Hüppa postitusele

Change

Rassism


Sellel teemal on 688 vastust

Hääletus: Rassist või ei (514 liiget on hääli andnud)

Rassist või ei

  1. Olen uhke, et olen rassist! Mulle ei meeldi, et mustanahalised siia tulevad! (99 häält [19.19%])

    Häälte protsent: 19.19%

  2. Ei ole rassist, minu silmis on kõik inimesed võrdsed! (417 häält [80.81%])

    Häälte protsent: 80.81%

Hääleta Külalised ei saa hääletada

#661
Maasu

    ᶘ ᵒᴥᵒᶅ

  • liige
  • Postitusi:1 008
  • Liitus:20 veebr 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Jurjev

Caru, 13 sept 2010, 22:23, kirjutas:

Olete te kuskil kohanud mustanahalist või mustanahalisi kes teeks rock muusikat?

Vaata postitust



Kas indie kvalifitseerub rock muusika alla sel juhul?
Bloc Party

Vähemalt Eesti pole nii segunenud rahvusega riik, nagu paljud suurriigid, kui venelased välja arvata. Ma pole küll rassist, aga üks rahvus peaks ikka oma printsiibide juurde jääma. Eestlane olla on uhke ja hää.
„This is your life, and it's ending one minute at a time.“

#662
JUTA

    Liige

  • liige
  • Postitusi:582
  • Liitus:25 sept 2009
  • Sugu:mees
hiina ja india pole ka väga segunenud ju
When a man loves a woman very much, they lay down and the man gives the woman 20 dollars.

#663
Sic

    Liige

  • liige
  • Postitusi:246
  • Liitus:17 okt 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Türi
Ma ei salli neid mosslemeid ja neid kes üritavad igast saasta pähe määrida.

Rait^, 26 dets 2010, 23:22, kirjutas:

vennaga kahepeal saime kasti õllet.
best christmas ev4r!!!

Vaata postitust




unexampled

#664
Unfaithful

    onoffonx

  • liige
  • Postitusi:1 527
  • Liitus:14 aug 2006
  • Sugu:naine
  • Asukoht:Rapla/Tallinn
Endal pole midagi kellegi vastu, kellel teine nahavärv, uskumused või orientatsioon, niikaua kuni see mind ei puuduta ja otsest põhjust pole.. Ma vaid ei saa aru nendest, miks osad inimesed teistsuguseid lihtsalt lambist ei salli ja seda siis ka kõva häälega teatavad ning on selle üle ka veel uhked.
Inimest võiks võtta ikka tema iseloomu ja käitumise järgi, mitte arvustada lihtsalt vaid nahavärvi või teistsuguse maailmavaate pärast.

#665
Külaline_Raux._*

  • külalised
  • Liitus:--
Rass on rohkemat kui ainult nahavärv!


#666
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart
Vau! Kus nüüd tulid lagedale "uudisega".

Postitas pildi


#667
NEONET

    Silver

  • liige
  • Postitusi:713
  • Liitus:19 juuni 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Ei saa öelda, et köik nüüd võrdsed oleks, kuid mingi rassist kindlasti ei ole..
kuigi möned rassistlikud anekdoodid ajavad ikka naerma !
Kui vajad veebilehte -->VEEBILAHENDUSED<-- või muud abi veebis.

#668
ksiiri

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:2 881
  • Liitus:02 mai 2011
  • Sugu:naine
  • Asukoht:Harjumaa
Ma ei ole rassist

#669
nsfw

    Eestlane.

  • liige
  • Postitusi:696
  • Liitus:29 dets 2008
  • Sugu:mees
ma rassist ei ole aga hiinlased kupataks küll päiksele, hea soe pikutada neil seal
Postitas pildi


You cooked the food so black. It stole my bike !

#670
Rassipassi

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 578
  • Liitus:19 märts 2008
Peaaegu nõus sinuga, vot need kommunistlikud paljunevad hiinlased oleks õigem öelda. Pluss veel moslemiradikaalid. Ning neil aafriklastel võiks paljunemist piirata - näljahäda-näljahäda, ise kurat iga üheksa kuu tagant paljunevad.

#671
Mäkk

    Modeliitmäkk

  • auliige
  • Postitusi:7 468
  • Liitus:16 juuni 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:UT
Niisama mainin, et neegrid on ise praegusel hetkel kõige suuremad rassistid.
Postitas pildi
“Whereof one cannot speak, thereof one must be silent.”
― Ludwig Wittgenstein

#672
Sander

    Mighty as...

  • auliige
  • Postitusi:3 044
  • Liitus:13 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnumaa/Tallinn
Mhm, kõik, kes vähegi millegi kohta midagi ütlevad ja vähe rahvuslikumalt meelestatud on tembeldatakse rassistideks või siis fašistideks.Toon ära paar lõiku 2007 a. kesknädalal ilmunud Bohmani artiklist, mis kirjutab, mis meie laulupidudest TEGELIKULT arvatakse.

Ajakirjast "Akadeemia" saame teada, et Chicago ülikooli professor P. Bohlman, tuntud juudiuuringute juht ja juudi muusikategelane, jälgib juba ammu eestlaste laulupidude üdini natsionalistlikku, seega koletut tausta ja kaudset negatiivset mõju naaberrahvastele.
Bohlmani veidi utreerides: maakondlikes rahvariietes laulupeoliste rongkäik on sama hirmuäratav kui Iraani islamistide burkades või parandzhaades rahvajõugud; kultiveeritakse jubedat ürgnatsionalistlikku regilaulu, mis on internatsionalistidele-liberitele arusaamatu või isegi solvav.

Sellega on prof Bohlman ja sm Mikojan jõudnud üsna lähedastele seisukohtadele: laulupidudest peab saama kõigi Eestis elavate rahvuste ja külaliste ühispidu, kus ei tohi eputada mingi eestluse natsionalistliku värvinguga ja mis peab sisaldama multikultuurset programmi.

Laulukoorid vähemustele!

Multinatsionaalsete (s.t rahvusüleste) ja rahvusliku eelistuseta (s.t tõeliselt edumeelsete) laulupidude korraldamiseks tuleks otsekohe loobuda rahvariiete propageerimisest ja teha edaspidi laulupidusid Eurovisiooni lauluvõistluse internatsionalistlikus vormis, mis oleksid avatud nii venekeelsetele lauludele kui ka sügavmõttelisele afroameerika loomingule. Ei tohiks keelduda ka laululava avamist seksuaalvähemuste kooridele või ansamblitele, et viimased tunneksid end aktiivselt kaasatuna nn "meie" tundega.


Ütle nüüd, et sa ei taha sellist programmi, siis öeldakse sulle, et oled natsistlike kalduvustega ja ei arvesta vähemustega. :snoob:

Rassist ma ei ole, olen väga avatud erinevatele inimestele välismaalt.Nahavärv siin rolli ei mängi, aga tavaliselt on kõrgemalt haritud inimesed avatumad kohalikke kombeid omaks võtma.
Bend if you must, but never brake!

#673
muhemees

    Vana Hea

  • liige
  • Postitusi:6 434
  • Liitus:07 juuli 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Nabubna

Sander, 9 mai 2011, 22:49, kirjutas:

Multinatsionaalsete (s.t rahvusüleste) ja rahvusliku eelistuseta (s.t tõeliselt edumeelsete) laulupidude korraldamiseks tuleks otsekohe loobuda rahvariiete propageerimisest ja teha edaspidi laulupidusid Eurovisiooni lauluvõistluse internatsionalistlikus vormis, mis oleksid avatud nii venekeelsetele lauludele kui ka sügavmõttelisele afroameerika loomingule. Ei tohiks keelduda ka laululava avamist seksuaalvähemuste kooridele või ansamblitele, et viimased tunneksid end aktiivselt kaasatuna nn "meie" tundega.

Vaata postitust



Postitas pildi

kuidas selline inimene üldse professoriks sai?

Ega's midagi, hea et sedagi.


#674
Külaline_Raux._*

  • külalised
  • Liitus:--
Hiljutises kirjutises küsis Delfi kust tuleb võõrrassilisete vastu suunatud viha. Miks vihatakse inimest vaid nahavärvi pärast? See ongi enamus sallivuslaste kodutöö tegemata jätmisest tulenev arvamus, et võõrrassilise elemendi sisserändevastased on automaatset kitsa silmaringiga vihkajad, kes põlgavad isikut vaid nahavärvi tõttu. Tegelikkuses see nii pole.

Absoluutselt iga intelligentsusuuring(vabalt kontrollitav fakt) näitab nt. neegrite madalamaid keskmisi tulemusi võrreldes europiidsetega(eriti põhja-eurooplastega) ja see ei olene sellest, kas uuritav isik elab USAs, Kanadas, Jamaical, Aafrikas vm – tulemused on samad. See on vabalt kontrollitav fakt, mida isegi paadunud marksist eitada ei suuda, kuigi nad proovivad seda agaralt vabandada keskkondlike tingimustega. Keskkonna teooriast jääb aga väheks olukorras, kus ainuüksi Lääne-Euroopas on võrdsustav haridussüsteem ja hiigeldotatsioonid vaestele, mis muudab geneetilise reaalsuse ilmsikstuleku veelgi selgemaks.

Tsitaat

Kogu meie sotsiaalne käitumine põhineb sellel, et nad on sama intelligentsed kui meie, kuigi kõik testid näitavad, et tegelikult see nii ei ole.

Nobeli preemia laureaat ja DNA-uuringute pioneer James Watson


Muutis Raux., 15 juuni 2011 - 16:48.


#675
Mötley

    baffff

  • liige
  • Postitusi:1 165
  • Liitus:06 veebr 2007
  • Sugu:mees

Vaata postitustRassipassi, 06 mai 2011 - 20:51, kirjutas:

Peaaegu nõus sinuga, vot need kommunistlikud paljunevad hiinlased oleks õigem öelda. Pluss veel moslemiradikaalid. Ning neil aafriklastel võiks paljunemist piirata - näljahäda-näljahäda, ise kurat iga üheksa kuu tagant paljunevad.

Samas on neil ju toit kohe tupest võtta. iga 9 kuu tagant pidupäev, et toit taas laual.
Mina olen rassist.
Ja mulle ei meeldi usklikud.

#676
Billy Boy

    Õnne peenleib 2014

  • liige
  • Postitusi:7 566
  • Liitus:23 apr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
ma vaatan inimesi ikka iseloomu, mitte nahavärvi järgi

#677
the-21-man

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 621
  • Liitus:17 märts 2010
  • Sugu:mees
tead sa mõnda neegrit ve

#678
Kristo18

    Liige

  • liige
  • Postitusi:613
  • Liitus:08 okt 2011
  • Sugu:mees
Näevad suht koledad välja , seega mulle ei meeldi. Otseselt ei vihka.
Postitas pildi

#679
Heinrich Feuerschlange

    Natsi Satanist

  • liige
  • Postitusi:54
  • Liitus:12 jaan 2021
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Estland
Neegri vastu pole midagi, niikaua kui ta Aafrikas on, pilusilma vastu pole midagi, kuni ta Aasias on. Juute ei salli, isegi Iisraelis mitte. Rasside vahelised seksuaalsuhted tuleks keelustada. Olen natsionaslsotsialism. Rassism on juudi Leiba Bronšteini leiutatud ehk demagoogiline sõna mis võib tähendada mida iganes.
MU VAIM TÕUSEB HAUAST JA KOGU MAAILM NÄEB ET MUL OLI ÕIGUS! - ADOLF HITLER

#680
Heinrich Feuerschlange

    Natsi Satanist

  • liige
  • Postitusi:54
  • Liitus:12 jaan 2021
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Estland

Vaata postitust-gc-, 10 mai 2008 - 08:11, kirjutas:

mai ole rassist aga üks rahvus ajab küll si_a keema need on venelased!

muidu igasugused mustanahalised ja kollased on üpriski lahedad ja minul pole nende vastu midagi pigem olen poolt.


Ennem kui venelasi vihkad kontrolli kas tegu on ikka venelasega. Putin on juut. Suur osa Eesti vene nimedega poliitikuid on juudid.

MU VAIM TÕUSEB HAUAST JA KOGU MAAILM NÄEB ET MUL OLI ÕIGUS! - ADOLF HITLER





3 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 3 külalist, 0 anonüümset kasutajat