Hüppa postitusele

Change

Mälestused, mälestused..


Sellel teemal on 182 vastust

#161
Jeesus

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 685
  • Liitus:06 veebr 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:GRAMMILINN

Wolli, 28 apr 2010, 22:14, kirjutas:

Tartu Noorteraadios... ja mul peaks terve selle saate salvestus ka olema kuskil :D

Vaata postitust



see oleks hea kui saaksid üles laadida :eyebrows:
haha germo, see mäki töötaja selle pirukaga oli väga feil:D
Eelnevalt tuntud kui Lizard!

#162
Suhkrupõrsake

    Liige

  • liige
  • Postitusi:730
  • Liitus:13 mai 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Wolli, 28 apr 2010, 10:12, kirjutas:

Too bad, sest sellist kõnet pole olemas...

Esiteks seda, et jaanipäeval polnud ma kuskil klubis... Vaid Merily ja Lauraga tema vanavanemate juures + küla jaanipeol... 166 photos cant be wrong..

Teiseks seda, et mulle tehti vastamata kõnesid sel õhtul palju... ja kuna mul oli uus telefon, siis kõik tel. numbrid ei olnud mul vanast telefonist uude üle salvestatud... helistasin neile numbritele tagasi.. mõned vastasid, mõned mitte... järelikult see neonetikas kes mulle helistas, ei võtnud vastu...mistõttu saatsin igale mitte vastanud numbrile smsi, küsimaks kes oled...

inks/germo/või kes iganes, üritab siin lihtsalt rebida...
Ei, aga loomulikult võite siin edasi unistada, et selline telefonikõne eksisteerib, kui see teid erutab... peaasi, et ei nuta  :eyebrows:
Tehti mingi teema siia foorumisse... "Mis tegema peaks, kõik seeni tarvitanud, mendid tulemas.. bla bla.. oleme rõdul vms.." - booring shit... paljud nägid selle asja juba alguses läbi, kuna sellel oli suht fake mekk juures... aga teemas oli kõige rohkem vaatajaid ever...

Vaata postitust





jutt ei olnud kõnest vaid sünumitest ja see ei toimunud jaanipäeval vaid mingi suve lõpu poole.

#163
NFiXT

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 598
  • Liitus:15 sept 2004
  • Sugu:mees
Enamus eelräägitust on ka oma silmaga ära nähtud.

Siiani eredaim mälestus on ilmselt see kui repp toimis siis kuidas kõik meeleheitlikult üritasid seda lakke ajada. Ma olin suht kunn enda repiga.
Ride to ride, not to impress

#164
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Erx., 28 apr 2010, 22:38, kirjutas:

Mingi aastast 2003. olen tegelikult siit pärit, kõige paremini mäletan kasutajat Dynamo2002, teisi väga ei mäleta v.a RED. Ja mäletna, et rsis oli sitaks tuntud klann ka eestlaste oma kuhu kõik tahtsid sisse saada - Red Scorpions vms. oligi

Vaata postitust



No suur osa foorumi algusaegade inimestest on sealt läbi käinud..

16. aprill 2003 memberlist
http://web.archive.org/web/20030415213252/...ers.php?lang=en

Isegi seal listis :eyebrows:

Muutis XchopperX, 29 aprill 2010 - 02:34.

I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#165
Wolli

    The All-Seeing Eye

  • auliige
  • Postitusi:12 510
  • Liitus:30 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu Viljandi Tallinn

Suhkrupõrsake, 29 apr 2010, 00:19, kirjutas:

jutt ei olnud kõnest vaid sünumitest ja see ei toimunud jaanipäeval vaid mingi suve lõpu poole.

Vaata postitust




Ei, see helistamine toimus jaanipäeval, isegi Laura ja Merily mäletavad seda... kuna need kõned segasid meid päris korralikult :eyebrows:

// Mis kasu vaielda?
See oli helistamine... Sest peale neid anonüümseid kõnesid vahetasin ma järgmisel päeval oma zen-i kõnekaardi simpeli vastu... ja pole võimalik, et keegi neonetist oleks teadnud mu uut numbrit.

Ja kui väidetav isik mulle ei helistanud, vaid saatis smse, siis pidi ta neid smse küll kellelegi teisele saatma, sest neid pole mina saanud... :lol:

// Lol... süüdistataks... Mul on täiesti suva sellest, et teile teie väljamõeldised huvi/nalja pakuvad... Aga ma arvan, et ma tean ise paremini (+ need inimesed kes minuga olid neil päevil) mis on tõsi ja mis mitte... :D


https://www.neonet.ee/index.php?showtopic=6...dpost&p=1527250

Seal ütlesid, et helistasid mulle mehehäälega(LOL)... Nüüd väidate karjakesi, et saatsite hoopis sõnumeid...
Otsusta ära juba Billyboy :lol:

// Mul on pohui kui teile endale see väljamõeldis lõbu pakub, aga mulle ei meeldi kui avalikult minu kohta valetatakse...

Muutis Wolli, 29 aprill 2010 - 20:14.


#166
Billy Boy

    Õnne peenleib 2014

  • liige
  • Postitusi:7 566
  • Liitus:23 apr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Wolli, 29 apr 2010, 09:27, kirjutas:

Ei, see helistamine toimus jaanipäeval, isegi Laura ja Merily mäletavad seda... kuna need kõned segasid meid päris korralikult :eyebrows:

Vaata postitust



Jutt ei käinud helistamisest, nagu eelpool juba mainitud.

//Ka mina valetaks, kui mind sellises asjas süüdistataks ja ma teaks, et see tõsi on.

Muutis Billy Boy, 29 aprill 2010 - 15:05.


#167
Suhkrupõrsake

    Liige

  • liige
  • Postitusi:730
  • Liitus:13 mai 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
kui sul pohui on, miks sa siis vaidled koguaeg vastu ja iga posti lõppu kirjutad, et sul savi on?

aga teemasse, siis, et meeles on ilgelt hästi kuidas kokkutulekutel oli mäksu ja janno põhiteema taurus. :eyebrows: plaanid särgid värgid, et kast taurust ja annab minna. :D

#168
oxemiki.

    [WARNBANNED] 1 3 3 7

  • bannitud
  • Postitusi:666
  • Liitus:28 apr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kuressaare/Tallinn
Kokkutulekult mäletan Danielit ja Fonoteeki hambutuid naisi :eyebrows:
//See oli ka päris koom kui Kenti.'lt ja Roman'ilt osteti hommikul kell 9 umbes kast õlle ära :D

Muutis Disturbed., 29 aprill 2010 - 20:10.


#169
SoldieR

    Reino

  • liige
  • Postitusi:14 947
  • Liitus:11 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn,Kristiine rajoonis
veits offtopic aga teeks kokkutuleku uue olijana lugedes kuidas kokkutulekutel nalja saab on suur isu tekkinud :D
kuidas on kõige valutum teha enekat ?

#170
Marvolo

    I SEE YOU

  • liige
  • Postitusi:7 512
  • Liitus:30 sept 2010
  • Sugu:mees
küll neid tuleb veel.

#171
RED

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:10 402
  • Liitus:15 dets 2002
  • Sugu:ei ütle
tehke, keegi ei takista
<span style='font-size:8pt;line-height:100%'>Who's that riding into the sun.<br /><br /><br /><br />
Who's the man with the itchy gun.<br /><br /><br /><br />
Who's the man who kills for fun!<br /><br /><br /><br />
Psy-cho Dad. Psycho Dad. Psycho Dad!<br /><br /><br /><br />
He sleeps with a gun, but he loves his son.<br /><br /><br /><br />
Killed his wife 'cause she weighed a ton... Psycho Dad!</span>

#172
metsavaras

    Teravaim kriit pliiatsis

  • REPTIIL
  • Postitusi:22 022
  • Liitus:20 veebr 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Kokkutulekute värk alla käinud. Nõme. Igas linnas oma pallimängud ja kõik. :D

-soovid oma reklaami siia?-


#173
ohoooi

    Whoa !

  • liige
  • Postitusi:8 593
  • Liitus:08 aug 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tagadi.
Tehke kuskil juuli alguses,siis mul koolläbi,sünnipeäv n shit,tuleks vist isegi seekord mõnele kokkulekule,liige olen mingi aastats 2005, User Mehikesega,Er mäletan,mälu sakib. Ühel kokkutulekul käisin,kunagi ammmmu,mingi Hiiu esimene vist,jalka sai läbi,läksin ära.
Dat is weird !

#174
RED

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:10 402
  • Liitus:15 dets 2002
  • Sugu:ei ütle
No olukord on selline, et Tallinna inimesed ei tule Lõuna-Eestisse. Miks? Kallis on ja ootused pole nii suured.
Lahendus? Pidage Harjumaal üks kokkutulek.

Miks Lõuna-Eestist ei tulda Põhja-Eestisse? Kallis ja seal pole ühtegi tasuta kämpingut või rmk puhkemaja.
Jalgpalli mäng pole mingi kokkutulek, see on lihtsalt sportlik ettevõtmine.
Organiseerige miskit.
Esialgu oleks vaja võimalikud kohad välja pakkuda.
Võimalusel tasuta, kuna transport, söök ja jook on nagunii kulukas.



"tehke kui mul kool läbi" jne tekstid võite ära unustada. Sellist aega polegi olemas, kus kõik oleksid võimalised tulema. Nagu juba praktika näidanud on, siis edasilükkamine ka kasuks ei tule.
<span style='font-size:8pt;line-height:100%'>Who's that riding into the sun.<br /><br /><br /><br />
Who's the man with the itchy gun.<br /><br /><br /><br />
Who's the man who kills for fun!<br /><br /><br /><br />
Psy-cho Dad. Psycho Dad. Psycho Dad!<br /><br /><br /><br />
He sleeps with a gun, but he loves his son.<br /><br /><br /><br />
Killed his wife 'cause she weighed a ton... Psycho Dad!</span>

#175
metsavaras

    Teravaim kriit pliiatsis

  • REPTIIL
  • Postitusi:22 022
  • Liitus:20 veebr 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Nuu, see Palojärv on vist olnud meeldiv variant siiani? A noh, see vist üks vähestest kuhu ise pole kohale jõudnud ka. :/

aa fakk. Lamplamplamp, vale teema üldsegi kus selle üle arutleda vist.

-soovid oma reklaami siia?-


#176
Wolli

    The All-Seeing Eye

  • auliige
  • Postitusi:12 510
  • Liitus:30 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu Viljandi Tallinn
Kokkutuleku kohta... Kui ei suuda orgunnida mingit kindlat aega või kohta, siis alati on olemas mingi ürituse variant... Hetkel lähim siis Roheliste Rattaretk :D
Laagripaigas saaks ikka chillida... simmanil reivida, lõkkeääres vorste grillida, kui kellelgi kidra kaasa oleks võtta, siis veel parem.. :D

3 päeva kohta pole see 410 eeku midagi nii palju

Mälestustest nii palju, et minuarust kõige õnnestunum/seikluste/üritusterohkeim oli Blacki ja Neoneti ühine kokkutulek Viljandimaal, Sinialliku järve ääres, telkidega ordulinnusemäel... teise õhtu jooksul tulid mõned neonetlased Viljandist ka niisama sinna... (ei jäänud ööseks) kokku oli seal 15 inimest.. Aasta oli siis 2007
Spoiler

Muutis Wolli, 29 aprill 2010 - 23:40.


#177
Billy Boy

    Õnne peenleib 2014

  • liige
  • Postitusi:7 566
  • Liitus:23 apr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Mõnna hari sul peas Timo. :D

#178
Aura

    Shadows disappear

  • liige
  • Postitusi:3 354
  • Liitus:18 apr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Aarhus
Oi jah, oleks võinud minu failiminutid endale hoida kanakukk jah ;D?'
Mälestusi on palju , Rubor Tabin 375?,Kokkutulekud eriti vast see esimene või teine kui keegi hakkas nõmme bussipeatuse kõrval oleba maja akendele tõestama,et ta pole täis ning oskab trigonomeetriat :D
vahepeal olin mode ja loomulikult Kristjani venne tegutsemisi mäletan ka !

#179
Dynamo

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 026
  • Liitus:16 dets 2003
  • Sugu:mees
haha, mv, eriti libe vend näeb timo välja seal pildil
ei aga jah, tundub, et päris paljudele jääb neonet positiivselt meelde (ma loodan vähemalt :D)
ma juba kujutan ette, kuidas 30 aasta pärast tuleb kuskil õllelaua taga jutuks J.Stami liikmevahetused vm taolised trollimis-üritused või mõni meeldejäävam neoneti kokkutulek

#180
Mäksu

    Möll!

  • liige
  • Postitusi:5 346
  • Liitus:07 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn.
Mingi hiiu kokkutuleku võiks ju teha for fun ?
Postitas pildi
Elu mõtte on saanud see kätte, kes suudab elada olevikus, mitte pidevas minevikumeenutamises ega tuleviku ootamises.





2 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 2 külalist, 0 anonüümset kasutajat