Hüppa postitusele

Change

Vähiravim või tüdruk


Sellel teemal on 112 vastust

Hääletus: Kas te ohverdaksite väikse süütu tüdruku, kui te saaks sellega leida ravimi vähile (430 liiget on hääli andnud)

Kas te ohverdaksite väikse süütu tüdruku, kui te saaks sellega leida ravimi vähile

  1. Jah (339 häält [78.84%])

    Häälte protsent: 78.84%

  2. Ei (91 häält [21.16%])

    Häälte protsent: 21.16%

Hääleta Külalised ei saa hääletada

#101
MadisT

    Liige

  • liige
  • Postitusi:340
  • Liitus:07 mai 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:9 Campbell st, Parramatta 2150 Nsw, Australia
Ma ohverdaks teema algatajale, poole oma kooli haridusest. Haigemat teemat annab välja mõelda, ja loomulikult ei ohverdaks ma midagi.
Kui saan ükskord kaineks, hakkan samuraiks. Lasen end siis õhku, juba esimeseks Maiks.



Kellel igav ja keelt mõistab siis: http://www.triplem.com.au/sydney/shows/gri...ts/gotcha-calls

#102
Villu

    oxymoron

  • liige
  • Postitusi:3 160
  • Liitus:27 apr 2005
  • Sugu:mees

Laur, 25 okt 2009, 22:44, kirjutas:

Ei ohverdaks, kuna vähk....mina nimetaks seda ... looduslik valik ... loomulik kadu ... "metsa sanitar".
Inimesi on niigi liiga palju maailmas.

Vaata postitust



Inimesi on palju ... samas siiski mitte äraelamatult palju.
Ma ei arva, et sa oma arvamust muudaks aga, kui sind hiljem .. kunagi see tüsistav haigus tabaks, kas sa ei mõtleks, et oleks võinud toimida ravimi kasuks?
Oletada ju võiks .. aga adekvaatse vastuse sa saaks siis, kui ise nende piinade keskel oleks."on hea poiss"


mattiasmadis, 25 okt 2009, 23:37, kirjutas:

Ka ei ohverdaks sest Maa on väikeseks jäänud nii resursside kui ka pindala poolest.

Kui mind vähk tabaks? Vahet pole mis ei juhtuks, tuleks minu arust elu elada täiel rinnal, sest kunagi peab ka edasi liikuma ja parata sa midagi ei saa.  <_<

Vaata postitust



Raha on vähe, resursse on.
Pindala .. inimene on piisavalt tark midagi välja mõtlema kui tõesti hukatuslik häda käes oleks, nii piinaval moel ei tasuks seda raskus-astet väiksemaks teha.
Öeldakse, et hunt on "metsa sanitar" ..
Hunt tapab aga ei piina ..
Vähk piinab ja tihti tapab ka ..

Muutis vill-U, 26 oktoober 2009 - 00:10.


#103
mattiasmadis

    swegmaestro

  • liige
  • Postitusi:7 044
  • Liitus:08 apr 2006
  • Sugu:mees

vill-U, 25 okt 2009, 23:33, kirjutas:

Inimesi on palju ... samas siiski mitte äraelamatult palju.
Ma ei arva, et sa oma arvamust muudaks aga, kui sind hiljem .. kunagi see tüsistav haigus tabaks, kas sa ei mõtleks, et oleks võinud toimida ravimi kasuks?
Oletada ju võiks .. aga adekvaatse vastuse sa saaks siis, kui ise nende piinade keskel oleks."on hea poiss"

Vaata postitust




Ka ei ohverdaks sest Maa on väikeseks jäänud nii resursside kui ka pindala poolest.

Kui mind vähk tabaks? Vahet pole mis ei juhtuks, tuleks minu arust elu elada täiel rinnal, sest kunagi peab ka edasi liikuma ja parata sa midagi ei saa. <_<

//Blink kusjuures oli küll vist. Biljonit eesti keeles pole. On miljard.

Muutis mattiasmadis, 25 oktoober 2009 - 23:46.


#104
Kaspar.

    juba etruskide ajast

  • liige
  • Postitusi:3 934
  • Liitus:18 veebr 2007
  • Sugu:mees

Laur, 25 okt 2009, 22:44, kirjutas:

Ei ohverdaks, kuna vähk....mina nimetaks seda ... looduslik valik ... loomulik kadu ... "metsa sanitar".
Inimesi on niigi liiga palju maailmas.

Vaata postitust



Kuuest biljonist inimesest üht ohverdada on mini-minimaalne kaotus. Kaotaksime 0.0000000006%(pole kindlasti õige arvutus) maailma rahvast.
Ma ohverdaks hea meelega.

#105
tiku

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 241
  • Liitus:14 mai 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
ei ohverdaks, ma ei saaks sellise teadmisega korralikult elu edasi elada.

#106
muhemees

    Vana Hea

  • liige
  • Postitusi:6 434
  • Liitus:07 juuli 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Nabubna

Blink., 25 okt 2009, 23:38, kirjutas:

Kuuest biljonist inimesest üht ohverdada on mini-minimaalne kaotus. Kaotaksime 0.0000000006%(pole kindlasti õige arvutus) maailma rahvast.
Ma ohverdaks hea meelega.

Vaata postitust



kui sa ühe ohverdaksid, et miljonid terveks teha, siis oleks veel hullult rohkem inimesi ju :ermm:

Ega's midagi, hea et sedagi.


#107
Mihkel.

    Kui kaelani sitaseees oled, ei tasu pead norgu lasta

  • liige
  • Postitusi:4 075
  • Liitus:03 dets 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
ei ohverdaks, ega nüüdsel ajal tekkib inimesi palju palju, nüüd tänu sõjade lõppemisele ja gripi haigustele rohu leiutamisega on inimkonna arv jälle tõusnud.

#108
Joosep.

    since 05

  • liige
  • Postitusi:1 285
  • Liitus:09 okt 2006
  • Sugu:mees
Ei ohverdaks, ma tahan nimme ise välja töötada mõningaid ravimeid, sealhulgas aidata ka kuidagi vähiravimi väljatöötamist. Inimelu väärtusi ei oska ega tohi ega saa me üldse nii hinnata.

#109
Rix

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 050
  • Liitus:03 okt 2009
  • Sugu:mees
naah ikkagi ei ohverdaks
Tõsi ta on et inimesi on liiga palju ja minupoolest tulgu veel hullem haigus mis vähendaks rahvaarvu maailmas poole võrra siis ehk oleks ka vähem sõdu ja rahvas elaks rohkem rahus ning säästaks veidikenegi planeeti
:(

#110
Fishhead

    Liige

  • liige
  • Postitusi:682
  • Liitus:28 märts 2006
Kas peab süütu olema? Kui ei, siis mul on mõned kandidaadid

#111
Andrus

    Andrus

  • liige
  • Postitusi:2 011
  • Liitus:11 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
ma olen siia kunagi vastanud, aga ei tea mis vastasin.
aga tegelt on vähk 1 asi, mis siin maamunal seda rahvaarvu reguleerib.

-OINK-, 5 mai 2011, 18:07, kirjutas:

Sellest on tõmmatud maksimaalselt üks kõss , ehk siis pmst pool mahvi .

Vaata postitust



Ehk siis 1 kõss=0,5 mahvi... tänapäeva mõõtühikud...

#112
FeAriou.

    Raze it up

  • liige
  • Postitusi:6 247
  • Liitus:16 märts 2006
  • Sugu:mees
Tegelt iseenda ohverdajad võiksid teemasse jääda, sest küsimus ei ole, kas sa ohvertaksid väikse tüdruku või iseenda vähiravimi pärast. Ise ohvertaksin üsna kindlalt väikse tüdruku, arvestates seda, et sellist asja nagu "Vähiravim" (mis eemaldab kindlalt vähi) kunagi proly ei tulegi.
Postitas pildi

#113
olenmatu

    Ta on... Matu

  • liige
  • Postitusi:4 075
  • Liitus:28 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnu/Tartu

MadisT, 25 okt 2009, 23:06, kirjutas:

Ma ohverdaks teema algatajale, poole oma kooli haridusest. Haigemat teemat annab välja mõelda, ja loomulikult ei ohverdaks ma midagi.

Vaata postitust



Mina ei mõtelnudki seda küsimust välja oma peas. Nagu näha siis inimesed saavad arutada, sest see on tegelikult sügavam küsimus, kui ta tundub...
//oih eelmine post oli päris vana :o:D

Muutis olenmatu, 15 august 2010 - 23:29.

vakatsaka





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat