Hüppa postitusele

Change

Painavad küsimused


Sellel teemal on 28198 vastust

#27861
sukelduja

    ajudlekus

  • liige
  • Postitusi:299
  • Liitus:03 apr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ootan sõpra

Vaata postitustVIKTORIA PÜSSIGA, 28 juuni 2017 - 15:33, kirjutas:

kus soldier on

sai uue achievementi
Spoiler

Muutis sukelduja, 28 juuni 2017 - 16:16.


#27862
SoldieR

    Reino

  • liige
  • Postitusi:14 950
  • Liitus:11 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn,Kristiine rajoonis

Vaata postitustVIKTORIA PÜSSIGA, 28 juuni 2017 - 15:33, kirjutas:

kus soldier on


ma olen välja teenitud puhkusel ( selverist ) mul on uus hobi/mäng ( poker ) mida vaikselt nokitsen ja neoneti jaoks pole enam aega,sest vahetpole mida ma siia kirjutan,mind ei taheta siia enam ja ma olen sellest aru saanud ja lihtsam on eemale hoida kui diktaator hitler loe klaabu hate saada
kuidas on kõige valutum teha enekat ?

#27863
Marvolo

    I SEE YOU

  • liige
  • Postitusi:7 512
  • Liitus:30 sept 2010
  • Sugu:mees

Vaata postitustSoldieR, 28 juuni 2017 - 17:47, kirjutas:

Vaata postitustVIKTORIA PÜSSIGA, 28 juuni 2017 - 15:33, kirjutas:

kus soldier on


ma olen välja teenitud puhkusel ( selverist ) mul on uus hobi/mäng ( poker ) mida vaikselt nokitsen ja neoneti jaoks pole enam aega,sest vahetpole mida ma siia kirjutan,mind ei taheta siia enam ja ma olen sellest aru saanud ja lihtsam on eemale hoida kui diktaator hitler loe klaabu hate saada

tere kas tunned et oled saanud ülekohtu osaliseks?

#27864
G.B.

    hold my calls, trippin balls

  • liige
  • Postitusi:8 724
  • Liitus:24 sept 2004
  • Sugu:mees

Vaata postitustsiimtali112, 28 juuni 2017 - 15:11, kirjutas:

Vaata postitustG.B., 22 juuni 2017 - 18:03, kirjutas:

neoneti roadtripi kunnid, mis need parimad autorendi kohad eestis olidki? oleks juulis paariks nädalaks renault traficut (või nh 9-kohalist vagunit) vaja

Ise võtsin 1autorent.ee aga kuna sa nüüd nii hilja tahad bronnida, siis odavast pakkumisest võid kahjuks und näha :( Hea, kui üldse kuskil saadaval on.

tegelt suht igast kohast sai pakkumise vastu (hinnapakkumist sai küsitud mingi ~5 erinevalt saidilt), seega saadaval on piisavalt :D
I've dated girls uglier than you for breakfast.

#27865
SoldieR

    Reino

  • liige
  • Postitusi:14 950
  • Liitus:11 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn,Kristiine rajoonis
mida vittu meeskond otsis õllesummeriks töölisi,saatsin väga viisakas maili kuhu panin kõik oma firmad,objektid kus olnud olen,ühesõnaga pugesin täiega perse neile ja nad isegi ei suvatse mu mailile vastata? mida vittu
kuidas on kõige valutum teha enekat ?

#27866
Bitterness

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 364
  • Liitus:27 okt 2014
  • Sugu:ei ütle
vähe rumal küsimus vist, aga mida tähendab ülikooli sisseastumisel "väljaspool konkurssi sissesaamine". see ei garanteeri ju kohe kohta ülikoolis või mis?

#27867
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Kas kellelgi on kogemusi sõrmuste või muude ehete parandamisega? Kus Tallinnas võiks leida usaldusväärset teenust?
I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#27868
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 957
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101

Vaata postitustBitterness, 05 juuli 2017 - 11:20, kirjutas:

vähe rumal küsimus vist, aga mida tähendab ülikooli sisseastumisel "väljaspool konkurssi sissesaamine". see ei garanteeri ju kohe kohta ülikoolis või mis?
Miks mitte? Kui saad mingil olümpiaadil 1. koha, siis võid küll saada.
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#27869
emaga räägid ka nii vä

    dindu nuffin

  • liige
  • Postitusi:3 783
  • Liitus:17 nov 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:@ Church

Vaata postitustBitterness, 05 juuli 2017 - 11:20, kirjutas:

vähe rumal küsimus vist, aga mida tähendab ülikooli sisseastumisel "väljaspool konkurssi sissesaamine". see ei garanteeri ju kohe kohta ülikoolis või mis?

see tähendab, et reino laseb konkursiväliselt sisse sulle
tra sa oled veel lollim kui mina

#27870
Bitterness

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 364
  • Liitus:27 okt 2014
  • Sugu:ei ütle

Vaata postitustklaabu, 05 juuli 2017 - 11:30, kirjutas:

Vaata postitustBitterness, 05 juuli 2017 - 11:20, kirjutas:

vähe rumal küsimus vist, aga mida tähendab ülikooli sisseastumisel "väljaspool konkurssi sissesaamine". see ei garanteeri ju kohe kohta ülikoolis või mis?
Miks mitte? Kui saad mingil olümpiaadil 1. koha, siis võid küll saada.

no sisestasin lävendikalkulaatorisse eksamipunktid ja ta andis mulle nimekirja erialadest, kuhu saan konkurssiväliselt sisse. ma ei taha väga hästi uskuda, et kohe on koht tagatud, sest tulemused ei olnud just kuigi palju nt eesti keskmisest kõrgemad ja nüüd pingerida vaadates asun ka pigem kuskil keskel. aaaga noh, võibolla siis ikka on

#27871
sauland

    Liige

  • liige
  • Postitusi:526
  • Liitus:30 dets 2010
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võru

Vaata postitustBitterness, 05 juuli 2017 - 12:11, kirjutas:

Vaata postitustklaabu, 05 juuli 2017 - 11:30, kirjutas:

Vaata postitustBitterness, 05 juuli 2017 - 11:20, kirjutas:

vähe rumal küsimus vist, aga mida tähendab ülikooli sisseastumisel "väljaspool konkurssi sissesaamine". see ei garanteeri ju kohe kohta ülikoolis või mis?
Miks mitte? Kui saad mingil olümpiaadil 1. koha, siis võid küll saada.

no sisestasin lävendikalkulaatorisse eksamipunktid ja ta andis mulle nimekirja erialadest, kuhu saan konkurssiväliselt sisse. ma ei taha väga hästi uskuda, et kohe on koht tagatud, sest tulemused ei olnud just kuigi palju nt eesti keskmisest kõrgemad ja nüüd pingerida vaadates asun ka pigem kuskil keskel. aaaga noh, võibolla siis ikka on

paljudel erialadel pole kohtade arv piiratud ja sissesaamine toimub ainult riigieksamite põhjal ehk sisse saavad absoluutselt kõik, kellel riigieksamite punktilävend täidetud on.
TTÜ Informaatikas oli nt eelmise aasta lävend selline: mate punktid + eesti keele punktid üle 100 ja mate vähemalt 55. kui see tingimus oli täidetud, siis saigi sisse olenemata pingereast.

Muutis sauland, 05 juuli 2017 - 19:58.

Postitas pildi


#27872
Marvolo

    I SEE YOU

  • liige
  • Postitusi:7 512
  • Liitus:30 sept 2010
  • Sugu:mees
Kui tellisin nüüdseks aegunud SEB virtuaalse krediitkaardiga midagi ja tahetakse teha refund-i, siis kas see on võimalik? Pagana müüja saatis valed ekraanikiled. Lubas uued saata- saatis täpselt samad nagu ennegi. facepalm Ma nüüd tahan raha tagasi selle tsirkuse eest.

#27873
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 957
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101

Vaata postitustMarvolo, 11 juuli 2017 - 16:28, kirjutas:

Kui tellisin nüüdseks aegunud SEB virtuaalse krediitkaardiga midagi ja tahetakse teha refund-i, siis kas see on võimalik? Pagana müüja saatis valed ekraanikiled. Lubas uued saata- saatis täpselt samad nagu ennegi. facepalm Ma nüüd tahan raha tagasi selle tsirkuse eest.
Veel paar-kolm aastat tagasi oli see täiesti võimalik. SEB kandis raha minu tavalisele kontole (deebetkontole).
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#27874
and1baller

    Liige

  • liige
  • Postitusi:691
  • Liitus:02 veebr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Keegi oskab öelda, kas Eestist on võimalik leida mingisuguseid hardstyle särke/cape? Välismaalt tellimisega olen natuke hiljaks jäänud juba. Või siis ehk oskab keegi öelda mis seal weekendil koha peal müüakse ja mis hinnaga? Ise olen eelnevad aastad odavalt läbi ajanud ja nendest särgipoodidest kaarega ümber kõndinud.

#27875
1337

    mvp

  • liige
  • Postitusi:652
  • Liitus:30 dets 2007
  • Sugu:mees

Vaata postitustand1baller, 23 juuli 2017 - 19:38, kirjutas:

Keegi oskab öelda, kas Eestist on võimalik leida mingisuguseid hardstyle särke/cape? Välismaalt tellimisega olen natuke hiljaks jäänud juba. Või siis ehk oskab keegi öelda mis seal weekendil koha peal müüakse ja mis hinnaga? Ise olen eelnevad aastad odavalt läbi ajanud ja nendest särgipoodidest kaarega ümber kõndinud.


defqon1 särki ja mütsi pole seljas siis ei saa hardstyle kuulata w

#27876
and1baller

    Liige

  • liige
  • Postitusi:691
  • Liitus:02 veebr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Vaata postitust1337, 23 juuli 2017 - 22:06, kirjutas:

Vaata postitustand1baller, 23 juuli 2017 - 19:38, kirjutas:

Keegi oskab öelda, kas Eestist on võimalik leida mingisuguseid hardstyle särke/cape? Välismaalt tellimisega olen natuke hiljaks jäänud juba. Või siis ehk oskab keegi öelda mis seal weekendil koha peal müüakse ja mis hinnaga? Ise olen eelnevad aastad odavalt läbi ajanud ja nendest särgipoodidest kaarega ümber kõndinud.


defqon1 särki ja mütsi pole seljas siis ei saa hardstyle kuulata w

2 eelnevat aastat on juba kuulatud aga see aasta tahaks näha, ehk on mingisugune vahe sees ikka :2nksa:

#27877
Marvolo

    I SEE YOU

  • liige
  • Postitusi:7 512
  • Liitus:30 sept 2010
  • Sugu:mees
Kellelgil kooliajast Exceli harjutusülesandeid on alles jäänud ja on nõus ka minuga neid jagama? Vahet pole, mis tase ja valemid.

#27878
Marvolo

    I SEE YOU

  • liige
  • Postitusi:7 512
  • Liitus:30 sept 2010
  • Sugu:mees
Kuhu poodi võiks Tallinnas vaadata, et leida mikrolaineahju ja õhu-/veekindlaid toidukarpe, mis oleks jagatud osadega? Ma Ülemsite Jyskist vaatasin kõik karbid olid ainult ühed suured kopsikud. Tahaks söögi ja salati ikka eraldatult hoida ühes karbis.

#27879
emaga räägid ka nii vä

    dindu nuffin

  • liige
  • Postitusi:3 783
  • Liitus:17 nov 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:@ Church

Vaata postitustMarvolo, 05 august 2017 - 17:34, kirjutas:

Kuhu poodi võiks Tallinnas vaadata, et leida mikrolaineahju ja õhu-/veekindlaid toidukarpe, mis oleks jagatud osadega? Ma Ülemsite Jyskist vaatasin kõik karbid olid ainult ühed suured kopsikud. Tahaks söögi ja salati ikka eraldatult hoida ühes karbis.

Mis sa sellest salatist üldse paned sinna karpi kui see söök ei ole, veits mõttetu ju.
tra sa oled veel lollim kui mina

#27880
Marvolo

    I SEE YOU

  • liige
  • Postitusi:7 512
  • Liitus:30 sept 2010
  • Sugu:mees

Vaata postitustemaga räägid ka nii vä, 05 august 2017 - 17:40, kirjutas:

Vaata postitustMarvolo, 05 august 2017 - 17:34, kirjutas:

Kuhu poodi võiks Tallinnas vaadata, et leida mikrolaineahju ja õhu-/veekindlaid toidukarpe, mis oleks jagatud osadega? Ma Ülemsite Jyskist vaatasin kõik karbid olid ainult ühed suured kopsikud. Tahaks söögi ja salati ikka eraldatult hoida ühes karbis.

Mis sa sellest salatist üldse paned sinna karpi kui see söök ei ole, veits mõttetu ju.

Playboy bunny cosplay :teehee: #JäneseToit





4 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 4 külalist, 0 anonüümset kasutajat