Hüppa postitusele

Change

Holokaust


Sellel teemal on 267 vastust

#181
Inspektor Kukeke

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 220
  • Liitus:30 juuni 2006
  • Sugu:ei ütle
Siis ei ole vaja mingeid ajuvabasi oletusi ka siin tegema hakata.

#182
Artur

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:7
  • Liitus:14 märts 2008
Tervist!
Olen suht uus liige, liitusin esmajoones ajaloohuvi pärast, et keegi ei hakkaks tegema üleliigseid poste linkidega siis ütlen, et olen liige ka näiteks wehrmacht.pri foorumis.

Ennemalt keegi kirjutas, et natsism põhineb lollusel vms. Räägiks talle siis natike vastu!
natsism peaks tähendama natsionaalsotsialismi mis on tugevalt seotud natsionalismi ehk rahvuslusega(mis kusjuures oli vist prantslaste leiutis), natsionalism nagu teada tähendab põhimõtteliselt seda, et ollakse oma riigi eest väljas, seistakse oma kultuuri eest jne. Sellele vastandatakse globaliseerumist st. seda, et ei ole riike ega erinevaid rahvaid. Kui rääkida lollusest siis võib seda võtta niimoodi, et kõik maailmavaated ja valitsemissüsteemid põhinevad lollusel, näiteks kes tuli mõttele anda massidele võim ja segada kokku hulk eri arvamusi ning loota, et sealt midagi riigitaolist välja tuleb? Või kes arvas, et tark oleks kui kõigest üks inimene riiki juhib ja tema tahe kõigest üle on?
Nüüd teema juurde!
Natukene ma seda teemakest siin foorumis sirvisin ja lugesin, et ükspäe läks Adolfil sõjas halvasti, ning vihastades andis käsu tappa juute - kes teab äkki oli nii, kuigi mulle pakuks huvi näha dokumenti mis otseselt käseb juute tappa, mõni ikka on järel?
Hitler jutustab "Mein kampfis" kuidas temast juudivastane sai(kusjuures põle leidnud tema raamatust kohta kus kutsutaks ülesse juute tapma), nimelt tema eluaastatel Viinis(oli vist sääl) hakkas ta rohkem ja rohkem juute vihkama, põhjuseks olevat see, et nad on justkui eliitklass, mis teistele pähe istub, Adolf saab teada, et tema "sõbrad" kellega ta õllekates vahel vaielnud oli on ju enamus juudid. Juudid olid tõesti tollel ajal ennast kõikjale sisse söönud(vähemalt oli palju juudi nimega inimesi, kuda sa ikka juuti niiväga eristad).

Nüüd otseselt holokaustist!
Loodan, et siin pole inimest kes taolise jutu peale härga täis läheb ja sõnu loopima hakkab!
Ennast huvitab jõledalt kuidas üleüldse mingi holokaust toimuda sai, kurat, see on kõik mõistuse vastane! Võtame näiteks Treblinka laagri kus väidetavalt mõrvati siis 750 000 inimest (niipalju kui mina lugenud olen) musta gaasiga, mis arvatavasti oli diiselmootori heitegaas (CO peaks olema) ning seejärel põletati. See väidetav "karusell" töötas natuke rohkem kui aasta(nigu ajalooga ikka on andmed erinevad). Minul on umbes poole Eesti elanikonna gaasitamist aasta jooksul raske uskuda, veel enam, et nende laibad ära põletati. Wikipedia annab, et 800 laipa põletati 5 tunniga, ei leindud sealt vastust sellele kuidas neid põletati, aga minu mäletamist mööda Treblinkas spetsaalseid
põletusahje ei olnud ja labad põletati ää koos mingi vedeliku ja palkidega(ei tea kuidas teil on aga mina seda küll ette ei kujuta, proovige suvel lõkkes mõni sealihatükk ära põletada(arvestades seda, et juudid olid värskelt gaasitamiselt tulnud oli neil ka kogu veri sees).

Eriti huvitav on wikipedias Treblinka laagi lehel too kontidega pilt... ei võta mina mõistus kuda need kondid nii läikivad on? Aga järsku on kuulujuttudel tõsi taga, et esseslased olid ka mõnes mõttes gurmaanid?

Eelmine oli kerge huumoriga mõeldud, kuigi mõnes raamatus on see täiesti sees!

Kriitika on teretulnud, eks ma ürita vastata kah!

#183
Mereida

    Liige

  • liige
  • Postitusi:223
  • Liitus:15 juuni 2006
  • Sugu:naine

Artur, 14 märts 2008, 20:37, kirjutas:

Tervist!
Olen suht uus liige, liitusin esmajoones ajaloohuvi pärast, et keegi ei hakkaks tegema üleliigseid poste linkidega siis ütlen, et olen liige ka näiteks wehrmacht.pri foorumis.

Ennemalt keegi kirjutas, et natsism põhineb lollusel vms. Räägiks talle siis natike vastu!
natsism peaks tähendama natsionaalsotsialismi mis on tugevalt seotud natsionalismi ehk rahvuslusega(mis kusjuures oli vist prantslaste leiutis), natsionalism nagu teada tähendab põhimõtteliselt seda, et ollakse oma riigi eest väljas, seistakse oma kultuuri eest jne. Sellele vastandatakse globaliseerumist st. seda, et ei ole riike ega erinevaid rahvaid. Kui rääkida lollusest siis võib seda võtta niimoodi, et kõik maailmavaated ja valitsemissüsteemid põhinevad lollusel, näiteks kes tuli mõttele anda massidele võim ja segada kokku hulk eri arvamusi ning loota, et sealt midagi riigitaolist välja tuleb? Või kes arvas, et tark oleks kui kõigest üks inimene riiki juhib ja tema tahe kõigest üle on?

Vaata postitust




Ega ainult natsionaalsotsialism ei taotle nii öelda enda eest seismist. See on nii igas demokraatlikus ja kommunistlikus riigis. Näiteks kultuuri säilitamine on kõikidele riikidele eesmärgiks omaette. Mingil määral ka kommunistliku režiimi all virelevatele maadele - seal on iga asja kõikvõimas valitsus paika pannud. Seal on suunaks sotsialistlik realism ning oma riigi/kommunismi ülistamine. Kultuur on allutatud kindlatele reeglitele, mis ei tee selle hoidmist küll pühaks toiminguks, kuid see on siiski midagi.

Sa räägid natsismist pealiskaudselt. Ütled, et on see on oma rahvuse kaitsmine erinevate rasside segunemise eest. No ma ei tea, kas teoorias on see ideoloogia täiuslik. Praktikas on see tegelikult rassismi juurutamine, konfliktide tekitamine, rahvuse taevani ülistamine mis omakorda tekitab veel rohkem konflikte. See varjutab natsismi üldisi põhimõtteid, kus räägitakse rassilisest puhtusest ning kultuuri hoidmisest. Tulemuseks on hoopis inimeste hindamine rassiliste tunnuste järgi. Kainelt mõtlevale inimesele selline marurahvuslik mõtteviis siiski ei istu. Ei tahaks isegi elada maailmas, kus inimeste üle otsustamisel on teisejärguliseks muutunud iseloomuomadused, käitumine ja mõtteviis.

#184
L4hma

    Freelancer

  • liige
  • Postitusi:10 374
  • Liitus:14 märts 2004
  • Sugu:ei ütle

Tsitaat

natsionalism nagu teada tähendab põhimõtteliselt seda, et ollakse oma riigi eest väljas, seistakse oma kultuuri eest jne.

Suht sinisilmne lähenemine. Esiteks, et miks peaks keegi üldse tolereerima sellist maailmavaadet, mis ei tolereeri teisi. Miks sa arvad, et sina oled parem, kui mehike, kes elab teisel pool Peipsit? Selles ju kogu see jama seisneb?
Natsionalism/Natsionaalsotsialism on läbi ajaloo ainult viha ja vägivalda külvanud.
Mis sa nagu isiklikult arvad, et natsiühiskond oleks jätkusuutlik? Põhjenda, kui arvad nõnda.

Tsitaat

Ennast huvitab jõledalt kuidas üleüldse mingi holokaust toimuda sai

Ahaha. Selle lausega sa suutsid mind veenda mitte su teksti edasi lugema.

#185
Artur

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:7
  • Liitus:14 märts 2008

L4hma, 15 märts 2008, 15:41, kirjutas:

Suht sinisilmne  lähenemine. Esiteks, et  miks peaks keegi üldse tolereerima sellist maailmavaadet, mis ei tolereeri teisi. Miks sa arvad, et sina oled parem, kui mehike, kes elab teisel pool Peipsit? Selles ju kogu see jama seisneb?
Natsionalism/Natsionaalsotsialism on läbi ajaloo ainult viha ja vägivalda külvanud.
Mis sa nagu isiklikult arvad, et natsiühiskond oleks jätkusuutlik? Põhjenda, kui arvad nõnda.

Ahaha. Selle lausega sa suutsid mind veenda mitte su teksti edasi lugema.

Vaata postitust




Ossa, korra kahtlesin holokaustis ja kohe praksti primeeritakse mind natsitiitliga! Annan au :heil:
Isiklikult tolereerin kõiki rahvaid seni, kuni nad minu riiki ei trügi! Oleks mina härra Indiaanlane ja kõiksugu neegrid ning europiidid ja miks mitte ka asiaadid minu maale trügiks ei meeldi see mulle sugugi! Kurat, kui oma rahvust ei taha siis mine kus kurat, arvan, et Eestist on ka kohati paremaid riike.
Miks sa arvad, et natsionalistlik ühiskond ei ole jätkusuutlik?
Viha ja vägivalda on minu teada kõik süsteemid tekitanud, parandage kui eksin?

Ütlen, et taoline "neonaziskinhead" natsionalism ei ole mingi ideoloogia, pigem paras idiootsus. Samas leian, et Eestis peaks näiteks eestlasel olema rohkem õigusi kui eesti keelt ja kultuuri mitteaustaval venelasel kes tagatipuks pede ka on!

#186
L4hma

    Freelancer

  • liige
  • Postitusi:10 374
  • Liitus:14 märts 2004
  • Sugu:ei ütle

Artur, 15 märts 2008, 16:52, kirjutas:

Ossa, korra kahtlesin holokaustis ja kohe praksti primeeritakse mind natsitiitliga! Annan au :heil:
Isiklikult tolereerin kõiki rahvaid seni, kuni nad minu riiki ei trügi! Oleks mina härra Indiaanlane ja kõiksugu neegrid ning europiidid ja miks mitte ka asiaadid minu maale trügiks ei meeldi see mulle sugugi! Kurat, kui oma rahvust ei taha siis mine kus kurat, arvan, et Eestist on ka kohati paremaid riike.
Miks sa arvad, et natsionalistlik ühiskond ei ole jätkusuutlik?
Viha ja vägivalda on minu teada kõik süsteemid tekitanud, parandage kui eksin?

Ütlen, et taoline "neonaziskinhead" natsionalism ei ole mingi ideoloogia, pigem paras idiootsus. Samas leian, et Eestis peaks näiteks eestlasel olema rohkem õigusi kui eesti keelt ja kultuuri mitteaustaval venelasel kes tagatipuks pede ka on!

Vaata postitust



Tituleerisin sind natsiks? Ma arvan et ei, kui seda tegin, näita kohta.
Ära arva, mida mina võin arvata, vaid lähtu sellest, mida ma kirjutan.

A eestlased on sulle väga sümpaatsed eksole? No mõnes mõttes ideaal?
Kindlasti toetad sa ka praegust parempoolset valitsust jne.
Kuidas sa suhtud siis näitkes Lähis-Itta. Eestlased sõna otseses mõttes hävitavad teiste inimeste kultuuri ning okupeerivad riiki. Et mis teha? Polegi nii ideaalne?
Või näiteks soomes, Uk-s jne töötavad eestlased? Ajaks sind see vihaseks, kui sealsed natsid taoks iga päev mõne eestlase üles?

Mis see seksuaalne orientatsiooni küsimus on ka kirjutatud sinu ideoloogiasse, mis viiks kõiki paremasse tuleviku?

Tsitaat

Kui sa oma rahvust ei taha, siis mine minema..... blablabla
.
Rahvust ei saa tahta et mitte tahta. See on niivõinaa kunstlikult tekkitatud ja las see sõnakõlks tolkneb siis minu järel, vahet pole ju eriti.

Kui ma küsin sult küsimuse, kus sa peaksid midagi põhjendama ning sina vastad omakorda küsimusega, siis ega see seda väitlust paremuse poole küll ei vii.
Säh sulle demagoogiat.

Aa, et niivõinaa on kõik viha ja vägivallaga seotud, et pohhui laseme edasi, sest see on igavesest ajast igavene. Ning selle üle ei tohiks üldse arutada, kuna see on dogmaatilises seisuses?

oeh, aitab ka.

#187
Artur

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:7
  • Liitus:14 märts 2008
Isiklikult arvan, et see mis toimub afganistaanis on üks paras pederastia... toetan neid kes seal võitlevad oma vabaduse eest, nagu seda tegid meie esiisad. Ei usu, et keegi eesti mees läheb sinna eesmärgiga hävitada teiste kultuuri ja vara, pigem minnakse ikkagi kogemuste ja raha nimel.
Eestlastesse kes töötavad mujal riikides suhtun üpris halvasti, kurat oma maal siis tööd teha ei oska... siit võib edasi rääkida võõrtööjõu sissetoomisest.
Valitsust pooldan, kuid mitte üleliia! Valitsuses on palju eri vaadetega inimesi, kes teevad eri tegusid, mõni tegudest meeldib, mõni mitte. Arvan, et nii tunneb enamus eestlasi.

Aga jätame selle vaidluse, tegu ikkagi holokausti teemaga...
Edasi võib vaielda mõne teise teema all (pidavat tehtama teemad idoloogiate kohta).

Soovitan teil lugeda ikkagi minu väike holokaustijutuke läbi ning tekitada kriitikat?
Lisan veel, et ärgem faktivigade kallal inise, sest need on eri allikais erinevad. Kui leiad mõne vea anna teada ja muudan teksti ära pannes sulgudesse: "vastavalt *kasutaja* andmetele...". Loomulikult ei tohi midagi välja mõelda eksole?

#188
donkament

    ...

  • liige
  • Postitusi:2 805
  • Liitus:26 apr 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Artur, 15 märts 2008, 20:31, kirjutas:

Isiklikult arvan, et see mis toimub afganistaanis on üks paras pederastia... toetan neid kes seal võitlevad oma vabaduse eest, nagu seda tegid meie esiisad. Ei usu, et keegi eesti mees läheb sinna eesmärgiga hävitada teiste kultuuri ja vara, pigem minnakse ikkagi kogemuste ja raha nimel.

Vaata postitust



Eestlane läheb afgaanide iseseisvuspüüdlusi segama, et saada kogemusi ja raha? Pigem ikka selleks, et valitsus tahab olla meelepärane USAle, maailma tugevaimale riigile. Niimoodi näitab Eesti valitsus välja, et tal on pohhui mingitest afgaanidest ja iraaklastest, peaasi on meelepärane olemine suurriikidele.

"Demokraatia eestvõitlejale" USAle oli Iraak vajalik nafta pärast ikka, tuumarelv(mida ei leitudki) oli ettekääne. Ameeriklased peavad oma kaheksaliitriseid masinaid kuidagi ka ju toitma ning ka tööstus vajab toorainet.

Ise arvan, et holokaust kindlasti toimus, selle maha salgamine oleks mõttetu, aga ainult hukatute arvu võib olla muudetud.

#189
Eddy

    Madis

  • liige
  • Postitusi:3 914
  • Liitus:09 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tuudi/Tallinn
Hitler siiski ei olnud väga tõenäoliselt juut.
Arvatakse ,et tema vanaema võis olla juut , aga seda ei teata kindlalt.
Postitas pildi

#190
adaliin

    Liige

  • liige
  • Postitusi:134
  • Liitus:29 märts 2008
  • Sugu:naine
  • Asukoht:Tartu

FatAss, 18 märts 2008, 23:00, kirjutas:

Eestlane läheb afgaanide iseseisvuspüüdlusi segama, et saada kogemusi ja raha? Pigem ikka selleks, et valitsus tahab olla meelepärane USAle, maailma tugevaimale riigile. Niimoodi näitab Eesti valitsus välja, et tal on pohhui mingitest afgaanidest ja iraaklastest, peaasi on meelepärane olemine suurriikidele.

"Demokraatia eestvõitlejale" USAle oli Iraak vajalik nafta pärast ikka, tuumarelv(mida ei leitudki) oli ettekääne. Ameeriklased peavad oma kaheksaliitriseid masinaid kuidagi ka ju toitma ning ka tööstus vajab toorainet.

Ise arvan, et holokaust kindlasti toimus, selle maha salgamine oleks mõttetu, aga ainult hukatute arvu võib olla muudetud.

Vaata postitust


Mina nõustun sellega, aga lisaksin, et sõjaväel on tõesti kogemusi vaja ja Iraak ja Afganistan annavad nende saamiseks võimaluse. Ka usun, et nii mõnigi mees on läinud sinna raha pärast, sest kodus ei oska midagi teha, et ära elada.
Holokaust oli, aga see on ka asi, mille taha nüüd juudid poevad ja kõike õigustavad. Keegi ei tohi neile öelda, et ka teised rahvad kannatasid sõjas. Ei, nemad on kõige suuremad kannatajad.

#191
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 957
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101
Holokaustimälestus osutus suureks pettuseks
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#192
Jorgen

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 223
  • Liitus:17 apr 2004
  • Sugu:mees

Sadist, 14 märts 2008, 12:33, kirjutas:

Attack Npc, su isa oli neeger, ema indiaanlane ja sa oled bi.
See on tõsi nüüd?  :o

Sama oli ka Hitleriga, keegi ütles.. Idioodid usuvad. Hitleril ei olnud juudiverd.

Vaata postitust



Sa vist oled natuke idioot? Kui su vanaema on mingist rahvusest, siis loetakse sind näiteks juudi päritolu. Hitler oli lühike, tumedate juuset ja pruunide silmadega. Vägagi sarnane juudile. Ja mis kuradi isa oli neeger ja indiaanlane teevad bi'ks? Sinu rahvuslik päritolu ei muuda sinu seksuaal, nii et enne kui hakkad oma 'näidetega' siin mingit loogikat rajama, kontrolli enne enda loogikat.

#193
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Juutide pärinemine käib küll kahjuks ainult ema kaudu. Kui sul vanaema, vanaisa ja isa on kõik juudid, aga ema on näiteks sakslane, siis sind enam juudiks ei loeta.
Sinus on küll juudi verd, aga tehniliselt juut sa enam pole.
I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#194
Sadist

    Neoneti kasvataja

  • liige
  • Postitusi:1 580
  • Liitus:04 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Viljandi

Jorgen, 30 dets 2008, 03:12, kirjutas:

Sa vist oled natuke idioot? Kui su vanaema on mingist rahvusest, siis loetakse sind näiteks juudi päritolu. Hitler oli lühike, tumedate juuset ja pruunide silmadega. Vägagi sarnane juudile. Ja mis kuradi isa oli neeger ja indiaanlane teevad bi'ks? Sinu rahvuslik päritolu ei muuda sinu seksuaal, nii et enne kui hakkad oma 'näidetega' siin mingit loogikat rajama, kontrolli enne enda loogikat.

Vaata postitust



Seda idioodi küsimust peaks vist sinult küsima?
Ma ei väida, et neeger ja indiaanlane teevad biks.. Mingid debiilikud väidavad, et Hitleri mingi vanaema/isa (või keegi muu selline) oli juut ja ta ise on pede. Teised debiilikud usuvad seda, ainult selle pärast, et üks debiil on seda väitnud.
KUI mina (või keegi teine) väidab, et too kasutaja siin (kellele ma enne selle sama posti sisu suunasin) isa oli neeger, ema indiaanlane ja ta ise bi (mitte bi selle pärast, millised ta vanemad olid, täiesti niisama). Debiilikute kari peaks uskuma nüüd ju? :D
Sellise paraleeli üritasin luua, sinu mõistus kahjuks sellest aru ei saanud, kuigi see polnud üldse keeruliselt kirjas. :ermm:

aa ja btw.. "Vägagi sarnane juudile". Aga näojooned? Tegelikult need on esimesed asjad, mida välimuse juures vaadatakse siis.. Hitleri näojooned polnud isegi juudi näojoontele lähedale. ;)

XchopperX, 30 dets 2008, 12:14, kirjutas:

Juutide pärinemine käib küll kahjuks ainult ema kaudu. Kui sul vanaema, vanaisa ja isa on kõik juudid, aga ema on näiteks sakslane, siis sind enam juudiks ei loeta.
Sinus on küll juudi verd, aga tehniliselt juut sa enam pole.

Vaata postitust



See on imo natuke debiilne. Vahet pole kelle poolt sa selle juudi vere oled pärinud.. :D

Holokaustist.. Juute tapeti.. Seda meenutatakse holokausti nime all.. Aga see on paras ports liialdust.

Muutis Sadist, 30 detsember 2008 - 20:35.

YoungMoney, 17 sept 2008, 16:21, kirjutas:

mõelge kui sigineks superrass mingi valge ja neegri segu.
siis oleks kõik mingid ilged sportlased .

Vaata postitust


KALA

#195
Jorgen

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 223
  • Liitus:17 apr 2004
  • Sugu:mees
Äkki polnud näojooned samad, et on segavereline? Sa ütled et mingid 'debiilikud' väidavad ja siis et kõik usuvad kuna üks 'debiilik' on seda väitnud. Üpris tore kui su argumentides on vastuolu. Ja kuidas sa tead et ta polnud juut? Vabalt võis olla, kus on sinu tõestus sellele et ta EI olnud? Pole mõtet väita, too mulle mingi tõestus et ta EI olnud.
Hitler ei olnud pede, miks ta muidu abiellus paar päeva enne enesetappu?

#196
Laheee

    Vanemliige

  • bannitud
  • Postitusi:1 990
  • Liitus:26 mai 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Põltsamaa
isegi 1 fakt on ,et hitleri ema tahtis teha aborti aga arst keelas selle . kui arst oleks lubanud ei tea kas selliseid asju olekski kunagi juhtunud?

Muutis K R I S T O, 31 detsember 2008 - 00:25.

Postitas pildi.

#197
BRC

    Just go with the flow

  • liige
  • Postitusi:14 408
  • Liitus:10 veebr 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

kanakukk jr, 29 dets 2008, 21:29, kirjutas:


Praegu vedeleb mu laua peal selline tore juudi Norman G. Finkelsteini poolt kirjutatud raamat "Holokaustitööstus"

K R I S T O, 31 dets 2008, 00:17, kirjutas:

isegi 1 fakt oli ,et hitleri ema tahtis teha aborti aga arst keelas selle . kui arst oleks lubanud ei tea kas selliseid asju olekski kunagi juhtunud?

Vaata postitust



Kuskilt kuulsin ,et Hitleri vanavanavanaema olevat olnud neeger
Igasugust möla ei tasu uskuda...

Kui Hitleri ema oleks abordi teinud ,siis oleks Stalin rahulikult maailma vallutanud

Muutis BRC, 31 detsember 2008 - 00:27.

<fbcash> has anyone here flashed their xbox before?
<warbucks> no, but I once showed my dick to a nintendo DS

#198
Laheee

    Vanemliige

  • bannitud
  • Postitusi:1 990
  • Liitus:26 mai 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Põltsamaa

BRC, 31 dets 2008, 01:26, kirjutas:

Praegu vedeleb mu laua peal selline tore juudi Norman G. Finkelsteini poolt kirjutatud raamat "Holokaustitööstus"
Kuskilt kuulsin ,et Hitleri vanavanavanaema olevat olnud neeger
Igasugust möla ei tasu uskuda...

Kui Hitleri ema oleks abordi teinud ,siis oleks Stalin rahulikult maailma vallutanud

Vaata postitust



ma nägin lausa seda neoneti faktide teema all.
üritan üles otsida selle koha ;)
https://www.neonet.e...ic=47016&st=160
aadu postitus esimene
kasutage ctrl+f ,et üles leida kirjutage hitler otsingu lihtsalt.

Muutis K R I S T O, 31 detsember 2008 - 00:32.

Postitas pildi.

#199
Kaevur.

    KalapoegNeemo

  • auliige
  • Postitusi:2 836
  • Liitus:08 jaan 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Nüüd on juutide partisanisõjast tehtud hea film Defiance, soovitan soojalt.

#200
Valmet

    Liige

  • liige
  • Postitusi:806
  • Liitus:22 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Attack Npc, 13 märts 2008, 21:06, kirjutas:

On. Hitleri isa(oli vist isa) oli juut ja ema sakslanna.Vbolla oli vastupidi kah.Igatahes Aadu ise oli pooleldi juut.

Vaata postitust




Levivad legendid, et Hitleri vanaema oli juut, aga ta töötas lihtsalt juutide juures. Selle pärast levivadki sellised legendid.

The most common story of Hitler's alleged Jewishness comes originally from Hans Frank, who claimed that before Hitler's father was born, Hitler's grandmother Schicklgruber had been a cook in Graz, in the household of a Jew by the name of Frankenberger; that she had become pregnant by the son of the house, and that for the next fourteen years she had received child support payments. According to Frank, this information came directly from Hitler, who said that his grandmother had told him this. Frank's statement is obviously false, for Hitler's grandmother had died 42 years before Hitler was even born. And not only that: no record exists of either a Frankenberger or a Frankenreiter in Graz. In fact, not a single Jew lived anywhere in the entire province until after 1856. Hitler's father was born twenty years earlier, a fact which lays this fraudulent theory to rest.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat