Hüppa postitusele

Change

Usk/religioonid/saatus


  • Sa ei saa siia teemasse postitada
Sellel teemal on 229 vastust

#141
Explosion Hurts

    Trots

  • liige
  • Postitusi:1 237
  • Liitus:25 dets 2008
  • Sugu:ei ütle
  • Asukoht:Kodumaa
Ma loodan, et siin foorumis on mõni kristlane kes oskaks mu küsimusele vastata, kui jumal lõi maailma siis kuidas üldse tekkis selline kuju nagu jumal, sellesuhtes, et jumal ei saa tekkida ju ei kusagilt, kui sa väidad, et jumal on alati olemas siis tekib küsimus, et kui jumal on igavesti olemas, miks siis ei või olla ka universium igavene?
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station..

#142
real*

    LELE

  • liige
  • Postitusi:2 305
  • Liitus:27 apr 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinna lähedal
Usun ainult iseendasse. Elus tuleb ise hakkama saada
Postitas pildi

#143
muhemees

    Vana Hea

  • liige
  • Postitusi:6 434
  • Liitus:07 juuli 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Nabubna

Explosion Hurts, 2 aug 2011, 20:20, kirjutas:

Ma loodan, et siin foorumis on mõni kristlane kes oskaks mu küsimusele vastata, kui jumal lõi maailma siis kuidas üldse tekkis selline kuju nagu jumal, sellesuhtes, et jumal ei saa tekkida ju ei kusagilt, kui sa väidad, et jumal on alati olemas siis tekib küsimus, et kui jumal on igavesti olemas, miks siis ei või olla ka universium igavene?

Vaata postitust



sest jumal oli olemas enne universumit, duhh...

Ega's midagi, hea et sedagi.


#144
K

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 762
  • Liitus:12 jaan 2005
  • Sugu:mees

real*, 2 aug 2011, 20:27, kirjutas:

Usun ainult iseendasse.

Vaata postitust

Mind on alati huvitanud mida vittu inimesed selle lause all täpselt silmas peavad.


Jumalat pole olemas, saatuse üle arutlemine on mõttetu, usk on mürk.

#145
-s2mmy-

    Suicide Bomber

  • liige
  • Postitusi:1 103
  • Liitus:22 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Saaremaa/Pärnu
Oma silm on kuningas. Kuniks jumalat näinud pole, seniks ei usu.

Lollide lootus, et keegi kuskil pilveäärel kõik korda ajab.
Lollide lootus, kes kardavad/pelgavad surma, ja otsivad lohutust et saavad taevasse jumala juurde.

Eriti ei saa aru sellest söögilauapalvest vms ameerika teema.
Perse kas jumal pani kartuli kasvama? Kas jumal kündis põllud, väetas ja mida sada imet veel:D Miks küll teda tänada enda töö eest?:D

#146
Explosion Hurts

    Trots

  • liige
  • Postitusi:1 237
  • Liitus:25 dets 2008
  • Sugu:ei ütle
  • Asukoht:Kodumaa

muhemees, 2 aug 2011, 20:29, kirjutas:

Explosion Hurts, 2 aug  2011, 20:20, kirjutas:

Ma loodan, et siin foorumis on mõni kristlane kes oskaks mu küsimusele vastata, kui jumal lõi maailma siis kuidas üldse tekkis selline kuju nagu jumal, sellesuhtes, et jumal ei saa tekkida ju ei kusagilt, kui sa väidad, et jumal on alati olemas siis tekib küsimus, et kui jumal on igavesti olemas, miks siis ei või olla ka universium igavene?

Vaata postitust



sest jumal oli olemas enne universumit, duhh...

Vaata postitust



Ei ma ei mõelnud päris seda, et kumb oli enne kas jumal või universum.
Samas ma võiks küsida, mille alusel sa üldse väidad, et jumal olemas on?
Ja sa mult küsida millega ma vastu väidan, et teda olemas pole, mõttetu vaidlus tekiks.
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station..

#147
Jack Herer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 582
  • Liitus:14 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reaalnecity
usk ja religioon on neile, kes ei tule toime enam faktide, teaduse ja ratsionaalse mõtlemisega ning otsivad tuge ja turvatunnet millegist/kellegist kõrgemast olendist(antud juhul Jumal), kellel on "võime" suunata neid.

Muutis Jack Herer, 03 august 2011 - 01:46.

5bil year's ago our planet materialized from thin air.
Postitas pildi
Postitas pildi

#148
Ülisalajane

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 965
  • Liitus:27 juuni 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reval

Jack Herer, 3 aug 2011, 02:29, kirjutas:

usk ja religioon on neile, kes ei tule toime enam faktide, teaduse ja ratsionaalse mõtlemisega ning otsivad tuge ja turvatunnet millegist/kellegist kõrgemast olendist(antud juhul Jumal), kellel on "võime" suunata neid.

Vaata postitust




...või siis lihtsalt harimatutele.

#149
real*

    LELE

  • liige
  • Postitusi:2 305
  • Liitus:27 apr 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinna lähedal

K, 2 aug 2011, 21:47, kirjutas:

real*, 2 aug   2011, 20:27, kirjutas:

Usun ainult iseendasse.

Vaata postitust

Mind on alati huvitanud mida vittu inimesed selle lause all täpselt silmas peavad.

Vaata postitust



Everybody lies :D

Muutis real*, 04 august 2011 - 21:29.

Postitas pildi

#150
Eisenheim

    huvitav

  • liige
  • Postitusi:1 433
  • Liitus:17 mai 2008
  • Sugu:mees
Selle "iga mees on oma saatuse sepp" lükkan toorelt ümber. Kui oled sündinud kuskil Indias agulis, kus pole elektrit, elamustingimused on väga ebahügieenilised ning haridust kuskilt saada pole, siis pole sul midagi peale hakata.
Postitas pildi

#151
real*

    LELE

  • liige
  • Postitusi:2 305
  • Liitus:27 apr 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinna lähedal

Eisenheim, 4 aug 2011, 22:32, kirjutas:

Selle "iga mees on oma saatuse sepp" lükkan toorelt ümber. Kui oled sündinud kuskil Indias agulis, kus pole elektrit, elamustingimused on väga ebahügieenilised ning haridust kuskilt saada pole, siis pole sul midagi peale hakata.

Vaata postitust



Nojh, siis pole vaja nii palju lapsi teha. 2 last max
Postitas pildi

#152
Vaido Neigaus

    Baywatch

  • liige
  • Postitusi:1 056
  • Liitus:20 nov 2007
  • Sugu:mees
ilus jutuke küll, aga kardan ikka et see mis meiega tulevikus saab pole meeldiv :/
HOLEY MOLEY INDIANS

#153
Sander

    Mighty as...

  • auliige
  • Postitusi:3 044
  • Liitus:13 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnumaa/Tallinn

Vaido Neigaus, 10 aug 2011, 00:58, kirjutas:

ilus jutuke küll, aga kardan ikka et see mis meiega tulevikus saab pole meeldiv :/

Vaata postitust



Video on maas.Soovin ka seda ilusat jutukest vaadata...
Bend if you must, but never brake!

#154
muhemees

    Vana Hea

  • liige
  • Postitusi:6 434
  • Liitus:07 juuli 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Nabubna
- vot see on ilus jutt!

Ega's midagi, hea et sedagi.


#155
katkine5

    I´m not bossy, I just have better ideas.

  • liige
  • Postitusi:3 092
  • Liitus:22 apr 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
God created everything but when it comes to creating the god itself...Now thats none of your business.

Kunagi küll sai kardetud, et kuskil pimedas koridoris mingi kummitus on või soovides mingi asja peale mingi soovi, lootsin, et see läheb iseenesest täide. Nüüd targem - Kui soovi soovid, siis sa saad ise ka aru, mille poole püüdled ning sellepärast ongi suurem võimalus, et see soov ka täitub.

Täiega palju ikka teadusega ära seletatud, aga ega neist usklikest puudust ikka pole :S
Alcohol is for people who can afford to lose a few brain cells.
For every male action, there is a female overreaction.
Time you enjoy wasting is not wasted time.

#156
Kevin

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 445
  • Liitus:02 juuni 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Vaata postitustExplosion Hurts, 02 august 2011 - 21:13, kirjutas:

muhemees, 2 aug 2011, 20:29, kirjutas:

Explosion Hurts, 2 aug 2011, 20:20, kirjutas:

Ma loodan, et siin foorumis on mõni kristlane kes oskaks mu küsimusele vastata, kui jumal lõi maailma siis kuidas üldse tekkis selline kuju nagu jumal, sellesuhtes, et jumal ei saa tekkida ju ei kusagilt, kui sa väidad, et jumal on alati olemas siis tekib küsimus, et kui jumal on igavesti olemas, miks siis ei või olla ka universium igavene?

Vaata postitust




sest jumal oli olemas enne universumit, duhh...

Vaata postitust




Ei ma ei mõelnud päris seda, et kumb oli enne kas jumal või universum.
Samas ma võiks küsida, mille alusel sa üldse väidad, et jumal olemas on?
Ja sa mult küsida millega ma vastu väidan, et teda olemas pole, mõttetu vaidlus tekiks.

Sellega saab seletada asju, mida ei mõisteta. Mul oli TÜs füüsikaprofessor, kes oli sügavalt usklik. Üsna imelik kooslus eksju?
Ma arvan, et Jumal oli talle päästerõngaks, seletamaks asju, mida täppisteadus ei suuda.

#157
Rix

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 050
  • Liitus:03 okt 2009
  • Sugu:mees
No minuarust on religioon üks suurimaid scamme läbi ajaloo millega teenitakse ropult pappi ning ei lasta inimestel oma peaga mõelda. Lapsest peale juba veetakse kirikutesse kus surutakse peale usku ning teadust ja tõestusi liigitatakse saatana kätetöö alla.
Muidugi on kõige naljakam see kui usklik ytleb sulle et sa lähed põrgu. Bitch please, kui ma ei usu jumalat siis ma ka ei usu põrgut ja ei saa sinna minna.
Muidugi teadusel ei ole kõiki vastuseid ning siis poleks ka teadusel mõtet kui kõik vastused käes, aga see ei tähenda, et kohe tuleb kõik müsteeriline "Jumala" kätetöö alla liigitada, see on lollus.
:(

#158
Jack Herer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 582
  • Liitus:14 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reaalnecity
bitch please, religioon ei ole aind usk ja kirik.
ja milleks vaevata pead faktide ja ratsionaalse mõtlemisega, kui pole välistatud "jõud kõrgemalt". hetkel, kui pole välistatud, et ei eksisteeri kedagi seal pilve piiril, ei suhtu ma ka niivõrd primitiivselt sellesse (erinevalt eelnevast postitajast).
ime, ime ryan.
5bil year's ago our planet materialized from thin air.
Postitas pildi
Postitas pildi

#159
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart

Vaata postitustJack Herer, 28 september 2011 - 14:21, kirjutas:

bitch please, religioon ei ole aind usk ja kirik.
ja milleks vaevata pead faktide ja ratsionaalse mõtlemisega, kui pole välistatud "jõud kõrgemalt". hetkel, kui pole välistatud, et ei eksisteeri kedagi seal pilve piiril, ei suhtu ma ka niivõrd primitiivselt sellesse (erinevalt eelnevast postitajast).
ime, ime ryan.

Ja mul on toas täitsa elus ja päris ükssarvik. Ilma naljata. Ta on küll nähtamatu ja ma ei näe teda, aga sa ei saa välistada, et teda siin ei ole. Mitte keegi ei saa seda välistada! Jah! Käige perse oma teaduse, füüsika ja ratsionaalse mõtlemisega. Ärge vaevake oma pead selle juraga. Mul on fakking ükssarvik!

Muutis sokC, 29 september 2011 - 04:11.

Postitas pildi


#160
Kaunter

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 118
  • Liitus:20 nov 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Vaata postitustsokC, 29 september 2011 - 04:00, kirjutas:

Vaata postitustJack Herer, 28 september 2011 - 14:21, kirjutas:

bitch please, religioon ei ole aind usk ja kirik.
ja milleks vaevata pead faktide ja ratsionaalse mõtlemisega, kui pole välistatud "jõud kõrgemalt". hetkel, kui pole välistatud, et ei eksisteeri kedagi seal pilve piiril, ei suhtu ma ka niivõrd primitiivselt sellesse (erinevalt eelnevast postitajast).
ime, ime ryan.

Ja mul on toas täitsa elus ja päris ükssarvik. Ilma naljata. Ta on küll nähtamatu ja ma ei näe teda, aga sa ei saa välistada, et teda siin ei ole. Mitte keegi ei saa seda välistada! Jah! Käige perse oma teaduse, füüsika ja ratsionaalse mõtlemisega. Ärge vaevake oma pead selle juraga. Mul on fakking ükssarvik!

Ma arvan, et ta tahtis öelda seda, et väited "jumalat ei ole olemas" ning "jumal on olemas" on võrdväärsed. Ehk siis teadus ega miski muu ei saa kuidagi kinnitada ega ümber lükata tema olemasolu. Ning antud kontekstis on jumal lihtsalt mingi olend, kes lõi Universumi (mitte mingi vanamees pilve peal vms).





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat