas:

mina arvan et kui tark inimene youtubes ütleb mulle et john armstrong ei läinudki kuu peale vaid hoopis see on lavastatud hollywoodi stuudios või siis hoopis belgia rongijaamas siis see peab tõsi olema sest internetis on kõik tõsi sest internetipolitsei eemaldab siit kõik mis on vale ja võltsitud tegelikult pole nasa marsi peale ka saatnud roboteid seal on ainult photoshop nad tegid mullast pilti ja panid photoshopis värvid punaseks ja ütlesid et mars tegelt mars on hea šokolaad hoopis mille ma sööks praegu hea meelega


Täitsa per**s, mis si**a sa suust välja ajad.

ema ei luba ropendada või miks sa neid lumehelbeid sinna tähtede asemele oled pannud?


Kuule Andres Aak, ma ei taha warni saada.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat