Hüppa postitusele

Change

Surmanuhtlus?


Sellel teemal on 93 vastust

Hääletus: Surmanuhtluse poolt / vastu ? (357 liiget on hääli andnud)

Surmanuhtluse poolt / vastu ?

  1. Poolt (277 häält [77.16%])

    Häälte protsent: 77.16%

  2. Vastu (82 häält [22.84%])

    Häälte protsent: 22.84%

Hääleta Külalised ei saa hääletada

#41
Koit

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 575
  • Liitus:04 jaan 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn, Kristiine

mattiasmadis, 5 dets 2008, 18:15, kirjutas:

Oled sa kuulnud ka süüdi lavastamisest? :D

Vaata postitust



Vaata vähem filme..

#42
Eddy

    Madis

  • liige
  • Postitusi:3 914
  • Liitus:09 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tuudi/Tallinn
Poolt.

Tuleb mõnel Eesti noorel ka plaan koolitäis lapsi maha tulistada või koolimaja õhku lasta. jääb ellu. saab kuni eluaegse. hukkunud laste vanemate ja sugulaste puhas mõnitamine minu silmis. Tõenäoliselt ei kahetse ta oma tegu isegi, elab 10-15 aastat vanglas ära ja saab armu.
Postitas pildi

#43
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Mina olen vastu.
Vaadates valesti surma mõistetute protsenti USAs näiteks, tekivad lausa judina peale. Ma ütleks, et see karistusmeetod on tänapäevaks ammendanud ennast.

Samas ootan ma juba aastaid aega, kui Eesti kohtusüsteemiga midagi ette võetakse - mõrvarile 3 aastat karistust :D lapsevägistajad saavad pool sellest ja samas keeratakse mingile mõttetule onklike kes 2 korda 1g kanepit müüs 5 aastat... (mitte, et ma selle teguviisi poolt oleks)
Ma laseks heaga vanglakaristuse pikkused kümnekordistada.
I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#44
Naysayer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 572
  • Liitus:14 juuni 2006
  • Sugu:mees
See täitsa oleneb olukorrast.

#45
:)

    Liige

  • liige
  • Postitusi:6 874
  • Liitus:27 okt 2005
  • Sugu:ei ütle

Kassu, 8 dets 2008, 00:46, kirjutas:

Pähh, mis karistus see surm kah on?

Mädanegu kongis. Kui on tahtmine raha kokku hoida, siis tuleks lihtsalt vanglate papikraane timmida...

Vaata postitust



täpselt samal arvamusel olen ma

#46
Vigane

    Can you feel the Buggi ?

  • liige
  • Postitusi:1 532
  • Liitus:09 jaan 2007
  • Sugu:mees
Kui mingi peretapja, laste vägistaja vms. siis võiks ikka ära tappa, aga kui on mingi siuke normaalne isik, et teab ,et tegi valesti, võibolla kogematta ja pole vanglas ära rikutud, aga nendele ikka surmanuhtlust mitte,kelle peale on sokutatud mingi probleem, mis viis neid vangi ja nii.

#47
Kala²

    Liige

  • liige
  • Postitusi:478
  • Liitus:28 juuni 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Sutlepa
Poolt - Kui mingi inimene tapetakse saab kuradi 3 aastat ja saab uuesti tappa.
Tere mõistus !?
Postitas pildi

#48
tiku

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 241
  • Liitus:14 mai 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

XchopperX, 7 dets 2008, 16:22, kirjutas:

Vaadates valesti surma mõistetute protsenti USAs näiteks, tekivad lausa judina peale.

Vaata postitust



mis see protsent siis on?

Endal on suht nii ja na. Rohkem siiski võibolla vastu eriti pikemalt seletada ei viitsi.

#49
Sanderpoiss

    [WARNBANNED]

  • bannitud
  • Postitusi:1 127
  • Liitus:14 mai 2008
  • Sugu:mees
Kindlasti poolt, sest minuarvates jääb mõndadele eluaegsest vanglakaristusest väheseks.

#50
vegy

    vidi-vidi-viit viit

  • liige
  • Postitusi:1 934
  • Liitus:09 apr 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Poolt.

Kõik need pedofiilid, loomapiinajad, sarimõrvarid, vägistajad jne tuleks siit ilmast minema saata. Niigi inimesi liiga palju maailmas.
Postitas pildi
Postitas pildi

#51
kompu

    Uustulnuk

  • bannitud
  • Postitusi:64
  • Liitus:26 sept 2008
  • Sugu:mees
vanglas pole nii lilleline elu midagi eluaegne vanglakaristus on 100 korda hullem kui surmanuhtlus.vanglas saad peksa ja vägistatakse sind aga kui sind lihtsalt ära tapetakse pole midagi hullu

#52
TimeOut

    Liige

  • valideerimisel
  • Postitusi:360
  • Liitus:29 okt 2008
  • Sugu:mees
Poolt.

Kompu, nii see ka ei ole päris.Eluaegseid ei puudutata eriti, asi ei ole kartuses või
milleski vaid nendega lihtsalt n.ö ei käida läbi.

Muutis TimeOut, 23 juuni 2009 - 12:45.

Tauri, olen!

#53
Santa^^

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:871
  • Liitus:21 dets 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Suht poolt , ming vant tapab mingi 100 inimest ära saab 20 aastat ja siis läheb uuesti tapma, :)
Minu meelest peaks iga nagu nimelt või plaanitsetud mõrva sooritamise eest saama surmanuhtluse,
Postitas pildi
Huvid : kähmakad , mendid, narko, alko, naised, rand, päike, kiired föönid, tagarattalaxxx , sex, rollerid, kiired rollerid, tsinsud, hiinakad, hiinakate jumal, freedo2, Aerox, Taiwan, aprilia, riisirakett, tjuuuning, naised, äri, ostan müün ja vahetan, dilpar, sitta kh paneme möllu ,

#54
Sander

    Mighty as...

  • auliige
  • Postitusi:3 044
  • Liitus:13 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnumaa/Tallinn
Vastu.

Nõustun Chopperiga, USA`s on tõesti see protsent väga suur, kus süütud tegelikult kannatavad.

Pealegi surm on nagu pääsetee, kui sa eluaeg pead kusagil kongis istuma ja passima, siis see on väga hull, tegelt ka, see on ära tõestatud, et kui sa pead terve oma elu kongis passima sa lähed lihtsalt lolliks.
Bend if you must, but never brake!

#55
FaNcY

    why so serious ?

  • liige
  • Postitusi:862
  • Liitus:16 dets 2003
  • Sugu:mees

kompu, 23 juuni 2009, 13:38, kirjutas:

vanglas pole nii lilleline elu midagi eluaegne vanglakaristus on 100 korda hullem kui surmanuhtlus.vanglas saad peksa ja vägistatakse sind aga kui sind lihtsalt ära tapetakse pole midagi hullu

Vaata postitust


o ja , no biggie, täielik leevendus :)

aga äkki sellel surmamõistetul on veel naine ja lapsed , kes teda veel ehk kunagi näha tahaksid - kasvõi klaasseinaga eraldatult. (nagu filmis!)
ja kuidas see surmamõistmine siis käiks üldse ? olete siin välja pakkunud küll ,et kui inimeselt elu võtad siis võetakse sinult ka . s.t. kõik roolijoodikud kes on surmaga lõppenud liiklusõnnetuse põhjustanud , mõistetakse surma ?

mina isiklikult olen surmanuhtluse poolt kui selle karistuse peaks kandma mingi eriti haiglase kuriteoga hakkama saanud inimene , kelle süü on täiesti kindel ja kes on muidu lootusetu juhtum .

#56
ahjukartul

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:69
  • Liitus:11 juuli 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Peedu kuningriik
poolt,

muidugi ainult siis kui on väärt surma, näiteks mörv vms :)
aga vangla vöibolla isegi hullem kui sa lähed 25a kinni on sul peale vanglat elu...
lähedased läinud pole kedagi kes teaksid jne.
valutu surm ja asi jopp, muidu elektri toole ja siukseid ei pooldaks, süst ja korras.
:D

#57
DEAD BANG!

    granaat

  • liige
  • Postitusi:6 929
  • Liitus:27 veebr 2008
  • Sugu:mees
kui mingi vend tapab pere ära, raiub tükkideks, pakib kasti ja siis paneb maja ka veel neil põlema, siis on see minu silmis surmanuhtlusega õigustatud

Posted Image


#58
Softsound

    Liige

  • liige
  • Postitusi:505
  • Liitus:08 juuli 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn, Lasnamägi
Kahe käe ja kümne sõrmega poolt.
MIKS SA MU SIGNATUURI NÄPID!?

#59
Notimetocry

    Liige

  • liige
  • Postitusi:317
  • Liitus:07 apr 2007
poolt muidugi..esiteks neid toidetakse juba riigi raha eest !

#60
$cash$

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:17
  • Liitus:12 aug 2008
ise olen surmanuhtluse poolt.:thanks4:
ja kui ise ka vanglas oleksin ei viitsiks mingi 50 aastat seal istuda vahet sel on saaks siis kohe juba surma mitte ei hakkaks mingiks pepupoisiks :eyebrows:





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat