Hüppa postitusele

Change

Holokaust


Sellel teemal on 267 vastust

#121
Sadist

    Neoneti kasvataja

  • liige
  • Postitusi:1 580
  • Liitus:04 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Viljandi

Sadist, 18 veebr 2008, 14:59, kirjutas:

Juudid on omamoodi jah targad, lähevad teistesse riikidesse ja elavad nende kulult, ega loll sellega hakkama ei saaks.  :D

Ma ei tahagi mingit debiilset firmat luua, mul on tulevikuks teised plaanid. (nolife, nolife, nolife...) :D

Ei anna jah õigust juute maa alla trampida, nad rikuks planeet Maa mulla ära. Tuleb juudid lihtaslt saata tagasi sinna kust nad tulid.  ;)

Vaata postitust



EI lapsukesed, ma lihtsalt ei mõika, kuidas te saite siit lugeda välja "EESTLASED"??
Fu ma pole siin teemas eestlaste kohta midagi soninud, võtke vaiksemaks, ma väidan, et juut on parasiit kes rikub maakera, hea, et neid tapeti. :confused:

Tsitaat

Pandi paika jah?

Eip, te ei suuda seda, ma räägin ühest, järsku mingi lehm eksib siia ja räägib minu pihta eestlastest ja venemaast... lihtsalt ma tahtsin, et ta enda mõtet kordaks. Kuna mulle jäi see segaseks.
Aga nagu ma aru saan, leiate juba lambikat juttu minu vastu. Te ei saa minu vastu. :D

//No need to warn me. :D

YoungMoney, 17 sept 2008, 16:21, kirjutas:

mõelge kui sigineks superrass mingi valge ja neegri segu.
siis oleks kõik mingid ilged sportlased .

Vaata postitust


KALA

#122
L4hma

    Freelancer

  • liige
  • Postitusi:10 374
  • Liitus:14 märts 2004
  • Sugu:ei ütle
Issand kui ......

Ma väitsin, et ka eestlased on siia territooriumile migreerunud. Nagu juudid on üle maailma. türamaivõi kui lammas.

#123
BRC

    Just go with the flow

  • liige
  • Postitusi:14 408
  • Liitus:10 veebr 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Andrus, 18 veebr 2008, 21:31, kirjutas:

Pandi paika jah?
aga kas see on ilus mis inimestega tehti, olid kes nad olid, samasugused elusolendid nagu meie?
http://en.wikipedia....olocaust123.JPG

Vaata postitust



Tuleb tunnistada ,et enamus holokausti "ülitõestest piltidest" on tehtud peale liitlaste massimõrva Dresdenis. Praktiliselt terve linn pommitati maatasa ja nende laipade piltidele pandi alla kiri "Holokausti ohvrid"
http://www.nsm88.org...es/dresden.html

Too sinu pandud pilt võib isegi tõene olla ,sest nagu ma enne juba mainisin ,nälgisid enamus juute vangilaagrites surnuks. Ei ,neist ei tehtud seepi ,kaelarihmu koertele ,köisi jne jne
<fbcash> has anyone here flashed their xbox before?
<warbucks> no, but I once showed my dick to a nintendo DS

#124
Erno

    IT

  • liige
  • Postitusi:1 943
  • Liitus:15 juuli 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Haapsalu
Venemaa ees ja Venemaa taga. Sõjaliselt pani paika ikka Rooma algusaastatel maailmas.
Ma arvan, et kellele Eesti ei meeldi, võiksid Venemaale minna. Tegelikult ka.
No ma arvan, et Hitler teadis mida ta teeb. Meie arvamused on oletatavad ja lihtsalt pakume oma mõttemaailma. Enne tapku juute, kui olla maailmas kõik võrdsed, kus kannatavad rikkad.
Postitas pildi

#125
Mereida

    Liige

  • liige
  • Postitusi:223
  • Liitus:15 juuni 2006
  • Sugu:naine

Erno, 22 veebr 2008, 23:30, kirjutas:

Venemaa ees ja  Venemaa taga. Sõjaliselt pani paika ikka Rooma algusaastatel maailmas.
Ma arvan, et kellele Eesti ei meeldi, võiksid Venemaale minna. Tegelikult ka.
No ma arvan, et Hitler teadis mida ta teeb. Meie arvamused on oletatavad ja lihtsalt pakume oma mõttemaailma. Enne tapku juute, kui olla maailmas kõik võrdsed, kus kannatavad rikkad.

Vaata postitust




Mis moodi õigustab Hitleri teadlikkus 6 miljoni inimese hukkamist?
Kas on siis tõesti viletsus halvem, kui surm?

#126
Jorgen

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 223
  • Liitus:17 apr 2004
  • Sugu:mees

Erno, 22 veebr 2008, 23:30, kirjutas:

Venemaa ees ja  Venemaa taga. Sõjaliselt pani paika ikka Rooma algusaastatel maailmas.
Ma arvan, et kellele Eesti ei meeldi, võiksid Venemaale minna. Tegelikult ka.
No ma arvan, et Hitler teadis mida ta teeb. Meie arvamused on oletatavad ja lihtsalt pakume oma mõttemaailma. Enne tapku juute, kui olla maailmas kõik võrdsed, kus kannatavad rikkad.

Vaata postitust



Juudid olidki ju rikkad, sellepärast Hitler neid tappiski et sõja jaoks raha oleks.

#127
Inspektor Kukeke

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 220
  • Liitus:30 juuni 2006
  • Sugu:ei ütle
Vaevalt, et ta neid sellepärast tappis. Kui ta oleks tahtnud nende vara võtta siis ta oleks võinud seda ilma tapmata ka teha.

#128
Erno

    IT

  • liige
  • Postitusi:1 943
  • Liitus:15 juuli 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Haapsalu

Mereida, 23 veebr 2008, 21:15, kirjutas:

Mis moodi õigustab Hitleri teadlikkus 6 miljoni inimese hukkamist?
Kas on siis tõesti viletsus halvem, kui surm?

Vaata postitust



Aeg oli selline lihtsalt. Vb mõnede jaoks oli tõesti kohene surm, kui piinelda näljas ja olla venelaste okupatsiooni all.


Jorgen, 23 veebr 2008, 21:16, kirjutas:

Juudid olidki ju rikkad, sellepärast Hitler neid tappiski et sõja jaoks raha oleks.

Vaata postitust



No seda nüüd küll aga nad ei tahtnud võrdsust nagu Venemaa tahtis. Ja kui Stalini ideed ja valitsusplaanid oleks ellu läinud, oleksid nii või naa juudid surma saanud, sest Venemaa tappis väga edukalt rikkaid.
Postitas pildi

#129
Mereida

    Liige

  • liige
  • Postitusi:223
  • Liitus:15 juuni 2006
  • Sugu:naine

Erno, 24 veebr 2008, 11:03, kirjutas:

Aeg oli selline lihtsalt. Vb mõnede jaoks oli tõesti kohene surm, kui piinelda näljas ja olla venelaste okupatsiooni all.

Vaata postitust



Aeg oli milline? Sobiv suurima rassihävituse toimepanekuks? Ilm oli ilus ja muru roheline, et otsustati midagi uut ja huvitavat katsetada? Ei saa lihtsalt aru, kuidas veel tänapäevani õigustatakse juutide süstemaatilist hävitamist.

#130
L4hma

    Freelancer

  • liige
  • Postitusi:10 374
  • Liitus:14 märts 2004
  • Sugu:ei ütle

Erno, 22 veebr 2008, 23:30, kirjutas:

Venemaa ees ja  Venemaa taga. Sõjaliselt pani paika ikka Rooma algusaastatel maailmas.
Ma arvan, et kellele Eesti ei meeldi, võiksid Venemaale minna. Tegelikult ka.
No ma arvan, et Hitler teadis mida ta teeb. Meie arvamused on oletatavad ja lihtsalt pakume oma mõttemaailma. Enne tapku juute, kui olla maailmas kõik võrdsed, kus kannatavad rikkad.

Vaata postitust



Venemaa ees Venemaa taga. hmm. sina väitsid nii, kuid juba ülejärgmises lauses võtad Venemaad, kui ainuvõimaliku sihtkohta, kui keegi tahaks Eestist lahkuda.
Miks? Alateadvus?

A, et iga mõrv on õigustatud, kui see toetab kapitalistliku süsteemi?
polegi enne niivõrd labast seisukohta kohanud.

Muutis L4hma, 24 veebruar 2008 - 18:31.


#131
Kristel

    Liige

  • liige
  • Postitusi:293
  • Liitus:19 apr 2007
keegi ei lähe Venemaale, sest seal on endiselt mingil määral kommunismi vorm olemas. kes tahaks elada riigis, kus isegi ajakirjandus on kremli võimu all.
aga ühest dok. filmist on tulnud ka selline versioon, miks kõik need inimesed hukati :

hitleril oli enne võimule pääsemist vaimseid probleeme. ta elas koguni heidiku elu, ja nüüd natuke labaselt öeldes talle lihtsalt puuriti pähe teiste poolt, et kõiges on süüdi juudid. olid ju nad rikkad ja hitler vaene ja see mehe kinnisideeks saigi.
asi ei olnud selles, et sõja jaoks raha saada, seda ta sai nagu nii hiiglaslike trahvide näol. tal oli lihtsalt vana vimm nende vastu.

#132
L4hma

    Freelancer

  • liige
  • Postitusi:10 374
  • Liitus:14 märts 2004
  • Sugu:ei ütle

Kristel, 24 veebr 2008, 20:48, kirjutas:

keegi ei lähe Venemaale, sest seal on endiselt mingil määral  kommunismi vorm olemas. kes tahaks elada riigis, kus isegi ajakirjandus on kremli võimu all.
aga ühest dok. filmist on tulnud ka selline versioon, miks kõik need inimesed hukati : 

hitleril oli enne võimule pääsemist vaimseid probleeme. ta elas koguni heidiku elu, ja nüüd natuke labaselt öeldes talle lihtsalt puuriti pähe teiste poolt, et kõiges on süüdi juudid. olid ju nad rikkad ja hitler vaene ja see mehe kinnisideeks saigi.
asi ei olnud selles, et sõja jaoks raha saada, seda ta sai nagu nii hiiglaslike trahvide näol. tal oli lihtsalt vana vimm nende vastu.

Vaata postitust



Ma purustan su illusioonid. Venemaal ei ole mingit märki kommunismist. Mõtlesid ehk diktatuuri?

#133
--jee7--

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:6 371
  • Liitus:19 sept 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Mustamägi | Tartu kesklinn

L4hma, 24 veebr 2008, 20:52, kirjutas:

Ma purustan su illusioonid. Venemaal ei ole mingit märki kommunismist. Mõtlesid ehk diktatuuri?

Vaata postitust



Pigem on Venemaal ikkagi autoritaarsususe märke, kuigi ametlikult on ta presidentaalne vabariik. Pole ise küll Venemaal eriti käinud, aga tundub, et tegu on lihtsalt majanduslikult väga halval järjel oleva suurriigiga. Ja selle tõttu ei taheta sinna eriti minna...
Siiski.. inimesed eksivad, ärge kohe iga eksimuse peale endast välja minge...

Edit: Või nojah.. presidentaalne vabariik arvatavasti seda tähendabki, et autoritaarsus on... sry.. poliitika on võõras..

Edit2: Holokausti kohta et... Siin vb oli juba juttu, aga üldiselt räägitakse seda, et Hitleril olid sellised arusaamad, et on olemas aaria rass, kes on määratud maailma valitsema.. ja kõik muud, juudid, mustlased jne. tuleb hävitada, sest nad on parasiidid vms.
Noh.. tal võis mingi isiklik vimm olla, ega muidu selliseid põhimõtteid vast omaks ei võtaks. Ja majanduslikud põhjused aitasid ka arvatavasti holokaustile kaasa. Kui pakutakse raha ja veel rohkem raha, siis arvatavasti valitakse see viimane ikkagi...

Edit3: Selge...

Muutis --jee7--, 24 veebruar 2008 - 21:05.


#134
L4hma

    Freelancer

  • liige
  • Postitusi:10 374
  • Liitus:14 märts 2004
  • Sugu:ei ütle

--jee7--, 24 veebr 2008, 20:59, kirjutas:

Pigem on Venemaal ikkagi autoritaarsususe märke, kuigi ametlikult on ta presidentaalne vabariik. Pole ise küll Venemaal eriti käinud, aga tundub, et tegu on lihtsalt majanduslikult väga halval järjel oleva suurriigiga. Ja selle tõttu ei taheta sinna eriti minna...
Siiski.. inimesed eksivad, ärge kohe iga eksimuse peale endast välja minge...

Edit: Või nojah.. presidentaalne vabariik arvatavasti seda tähendabki, et autoritaarsus on... sry.. poliitika on võõras..

Vaata postitust



A ei, ei läinud endast välja. Ma usun, et see on talle endale ka kasulikum, kui teada, mis asi on kommunism ja mis asi ei ole kommunism. Mööda külgi maha ei jookse.
A ma ise ei mõelnudki, et Venemaa on diktatuuri riik, vaid juhtisin tähelepanu, et seal on diktatuuririigi sugemeid.

#135
Zeppelin

    ello

  • liige
  • Postitusi:1 377
  • Liitus:05 apr 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Saaremaa

--jee7--, 24 veebr 2008, 20:59, kirjutas:

Edit: Või nojah.. presidentaalne vabariik arvatavasti seda tähendabki, et autoritaarsus on... sry.. poliitika on võõras..

Vaata postitust




Ei tähenda. Lihtsalt presidendil on võim umbes nagu Eesti peaministril. Prantsusmaa peaks ka presidentaalne olema. Erilist diktatuuri seal küll ei tundu olevat.
Postitas pildi

#136
Inspektor Kukeke

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 220
  • Liitus:30 juuni 2006
  • Sugu:ei ütle

ralfschum, 24 veebr 2008, 21:03, kirjutas:

Ei tähenda. Lihtsalt presidendil on võim umbes nagu Eesti peaministril. Prantsusmaa peaks ka presidentaalne olema. Erilist diktatuuri seal küll ei tundu olevat.

Vaata postitust


Prantsusmaa ja Venemaa valitsemisvormi ei saa eriti võrrelda. Venemaa on suht kindlalt autoritaarne riik.

#137
Erno

    IT

  • liige
  • Postitusi:1 943
  • Liitus:15 juuli 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Haapsalu

L4hma, 24 veebr 2008, 18:31, kirjutas:

Venemaa ees Venemaa taga. hmm. sina väitsid nii, kuid juba ülejärgmises lauses võtad Venemaad, kui ainuvõimaliku sihtkohta, kui keegi tahaks Eestist lahkuda.
Miks? Alateadvus?

A, et iga mõrv on õigustatud, kui see toetab kapitalistliku süsteemi?
polegi enne niivõrd labast seisukohta kohanud.

Vaata postitust




Mis alateadvus. Kui nad fännavad Venemaad ja kaitsevad seda riiki iga hinnaga , siis minge sinna elama üldse.

Muutis Erno, 24 veebruar 2008 - 22:19.

