Hüppa postitusele

Change

Painavad küsimused


Sellel teemal on 28198 vastust

#27881
G.B.

    hold my calls, trippin balls

  • liige
  • Postitusi:8 724
  • Liitus:24 sept 2004
  • Sugu:mees

Vaata postitustMarvolo, 05 august 2017 - 17:34, kirjutas:

Kuhu poodi võiks Tallinnas vaadata, et leida mikrolaineahju ja õhu-/veekindlaid toidukarpe, mis oleks jagatud osadega? Ma Ülemsite Jyskist vaatasin kõik karbid olid ainult ühed suured kopsikud. Tahaks söögi ja salati ikka eraldatult hoida ühes karbis.

muud üle ei jää, kui tupperware meeskonnaga liituda
I've dated girls uglier than you for breakfast.

#27882
Marvolo

    I SEE YOU

  • liige
  • Postitusi:7 512
  • Liitus:30 sept 2010
  • Sugu:mees

Vaata postitustG.B., 06 august 2017 - 16:01, kirjutas:

Vaata postitustMarvolo, 05 august 2017 - 17:34, kirjutas:

Kuhu poodi võiks Tallinnas vaadata, et leida mikrolaineahju ja õhu-/veekindlaid toidukarpe, mis oleks jagatud osadega? Ma Ülemsite Jyskist vaatasin kõik karbid olid ainult ühed suured kopsikud. Tahaks söögi ja salati ikka eraldatult hoida ühes karbis.

muud üle ei jää, kui tupperware meeskonnaga liituda

tra gebe sa õrritad! :angry: Ma nägin, et sa vastasid ja lootsin et tuleb midagi asjalikku sest sa ise trennis (jõusaalis) käiana äkki kasutad ka mingeid karpe.
a sa muidu mahla ei taha osta? pm, ma saaks hea hinnaga anda. üliodavad ja väga tervislikud. ma võin sulle hulgi ka müüa, siis saad sõpsidele ka edasi müüa, yo

#27883
Kristjan.

    I´m not a racist, I hate everyone equally

  • liige
  • Postitusi:795
  • Liitus:05 sept 2009
  • Sugu:mees
eraldi karbid parim variant, kui toidu soojaks lased mikrokas siis värske salat võiks ikkagi jahe olla

#27884
SoldieR

    Reino

  • liige
  • Postitusi:14 946
  • Liitus:11 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn,Kristiine rajoonis
kuidas on õigem ? pudru või putru :D
kuidas on kõige valutum teha enekat ?

#27885
MANTA RAY

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 799
  • Liitus:22 juuni 2006
  • Sugu:mees

Vaata postitustSoldieR, 08 august 2017 - 20:02, kirjutas:

kuidas on õigem ? pudru või putru :D

puderit

#27886
12"

    Liige

  • liige
  • Postitusi:297
  • Liitus:05 jaan 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitustSoldieR, 08 august 2017 - 20:02, kirjutas:

kuidas on õigem ? pudru või putru :D


Teed lapsele süüa w?

#27887
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 957
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101

Vaata postitustSoldieR, 08 august 2017 - 20:02, kirjutas:

kuidas on õigem ? pudru või putru :D
Põhiline, et sa mingeid ritabelle mannapuderitesse sisse ei pane
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#27888
G.B.

    hold my calls, trippin balls

  • liige
  • Postitusi:8 724
  • Liitus:24 sept 2004
  • Sugu:mees
kas mart helme & hübriidi - võõra linna tuled on mingi originaale eesti laul v mis see originaal on sellel?
I've dated girls uglier than you for breakfast.

#27889
BitchezOnMahDick420

    Liige

  • liige
  • Postitusi:429
  • Liitus:23 dets 2014
  • Sugu:mees

Vaata postitustG.B., 14 august 2017 - 00:47, kirjutas:

kas mart helme & hübriidi - võõra linna tuled on mingi originaale eesti laul v mis see originaal on sellel?


Loo autoriteks on Madis Salum (viis) ja Mart Helme (sõnad). Seega täitsa kodukootud lugu.



I'm all about that race
'Bout that race, no niggers

#27890
SoldieR

    Reino

  • liige
  • Postitusi:14 946
  • Liitus:11 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn,Kristiine rajoonis
keegi selle eide fb teab w ?

Tere. Pihin siin pisut. Hakkab kergem. Mul pole peale lapse kedagi lähedast. Pole meest. Pole tõelisi sõpru. Pole sugulasi. Pole kedagi, keda saaksin täielikult usaldada. Kellega avameelselt rääkida. keda saaksin täielikult usaldada. tööalaselt suhtlen väga paljude inimestega. Kuid eraelus, isiklikus plaanis olen üksi. Ilmselt on palju neid, kes vaevlevad üksilduse käes. olles inimeste seas kuid ikka üksildane. Ma olen tegelikult kena 28 aastane naine. Kodu, laps, raha, auto - kõik see materiaalne pool on olemas. Kuid meest pole. Ikka üksi. Tahan kaa normaalset pereelu. armastust. igatsust, ootust, rõõmu ja seksi. tülisid kaa, kui muidu ei saa. Ma hoolitsen enda eest, teen trenni ja riietun rohkem nagu busines-like. Muudkui töö, karjäär, materiaalne pool oli(on) tähtis. kuidas muidu üksi kõigega toime tulla. Kuid see teine pool- eraelu on ikka täitsa puudulik. Tahaksin kaa õhtuti mehega koos juttugi rääkida, tunda külg külje kõrval olemist, toetust ja emotsionaalset lähedust. Miks nii raske on. Ma ei oska luua suhet, kuidas läheneda. Kust küll peaks tulema armastust, kellega see tekiks? Ma ei oska. Mul on kaa tegelikult abi vaja. Nt kasvõi toidukotte tassida. selline elementarne asi, kuid minu jaoks on see suur asi. Naised, ei saa arugi kui palju selline väike asi tegelikult väärt on. olen lihtsalt üks hale mõttetu eit kusagil. kurat võtaks, kes ei leia endale meest. nii hale.
kuidas on kõige valutum teha enekat ?

#27891
Werner

    Liige

  • liige
  • Postitusi:678
  • Liitus:07 juuni 2006

Vaata postitustSoldieR, 16 august 2017 - 18:23, kirjutas:

keegi selle eide fb teab w ?

Tere. Pihin siin pisut. Hakkab kergem. Mul pole peale lapse kedagi lähedast. Pole meest. Pole tõelisi sõpru. Pole sugulasi. Pole kedagi, keda saaksin täielikult usaldada. Kellega avameelselt rääkida. keda saaksin täielikult usaldada. tööalaselt suhtlen väga paljude inimestega. Kuid eraelus, isiklikus plaanis olen üksi. Ilmselt on palju neid, kes vaevlevad üksilduse käes. olles inimeste seas kuid ikka üksildane. Ma olen tegelikult kena 28 aastane naine. Kodu, laps, raha, auto - kõik see materiaalne pool on olemas. Kuid meest pole. Ikka üksi. Tahan kaa normaalset pereelu. armastust. igatsust, ootust, rõõmu ja seksi. tülisid kaa, kui muidu ei saa. Ma hoolitsen enda eest, teen trenni ja riietun rohkem nagu busines-like. Muudkui töö, karjäär, materiaalne pool oli(on) tähtis. kuidas muidu üksi kõigega toime tulla. Kuid see teine pool- eraelu on ikka täitsa puudulik. Tahaksin kaa õhtuti mehega koos juttugi rääkida, tunda külg külje kõrval olemist, toetust ja emotsionaalset lähedust. Miks nii raske on. Ma ei oska luua suhet, kuidas läheneda. Kust küll peaks tulema armastust, kellega see tekiks? Ma ei oska. Mul on kaa tegelikult abi vaja. Nt kasvõi toidukotte tassida. selline elementarne asi, kuid minu jaoks on see suur asi. Naised, ei saa arugi kui palju selline väike asi tegelikult väärt on. olen lihtsalt üks hale mõttetu eit kusagil. kurat võtaks, kes ei leia endale meest. nii hale.

Leidsid pihid.net 'ist endale hingesugulase nüüd v? Katsu enda laste ja eluga hakkama saada.

#27892
SoldieR

    Reino

  • liige
  • Postitusi:14 946
  • Liitus:11 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn,Kristiine rajoonis
Postitas pildi

mis selle vasakpoolse härra neoneti user on ?
kuidas on kõige valutum teha enekat ?

#27893
MeraX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 741
  • Liitus:03 juuni 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:online
lähed jutuga et näe nii hästi saime läbi tee paarkend euri võlgu?
A low possibility means that it is not zero.

#27894
k.

    Endine issi asutuses täiskohaga emme

  • liige
  • Postitusi:6 120
  • Liitus:05 nov 2006
  • Sugu:mees

Vaata postitustSoldieR, 17 august 2017 - 09:29, kirjutas:


mis selle vasakpoolse härra neoneti user on ?

pakun et Klaabu, keskmine on Frozen ja paremal on herr Pihel.

Muutis k., 17 august 2017 - 13:46.


#27895
Kunn

    Liige

  • liige
  • Postitusi:493
  • Liitus:05 aug 2008
  • Sugu:naine
  • Asukoht:Tallinn
facebooki sisse logides tuleb selline sitt


Let's Check Your Device for Malicious Software




Hi HEh, we're continuously working to keep your account secure. We've noticed that this device may be infected with malicious software. To continue to use Facebook, you can either use other devices or clean this device by downloading the scanner provided by Facebook and ESET.
annaraha

#27896
SoldieR

    Reino

  • liige
  • Postitusi:14 946
  • Liitus:11 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn,Kristiine rajoonis
mis selle näitleja nimi on kes kormoranides peategelase ema mängis ? sattusin mina täna bussiga sõitma ja olin klapid peas omas maailmas omades mõttetes,kui see vanaemakene minuga juttu puhuma hakkas ja soovitas mul kindlasti rohelise kaardi läbi lüüa,sest mupo pidavat kurjajuur olema,väga lahe mutt tundus :D
kuidas on kõige valutum teha enekat ?

#27897
r0b3rt

    Liige

  • liige
  • Postitusi:105
  • Liitus:28 märts 2013
  • Sugu:mees
Helgi Sallo

#27898
SoldieR

    Reino

  • liige
  • Postitusi:14 946
  • Liitus:11 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn,Kristiine rajoonis
kellegil ketipinor 100mg on kogemusi ? ma 25mg proovinud ja juba see kammis hästi ja tegin pooleks
kuidas on kõige valutum teha enekat ?

#27899
1337

    mvp

  • liige
  • Postitusi:652
  • Liitus:30 dets 2007
  • Sugu:mees

Vaata postitustSoldieR, 21 august 2017 - 14:05, kirjutas:

kellegil ketipinor 100mg on kogemusi ? ma 25mg proovinud ja juba see kammis hästi ja tegin pooleks


2 korraga pidi norm olema

#27900
haribo

    Keep going!

  • liige
  • Postitusi:1 893
  • Liitus:06 jaan 2008
  • Sugu:mees

Vaata postitustBitchezOnMahDick420, 14 august 2017 - 09:47, kirjutas:

Vaata postitustG.B., 14 august 2017 - 00:47, kirjutas:

kas mart helme & hübriidi - võõra linna tuled on mingi originaale eesti laul v mis see originaal on sellel?


Loo autoriteks on Madis Salum (viis) ja Mart Helme (sõnad). Seega täitsa kodukootud lugu.




hovery covery - võõra linna tuled
1995-2003 vahel peaks olema neil see laul





23 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 23 külalist, 0 anonüümset kasutajat