Hüppa postitusele

Change

Holokaust


Sellel teemal on 267 vastust

#161
Inspektor Kukeke

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 220
  • Liitus:30 juuni 2006
  • Sugu:ei ütle

Sadist, 27 veebr 2008, 20:49, kirjutas:

Ja põhjus oli see, et lahing läks kehvasti?  :D Naaaa..

Vaata postitust



Põhjus oli see, et ta tahtis juute võimalikult palju hävitada...

#162
Sadist

    Neoneti kasvataja

  • liige
  • Postitusi:1 580
  • Liitus:04 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Viljandi

Inspektor Kukeke, 27 veebr 2008, 20:55, kirjutas:

Põhjus oli see, et ta tahtis juute võimalikult palju hävitada...

Vaata postitust



Sellekohta ma ei ütle midagi, aga ma väitsin, et: "Hitler ei tapnud juute koonduslaagris, sest lahing läks kehvasti". :D

YoungMoney, 17 sept 2008, 16:21, kirjutas:

mõelge kui sigineks superrass mingi valge ja neegri segu.
siis oleks kõik mingid ilged sportlased .

Vaata postitust


KALA

#163
Obey.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 241
  • Liitus:20 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Sitsiilia
ehh , samas võib ka nii võtta, et sõdureid tagant kannustada, et siis kui nad halvasti lasevad, siis nende südamele jääb juutide suurem hukkamine .. dno , siiski , enamus saksa sõduritel oli vist tol ajal hea meel selle üle , et neid hävitati , siiski nad olid enamus pärit saksamaalt ja tunnustasid hitlerit .

#164
Inspektor Kukeke

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 220
  • Liitus:30 juuni 2006
  • Sugu:ei ütle

Sadist, 27 veebr 2008, 21:03, kirjutas:

Sellekohta ma ei ütle midagi, aga ma väitsin, et: "Hitler ei tapnud juute koonduslaagris, sest lahing läks kehvasti".  :D

Vaata postitust



Ja ma väitsin seda?

#165
Mereida

    Liige

  • liige
  • Postitusi:223
  • Liitus:15 juuni 2006
  • Sugu:naine

Sadist, 26 veebr 2008, 22:13, kirjutas:

Kusjuures selle pakusin ise välja. Usun seda mida tahan ja õigeks pean, mis ma peaksin juute kummardama ja väitma: "oi oi sakslased pahad! tapsite juute, olete pahad!"? Miks on vaja sakslaseid üles kütta?  :D

Vaata postitust



Miks oli vaja sakslaseid üles kütta? Kõik sakslased ei olnud automaatselt antisemiidid. Neid pidi propagandaga mõjutama, et nad selle lollusega kaasa läheksid. Tulenevalt sellest sai igas asjas süüdistada juute valitsuse asemel, millele inimelu väärtus oli nullilähedane.

Seda, et sa rassist oled, ei saa ma ümber lükata. Ma olen tähele pannud, et kõik need natsismi ja rassismi ideede omaksvõtmised põhinevad suuresti lollusel, inimese haritustasemel. Võibolla saad üle sellest, võibolla mitte.

#166
tibar'

    Liige

  • liige
  • Postitusi:600
  • Liitus:02 juuli 2007
Kui palju keegi teab kõiksugustest katsetest mida koonduslaagrites inimestega tehti. Kindlasti tehi neid ma pakun, sest kui nagunii inimesed hukule määratud, siis oli see võimalus nii mõnegi asja katsetamiseks.

#167
BRC

    Just go with the flow

  • liige
  • Postitusi:14 408
  • Liitus:10 veebr 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Mereida, 27 veebr 2008, 22:38, kirjutas:

Seda, et sa rassist oled, ei saa ma ümber lükata. Ma olen tähele pannud, et kõik need natsismi ja rassismi ideede omaksvõtmised põhinevad suuresti lollusel, inimese haritustasemel. Võibolla saad üle sellest, võibolla mitte.

Vaata postitust



Rassist? Kui juudid juhuslikult mingisugune uus rass ei ole ,siis pigem antisemitist

Vaadates su avatari ,siis ma ei hakka rohkem kommenteerima... :D
<fbcash> has anyone here flashed their xbox before?
<warbucks> no, but I once showed my dick to a nintendo DS

#168
Sadist

    Neoneti kasvataja

  • liige
  • Postitusi:1 580
  • Liitus:04 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Viljandi

Inspektor Kukeke, 27 veebr 2008, 21:38, kirjutas:

Ja ma väitsin seda?

Vaata postitust



Ei, aga sa hakkasid midagi aretama...

Tsitaat

Miks oli vaja sakslaseid üles kütta? Kõik sakslased ei olnud automaatselt antisemiidid. Neid pidi propagandaga mõjutama, et nad selle lollusega kaasa läheksid. Tulenevalt sellest sai igas asjas süüdistada juute valitsuse asemel, millele inimelu väärtus oli nullilähedane.

Seda, et sa rassist oled, ei saa ma ümber lükata. Ma olen tähele pannud, et kõik need natsismi ja rassismi ideede omaksvõtmised põhinevad suuresti lollusel, inimese haritustasemel. Võibolla saad üle sellest, võibolla mitte.


Lollusega siin küll mingit pistmist ei ole. :D

YoungMoney, 17 sept 2008, 16:21, kirjutas:

mõelge kui sigineks superrass mingi valge ja neegri segu.
siis oleks kõik mingid ilged sportlased .

Vaata postitust


KALA

#169
Mereida

    Liige

  • liige
  • Postitusi:223
  • Liitus:15 juuni 2006
  • Sugu:naine

Sadist, 28 veebr 2008, 01:22, kirjutas:

Ei, aga sa hakkasid midagi aretama...
Lollusega siin küll mingit pistmist ei ole.  :D

Vaata postitust



Lambist juutide kõiges halvas Saksamaaga juhtuva pärast süüdistamine on kaugel normaalsest.

#170
Zeppelin

    ello

  • liige
  • Postitusi:1 377
  • Liitus:05 apr 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Saaremaa

kummionu, 27 veebr 2008, 21:30, kirjutas:

ehh , samas võib ka nii võtta, et sõdureid tagant kannustada, et siis kui nad halvasti lasevad, siis nende südamele jääb juutide suurem hukkamine .. dno , siiski , enamus saksa sõduritel oli vist tol ajal hea meel selle üle , et neid hävitati , siiski nad olid enamus pärit saksamaalt ja tunnustasid hitlerit .

Vaata postitust




Tavalisel lihtsõduril polnud asjast aimugi. Isegi suuremad kindralid ei teadnud seda. Whrmacht ei olnud asjaga seotud ega ka Relva-SS. (Enamus, nagu näiteks vabatahtlikud)
Muidgui need üksused, mis olid kokku pandud koonduslaagrite tüüpidest, need teadsid, aga neid oli vähe ning lõpupoole neid eriti alles.
Teati muidugi, et juutidelt vara võetakse jms, kuid massilisest hävitamisest koonduslaagrites.

Muutis ralfschum, 28 veebruar 2008 - 19:48.

Postitas pildi

#171
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 957
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101
Belgia valitsus ja pangad on jõudmas kokkuleppele, mille järgi makstakse 110 miljonit eurot kompensatsiooni Teises maailmasõjas natside võimu ajal varanduse kaotanud inimestele.
Hüvitist saavad holokaustist pääsenud juudid ja nende perekonnad, vahendas AP.Kompensatsioonide eest võidelnud organisatsioonid kiitsid valitsuse ja pankade ühisotsuse heaks.

Rahasummast 35,2 miljonit eurot makstakse välja neile, kes hüvitist taotlesid. Ülejäänud paigutatakse natside ohvritest juutide fondi.

1930ndate alguses elas Belgias 50 000 juuti, neist pooled kaotasid holokausti tõttu oma elu.
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#172
Mereida

    Liige

  • liige
  • Postitusi:223
  • Liitus:15 juuni 2006
  • Sugu:naine

kanakukk jr, 11 märts 2008, 19:36, kirjutas:

Belgia valitsus ja pangad on jõudmas kokkuleppele, mille järgi makstakse 110 miljonit eurot kompensatsiooni Teises maailmasõjas natside võimu ajal varanduse kaotanud inimestele.
Hüvitist saavad holokaustist pääsenud juudid ja nende perekonnad, vahendas AP.Kompensatsioonide eest võidelnud organisatsioonid kiitsid valitsuse ja pankade ühisotsuse heaks.

Rahasummast 35,2 miljonit eurot makstakse välja neile, kes hüvitist taotlesid. Ülejäänud paigutatakse natside ohvritest juutide fondi. 

1930ndate alguses elas Belgias 50 000 juuti, neist pooled kaotasid holokausti tõttu oma elu.