Postitas pildi

#138
Eddy

    Madis

  • liige
  • Postitusi:3 914
  • Liitus:09 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tuudi/Tallinn

Tsitaat

Kommunism või kommunistlik ühiskonnakorraldus kui teoreetiline sotsiaalne ja majanduslik süsteem on egalitaarse ühiskonna tüüp, kus ei ole eraomandit ega sotsiaalseid klasse, riiki ega perekonda. Kommunismis on kõik varad ja tootmisvahendid ühiskondlikus omandis ja kõik inimesed on võrdsed nii sotsiaalselt kui majanduslikult. Kuulsaim kommunistliku ühiskonna põhimõte on: Igaühelt vastavalt tema võimalustele ja igaühele vastavalt tema vajadustele. Kommunistliku ühiskonna teoreetilised alused esinevad näiteks Friedrich Engelsi teoses "Perekonna, riigi ja eraomandi tekkimine".


Bla bla bla , reaalsuses pole sellist asja kunagi olnudki.Venelased lõid sellest oma väärastunud versiooni omal ajal lihtsalt.Pealispinna all ei olnud mingisugust "võrdsust ,vendlust ja vabadust"


Holokaust oli tõesti halb ,paha ,kohutav jne ,aga kui vaadata üldist pilti 2ms'i ajal siis ma ei ütleks ,et juudid ainukesed kannatajad olid ja nende tapmist nii palju rõhutama peaks.Tapeti ka palju teisi , rõhku juudi-teemale annab see ,et nende tapmine oli üks suur süsteem , mis kahjuks ka suuresti õnnestus.

Muutis Eddy, 24 veebruar 2008 - 22:50.

Postitas pildi

#139
BRC

    Just go with the flow

  • liige
  • Postitusi:14 408
  • Liitus:10 veebr 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

August, 24 veebr 2008, 22:22, kirjutas:

Et kui ei meeldi Eestimaa, siis peab ilmtingimata Venemaa meeldima?

Vaata postitust



Kui Eesti käib nii ilgelt närvidele ,siis mingu sinna kus neile meeldib. Ma ei tea ,äkki Hiina?


Miks alati juutidest küll nii suured ohvrid tehakse? Kõiki rahvaid on mingil määral tapetud ja mõrvatud ,aga nüüd juudid on mingid erilised pühad lehmad ,kelle tapmise päevasid peavad kõik tähistama jne

Mina olen jälle seda kuulnud ,et kui Saksamaal oli see "hüpersupermega" inflatsioon ,siis sakslased olid sunnitud kõik oma vähegi väärtuslikud esemed juutidele maha müüma ,et lastele ja endale süüa osta. Aga juudid maksid neile sandisente ja irvitsid ka veel nälgivate sakslaste üle. Sealt see viha tuligi
<fbcash> has anyone here flashed their xbox before?
<warbucks> no, but I once showed my dick to a nintendo DS

#140
Mereida

    Liige

  • liige
  • Postitusi:223
  • Liitus:15 juuni 2006
  • Sugu:naine

BRC, 25 veebr 2008, 00:50, kirjutas:

Mina olen jälle seda kuulnud ,et kui Saksamaal oli see "hüpersupermega" inflatsioon ,siis sakslased olid sunnitud kõik oma vähegi väärtuslikud esemed juutidele maha müüma ,et lastele ja endale süüa osta. Aga juudid maksid neile sandisente ja irvitsid ka veel nälgivate sakslaste üle. Sealt see viha tuligi

Vaata postitust




Kui olid juut, ei tähendanud, et oled kohe rikas. Sellised juhtumid, et juudid naersid ja materdasid majanduskriisi käes vaevlevas sakslasi, olid pigem harvad. Kindlasti polnud iga sakslane sellisel vihkaval arvamusel. Vaja oli ikka midagi enamat, kedagi süüdistada kõikide Saksat tabanud hädade eest. Siis tulid mängu natsid eesotsas Hitleri hea kõnelemisoskusega jne... See jutt on siit mitmel korral erinevas vormis läbi käinud.





5 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 5 külalist, 0 anonüümset kasutajat