Hüppa postitusele

Change

Ülikool & tulevik


  • Sa ei saa siia teemasse postitada
Sellel teemal on 4705 vastust

#4601
Tõnis

    Vittu, saatana, perkele

  • liige
  • Postitusi:2 492
  • Liitus:07 veebr 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn / Finlandia
Tegin TOEFLi täna. Rääkimises keel oli veits sõlmes ja ei saanud ideaalseid vastuseid. Muidu ok, Lugemises/kuulamises paar lolli viga, mida ei saanud tagasi võtta. Kirjutamine läks minu arust hästi. Kui keegi plaanib lähiajal seda testi teha, soovitan rääkimist harjutada, eriti kellaga. sellle 15sekiga palju valmisutda ei jõua ja siis 45-60sek rääkimist läheb ka ülikiiresti. Endal tuli paar mõttepausi sisse ja aeg oligi otsas. Loodetavasti ok tulemus. Uuesti ei hakka SATi või TOEFLi tegema. Kui ei piisa, siis ei piisa :D

#4602
Kingman

    Dreams of me getting shaded under a money tree

  • liige
  • Postitusi:842
  • Liitus:25 mai 2013
  • Sugu:ei ütle
Keegi Tederi "Ettevõtluse alused" läbinud? Oli kasulik (va EAP-d)?

#4603
Kristjan.

    I´m not a racist, I hate everyone equally

  • liige
  • Postitusi:795
  • Liitus:05 sept 2009
  • Sugu:mees
Kas kahest koolist korraga saab akadeemilisel puhkusel olla?

#4604
Baboon

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 012
  • Liitus:09 dets 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kuressaare
Keegi TÜ's sellise aine nagu arvutitehnika ja robootika (inglise keeles) kohta teab midagi?
Hetkel mehhatroonika bakas TTÜs, aga see kool, eriti mehaanikateaduskond on selline peldik, et magistrisse ei tahaks mingil juhul siia minna.

#4605
BAD MOTHER FUCKER

    Liige

  • liige
  • Postitusi:943
  • Liitus:13 nov 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Vaata postitustKingman, 02 veebruar 2016 - 21:18, kirjutas:

Keegi Tederi "Ettevõtluse alused" läbinud? Oli kasulik (va EAP-d)?

kui sa lihtsalt EAP-sid ei taha saada, siis ära võta. aine on tõesti täielik ajaraisk

#4606
Lamar

    ¯\_(ツ)_/¯

  • liige
  • Postitusi:577
  • Liitus:24 sept 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Rakvere/Tallinn

Vaata postitustErrorCode, 29 jaanuar 2016 - 10:59, kirjutas:

Vaata postitustLamar, 27 jaanuar 2016 - 14:01, kirjutas:

Keegi oskab midagi rääkida ainest Digitaalsüsteemide Diagnostika TTÜs, eriti praksist Elmet Orassoniga?
Kas praks tuleb sama halb kui Arvutid 1 :D ?

Halvem. See aine on kordades anaalsem kui arvutid 1. Loeng on mõttetu munaimemine, praksid on mingi tõsiselt hardcore veaotsimis/analüüsimisasi mida ta oma tüüpilise nokkimisega läbi viib. Prakside kaitsmisel läheb mingi 100a ja järjekorrad on 20 inimest pikad, sest ta annab kõigile mingi lisakordamisküsimuse jne.

Saaksid sa kirjeldada, mida esimene praktikum endast kujutab? Tahaks ette teada, millega silmitsi seisan.
Dita von Deez

#4607
Ospor

    Liige

  • liige
  • Postitusi:707
  • Liitus:05 okt 2007
  • Sugu:mees
Kas keegi saaks palun mulle öelda, et kui ma olen ühelt erialalt välja kukkunud, kas mul on uuesti võimalus Tartu Ülikooli kandideerida? Ma mõtlen just tasuta kohale.

Muutis Ospor, 24 veebruar 2016 - 06:28.

Postitas pildi

#4608
Misha

    Liige

  • liige
  • Postitusi:234
  • Liitus:13 nov 2010
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Vaata postitustOspor, 24 veebruar 2016 - 06:05, kirjutas:

Kas keegi saaks palun mulle öelda, et kui ma olen ühelt erialalt välja kukkunud, kas mul on uuesti võimalus Tartu Ülikooli kandideerida? Ma mõtlen just tasuta kohale.

" Ülikooliseaduse kohaselt võivad samas kõrgharidusastmes uuesti tasuta õppima asuda need, kes on tasuta õppinud vähem kui pool nominaajast(bakalaureuseõppes vähem kui 1,5 aastat, magistriõppes vähem kui 1 aasta). Kes on tasuta kohal õppinud juba rohkem kui pool nominaalajast, see ei saa uuesti tasuta kohale sisse astuda enne, kui esimesest sisseastumisest on möödunud kolmekordne nominaalaeg (bakalaureuseõppe puhul 9 aastat, magistriõppe puhul 6 aastat). Lisaks sellele ei saa tasuta õppima asuda õppekavale, kust üliõpilane on kahe aasta jooksul eksmatrikuleeritud."

#4609
megahit

    Liige

  • liige
  • Postitusi:972
  • Liitus:02 jaan 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Rakvere / Tartu

Vaata postitustFabulous, 13 mai 2016 - 14:59, kirjutas:

Kui sellel suvel Tartu Ülikoolis ühe õppeastme ära lõpetan ja sügisel järgmisesse lähen (s.t. olen juba vastu võetud) kas mul jääb enda vana ÕISi konto alles või saavad ka varem samas koolis õppinud uue? Seda põhjusel, et mingid ained mida võtta tahaks täituvad varasemate aastate põhjal võrdlemisi kiiresti ja kui alles sügisel registreerima hakata, siis on ilmselt mingi ränk järjekord nendes kõigis.

Ei tohiks jääda, tuttav läks magistrisse see suvi ning ootas ka ÕISi kontot, lõpetas baka ka TÜs.

#4610
aarontere

    Liige

  • liige
  • Postitusi:314
  • Liitus:08 okt 2012
  • Sugu:mees
Keegi Sõjakooli plaanib minna?

#4611
Kusimus

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:1
  • Liitus:19 mai 2016
  • Sugu:mees
Kas füsioteraapiat on võimalik võtta Tartu ülikoolis kõrvalerialaks?

#4612
latvian

    kohtle vennast nagu ennast

  • liige
  • Postitusi:1 068
  • Liitus:13 mai 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitustKusimus, 19 mai 2016 - 15:46, kirjutas:

Kas füsioteraapiat on võimalik võtta Tartu ülikoolis kõrvalerialaks?


füsioteraapia õppekava järgi ei.
While there is a lower class, I am in it, and while there is a criminal element, I am of it, and while there is a soul in prison, I am not free. - Eugene V. Debs

#4613
Baboon

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 012
  • Liitus:09 dets 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kuressaare
Kas keegi on dif. võrrandeid teind TTÜs Eugen Paali või Kairi Kasemetsaga?

#4614
Mar+Tin

    Elu on sugulisel teel leviv haigus, mis lõpeb tingimata surmaga.

  • liige
  • Postitusi:5 500
  • Liitus:24 aug 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Laagri, Kesklinn
Dif. võrrandid on veel tulemas, aga täiendusõppe järgi julgen küll Kasemetsa soovitada. Ehk oli asi ka selles, et see täiendusõpe polnud kuigi keeruline kursus, aga ta tegi ikka väga puust ja punaseks asju.
Postitas pildi

#4615
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 957
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101
jep, Kasemets on ikka väga okei õppejõud võrreldes mõnede vanakestega seal
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#4616
ANTI4ITER

  • liige
  • Postitusi:2 112
  • Liitus:13 märts 2006
  • Sugu:mees
aasta õppejõud ka oli hiljuti vms..

#4617
k.

    Endine issi asutuses täiskohaga emme

  • liige
  • Postitusi:6 121
  • Liitus:05 nov 2006
  • Sugu:mees
Peab ise kah varsti paberid uuesti teele saatma. Vaatab mis saab.

#4618
afr1ca

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:16
  • Liitus:03 apr 2015
  • Sugu:mees
Kas oleks võimalik TLÜst hüpata TÜ-sse? Selles mõttes, et praegu on üks aasta TLÜs läbi, kas oleks võimalik minna TÜ-sse sama eriala peale ning jätata teist õppeaastat?

#4619
Marvolo

    I SEE YOU

  • liige
  • Postitusi:7 512
  • Liitus:30 sept 2010
  • Sugu:mees

Vaata postitustafr1ca, 01 juuni 2016 - 20:22, kirjutas:

Kas oleks võimalik TLÜst hüpata TÜ-sse? Selles mõttes, et praegu on üks aasta TLÜs läbi, kas oleks võimalik minna TÜ-sse sama eriala peale ning jätata teist õppeaastat?

Kontakteeru kooli osakondadega, aga mingid EAP saad kindlasti üle kanda. Arvatvasti pead mõned kohustuslikud alusained ikka seal ka tegema koos I kursusega.

#4620
OHJUMAL

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:37
  • Liitus:12 juuni 2015
  • Sugu:naine
Millal saab ühikatoa saamiseks taotluse esitada Tartu Ülikoolis? Kas keegi TÜ Narva Kolledžist oskab midagi rääkida, kuidas õhkkond, ühikas, õpetajad jne on?





3 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 3 külalist, 0 anonüümset kasutajat