Vaata postitust



Alles nüüd otsustati midagi teha? Ajastus missugune. Enamus koonduslaagreis olnud on juba manalateed läinud või üpriski oma elu lõppfaasis. Nende mõnede allesjäänute majanduslik seisukord on ka ilmselt ammu juba normaliseerunud. Hüvitise andmisega on ikka kõvasti hiljaks jäädud.

#173
Eddy

    Madis

  • liige
  • Postitusi:3 914
  • Liitus:09 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tuudi/Tallinn
Antakse nende järeltulijatele kah ma usun.
Venemaa võiks meile ka NSLV'i represioonide eest pappi visata.
Postitas pildi

#174
BRC

    Just go with the flow

  • liige
  • Postitusi:14 408
  • Liitus:10 veebr 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

kanakukk jr, 11 märts 2008, 19:36, kirjutas:

Belgia valitsus ja pangad on jõudmas kokkuleppele, mille järgi makstakse 110 miljonit eurot kompensatsiooni Teises maailmasõjas natside võimu ajal varanduse kaotanud inimestele.
Hüvitist saavad holokaustist pääsenud juudid ja nende perekonnad, vahendas AP.Kompensatsioonide eest võidelnud organisatsioonid kiitsid valitsuse ja pankade ühisotsuse heaks.

Rahasummast 35,2 miljonit eurot makstakse välja neile, kes hüvitist taotlesid. Ülejäänud paigutatakse natside ohvritest juutide fondi. 

1930ndate alguses elas Belgias 50 000 juuti, neist pooled kaotasid holokausti tõttu oma elu.

Vaata postitust



Nagu ma juba enne väitsin - juudid teevad holokaustiga ropult raha
<fbcash> has anyone here flashed their xbox before?
<warbucks> no, but I once showed my dick to a nintendo DS

#175
steff

    Sassis Kodanik

  • liige
  • Postitusi:1 914
  • Liitus:22 märts 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Finland, Espoo
Kas see on tõsi jutt ,et Hitler oli ise tegelikult juudi verega? Kui see on kirjas siin teemas siis väga vabandan ,kuna ei näinud.

#176
Sadist

    Neoneti kasvataja

  • liige
  • Postitusi:1 580
  • Liitus:04 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Viljandi

steff, 13 märts 2008, 13:19, kirjutas:

Kas see on tõsi jutt ,et Hitler oli ise tegelikult juudi verega?

Vaata postitust



See ei ole tõsi. :D

YoungMoney, 17 sept 2008, 16:21, kirjutas:

mõelge kui sigineks superrass mingi valge ja neegri segu.
siis oleks kõik mingid ilged sportlased .

Vaata postitust


KALA

#177
Lawrence

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 872
  • Liitus:25 juuni 2006
  • Sugu:mees

Sadist, 13 märts 2008, 15:18, kirjutas:

See ei ole tõsi.  :D

Vaata postitust



On. Hitleri isa(oli vist isa) oli juut ja ema sakslanna.Vbolla oli vastupidi kah.Igatahes Aadu ise oli pooleldi juut.
"If i become a dictator, I will kill 10 Million jews and a clown!"
"Why the clown?"
"See, nobody cares about the jews anyways"

#178
Inspektor Kukeke

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 220
  • Liitus:30 juuni 2006
  • Sugu:ei ütle
See on mingi suvaline kuulujutt. Nagu ka see, et Hitler on gei ja mida iganes.

#179
Sadist

    Neoneti kasvataja

  • liige
  • Postitusi:1 580
  • Liitus:04 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Viljandi

Attack Npc, 13 märts 2008, 21:06, kirjutas:

On. Hitleri isa(oli vist isa) oli juut ja ema sakslanna.Vbolla oli vastupidi kah.Igatahes Aadu ise oli pooleldi juut.

Vaata postitust



Attack Npc, su isa oli neeger, ema indiaanlane ja sa oled bi.
See on tõsi nüüd? :D

Sama oli ka Hitleriga, keegi ütles.. Idioodid usuvad. Hitleril ei olnud juudiverd.

YoungMoney, 17 sept 2008, 16:21, kirjutas:

mõelge kui sigineks superrass mingi valge ja neegri segu.
siis oleks kõik mingid ilged sportlased .

Vaata postitust


KALA

#180
Erno

    IT

  • liige
  • Postitusi:1 943
  • Liitus:15 juuli 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Haapsalu
Kus te teate mis veri voolas Hitleril ja kas seda on vaja üldse enam teada? See ei muudaks midagi . Oli juut, siis oli. Ei olnud, siis ei olnud.
Postitas pildi





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat