Jump to content

Change

II MS


  • You cannot reply to this topic
321 replies to this topic

#241
raux111

    [WARNBANNED]

  • bannitud
  • Posts:1,702
  • Joined:15 May 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Rakvere
Kui ründaks siis arvaks,et stsenaarium on umbes selline: http://www.militaar....pic.php?t=13220

Edited by raux111, 13 April 2008 - 10:42.

Aristoteles:“Tolerants ja apaatia on sureva ühiskonna viimased voorused.”

#242
Mereida

    Liige

  • liige
  • Posts:223
  • Joined:15 Jun 2006
  • Sugu:naine

raux111, on 13 apr 2008, 11:42, said:

Kui ründaks siis arvaks,et stsenaarium on umbes selline: http://www.militaar....pic.php?t=13220

View Post



Pooldad siis seda, et juudid kontrollivad kogu USA ja Euroopa otsustusvõimet selles küsimuses?

#243
raux111

    [WARNBANNED]

  • bannitud
  • Posts:1,702
  • Joined:15 May 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Rakvere
Mina ei poolda midagi.Ja kui korralikult lugesid siis mina arvan,et stsenaarium oleks umbes selline mitte kindlalt selline nagu seal jutus

Edited by raux111, 13 April 2008 - 13:08.

Aristoteles:“Tolerants ja apaatia on sureva ühiskonna viimased voorused.”

#244
siimo

    Uustulnuk

  • liige
  • Posts:44
  • Joined:25 Mar 2008
Kas keegi teab mingit ametliku statistikat, kus on öeldud palju ametlikult on II MS veterane veel elus?

#245
ManiacM

    Liige

  • liige
  • Posts:207
  • Joined:11 Sep 2007

BRC, on 12 apr 2008, 22:15, said:

Ega nad siis seda sõda nafta pärast ei alusta...
Eks ikka selleks ,et oma isandaid ,juute ,kaitsta Iraani eest. Nagu te teate ,siis Iraani president Mahmoud Ahmadinejad ütleb pidevalt ,et Iisrael tuleks hävitada

View Post





Ma eriti ei taha uskuda, et juudid ja amid lähima nelja, viie aasta jooksul Iraaniga sõdima hakkavad. Asi just selles, et nad ei suudaks seda finantsiliselt ja logistiliselt teostada, arvestades kui palju pappi nad panevad Iraagi ja Afganistaani peale hetkel, siis vaevalt mingit sõda tuleb. Teine asi on, et Iraani invasioon vajaks vähemalt 200 000 sõdurit ja muid nendega kaasnevaid värgendusi. Noh nüüd raudselt keegi ütleb, et see poleks mingi probleem saada see paarsada tuhat kokku ja mis to on juutidega Iraanile ära teha, ok juudid juuditeks aga arvestades, et Iraagis hoivad nad vaevu korda 130000 sõduriga plus veel Afganistaan sellele liita veel kohalolek Lõuna-Koreas ja veel väed Euroopas siis noh võtab ikka veits kahtlema küll onju. Ja pealegi see maksaks USA maksumaksijale järjekordseid miljardeid. Mida kongress ja senat vaevalt nii kergelt annaksid..

#246
Inspektor Kukeke

    Liige

  • liige
  • Posts:2,220
  • Joined:30 Jun 2006
  • Sugu:ei ütle
Ma arvan, et rohkem läheks mehi vaja kui 200 000, kuna Iraani armee on vist üle 500 000 mehe suur. Aga kuid juudid ka oma armeega toetaks...

#247
Erno

    IT

  • liige
  • Posts:1,943
  • Joined:15 Jul 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Haapsalu
Eriti ei ole Iraaniga kursis. Sõda tuleks hullem kui Iraagiga praktiliselt :blink: . See oleks juba väga jube minu arust...
Postitas pildi

#248
L4hma

    Freelancer

  • liige
  • Posts:10,374
  • Joined:14 Mar 2004
  • Sugu:ei ütle
Iraan on praegu ikka kordi võimsam riik kui seda oli Iraak 2003 aastal.

#249
ManiacM

    Liige

  • liige
  • Posts:207
  • Joined:11 Sep 2007
Tõsi,et Iraan on kindlasti tugevam kui IraaK 2003 aga samas mida teeb Iraan USAF-i USN-i vastu. Sellest 200000-dest võiks isegi piisada konventsiaalse sõja pidamiseks.

#250
BRC

    Just go with the flow

  • liige
  • Posts:14,408
  • Joined:10 Feb 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
USA poolt oleks vaja VÄHEMALT 200 000 sõdurit ning juutide poolt veel lisaks. Kindlasti mängib siin suurt rolli sõdurite väljaõpe ja tehnika tase
Kahjuks ei ole ma kursis Iraani sõjaväe väljaõppe tasemega ,aga ma seda tean ,et neil on tehnikat küll päris korralikult ning nad ise ehitavad ka endale relvi ,tanke ,lennukeid jne ,aga kuidas nende kvaliteediga ka lood on?

Kui Iraan tõesti tuumarelva valmistab ,siis peab Iisrael kiiresti tegutsema ,sest iga venitatud aasta viib lähemale Iraani tuumarelva valmimiseni ning varsti ollakse valmis juba Iisraeli ja USA rünnakule tuumarelvaga vastama

Kunagi näitas Välisilmalt mingit dok. saadet sellest ,et Iisraeli pidavat juba vaikselt mingit kavandit tegema Iraani ründamiseks ning neil on isegi juba sihtmärgid välja valitud ,mida nad kõigepealt lennukitega ründama asuvad. Aga see saade oli paar aastat vana...


Ei tea mis sellest välja kujuneb. Iisraeli nimetatakse Lähis-Ida Soomeks ning vaevalt ka Iraan papist poiss on
<fbcash> has anyone here flashed their xbox before?
<warbucks> no, but I once showed my dick to a nintendo DS

#251
ManiacM

    Liige

  • liige
  • Posts:207
  • Joined:11 Sep 2007
No juutide ja amide sõdurite väljaõpes küll eriti ei kahtleks, tehnikas samuti mitte USA F/A- 18, F-16, F-15, (F-22) on kindlalt üle Iraani vanadest MIG-idest ja Suhhoidest. Õhus ja merel omavad juudid ja amid kindlasti ülekaalu. Noh ma ei usu, et maal kah mingeid erilisi probleeme tuleb. Samas probleemiks kujuneksid jällegi, neile sissid ja muud isehakanud terrori rühmitused.

#252
BRC

    Just go with the flow

  • liige
  • Posts:14,408
  • Joined:10 Feb 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Iraani ei tasu alahinnata
http://en.wikipedia.org/wiki/Iran#Foreign_...ns_and_military
Ei ole ikka nii ,et Iraani õhuvägi koosneb kambast moosiriiul-hävitajatest
<fbcash> has anyone here flashed their xbox before?
<warbucks> no, but I once showed my dick to a nintendo DS

#253
Inspektor Kukeke

    Liige

  • liige
  • Posts:2,220
  • Joined:30 Jun 2006
  • Sugu:ei ütle
Aga ma arvan, et kui nad plaanid Iraani rünnata siis tehku see parem ära. Sest kui Iraan peaks tuumarelva valmis saama heidaks ta selle niikuinii Iisraelile.

#254
ManiacM

    Liige

  • liige
  • Posts:207
  • Joined:11 Sep 2007
Ok ma otsisin välja siis millega läheksid Iraanlased amide F/A- 18, F-16, F-15, (F-22) vastu
List on selline :
Sukhoi Su-25
Sukhoi Su-24
Shenyang J-6
Northrop F-5
Mikoyan MiG-29
F-4 Phantom II
Chengdu J-7
Dassault Mirage F1
HESA Azarakhsh
HESA Saeqeh
HESA Shafaq

Ok need 3 viimast ja see Mig-29 võib veel midagi natukene teha, noh ega vast see prantslaste Mirage pole kah päris pasteet, kuid no ülejäänud on küll ...... :blink:

Ja kui arvestades, et F-22 Raptor pidi nägema vaenlast kuskilt juba 250 km või oli see miili pealt, ok vahet pole ja veel stealth kah siis lihtsalt kahju oleks neist Iraani pilootidest.'

Väike video F-22st


#255
jaguline

    Suhteliselt vana liige

  • liige
  • Posts:1,229
  • Joined:02 Aug 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Itta-Virrumaa
Võrreldes Iraagiga pole Iraan jah mingi papist poiss. Iraagiga seoses tuli ette mul hiljuti üks naljakas moment. Klassivend rääkis, et tegi vana ajalehega (aastast 1995) ahju alla tuld. Ennem luges aga läbi ning üks suur peakiri oli, et "Saddam Husseini hirmuvalitsusele ei ole näha lõppu". Naersin ennast oimetuks, kui seda kuulsin.

Muidu USA on F-22 lennukite kohta öelnud seda, et nad ei müü neid lennukeid mitte ühelegile välisriigile maailmas.

#256
Zeppelin

    ello

  • liige
  • Posts:1,377
  • Joined:05 Apr 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Saaremaa

jaguline, on 30 apr 2008, 00:20, said:

Muidu USA on F-22 lennukite kohta öelnud seda, et nad ei müü neid lennukeid mitte ühelegile välisriigile maailmas.

View Post




Keegi ei tahagi seda enam. Tulevad juba uued F-35 peale, sama tehnikaga, isegi veel edasi arenenumaga ning palju odavamad. F-35 peaks saama, siis Nato põhihävitaja kuna kõik suuremad riigid on juba tellinud ning ka projektis osalenud.

F-35, mis lähiyulevikus põhivarustusse jõuavad, pole iraanlastel ega ka kellegil teisel midagi vastu panna.
Postitas pildi

#257
Streamer2

    Kaaskodanik

  • auliige
  • Posts:5,450
  • Joined:18 Dec 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:UnKnown??!!
Imo oli Saksamaa kaotuse põhjus suuresti tingitud just nende enesekindlusest "murdmatusse" Enigmasse...

Juba 8 aastat enne sõda lekkisid Enigma joonised ning kasutusõpetused pranstlastele ja see andis neile võimaluse ehitada täpne koopia Enigmast.
Pranstlased ja Inglased kes olid sel ajastul kõige paremad koodi murdjad andsid peagi alla ja arvasid, et see on murdmatu.
Peale seda sai Enigma endale üks poola matemaatik ja teadlane Marian Rejewski, kes pühendus Enigma turvaaukude otsimisele ja Enigma murdmisele.
Peale aastate pikkust tööd ta lõpuks murdis Enigma esimese versiooni ning tema tehnoloogiat kasutati kuni aastani 1938, kui sakslased täiustasid Enigmat ning tegid selle raskemini murtavaks..
Siis polnud poolakatel enam piisavalt resursse et jätkata oma tööga ning nädal-2 enne sõda saadeti nende murdmistehnoloogiad edasi Pranstusmaale ja sealt Inglismaale, kus jätkati Enigma murdmisega.
Sõja käigus moodustati Inglismaal koodimurjate kool ja salajane "asutus" kus üritati Enigmat uuesti ja uuesti murda.. Sinna võeti profesionaalseid koodi murdjaid, male maailmameistreid, matemaatikuid, teadlasi, parimaid ristsõna lahendajaid, keeleteadlasi jne jne jne...
Poolaka ideed ja nende ressursid suutsid koguda stabiilselt infot sakslaste tegevuste kohta, mis andisd ära nende asukohad, tegevusplaani, nõrgad kohad jne...
Ja see jätkus sõja lõpuni..

Minu arvates kaotasid sakslased sõja suuresti just selle tõttu, et nad olid liiga kindlad Enigma turvalisues...
Postitas pildi

#258
E74

    Auliige

  • liige
  • Posts:1,266
  • Joined:21 Feb 2006
Kellegil referaati pole teemal Eesti Teises Maailmasõjas?
Postitas pildi

#259
adaliin

    Liige

  • liige
  • Posts:134
  • Joined:29 Mar 2008
  • Sugu:naine
  • Asukoht:Tartu

weed, on 13 veebr 2008, 16:50, said:

hitler oli geenius,ma küll ei kiida midagi heaks mida ta korda saatis aga jah sellist meest annab otsida mhm.
Hitler oli süfiliitik ja hull. Kuna ta sai süüfilise juuditarist prostituudi käest, siis arvas ta, et süüfilis on juutide seas päritav haigus ning otsustas, et juudid on vaja maamunalt hävitada.
Ei mäleta, kust ma seda lugesin.

#260
Inspektor Kukeke

    Liige

  • liige
  • Posts:2,220
  • Joined:30 Jun 2006
  • Sugu:ei ütle
Mida kõike see Hitler oli Homo ja sai süüfilise juudilt ning oli ise juut.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users