Hüppa postitusele

Change

Holokaust


Sellel teemal on 267 vastust

#241
frantic

    Liige

  • liige
  • Postitusi:600
  • Liitus:26 veebr 2008
  • Sugu:ei ütle
No tegelikult saab kõigele igasuguseid vastuväiteid tuua (eriti siis, kui tuua välja mingid alternatiivsed numbrid, näiteks holokausti ohvrite näol).
Meie ajalooõpetus käsitleb seda, mida Lääs tunnistab.

#242
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 954
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101

Vaata postitustfrantic, 17 jaanuar 2013 - 18:58, kirjutas:

No tegelikult saab kõigele igasuguseid vastuväiteid tuua (eriti siis, kui tuua välja mingid alternatiivsed numbrid, näiteks holokausti ohvrite näol).
Meie ajalooõpetus käsitleb seda, mida Lääs tunnistab.
Paluksin rasvaselt see koht esile tõsta, kus midagi niisugust olen väitnud! Muidugi saab kõigele vastuväiteid tuua! Seda, kas kokkuvõttes on argumendid head või halvad, otsustab igaüks ise. Põhjendus ise ei tea, missugune ta on – hinnanguid annavad inimesed.

Tõsi, ma ei saa päris hästi aru, mismoodi me jõudsime selle klassikalise arusaamani, et ei ole mõtet edasi vaielda, sest vaated ongi erinevad (ma vähemalt saan nii aru, et sa tahtsid oma esimese lausega seda öelda, kui ei, siis palun paranda). Teie pole ju oma seisukohta jõudnud tõestama hakatagi. Lihtsalt kõlas mingi a priori väide kategooriast eestlased on fašistid, natsid jnejne, kus tõestus jääb igaühe enda uurida. Kui olete huvitatud asisest diskussioonist, siis ei saa arutleda tasemel "Meie ajalooõpetus käsitleb seda, mida Lääs tunnistab". Kes on "meie"? Millised teavikuid või milline käsitlus kuulub "meie ajalooõpetuse" alla? Mida Lääs tunnistab? Või on mul kodune töö tegemata? S.t vastus on lehekülg-kaks tagasi ja ma lihtsalt ei ole teie üksikasjalikke tõestuskäike suvatsenud vaadata.

Muide, sellest meie ajalooõpetusest. Võtame pinnapealse vaatluse alla näiteks president Meri poolt ellu kutsutud Max Jakobsoni komisjoni. Herbert Lindmäe, kes on endine riigikohtunik ja kirjutanud Suvesõjast juba õige mitu raamatut (seega pigem nagu autoriteet), ei nõustu komisjoni arvamusega: http://kultuur.elu.e...498_lindmae.htm. Kusjuures ta pakub ka selgitusi, miks ta ei nõustu komisjoni seisukohtadega.

Või näiteks hiljuti kõneainet pakkunud "Eesti ajalugu" II osa, mis kuulu järgi on selgelt vastandlikel seisukohtadel C. R. Jakobsoni omadega (olen aru saanud, et uuem käsitlus on üsna skeptiline muistse vabadusvõitluse osas). Meie ajalooõpetus tundub ikka märksa värvikirevam, kui siin välja hõigatakse.
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#243
cccp

    Liige

  • liige
  • Postitusi:845
  • Liitus:21 veebr 2011
  • Sugu:mees
See on ju lausa uskumatu!
http://www.dailymail...l#axzz2JfKhobOk
the chase is better than the catch

#244
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 954
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101

Vaata postitustcccp, 02 veebruar 2013 - 09:28, kirjutas:

See on ju lausa uskumatu!
http://www.dailymail...l#axzz2JfKhobOk
Ma ei mäleta, kas see oli sel või eelmisel nädalal "Selgeltnägijate tuleproovis", kus üks selgeltnägija ei teadnud mitte midagi natside koonduslaagritest. Mitte, kas ta usub, kui palju neis inimesi suri, vaid idee kui selline üleüldse. Samas ma kahtlen, kas antud juhul võiks Egiptuse presidenti teadmatuses süüdistada, küllap on kogu lugu mingitel teistel eesmärkidel välja hüütud. Paraku tunnistan ausalt, et mul pole aimugi, millist sise- või välispoliitilist eesmärki võiks see teade täita.

Muide, kui sa vaidlustad arvu 6 miljon, siis ole hea ja paku mingi endapoolne arvutuskäik välja. Või sa vaidlustad juutide tagakiusamist kui sellist üleüldse?
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#245
Sander

    Mighty as...

  • auliige
  • Postitusi:3 044
  • Liitus:13 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnumaa/Tallinn
Mardukit ehk Baali (valitseja) kujutati sageli kuldse pullina, sõnnikultust võib leida üle kogu maailma, see on omakorda seotud svastikaga, mis on üldiselt tuntud kui sõnnikultuse üks sümboleid. Nagu minu poolt kopeeritud tekstist näha võib, siis mingil hetkel on Baali kummardamisest loobutud, täpset põhjust on raske leida, aga variante on mitmeid, samas on juudid olnud rändrahvas ja võib olla üsna kindel, et teatud väike grupp ei loobunud Baali kummardamisest.

Minu järgnevalt spoilerites olevad tekstid on üsna pikad, eeldavad teatud teadmisi ajaloost ja lisaks pole need Eesti keeles
Spoiler


Mingil hetkel tuli vasikas veidi teisel kujul lühiajaliselt tagasi, see puudutab seda osa, kui Mooses sai kümne käsu tahvli, aga naastes nägi, et juudid on hakanud kummardama hoopis vasikat, peale seda toimus kerge massimõrv ja vasikas vajus kuni Aaduni üsna unustustehõlma.

Spoiler


Muide svastika on seotud kuldvasikaga, see on tema sümboliks, peale Natside võimuletulekut hakaks tekkima umbes selline olukord:

Spoiler


Seega on kogu svastika olnud juutidele nende usundis üsna vastumeelseks, nii et konflikt oleks aset leidnud suure tõenäosusega nagunii, isegi rahumeelsema Saksamaa puhul, ega keegi teine ei tohi ka kummarda svastika ja kuldvasika ees, kuidas aga Aadolf ka muisted põhjala jumalad ja germaani rassi sinna taha ühendas on veidi müstilisem. Ma ei kahtle, et juute tõepoolest massiliselt tapeti, aga ma tahan lõpuks jõuda selleni, et nad on ise astunud teatud kohtades ja teatud asjadele vastu, nõuavad tagantjärele müstilisi summasid ja kategooriliselt üritavad jätta muljet, et on puhtad poisid, ma juba olen maininud siin teemas korra seda, et nad üritavad igal pool üle kisada teiste hädadest, proportsoonides kaotas ju Eesti rahvas oma koguhulgast pea-aegu kõige rohkem oma elanikkonnast

http://www.postimees...e-holokaustile/
Kui Jakobson väidab, et ka eestlastest kollaborandid on aidanud juute tappa, siis ma ei eita seda, aga küsiksin tema käest, et kas siis juutitest kollaborante, kes eestlasi aitasid hävitada üldse ei eksisteeri? Minu arust saab hukka mõista vaid kuritegudega seotud isikuid ja gruppe, mitte aga kogu rahvust üldiselt(kui just enamik rahvusest pole kuriteoga seotud), kui väita, et Saksamaa rahvas tahtis nii väga juutidest lahti saada, siis võib ju ka väita, et samahästi tahtsid kommud kõikidest mittejuutidest lahti saada, siiani pole enamik eestalsi, ukrainlasi, poolakaid, ungarlasi, armeenlasi jne saanud mitte mingit hüvitist oma surnud esivanemate ja laosatatud varade eest, rääkimata kogu kultuuripärandist mis potist alla lasti, samal ajal aga üritab üks usund kõigist teistest üle kisada ja rääkida kui õudne kõik oli - aga oligi õudne, kõigi jaoks oli õudne, ega siis nemad üksi ei surnud, ma ei viitsi seda artiklid praegu välja otsida, kus üks härra ütleb, et holokausti tulekski ainult juutidega seostada, muidu unustatakse neid ära...

In communist organizations that supposedly idealized a classless society for all people, it inevitably grated with enduring Jewish self-perception: Jews often tended to configure as a special caste of controllers of -- not a religious, but now -- a secular messianism. As Jeff Schatz notes about pre-World War II Poland: "Despite the fact that [communist] party authorities consciously strove to promote classically proletarian and ethnically Polish members to the cadres of leaders and functionaries, Jewish communists formed 54 percent of the field leadership of the KPP [Polish Communist Party] in 1935. Moreover, Jews constituted a total of 75 percent of the party's technica, the apparatus for production and distribution of propaganda material. Finally, communists of Jewish origin occupied most of the seats of the Central Committee of the of the KPPP [Communists Workers Party of Poland] and the KPP." [SCHATZ, p. 97] Jews were at this time 10% of the Polish population.
Bend if you must, but never brake!

#246
cccp

    Liige

  • liige
  • Postitusi:845
  • Liitus:21 veebr 2011
  • Sugu:mees

Vaata postitustkanakukk jr, 03 veebruar 2013 - 02:57, kirjutas:

Vaata postitustcccp, 02 veebruar 2013 - 09:28, kirjutas:

See on ju lausa uskumatu!
http://www.dailymail...l#axzz2JfKhobOk
Ma ei mäleta, kas see oli sel või eelmisel nädalal "Selgeltnägijate tuleproovis", kus üks selgeltnägija ei teadnud mitte midagi natside koonduslaagritest. Mitte, kas ta usub, kui palju neis inimesi suri, vaid idee kui selline üleüldse. Samas ma kahtlen, kas antud juhul võiks Egiptuse presidenti teadmatuses süüdistada, küllap on kogu lugu mingitel teistel eesmärkidel välja hüütud. Paraku tunnistan ausalt, et mul pole aimugi, millist sise- või välispoliitilist eesmärki võiks see teade täita.

Muide, kui sa vaidlustad arvu 6 miljon, siis ole hea ja paku mingi endapoolne arvutuskäik välja. Või sa vaidlustad juutide tagakiusamist kui sellist üleüldse?

Oleks nad tahtnud juute tappa, siis oleks nad kohe kõikidele saksamaal elanud juutidele kuulid pähe lasknud, aga ei. Neid hakati märgistama juudimärkidega, sest natsid tahtsid juute teistest isoleerida. Sellepärast ka kõik juudid põgenesid saksamaalt, neil polnud seal enam midagi teha. Sõjakäigus töö- ja koonduslaagritesse sattunud "juudid" olid siiski enamasti poolakad ja ukrainlased.
the chase is better than the catch

#247
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 954
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101

Vaata postitustSander, 03 veebruar 2013 - 16:46, kirjutas:

Seega on kogu svastika olnud juutidele nende usundis üsna vastumeelseks, nii et konflikt oleks aset leidnud suure tõenäosusega nagunii, isegi rahumeelsema Saksamaa puhul, ega keegi teine ei tohi ka kummarda svastika ja kuldvasika ees, kuidas aga Aadolf ka muisted põhjala jumalad ja germaani rassi sinna taha ühendas on veidi müstilisem. Ma ei kahtle, et juute tõepoolest massiliselt tapeti, aga ma tahan lõpuks jõuda selleni, et nad on ise astunud teatud kohtades ja teatud asjadele vastu, nõuavad tagantjärele müstilisi summasid ja kategooriliselt üritavad jätta muljet, et on puhtad poisid, ma juba olen maininud siin teemas korra seda, et nad üritavad igal pool üle kisada teiste hädadest, proportsoonides kaotas ju Eesti rahvas oma koguhulgast pea-aegu kõige rohkem oma elanikkonnast
Missugust laadi konflikt? Vabariiklased ja demokraadid ei pruugi kah üksteisega läbi saada. Noh, ja siis? Õde ja vend lähevad ka aeg-ajalt üksteisega riidu.

Kui kellelegi ei meeldi svastika kasutamine, siis ta kaotab automaatselt õiguse sõna võtta? Näiteks Leedu on ära keelanud okupeerinud riikide sümbolite kasutamise. Kas siis leedukad peaksid kah pea maas käima? Õigustab nende mahatapmist? Vähemalt sinu jutust tuleb välja, et kui sa seisad millelegi vastu, siis peaksid suu kinni hoidma.

Kirjutasin juba 17. jaanuaril, et tuleks selgeks teha, kuidas eristada juute teistest. Meest saab naisest eristada X ja Y kromosoomide järgi. Mismoodi öelda, et vot see inimene on venelane, too aga sakslane ja rivis viimane juut? Kas eestlane tähendab Eestimaa elanikku (a la tallinlane = Tallinna elanik) või on see kultuurilis-psühholoogiline seisund? Või mõlemad korraga? Või on see seotud mingi organisatsiooni liikmelisusega? A la oled sotsiaaldemokraat, siis järelikult sovjett ja kui sul on Iisraeli pass, siis järelikult oled juut?

Kui me tahame arutluskäigu tõsisena hoida, siis tasuks tugineda mingitele andmetele, mitte kasutada Aristoteleselt päritud induktiivset järeldamist, et kui üks, teine ja kolmas luik on valge, siis järelikult on kõik luiged valged (kõik eestlased kollaborandid). Näiteks kirjutab Alla Jakobson: "Mõrvariteks ei olnud ainult okupandid, nende hulgas oli palju eestlastest kollaborante" (PM, http://www.postimees...e-holokaustile/). Minu jaoks tähendab "palju eestlasi" (komme, autosid, "kahtesid", raamatuid) suhtarvus rohkem kui pool. EKSS kirjutab "palju" tähendusest nõnda: "väljendab lähemalt piiritlemata suurt hulka: suurel määral, arvul v. hulgal, rohkesti". See tähendaks, et Alla Jakobsoni andmetel tegeles ca 500 000+ eestlast inimeste mõrvamisega. Tundub utreerimisena?

Aga teie arutluskäik on ju niisama vildakas. Kui palju siis ikkagi on neid juute, kes on väitnud, et nad on puhtad poisid? Kui palju on neid, kes seda väitnud ei ole? Kui paljud on nõudnud kompensatsiooni (iseenesest pole ju selles midagi halba: http://www.postimees...atsiooni-nouda/) ning kui paljud on seejuures nõudnud müstilist summat?

Vaata postitustSander, 03 veebruar 2013 - 16:46, kirjutas:

http://www.postimees...e-holokaustile/
Kui Jakobson väidab, et ka eestlastest kollaborandid on aidanud juute tappa, siis ma ei eita seda, aga küsiksin tema käest, et kas siis juutitest kollaborante, kes eestlasi aitasid hävitada üldse ei eksisteeri? Minu arust saab hukka mõista vaid kuritegudega seotud isikuid ja gruppe, mitte aga kogu rahvust üldiselt(kui just enamik rahvusest pole kuriteoga seotud), kui väita, et Saksamaa rahvas tahtis nii väga juutidest lahti saada, siis võib ju ka väita, et samahästi tahtsid kommud kõikidest mittejuutidest lahti saada, siiani pole enamik eestalsi, ukrainlasi, poolakaid, ungarlasi, armeenlasi jne saanud mitte mingit hüvitist oma surnud esivanemate ja laosatatud varade eest, rääkimata kogu kultuuripärandist mis potist alla lasti, samal ajal aga üritab üks usund kõigist teistest üle kisada ja rääkida kui õudne kõik oli - aga oligi õudne, kõigi jaoks oli õudne, ega siis nemad üksi ei surnud, ma ei viitsi seda artiklid praegu välja otsida, kus üks härra ütleb, et holokausti tulekski ainult juutidega seostada, muidu unustatakse neid ära...
Tuleks välja selgitada, mille alusel otsustada, kes on juut ja kes mitte.

Olen nõus, et kannatasid kõik ja kedagi konkreetselt esile tõsta, pole minu meelest põhjust.

Vaata postitustSander, 03 veebruar 2013 - 16:46, kirjutas:

In communist organizations that supposedly idealized a classless society for all people, it inevitably grated with enduring Jewish self-perception: Jews often tended to configure as a special caste of controllers of -- not a religious, but now -- a secular messianism. As Jeff Schatz notes about pre-World War II Poland: "Despite the fact that [communist] party authorities consciously strove to promote classically proletarian and ethnically Polish members to the cadres of leaders and functionaries, Jewish communists formed 54 percent of the field leadership of the KPP [Polish Communist Party] in 1935. Moreover, Jews constituted a total of 75 percent of the party's technica, the apparatus for production and distribution of propaganda material. Finally, communists of Jewish origin occupied most of the seats of the Central Committee of the of the KPPP [Communists Workers Party of Poland] and the KPP." [SCHATZ, p. 97] Jews were at this time 10% of the Polish population.
Sama jutt. Alguses tuleks selgeks teha, kuidas juute ära tunda. Edasi tuleks aru saada, kas nad säilitasid oma eripära kuni lõpuni. Meil räägitakse, et Eesti NSV perioodil viidi läbi venestamist. Võib-olla alguses oligi tegu juutidega, aga hiljem nad assimileerusid nõukogude inimeseks (a la nagu ameeriklased on valged ja mustad).

Vaata postitustcccp, 03 veebruar 2013 - 18:10, kirjutas:

Oleks nad tahtnud juute tappa, siis oleks nad kohe kõikidele saksamaal elanud juutidele kuulid pähe lasknud, aga ei. Neid hakati märgistama juudimärkidega, sest natsid tahtsid juute teistest isoleerida. Sellepärast ka kõik juudid põgenesid saksamaalt, neil polnud seal enam midagi teha. Sõjakäigus töö- ja koonduslaagritesse sattunud "juudid" olid siiski enamasti poolakad ja ukrainlased.
Jah, isegi Stalin ei lasknud kõiki rahvavaenlasi keldrites maha, osad said oma süüd leevendada paranduslike tööde laagrites, kus olid ebainimlikud tingimused. Võib ju norida, et natsid ei tahtnud juute (aga pidades silmas asjaolu, et me ei taha ühegi sotsiaalne grupi kannatusi üle tähtsustada, siis loendame üles ka mustlased, debiilikud, vaimuhaiged, pederastid jnejne) tappa, tahtsid hoopis surnuks kurnata. Aga see on ju mõttetu semantiline norimine.

Kas juutide likvideerimine oli Saksa Riigi eesmärk, tõendavad minu meelest asjaolud, et Eesti kuulutati judenfreiks ja et katkendlikult on säilinud dokumentatsioon. On üsna vähe tõenäoline, et judenfrei all mõtlesid sakslased hoopis seda, et nad andsid juutidele võimaluse ümber asuda USA-sse või NSV Liitu ning sel moel sai see piirkond nendest vabaks. Aga võib-olla tõesti on "judenfrei" lihtsalt mingi müüt ning juudid elasid rahulikult Eestis edasi ja surid siin.

Veebis ja arhiivis on olemas terve posu dokumente, mis eeldades, et nad on tõesed, annavad toimunust selge pildi. Andmete kõrvutamise teel on minu meelest küllalt hõlbus ennast veenda selles, et need inimesed likvideeriti.

Koguduste andmed leiad siit: http://eja.pri.ee/families_es.html
Mahamaetute andmed on olemas suuresti siin: http://www.kalmistud.ee/
Hukatute nimed leiad siit: http://eja.pri.ee/hi...ocaust/Holo.pdf
Muide, mingil seletamatul kombel ei leia kalmistute andmetest neid, kes hukati, küll aga on kirjas need, kes evakueerusid.

Kui arhiivi ei õnnestu mingil põhjusel külastada, siis juurdlustoimikutest saad mõneti aimu ehk nendest linkidest:
http://eja.pri.ee/hi...caust/Rybak.pdf
http://eja.pri.ee/hi...st/Goldmann.pdf
Üksjagu dokumente leiab ka Gurin-Loovi 1994. aastal ilmunud trükisest "Suur häving".

Fondist R-64 ("Eesti Julgeolekupolitsei") leiab ka näiteks selliseid vahvaid asju nagu: "Tallinna ja Harku vanglaist Stutthofi ja Ravensbrücki koonduslaagreisse transporditud vahialuste ning eksekuteeritud juutide nimekirjad" (ERA.R-64.1.100), mis on osaliselt avaldatud näiteks raamatus "Haakristi teenrid" lk 83–86, aga ka siin: http://eja.pri.ee/hi...linn%20list.xls

Kõiki neid andmeid kõrvutades ei saa minu meelest jõuda järelduseni, et mitte midagi ei toimunud.

Mõned aspektid antud temaatika juures veel. Eestijuutide puhul kirjutatakse, et juurdluse tulemusel selgus, et "isik on rahvuselt juut, mida ise ka tõendas" (vt lk 3: http://eja.pri.ee/hi...caust/Rybak.pdf). Kui sedavõrd tühine põhjus oli piisav inimeste likvideerimiseks, siis jah, mina usun küll, et eesmärk oli nad hävitada. Võiks ju kirjutada, et ta on liigkasuvõtja, pätt ja kaabakas, aga midagi sellist leiab võib-olla üksikutest juurdlustoimikutest.

Edasi. Me räägime ju Eestist. Küllap oli siis sama lugu ka Lätis ja Ukrainas. Aga miks mitte ka näiteks Prantsusmaal? Tõsi, ma olen kuulnud, et 1941. aasta NSV Liidu piiridesse jäänud aladel koheldi juute halvemini, kui Lääne-Euroopas. S.t kui läänes nad kurnati surnuks, siis ida-aladel nad hukati. Sellest siis ka näiteks teated, et pärast judenfreiks kuulutamist toodi Tšehhist ja mujalt Eestisse kontingenti juurde.

Ma ei hakka tõestama, et ma ei ole kaamel. Ma ei tea, kas 23. augustil toimus mingi pakti sõlmimine või mitte. Iseenesest ei ole ju võltsimises ja valetamises midagi eriskummalist. Võib-olla on kogu minevik koos dokumentide jms-ga jamps. Seda, kas juutide likvideerimine toimus või mitte, teavad vast asjaosalised ise. Ülejäänud saavad vaid seda seisukohta kas aktsepteerida või mitte. Õnneks Eestis ei ole asi nii kaugele läinud, et mitteuskumine toob automaatselt kaasa kriminaalvastutuse.
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#248
cccp

    Liige

  • liige
  • Postitusi:845
  • Liitus:21 veebr 2011
  • Sugu:mees
Enne esimest maailmasõda oli USAs umbes 400k juuti, peale teist maailmasõda oli neid üle 5 miljoni. Kuhu need 6 miljonit juuti võisid ära kaduda?
the chase is better than the catch

#249
Mötley

    baffff

  • liige
  • Postitusi:1 165
  • Liitus:06 veebr 2007
  • Sugu:mees

Vaata postitustcccp, 02 märts 2013 - 15:34, kirjutas:

Enne esimest maailmasõda oli USAs umbes 400k juuti, peale teist maailmasõda oli neid üle 5 miljoni. Kuhu need 6 miljonit juuti võisid ära kaduda?

Millel toetud?

#250
Kaunter

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 118
  • Liitus:20 nov 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Vaata postitustcccp, 02 märts 2013 - 15:34, kirjutas:

Enne esimest maailmasõda oli USAs umbes 400k juuti, peale teist maailmasõda oli neid üle 5 miljoni. Kuhu need 6 miljonit juuti võisid ära kaduda?

Sellel väitel oleks märksa rohkem kaalu, kui sa tooksid välja juutide arvu USAs nt 1930ndate alguses.

//Ega ma ei vaidlegi vastu. Aga äkki leiad väheke hilisemaid andmeid?

Muutis Kaunter, 05 märts 2013 - 00:39.


#251
cccp

    Liige

  • liige
  • Postitusi:845
  • Liitus:21 veebr 2011
  • Sugu:mees
Asi on lihtsalt selles, et juutide usasse minek kasutati poliitiliselt ära.

Spoiler

the chase is better than the catch

#252
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 954
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101
Niimoodi opereerides võib muidugi fantastilisi tulemusi saada. Jah, küllap neid enne esimest ilmasõda mingi hetk 500k oli. Üldsegi ei saa välistada, et neid pärast teist suurt sõda oli üle 5 miljoni. JÄRELIKULT jutt 6 miljonist hukkunust on häbitu jama!!!1111oneone

// Asjaolu, et 1930 võis neid juba 4 miljonit olla, ja sõja ajal miljon juurde sündida, on muidugi vähetähtis.

nice try, aga äkki proovid nüüd uuesti...

Muutis kanakukk jr, 05 märts 2013 - 01:21.

"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#253
cccp

    Liige

  • liige
  • Postitusi:845
  • Liitus:21 veebr 2011
  • Sugu:mees
http://www.stormfron.../forum/t790421/

Minu arust puhas propaganda. Seda arvu on mainitud mitmeid kordi enne esimest ja teist maailmasõda. Kuidas nad nii hästi teadsid, et täpselt 6mil juuti ära sureb? Lennukitega terroristidesse uskusid kah kõik. Sadammi massihävitusrelvadesse uskusite kah. Mis järgmisena, tuuma pomm? Jälle sureb 6 miljonit juuti, siis on täiesti perses ju.
the chase is better than the catch

#254
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 954
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101
Ma ei saa sellest aru, kuidas üks soliidne arutleja saab sujuvalt ühelt aspektilt teisele üle minna. Või on see USA-s elavate juutide arvukuse küssa sinu arvates oma lahenduse leidnud? Kuidas siis ikkagi on, kas Auschwitz-Dachau-Treblinka asemel emigreeruti imedemaale või mitte? Milline on sinu pakutav metoodika, et tuvastada andmete usaldusväärsus?

Iseenesest ei ole ju keelatud arutleda, kas neid hukkus miljon või kaks või kümme, aga mis mõte sellel on? Eesti näitel on ju selge, et nad likvideeriti absoluutselt ilma mingisuguseta süüta. Need "tühised" tuhatkond ei aita arvuni kuus miljonit jõudmiseks just palju kaasa, aga kõnelevad selgelt, et eesmärk ei olnud mitte vähem kui niisugune sotsiaalne grupp kaotada.
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#255
Ülisalajane

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 965
  • Liitus:27 juuni 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reval
Alustuseks ütlen kohe ära, et olen skeptiline antud teema suhtes. Kas kellelgi on selle pildi mingeid väiteid ümber lükata? Väljatoodud faktid paistavad nagu vett ka pidavat, vähemalt interneti andmetel.

Postitas pildi

Richard Krugeri kohta leidub vaevu mingit informatsiooni kusagil (kas selline vennike üldse eksisteeris).

Lugedes selle artikli osa, kus suurriikide juhid näitavad pahameelt antud konverentsi suhtes, on okseleajav, olgugi, et tegu ei ole holokausti eitamis-konverentsiga.
http://en.wikipedia....f_the_Holocaust

Muutis Ülisalajane, 03 aprill 2013 - 22:17.


#256
the-21-man

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 621
  • Liitus:17 märts 2010
  • Sugu:mees
väga õige pilt. ma küsitleks hoopis kuidas kanakukk selle ümber lükkab. mitte kuidagi ahh? võta mult warn maha

#257
cccp

    Liige

  • liige
  • Postitusi:845
  • Liitus:21 veebr 2011
  • Sugu:mees
https://www.youtube....h?v=Dda-0Q_XUhk


propaganda
the chase is better than the catch

#258
Hooligan

    Liige

  • liige
  • Postitusi:246
  • Liitus:21 sept 2011
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Euroopa
Oli huvitav vaatamine, arvestades seda, et filmi tegija on ise sündinud juutide perekonda.
https://www.youtube....h?v=tsnoS-_TyCM

#259
Oivar.

    Anonüümer

  • liige
  • Postitusi:2 727
  • Liitus:02 nov 2006
  • Sugu:ei ütle
  • Asukoht:Täiskohaga emme
Ja lõppkokkuvõtteks tuleb üldse välja, et sellist "sündmust" nagu 'Teine maailmasõda' - pole üldse eksisteerinudki?
Posted Image

#260
Tanel.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 132
  • Liitus:20 apr 2011
  • Sugu:mees

Vaata postitustOivar., 03 august 2014 - 16:50, kirjutas:

Ja lõppkokkuvõtteks tuleb üldse välja, et sellist "sündmust" nagu 'Teine maailmasõda' - pole üldse eksisteerinudki?

Tegelikult pole olnud ei Põhjasõda, I ega II MSi, kõik on illuminatide poolt ette manatud ja tegelikult üks sõda on kestnud aegade algusest aga negatiivsed energiaväljad liiguvad ühest kohast teise jättes ühe koha sõjast taastuma ja alustades teises. Lihtsalt selle ühe sõja vältel on vaimust vaevatud inimesed relvi ja tehnikat edasi arendanud. Tegelikult on ka holokaust hea, kui mõelda postitiivselt, tuleb tsakrad paika saada ja need avada, siis tuleb juutidel ka armastus natside vastu.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat