Hüppa postitusele

Change

Usk/religioonid/saatus


Sellel teemal on 229 vastust

#1
ohoooi

    Whoa !

  • liige
  • Postitusi:8 593
  • Liitus:08 aug 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tagadi.
Nii kuidas on teie lood siis sellega?

Kas on olemas müstiline olend taevas kus iganes,kelle pöördudes su mured lahendavad.

Kas sa usud,et kõik on ette määratud?

usud ültse millegisse või kõik on saatus?

Kuidas mõistad sina ütlust : " Asju millel pole loogilist seletust,ei eksistreeri . "


Elame näeme,kui teema ei sobi,siis liigutame jutumulli või delete


:D

Kui esitate argumente,siis võiks veel öelda,millele toetute,oma arvamus küll,kui lisage siis wikipedia link kah:D

Muutis ohoooi, 04 märts 2009 - 20:34.

Dat is weird !

#2
Uldreg

    Liige

  • liige
  • Postitusi:457
  • Liitus:11 sept 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Ei usu saatusesse, sest mulle meeldib mõte, et ma olen enda elu üle kontrollis.

Jumala värk, noh ei teagi, kipun kalduma, et teda ei eksisteeri (kindlasti mitte enim-levinud religioonide versioonina)

Ning see Karma värk, seda absull ei usu.

Muutis Uldreg, 04 märts 2009 - 20:45.

õ

#3
E-THUG

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 201
  • Liitus:04 juuli 2008
  • Sugu:mees
üldiselt ei usu jumalasse, ega ühtegi teisse 'kõrgemasse jõusse' vaid usun, et iga inimene on oma saatuse sepp ja, et karma on bitch kui seda vaja.

Audi, 7 dets 2009, 21:23, kirjutas:

Ma kasutan Sensodyne Whitening pastat. Teeb ilusti valgeks, pole vajadust mingi keemia jaoks.

Vaata postitust



#4
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart
Ma olen läbinisti ateist. Ma ei usu ei jumalasse ega ka muudesse müstilistesse ilukirjanduslikesse tegelastesse. Vastavalt siis ka imed ja muu selle juurde käiv on minu jaoks täiesti välistatud. Üldse leian ma, et religioon on inimeste soov leida seletus asjadele, millele nad keelduvad ratsionaalseid seletusi aktsepteerimast. Samuti tahetakse uskuda, et elus on tegelikult midagi enamat kui tavaline ja rutiinne maine eksistents.

Postitas pildi


#5
Anthrax

    [WARNBANNED] ಠ_ಠ

  • bannitud
  • Postitusi:1 599
  • Liitus:17 sept 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Jumalat ei ole olemas.

#6
L4hma

    Freelancer

  • liige
  • Postitusi:10 374
  • Liitus:14 märts 2004
  • Sugu:ei ütle
Religioon on läbi ajaloo kõige rohkem pidurdanud tehnoloogia ja inimese arengut.

#7
Marvolo

    I SEE YOU

  • liige
  • Postitusi:7 512
  • Liitus:30 sept 2010
  • Sugu:mees
Vaadake filmi "The Secret". Googlis peaks olema. See seletab umbes Jumala värki.. Teda nagu ei eksisteeri, kõik on inimeses endas. Nende teooria järgi on kõik energia, kui midagi soovid, pead lihtsalt oma energia sellele suunama, sellele mõeldes, seda paberile kandes jne.. Vaadake, siis näete. Igasugused füüsika teemalised filmid, mis seletavad elu/universumi saladusi on põnevad ja annavad mõista, et kõik on energias kinni. Energia on ju jääv, eksisteerib koguaeg, lihtsalt muudab kuju.

#8
ohoooi

    Whoa !

  • liige
  • Postitusi:8 593
  • Liitus:08 aug 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tagadi.

Sternhof, 4 märts 2009, 21:04, kirjutas:

Vaadake filmi "The Secret". Googlis peaks olema. See seletab umbes Jumala värki.. Teda nagu ei eksisteeri, kõik on inimeses endas. Nende teooria järgi on kõik energia, kui midagi soovid, pead lihtsalt oma energia sellele suunama, sellele mõeldes, seda paberile kandes jne.. Vaadake, siis näete. Igasugused füüsika teemalised filmid, mis seletavad elu/universumi saladusi on põnevad ja annavad mõista, et kõik on energias kinni. Energia on ju jääv, eksisteerib koguaeg, lihtsalt muudab kuju.

Vaata postitust




wat?

Mul on telefonil aku tühi,suunan enda energia sinna ja saan hellata jälla 2 min? :D
Dat is weird !

#9
Rainer*

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 242
  • Liitus:09 nov 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kohtla - Järve
Olen ateist aga silmi kinni pigistades loodan seda, et ka elu peale surma eksisteerib ehk siis taevas või muu elu.
Muidu teisi asju ma ei usu, ei usu jumalat ega saatust.

Muutis m6rvar, 04 märts 2009 - 21:50.


#10
Alfonzo

    dawg

  • liige
  • Postitusi:2 741
  • Liitus:05 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Usun saatusesse.Maailmavaatelt kosmopoliit, kogu maailm on siiski üks suur pere.
Postitas pildi

#11
donkament

    ...

  • liige
  • Postitusi:2 805
  • Liitus:26 apr 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

ohoooi, 4 märts 2009, 21:44, kirjutas:

wat?

Mul on telefonil aku tühi,suunan enda energia sinna ja saan hellata jälla 2 min?  :D

Vaata postitust



Energia ei kao kuhugi, vaid muutub ühest vormist teise.

Ise taati taevas ei usu, aga surma kohta niipalju, et kui inimene teeb endale selgeks, et millalgi on ka tema kord lahkuda ning et surm on paratamatus, on elu elamine lihtsam.

#12
level3ran...

    Liige

  • liige
  • Postitusi:128
  • Liitus:19 jaan 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Rakvere
ei usus jumalasse,saatusesse ega millegisse taolisse..

#13
kunin

    xo

  • liige
  • Postitusi:2 214
  • Liitus:27 juuni 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Saue

Peeeter, 4 märts 2009, 20:50, kirjutas:

Jumalat ei ole olemas.

Vaata postitust



+1

Usun tõestatud füüsika- ja loodusseadusi. Ei usu võlukeppi liigutavatesse jumalatesse. Ei usu kreeka jumalatesse. Ei usu kilpkonna, kes hoiab maakera oma kilbil. USUN, et iga inimene on oma saatuse sepp.

:D
Ise oled

#14
Sadist

    Neoneti kasvataja

  • liige
  • Postitusi:1 580
  • Liitus:04 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Viljandi

Peeeter, 4 märts 2009, 20:50, kirjutas:

Jumalat ei ole olemas.

Vaata postitust



Doh. Dude.. Ma olen olemas. :D

Iga mees, on oma saatuse sepp ja oma õnne valaja - vaaaaa-laaaaa-jaaaaaa.
Ükskord plahvatab pauk, mis koguneb, saaaa-laaaa-jaaaa...

Tegelikult.. Ma tahaks uskuda, et peale surma on veel midagi, sest ebaloogiline oleks lihtsalt see, et see kõik - elu - oleks läbi.

// Muidu arvan, et vale alafoorum.

Muutis Sadist, 04 märts 2009 - 22:13.

YoungMoney, 17 sept 2008, 16:21, kirjutas:

mõelge kui sigineks superrass mingi valge ja neegri segu.
siis oleks kõik mingid ilged sportlased .

Vaata postitust


KALA

#15
Billy Boy

    Õnne peenleib 2014

  • liige
  • Postitusi:7 566
  • Liitus:23 apr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Mingil määral ma usun kindlasti saatusesse - mõned asjad on lihtsalt sellised, mida me muuta ei saa. Ja rääkides jumalast ja uskumisest... Ma arvan, et seal ei ole vahet keda või mida uskuda, peaasi et meil on kellegisse või millegisse uskuda (näiteks iseendasse). Uskumine annab jõudu ja kindlust juurde lihtsalt.

#16
Mar+Tin

    Elu on sugulisel teel leviv haigus, mis lõpeb tingimata surmaga.

  • liige
  • Postitusi:5 500
  • Liitus:24 aug 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Laagri, Kesklinn
Jumalasse ei usu, aga ntx see elu pärast surma vms..sellesse usun ..
Postitas pildi

#17
Jorgen

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 223
  • Liitus:17 apr 2004
  • Sugu:mees

L4hma, 4 märts 2009, 20:57, kirjutas:

Religioon on läbi ajaloo kõige rohkem pidurdanud tehnoloogia ja inimese arengut.

Vaata postitust



Tõsi. Ei ole huvitatud järgima kujuteldavat isikut keda pole olemas ja kelle järgijad on tihti ajupesu saanud.

#18
Villu

    oxymoron

  • liige
  • Postitusi:3 160
  • Liitus:27 apr 2005
  • Sugu:mees
Ühest raamatust ...

Ta rõhutas, et teadus ja religioon ei ole tegelikult vaenlased, vaid pigem liitlased - kaks eri keelt, mis pajatavad sellesama loo, sümmeetria ja tasakaalu loo ... taevas ja põrgu, öö ja päev, kuum ja külm, Jumal ja Saatan.Nii teadus kui ka religioon on ühendatud sümmeetrias.. valguse ja pimeduse lõputus võitluses.



Ise muidu ei usu aga samas ei välista midagi ..
Ainult erinevalt mõnedest loodan ma, et peale surma ei oleks mitte midagi.

#19
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Kõigepealt on mul sügav palve ohoooi'le, kes võiks esimesest postitusest wikipedia soovitamise maha tõmmata... wikipedia ei ole kohe kindlasti mingi adekvaatne allikas, millega oma väiteid tõestada või millest lähtudes oma maailmvaadet kujundada... ülikoolis näiteks on wikipedia kasutamine allikana keelatud..

Kui nüüd teemasse minna, siis loen ma üldiselt ennast ateistiks, kuna jumalat, sellisena nagu ta läänemaises kultuuris üldiselt levinud on, ma ei tunnista, samas näiteks on mul teatud uskudest mingid arvamused või põhimõtted külge jäänud, näiteks endalegi seletamatul põhjusel olen ma sisimas veendunud, et inimene sünnib peale surma uuesti, nagu Budistlikus maailmakäsitluses arvatakse.. miks? ei tea.. võibolla alateadvuslik hirm selle ees, et äkki peale surma ei olegi midagi, aga ise ma seda veendumust kontrollida ei saa.. vähemasti enne kui see aeg kätte jõuab ja ma oma silmaga näen, mis juhtub.
Religioon kui selline on väga huvitav teema minu jaoks, näiteks olen ma võtnud ja plaanin veelgi võtta vaba-ainetena erinevaid asju Teoloogia eriala ainetest - religioonifilosoofia, religioon õhtumaises kultuuris, megaliitusundid jne. Väga huvitavad ained.

Muidu ma vaatan, et see on täiesti hämmastav, kas või ohoooi esimest posti vaadates, kuidas peaaegu kõik inimesed võtavad religiooni ja usku pea eranditult kristlusest lähtuvalt - habemega tüüp taevas, palvetamine jne. mis on tegelikult kõige suurem bullshit üldse.. kokku pandud aktiiktsivilisatsioonide, eriti Egiptuse ja Pärsia uskumuste ja rahvajuttude põhjal, toomata ise sisse mitte ühtegi uut asja.. rist kui selline on üldse paganate sümbol, mis on nende tegevust sügaval keskajal vaadates erakordselt irooniline..
I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#20
ohoooi

    Whoa !

  • liige
  • Postitusi:8 593
  • Liitus:08 aug 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tagadi.
Ma vist väjendasin valesti:D wikipedia teemat ma just üritan vältida,et see on just saast:D

a muidu pms jah,mulle ei ole lihtsalt muu peale kristluse tuttav:D
Dat is weird !





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat