Hüppa postitusele

Change

II MS


Sellel teemal on 321 vastust

#21
Fench

    narnia on shrooms

  • liige
  • Postitusi:2 318
  • Liitus:21 mai 2005
  • Sugu:mees

Sann., 13 veebr 2008, 18:16, kirjutas:

üks targem kui teine :D
hitler oli ise kah juut ju  :D

Vaata postitust



juut pole ta kindlasti,need vandenõuteooriad tekivad ja lähevad.

#22
tibar'

    Liige

  • liige
  • Postitusi:600
  • Liitus:02 juuli 2007

Sann., 13 veebr 2008, 18:16, kirjutas:

üks targem kui teine :D
hitler oli ise kah juut ju  :D

Vaata postitust


Sa oled nagu mingi tõsine kohtumõistja, samas kui ise toetad oma väidet oma sõnavõtuga siin.. Siinse foorumi viga ogi vast see, et mõni arutelu tuleb, siis hakatakse niimoodi "ära panema" :/

#23
Fench

    narnia on shrooms

  • liige
  • Postitusi:2 318
  • Liitus:21 mai 2005
  • Sugu:mees
eks seda lahmimist ole igalpool,samamoodi ka lahmime meie,sest ega kõike ei saa ka tõepähe võtta mida meile räägitakse.

#24
Bloody

    Kes ütles mäu ?

  • liige
  • Postitusi:921
  • Liitus:17 okt 2007
  • Sugu:mees

kanakukk jr, 13 veebr 2008, 16:48, kirjutas:

Mina Hitleri asemel oleks juudid kuskile tööle pannud või siis lihtsalt neile koguaeg trahve määranud (enne kristallnachti said juudid 2 miljardit saksa marka trahvi selle eest, et nad on juudid).

Vaata postitust




Juudid olid rikkad, Hitler vajas raha, et võlad Saksa rikkuritele tagasi maksta. Neid ta tappa ei saanud, sest nad olid ikkagi " sakslased "

Tsitaat

Ta oli juht, kes tuli õigel ajal võimule ning päästis teatud perioodil Saksamaa madalseisust.

// Ilma temata võinuks võimule saada kommunistid...


Hitler tegi enesetapu, Saksamaa vallutati. Riik jagati 4'ks sektoriks ( kui ei eksi )

Tsitaat

Hitler kaotas sõja, sest ta plaan oli kiiresti ja mõtlematult tehtud. Hitler ei teinud oma rahva jaoks tegelikult sittagi ära, pani samamoodi suured rahad valedesse kohtadesse ja keeldus uskumast, et kulutused halvad oleks kuidagi. Otsene näide inimese otsustusvõimetusest.


+1

Ta arvas, et saab Venemaad paari kuuga vallutada.

Muutis Bloody, 13 veebruar 2008 - 20:39.


#25
Visa Hing ehk Neoneti King

    Liige

  • liige
  • Postitusi:11 019
  • Liitus:15 märts 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võru

kummionu, 13 veebr 2008, 15:37, kirjutas:

Nonii, kuna vist me oma alafoorumit ei saa, teeme siia teema.

Vaata postitust





Wtf, sa tahad II MS kohta alafoorumit :D Lolliks läksid ?
--
Enne leitakse kuult inimene kui te saate alafoorumi.

Bloody, 13 veebr 2008, 20:34, kirjutas:

Juudid olid rikkad, Hitler vajas raha, et võlad Saksa rikkuritele tagasi maksta. Neid ta tappa ei saanud, sest nad olid ikkagi " sakslased "
Hitler tegi enetapu, Saksamaa vallutati. Riik jagati 4'ks sektoriks ( kui ei eksi )

Vaata postitust




kas mitte 2-ks ei olnud ? ma ka pole kindel. Aga oli mingi.

Muutis Visa__Hing, 13 veebruar 2008 - 20:37.


#26
Obey.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 241
  • Liitus:20 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Sitsiilia
tegelikult sa võiksid ennem selgeks teha , mis alafoorumit on soovitud.
üldiselt ajaloo alafoorumit, kus oleks kõik sees..
mitte ei peaks neid jutumulli alla tegema.

Bloody, 13 veebr 2008, 20:34, kirjutas:

Hitler tegi enetapu, Saksamaa vallutati. Riik jagati 4'ks sektoriks ( kui ei eksi )

Vaata postitust



Ma arvan , et kui ta ei oleks enesetappu teinud, oleks ta kindlasti hukatud Nürnbergis, millest on küll kahju tegelikult, kuna ta oleks suutnud saksamaa peale sõda üles ehitada..
Või siis ta oleks ära keeranud ja veel suuremaks türanniks hakanud.

August, 13 veebr 2008, 20:41, kirjutas:

See on tõenäoline küll, kuid pole otseselt tõestatud, et ta enesetapu tegi ju?

