Hüppa postitusele

Change

Rassism


Sellel teemal on 688 vastust

Hääletus: Rassist või ei (514 liiget on hääli andnud)

Rassist või ei

  1. Olen uhke, et olen rassist! Mulle ei meeldi, et mustanahalised siia tulevad! (99 häält [19.19%])

    Häälte protsent: 19.19%

  2. Ei ole rassist, minu silmis on kõik inimesed võrdsed! (417 häält [80.81%])

    Häälte protsent: 80.81%

Hääleta Külalised ei saa hääletada

#681
Heinrich Feuerschlange

    Natsi Satanist

  • liige
  • Postitusi:54
  • Liitus:12 jaan 2021
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Estland

Vaata postitustLaheee, 08 jaanuar 2009 - 22:37, kirjutas:

Edge., 8 jaan 2009, 22:14, kirjutas:

rassistid on ajudeta idioodid , iga inimene on seesmiselt sarnane , välimus ei ole mingi näitaja , k ?

Vaata postitust



seest kõik roosad jah :D
ma vaid venelaste suhtes rassist .


Vale, eri rassidel on erinevad hinged. Olen juba üle poole aasta olnud natsionaalsotsialistliku satanismi organisatsioonis Joy of Satan ja olen palju õppinud. Inimene taassünnib alati samas rassis, valge valgena, neeger neegrina, juut juudina. Valged ja neegrid on Saatana loodud. Saatan on siis põhimõtteliselt Orioni impeeriumi peajumal, blondide juustega. Valge ja neegri vahe on see et neeger on lihtsalt Saatana loodud aga valgetel on ka Saatana enda DNA-d. Mis juute puudutab siis nemad ei ole Saatana looming vaid osa jahve mõttevormist. Juudi hing on täiesti teisest dimensioonist, nagu ka kõrge tasemega rabi Michael Laitman tunnistab: juudid ei ole sellest maailmast vaid nad on siin selleks et seda vallutada, Laitmani sõnul on juudid paraleeluniversumist. Kui sa oled juutidega kokku puutunud siis peaksid oskama neid energia järgi tuvastada. Juudi energiaväli on täitsa külm, tühi ja väsitav. Ma kunagi toetasin ekret aga kui ma käisin Martin Helme loengul siis sain aru et ta on juut, täitsa ebameeldiv tuim energia oli tal.


MU VAIM TÕUSEB HAUAST JA KOGU MAAILM NÄEB ET MUL OLI ÕIGUS! - ADOLF HITLER

#682
Le Fu!

    Võru Cashmoney Cru

  • liige
  • Postitusi:1 446
  • Liitus:22 aug 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Vaata postitustHeinrich Feuerschlange, 13 jaanuar 2021 - 00:38, kirjutas:

Vaata postitustLaheee, 08 jaanuar 2009 - 22:37, kirjutas:

Edge., 8 jaan 2009, 22:14, kirjutas:

rassistid on ajudeta idioodid , iga inimene on seesmiselt sarnane , välimus ei ole mingi näitaja , k ?

Vaata postitust




seest kõik roosad jah :D
ma vaid venelaste suhtes rassist .


Vale, eri rassidel on erinevad hinged. Olen juba üle poole aasta olnud natsionaalsotsialistliku satanismi organisatsioonis Joy of Satan ja olen palju õppinud. Inimene taassünnib alati samas rassis, valge valgena, neeger neegrina, juut juudina. Valged ja neegrid on Saatana loodud. Saatan on siis põhimõtteliselt Orioni impeeriumi peajumal, blondide juustega. Valge ja neegri vahe on see et neeger on lihtsalt Saatana loodud aga valgetel on ka Saatana enda DNA-d. Mis juute puudutab siis nemad ei ole Saatana looming vaid osa jahve mõttevormist. Juudi hing on täiesti teisest dimensioonist, nagu ka kõrge tasemega rabi Michael Laitman tunnistab: juudid ei ole sellest maailmast vaid nad on siin selleks et seda vallutada, Laitmani sõnul on juudid paraleeluniversumist. Kui sa oled juutidega kokku puutunud siis peaksid oskama neid energia järgi tuvastada. Juudi energiaväli on täitsa külm, tühi ja väsitav. Ma kunagi toetasin ekret aga kui ma käisin Martin Helme loengul siis sain aru et ta on juut, täitsa ebameeldiv tuim energia oli tal.


mida sa ajad, lõuna on läbi, kive laduma.
SKaeting is for daun syndrom kids like bmx

#683
k.

    Endine issi asutuses täiskohaga emme

  • liige
  • Postitusi:6 119
  • Liitus:05 nov 2006
  • Sugu:mees
Tra et oleks kivid kella 18:00 laotud.

#684
VIKTORIA PÜSSIGA

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 665
  • Liitus:05 veebr 2013
  • Sugu:ei ütle
  • Asukoht:BRC TAGUMENDIS
keegi on jälle neonetis seeni süstinud

#685
emaga räägid ka nii vä

    dindu nuffin

  • liige
  • Postitusi:3 783
  • Liitus:17 nov 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:@ Church
chopping yews 24/7
tra sa oled veel lollim kui mina

#686
tere32

    nuub xd

  • liige
  • Postitusi:927
  • Liitus:20 dets 2013
  • Sugu:mees
ise vihkan sibulaid ja robi

Muutis tere32, 16 jaanuar 2021 - 10:29.


#687
Oivar.

    Anonüümer

  • liige
  • Postitusi:2 730
  • Liitus:02 nov 2006
  • Sugu:ei ütle
  • Asukoht:Täiskohaga emme

Tsitaat

Vale, eri rassidel on erinevad hinged. Olen juba üle poole aasta olnud natsionaalsotsialistliku satanismi organisatsioonis Joy of Satan ja olen palju õppinud. Inimene taassünnib alati samas rassis, valge valgena, neeger neegrina, juut juudina. Valged ja neegrid on Saatana loodud. Saatan on siis põhimõtteliselt Orioni impeeriumi peajumal, blondide juustega. Valge ja neegri vahe on see et neeger on lihtsalt Saatana loodud aga valgetel on ka Saatana enda DNA-d. Mis juute puudutab siis nemad ei ole Saatana looming vaid osa jahve mõttevormist. Juudi hing on täiesti teisest dimensioonist, nagu ka kõrge tasemega rabi Michael Laitman tunnistab: juudid ei ole sellest maailmast vaid nad on siin selleks et seda vallutada, Laitmani sõnul on juudid paraleeluniversumist. Kui sa oled juutidega kokku puutunud siis peaksid oskama neid energia järgi tuvastada. Juudi energiaväli on täitsa külm, tühi ja väsitav. Ma kunagi toetasin ekret aga kui ma käisin Martin Helme loengul siis sain aru et ta on juut, täitsa ebameeldiv tuim energia oli tal.


lol seeni süstid ve

Muutis Oivar., 16 jaanuar 2021 - 14:39.

Posted Image

#688
Ralvo

    Mister Raivo

  • liige
  • Postitusi:5 765
  • Liitus:05 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:su naise tuss
viitsite ikka trükkida

Posted Image


View PostRobi., on 24 oktoober 2018 - 12:10, said:


SKateing is for daun syndrom kids like bmx


Posted Image Like Raivo


#689
Ralvo

    Mister Raivo

  • liige
  • Postitusi:5 765
  • Liitus:05 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:su naise tuss
Le Fu! on rassist

Posted Image


View PostRobi., on 24 oktoober 2018 - 12:10, said:


SKateing is for daun syndrom kids like bmx


Posted Image Like Raivo






1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat