Hüppa postitusele

Change

Kas inimene on Kuul käinud?


Sellel teemal on 613 vastust

#581
cccp

    Liige

  • liige
  • Postitusi:845
  • Liitus:21 veebr 2011
  • Sugu:mees
Nojah, kergem on lihtsalt öelda, et asi on vale, kui midagi vastupidist väita :D

Sellepärst enamus teie poste lõppevadki sõimu ja laimamisega, sest teil pole lihtsalt enda mõttevõimet.

Muutis cccp, 26 mai 2012 - 02:04.

the chase is better than the catch

#582
Mõistlik Kopikas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:829
  • Liitus:23 apr 2012
  • Sugu:mees
Eelarvamused ja hirm on nende viga, ma pakuks
Ei mõista samuti sellist käitumist...

#583
cccp

    Liige

  • liige
  • Postitusi:845
  • Liitus:21 veebr 2011
  • Sugu:mees
Kuul on käidud, mitu korda.
/thread

https://www.neonet.e...-fooliummutsid/
the chase is better than the catch

#584
weylin

    Next stop is neverland.

  • liige
  • Postitusi:318
  • Liitus:05 mai 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 26 mai 2012 - 01:50, kirjutas:

Täpselt :D Haha kui mõttetud postid ikka enamikel on olnud :D Toodate spammi ja panete teised ka spammi tootma. Te peaksite warne saame sellise lumepalli veerema panemise eest. Ainult 1 vend viie lehe peale postitab üldse mingit infot, linke or üldse midagi tarka.


Enda vigu ei näe? Sina hakkasid jahuma siin kvantfüüsikast ja illuminatidest, mis tegeliku teemaga pole seotud.(kui sa natukenegi mõelda üritaksid) Muidugi vastasid sa kõikedele vastuväidetele, et teised on spammerid, noobid ja mida veel. Ainult sina ja su sidekick cccp on valgustatud. Viimase lause all pead ennast silmas, right?

#585
credanoob

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:54
  • Liitus:23 mai 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitustcccp, 26 mai 2012 - 02:03, kirjutas:

Nojah, kergem on lihtsalt öelda, et asi on vale, kui midagi vastupidist väita :D

Sellepärst enamus teie poste lõppevadki sõimu ja laimamisega, sest teil pole lihtsalt enda mõttevõimet.


Täiesti seosetut juttu ajad! Mingi teooria on vale, ehk siis ei vasta tõele ongi vastupidine. Sina näiteks ütled, et hollywoodi juhib saatan. Mina ütlen, et see on vale, ei vasta tõele. See ongi vastupidine! Või sinu arvates on vastuväide siis, kui ma ütlen, et hollywoodi juhib ingel? WTF????
Ma lihtsalt ei suuda teie vandenõuteoreetikute juttu ilma ahastuseta lugeda. Palun, proovige ikka selgelt ja loogiliselt ennast väljendada ja palun, kui te midagi väidate, siis esitage vähemalt üks tõsiseltvõetav argument või tõend- ükskõik mida.

Saage juba lõpuks aru: Kui te midagi väidate, siis te peate selle väite tõestamiseks esitama mingisuguse argumendi või tõendi. Tõendamiskoormus lausub teil, mitte teistel. Mitte usukujad ei pea mitte midagi vastu argumenteerima seni, kuni te pole esitanud tõsiseltvõetavat tõendit, argumenti.

Putsi küll..

Muutis credanoob, 26 mai 2012 - 12:48.


#586
Dynamo

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 026
  • Liitus:16 dets 2003
  • Sugu:mees
Kui ma ühe tüübiga üritasin argumenteeritud vestlust arendada (ta vanaisa on šamaan haha), siis ütles ta koguaeg, et iga teema tõestamiseks peaks ta päev otsa rääkima ja lahti seletama. Ehk liiga palju infot. Mina arvan, et see on lihtsalt taktika konkreetsete vastuste andmisest eemale põiklemiseks ja näidata, et teised on lollid ja ta ise on valgustatud geenius kes teab maailmaasju.

Üleüldse jääb mulje, et need kes "ei jaga neid asju" on lollid ja arrogantsed isikud, ala mine uuri ise netist sitaks infi läbi, siis umbes saad aru. Hui saangi. Kas mu aju on "ühiskonna poolt ära töödeldud" selliseks nagu massidel w? Või on äkki inimesed ise midagi liigselt tarvitanud ja oma ajukeemiat muutnud?

Muutis Dynamo, 26 mai 2012 - 20:29.


#587
Mõistlik Kopikas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:829
  • Liitus:23 apr 2012
  • Sugu:mees
Oeh.. See šamaani teema, kurjad ja halvad jõud... See on tõesti liiga diip, et seda teemaga mitte kursis olevale inimesele seletada. Selleks peab nii palju erinevaid aspekte lahti seletama, palju tõestusi elust enesest ja teadusest tooma, et see võtaks tõesti päev otsa aega, enne kui täielikult inimene aru saaks. Ka mina ei viitsiks seda siin niimoodi seletada. In real life eye-to-eye, seltskonnas, kus keegi aitab sul seda seletada, on palju parem. Ja täielikele denieritele ei saa seda mitte kuidagi seletada, sest kogu aeg on blokeeriv hoiak selle jutu suhtes peal ja kui see nii on, siis ei saa nad sellest jutust aru isegi siis, kui kogu kompot kõik lõpuks loogiliselt lahti on seletatud.

Vale teema, srry

Paar korda olen viimasel ajal nalja pärast piibli avanud lambise koha pealt ja selle lõigu ära lugenud. Täiesti lõpp mis saasta ja mindfucki see inimestele teinud on. :D Räägib, nagu hingelise valgustamise aeg inimesel sai alguse alles 2000 aastat tagasi, siis, kui see jeesus ringi tatsas maa peal. :D what a joke... ja üks lõik sisaldas naiste vaidlust, kadedust ja õelust, nagu mingi seebikas oli ausõna. :D Üleüldse räägitakse väga vähe inimestele ancient kultuuridest. Ainult mõned numbrid, tähed, jumalate nimed ja kogu moos. Aju keemiat, deep psühholoogiat ja hingelisust õpetab ikka väga väga vähe koole, on mul õigus ju?

Muutis Mõistlik Kopikas, 26 mai 2012 - 20:38.


#588
weylin

    Next stop is neverland.

  • liige
  • Postitusi:318
  • Liitus:05 mai 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 26 mai 2012 - 20:34, kirjutas:


Paar korda olen viimasel ajal nalja pärast piibli avanud lambise koha pealt ja selle lõigu ära lugenud. Täiesti lõpp mis saasta ja mindfucki see inimestele teinud on. :D Räägib, nagu hingelise valgustamise aeg inimesel sai alguse alles 2000 aastat tagasi, siis, kui see jeesus ringi tatsas maa peal. :D what a joke... ja üks lõik sisaldas naiste vaidlust, kadedust ja õelust, nagu mingi seebikas oli ausõna. :D Üleüldse räägitakse väga vähe inimestele ancient kultuuridest. Ainult mõned numbrid, tähed, jumalate nimed ja kogu moos. Aju keemiat, deep psühholoogiat ja hingelisust õpetab ikka väga väga vähe koole, on mul õigus ju?


mees, sa ise ka aru saad, et sina oled siin ainuke spammer? hakkad randomilt uusi teemasid sisse tooma, ilma et see seostuks eelnevaga.
Sinu piibel on YT, aga ega sa vist sellest aru ei saa.

#589
cccp

    Liige

  • liige
  • Postitusi:845
  • Liitus:21 veebr 2011
  • Sugu:mees

Vaata postitustcredanoob, 26 mai 2012 - 12:47, kirjutas:

Vaata postitustcccp, 26 mai 2012 - 02:03, kirjutas:

Nojah, kergem on lihtsalt öelda, et asi on vale, kui midagi vastupidist väita :D

Sellepärst enamus teie poste lõppevadki sõimu ja laimamisega, sest teil pole lihtsalt enda mõttevõimet.


Täiesti seosetut juttu ajad! Mingi teooria on vale, ehk siis ei vasta tõele ongi vastupidine. Sina näiteks ütled, et hollywoodi juhib saatan. Mina ütlen, et see on vale, ei vasta tõele. See ongi vastupidine! Või sinu arvates on vastuväide siis, kui ma ütlen, et hollywoodi juhib ingel? WTF????
Ma lihtsalt ei suuda teie vandenõuteoreetikute juttu ilma ahastuseta lugeda. Palun, proovige ikka selgelt ja loogiliselt ennast väljendada ja palun, kui te midagi väidate, siis esitage vähemalt üks tõsiseltvõetav argument või tõend- ükskõik mida.

Saage juba lõpuks aru: Kui te midagi väidate, siis te peate selle väite tõestamiseks esitama mingisuguse argumendi või tõendi. Tõendamiskoormus lausub teil, mitte teistel. Mitte usukujad ei pea mitte midagi vastu argumenteerima seni, kuni te pole esitanud tõsiseltvõetavat tõendit, argumenti.

Putsi küll..

Mida sa närvitsed, sinu jutt on hoopis seosetu ju :D
Shut up pubekas
the chase is better than the catch

#590
Billy Boy

    Õnne peenleib 2014

  • liige
  • Postitusi:7 566
  • Liitus:23 apr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
http://www.youtube.c...&v=5eWrQtlESiY#!

#591
Xbz

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:11
  • Liitus:10 nov 2012
  • Sugu:mees
Ameeriklased ei ole kuul käinud,olen seda teemat väga põhjalikult uurinud.
Oligi nii nagu eespool mainiti ,et oli vaja ära teha venelastele nn Space Race-s.
See video mis seal on filmitud,sealt on otsitud välja kaablite varjud jms,tekib küsimus kus need kaablid sinna kuule said,aga noh igalühel on siiski õigus oma arvamusele,minu arvamus on see ,et ammeeriklased seal ei käinud,eks seda näitab aeg,ootame kui need astronaudid kes seal kuul väidetavalt käisid ,et nad lähevad parematele jahimaadele ja siis võib-olla tuleb tõde välja.

#592
-Cell-

    Emptiness is Loneliness

  • liige
  • Postitusi:1 551
  • Liitus:16 nov 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnuˇˇ/Tartu^^
0/10

#593
L4hma

    Freelancer

  • liige
  • Postitusi:10 374
  • Liitus:14 märts 2004
  • Sugu:ei ütle

Vaata postitustXbz, 10 november 2012 - 15:01, kirjutas:

Ameeriklased ei ole kuul käinud,olen seda teemat väga põhjalikult uurinud.
Oligi nii nagu eespool mainiti ,et oli vaja ära teha venelastele nn Space Race-s.
See video mis seal on filmitud,sealt on otsitud välja kaablite varjud jms,tekib küsimus kus need kaablid sinna kuule said,aga noh igalühel on siiski õigus oma arvamusele,minu arvamus on see ,et ammeeriklased seal ei käinud,eks seda näitab aeg,ootame kui need astronaudid kes seal kuul väidetavalt käisid ,et nad lähevad parematele jahimaadele ja siis võib-olla tuleb tõde välja.

Jäljed Kuu peal on siis kelle tehtud?

#594
Xbz

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:11
  • Liitus:10 nov 2012
  • Sugu:mees
Tehnika areneb,küllap need mingi masinaga tehti :)

#595
Jack Herer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 582
  • Liitus:14 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reaalnecity

Vaata postitustXbz, 10 november 2012 - 16:18, kirjutas:

Tehnika areneb,küllap need mingi masinaga tehti :)

jap, niimoodi saab seletada ka sinu eksisteerimise põhjust - tehnika areneb, küllap masinaga tehtud.
5bil year's ago our planet materialized from thin air.
Postitas pildi
Postitas pildi

#596
Xbz

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:11
  • Liitus:10 nov 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitustJack Herer, 10 november 2012 - 16:39, kirjutas:

Vaata postitustXbz, 10 november 2012 - 16:18, kirjutas:

Tehnika areneb,küllap need mingi masinaga tehti :)

jap, niimoodi saab seletada ka sinu eksisteerimise põhjust - tehnika areneb, küllap masinaga tehtud.

Ent sinu ülbuse põhjust ei seleta mitte millegiga.

#597
L4hma

    Freelancer

  • liige
  • Postitusi:10 374
  • Liitus:14 märts 2004
  • Sugu:ei ütle

Vaata postitustXbz, 10 november 2012 - 16:18, kirjutas:

Tehnika areneb,küllap need mingi masinaga tehti :)

See ongi sinu vastus? Kamoon, see on nõrk ju.

#598
Xbz

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:11
  • Liitus:10 nov 2012
  • Sugu:mees
Jah,sest ma jään endale kindlaks ,nad ei ole seal käinud.

#599
ussike

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:44
  • Liitus:06 jaan 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Saku
http://www.youtube.c...&v=sGXTF6bs1IU#!

#600
Just4Dream

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:60
  • Liitus:23 juuli 2012
  • Sugu:mees


Kui tõsiselt Armstrong kuul käis, siis miks ta ei oleks olnud nõus käsi Piiblil vanduma, et ta tõsiselt käis seal?
Mida tal kaotada oli? Ta oleks saanud veel 5000$ aga ta ei vandunud. Miks? Sest Armstrong oli kristlane.
Ta ei saanud ju valetada käsi Piiblil, kui ta ise kristlane oli, see oleks tema uskumustega vastuollu läinud.
See oleks sama, kui sa jooksid Araabias tänaval õlut, sind pillutaks kividega surnuks, sest Koraanis on
kirjutatud, et ainult veini tohib juua ( vist oli ), teised joogid ei kõlba.
Isiklikult arvan, et seal kuul ei ole veel keegi käinud ja see, et seal Marsil praegu mingi tehnika viimane ime on, seda
ei usu ma ammugi.





4 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 4 külalist, 0 anonüümset kasutajat