Vaata postitust




On , tegi enesetapu , siis pandi vatimantel selga, visati kaevikusse ja pandi põlema.

Muutis kummionu, 13 veebruar 2008 - 20:44.


#27
Jorgen

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 223
  • Liitus:17 apr 2004
  • Sugu:mees

Visa__Hing, 13 veebr 2008, 20:36, kirjutas:

Wtf, sa tahad II MS kohta alafoorumit :D Lolliks läksid ?
--
Enne leitakse kuult inimene kui te saate alafoorumi.
kas mitte 2-ks ei olnud ? ma ka pole kindel. Aga oli mingi.

Vaata postitust



Saksamaa jaotati neljaks. NSV Liidule, Prantsusmaale, Inglismaale ja USA'le.

#28
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 957
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101
Hitler tegi sama vea, mis Napoleon, ta ei arvestanud Venemaa külma talvega.
Hitleri liitlane Jaapan tegi vea, ta ründas USA'd. Mina oleks parem teinud kiirrünnaku Vladivostoki suunas.
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#29
Fench

    narnia on shrooms

  • liige
  • Postitusi:2 318
  • Liitus:21 mai 2005
  • Sugu:mees
usa oli siiski peamine miks saksa kaotas,sest see kuidas usa juudid pumpasid raha venemaale,see oli ikka tohutu hulk.Isegi iga venelase kohta oli relv või rohkemgi,seda pole kunagi vene sõjaväe ajaloos olnud :D ja noh rääkimatta raskemast tehnikast ja muust ning usa enda vägede abist.

#30
L4hma

    Freelancer

  • liige
  • Postitusi:10 374
  • Liitus:14 märts 2004
  • Sugu:ei ütle

kanakukk jr, 13 veebr 2008, 17:05, kirjutas:

Ta oli juht, kes tuli õigel ajal võimule ning päästis teatud perioodil Saksamaa madalseisust.

// Ilma temata võinuks võimule saada kommunistid...

Vaata postitust



Ee. Kas tema valitsemine oli siis parem kui kommunistlik oleks olnud? No seda ei saa kindlalt kunagi väita, kuid 1 diktaktuur asendada teisega... Mis siin võrrelda?

E muidu ma ei väida, et kommunism oleks diktaktuur, vaid selle avaldumine NSVL-i kujul on.

Mis madalseisus Saksamaa oli? Mõtled üleilmset kriisi? No pea kõik riigid olid madalseisus, a näed, välja tulid ja ilma totalitaarse süsteemita.

Tsitaat

Hitler tegi sama vea, mis Napoleon, ta ei arvestanud Venemaa külma talvega.
No ma räägin ju. Ta ise kusjuures "naeris" enne Barbarossat Napoleoni üle, et ta nii lolli otsuse tegi.

Kui välksõjaplaan Barbarossa oleks õnnetunud ei oleks ka USA sekkumine sõtta päästnud Euroopat. For sure. Sest Inglismaast ja Prantsusmaast ei olnud vastast.

#31
Sann.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 397
  • Liitus:15 juuni 2007

tibar', 13 veebr 2008, 18:41, kirjutas:

Sa oled nagu mingi tõsine kohtumõistja, samas kui ise toetad oma väidet oma sõnavõtuga siin.. Siinse foorumi viga ogi vast see, et mõni arutelu tuleb, siis hakatakse niimoodi "ära panema" :/

Vaata postitust



ma olen kuuld kuskilt et juut,ma ei tuld ära panema lihtsalt keegi siia midagi kirjutab siis parantatakse ja hakatakse vaidlema ning targutatakse kuidas tema hitleri asmel oleks teinud
Viruses, Intruders, Spyware, Trojans and Adware

#32
Hypno

    Liige

  • liige
  • Postitusi:263
  • Liitus:04 juuni 2006
  • Asukoht:Kuressaare

weed, 13 veebr 2008, 20:54, kirjutas:

usa oli siiski peamine miks saksa kaotas...

Vaata postitust


Ja USAd veenis sõtta astuma just Pearl Harbour...

#33
Inspektor Kukeke

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 220
  • Liitus:30 juuni 2006
  • Sugu:ei ütle
Nojah Hitler oli loll. Enda viga. Poleks ta juute hakanud tapma ka, oleks tal olnud ilmselt väga suur võimalus sõda võita, kuna enamasti kõik head usa teadlased olid Saksamaalt põgenenud juudid jms.

#34
Dragonzo

    Deshi basara

  • liige
  • Postitusi:1 273
  • Liitus:09 aug 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

kanakukk jr, 13 veebr 2008, 20:46, kirjutas:

Mina oleks parem teinud kiirrünnaku Vladivostoki suunas.

Vaata postitust



Ega tagantjärgi on kõik targad . :D
I have decided to live forever or die in the attempt.

#35
L4hma

    Freelancer

  • liige
  • Postitusi:10 374
  • Liitus:14 märts 2004
  • Sugu:ei ütle

Inspektor Kukeke, 13 veebr 2008, 22:07, kirjutas:

Nojah Hitler oli loll. Enda viga. Poleks ta juute hakanud tapma ka, oleks tal olnud ilmselt väga suur võimalus sõda võita, kuna enamasti kõik head usa teadlased olid Saksamaalt põgenenud juudid jms.

Vaata postitust



Jep, just suures osas Saksamaalt välja aetud teadlased tegidki USAS tuumapommi.

#36
BRC

    Just go with the flow

  • liige
  • Postitusi:14 408
  • Liitus:10 veebr 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

August, 13 veebr 2008, 17:58, kirjutas:

Pean sind kurvastama, kuid ka Hitler ei suutnud seda teha. Ja btw, kommunist ei tähenda venelast, kui see esimene lause mulle oli suunatud.
Hitler kaotas sõja, sest ta plaan oli kiiresti ja mõtlematult tehtud. Hitler ei teinud oma rahva jaoks tegelikult sittagi ära, pani samamoodi suured rahad valedesse kohtadesse ja keeldus uskumast, et kulutused halvad oleks kuidagi. Otsene näide inimese otsustusvõimetusest.

Vaata postitust



Kuidas ei teinud sittagi ära? Natsionaalsotsialistliku Saksamaa sotsiaalpoliitika oli minu meelest üks parimaid. Veel tõi ta riigi ulmelisest inflatsioonist välja ,kahandas tööpuuduse nullilähedaseks ning rahva elatustase tõusis
<fbcash> has anyone here flashed their xbox before?
<warbucks> no, but I once showed my dick to a nintendo DS

#37
Иван

    NEOTIBLA 4 LIFE

  • REPTIIL
  • Postitusi:8 229
  • Liitus:10 juuni 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Auckland, NZ

BRC, 14 veebr 2008, 00:57, kirjutas:

kahandas tööpuuduse nullilähedaseks

Vaata postitust



:D Eks see oli 1 juutide kõrvaldamise boonuseid jahm (mitte et mul nende vastu midagi oleks). :heil:

NeoNetis aastast mine munni (2002) - endine oggyslayer aka Pirat aka IVAN 30cm+

Postitas pildi


#38
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 957
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101

BRC, 14 veebr 2008, 00:57, kirjutas:

Kuidas ei teinud sittagi ära? Natsionaalsotsialistliku Saksamaa sotsiaalpoliitika oli minu meelest üks parimaid. Veel tõi ta riigi ulmelisest inflatsioonist välja ,kahandas tööpuuduse nullilähedaseks ning rahva elatustase tõusis

Vaata postitust



Inflatsioon oli tõesti ropp Saksamaal, ajaleht maksis teatud hetkel 14 triljonit marka.
Majanduskasv oli tingitud sellest, et laenas raha kokku ning suunas selle industrialiseerimisse... nii said inimesed tööd... Hitler vajas võitu... "rahvas võidab või sureb".

Huvitav, mis oleks saanud, kui Hitlerit poleks olnud...?
N.Liit oleks alustanud vallutusi?


:heil:
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#39
L4hma

    Freelancer

  • liige
  • Postitusi:10 374
  • Liitus:14 märts 2004
  • Sugu:ei ütle

kanakukk jr, 14 veebr 2008, 14:44, kirjutas:

Inflatsioon oli tõesti ropp Saksamaal, ajaleht maksis teatud hetkel 14 triljonit marka.
Majanduskasv oli tingitud sellest, et laenas raha kokku ning suunas selle industrialiseerimisse... nii said inimesed tööd... Hitler vajas võitu... "rahvas võidab või sureb".

Huvitav, mis oleks saanud, kui Hitlerit poleks olnud...?
N.Liit oleks alustanud vallutusi?
:heil:

Vaata postitust



NL oleks kindlasti tegutsenud, kuna maailmarevolutsioon vajas ju teostamist.

Ja see Hitleri ülistamine, et inflatsioon kadus ja majandus tõusis jne. See on puhas bullshit. Ta majandussüsteem oligi rajatud, et ~10 aastat on lahe lahe, a edasi on putsis, kuna võlad vajavad maksmist.
Kusjuures diktaatoril on palju kergem majandust regullida, kui demokraatlikul valitsusel.

#40
tramm ja buss

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:424
  • Liitus:26 juuni 2007
  • Asukoht:Ettanivabariik
Fakt on see, et Hitleri ema tahtis aborti teha. Kahju, et ta seda ei teinud. Nojah, kuidas kellelegi.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat