Hüppa postitusele

Change

Mälestused, mälestused..


Sellel teemal on 182 vastust

#1
MaZ

    who?

  • liige
  • Postitusi:2 871
  • Liitus:19 jaan 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Saue
Nonii, vanad ja uued tegijad ning olijad. Siin teemas võiks jagada üksteisega mälestusi vanast heast ER foorumist, või ka lähemast minevikust..

Ise avastasin siis selle foorumi, nagu kindlasti enamus meist Runescape kaudu..Uurisin Netist Runescape foorumeid ja leidsin sealt sellise foorumi nagu neonet..Aasta oli siis 2003 ja kuuks oli detsember. 2004 jaanuaris otsustasin siia liituda, mäletan et olin siin koos paari kasutajaga (Maku oli vist üks) ainukesed alla 10-aastased kasutajad. Adminideks olid siis ka sellised tüübid nagu arvutispetsialist Zoig ja kuri ahp ning csor Swordkunn. Märkimata ei saa ka jätta toredaid modesid nagu praeguseks kahjuks ebaaktiivseks jäänud Tartzi ja Kivikast ja tavausereid xChopperx-i, Poissz0rsi, Arvuti12-t ja muid tegelasi. Kuulsad olid sellised jututeemad, kus kirjutati igasuguseid fantaasiajutte Runescape teemal..Kahjuks ei mäleta ma selle tüübi nime, kes siin kõige paremaid jutte kirjutas, kuid millalgi siis tegi ta ka lahkumisteema, mis tundus userite reaktsioonide põhjal rohkem matusetalitusega. Mäletan ka kasutajat nimega HolyShit, kes päris mitu kuud segastel põhjustel banni nurus ja miskipärast ta seda ei saanud.
Aeg läks edasi ja ka foorumi suunitlus muutus rohkem runescapest eemale. Tekkis selline alafoorum nagu Spamm/offtopic, mille järel suri jutumull täielikult..Paari kuu pärast see siiski eemaldati, kuigi see oli üks läbi aegade foorumi populaarseimaid alafoorumeid. Toimusid ka sellised nö "skandaalid", nagu Kristjani kurja venna case (kellelt mul on siiamaani üks ja ainuke warn), Kaunteri seeneteema...Massiivselt banniti ja minuteada siiamaani bannitakse nisut ja J.stami. Muidugi oli kõva teema ka bandwich, mille pärast ei tehtud uusi foorumeid ja rahapuudusel ähvardati foorum kinni panna...Seejärel tekkis ka annetuste teema.
Lähemast minevikust on meeles Neoneti viimase aasta aprillinali, mullune uus-aasta tavakasutajate moderaatoriteks tegemine ja kindlasti saab ka praegu siin nalja ja põnevust on küllaga..

Laske tulla ;)

#2
ohoooi

    Whoa !

  • liige
  • Postitusi:8 593
  • Liitus:08 aug 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tagadi.
Aam,leitsime me enamus selle ühte moodi,sest siiski oli see ju Eesti Runescape foorum:D mäletan pruunikat skinni,millegpärast on mingi luukere pea silme ees:D eriti suurt ei mäleta,skinne oli erinevaid.ahp ja swordkunni mäletan,samuti ka arvuti12. Siis vahepeal oli tiku kes sai banni ning nüüd hilisem teema oli granaat


Edit: esimene user oli mul Mehike. kes sai banni,kuna siis polnud veel smsi süsteemi leiutatud. Ropendamise eest vist sain ja mingi muu eest kah

Muutis ohoooi, 11 märts 2009 - 16:01.

Dat is weird !

#3
kuubipea

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:258
  • Liitus:29 nov 2008
  • Sugu:mees
oligi luukere pilt, siis neid sai vahetada ka veel.

Barky, 30 dets 2008, 13:34, kirjutas:

Eile oli täiesti võimalik sõita, aga käima saamisega oli probleeme (peksin vänta u. 20min :D)

Vaata postitust



☻/
/▌
/ \

#4
Marvolo

    I SEE YOU

  • liige
  • Postitusi:7 512
  • Liitus:30 sept 2010
  • Sugu:mees
Grupi Kati teemat mäletan, kus see grenada/granaat jms oli tema moodi.. Eriti midagi väga meeldejäävat polegi juhtunud minu jaoks.

#5
Kethmar

    eiC

  • liige
  • Postitusi:6 527
  • Liitus:08 juuni 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn/Haapsalu
Kunagi müüdi mille ja rs itemeid ka siin lehel :2nksa: (ER veeb, mitte foorum), tahtsin rune ore 10krooni eest osta :D ...igaljuhul jah, väga hea, et selle koha avastasin.
Esimene liitumine toimus 2003 aasta detsembris.

Posted Image
Veebilahendused ja graafiline disain- salumets.kethmar.ee


#6
Jorgen

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 223
  • Liitus:17 apr 2004
  • Sugu:mees
Siit foorumist õppisin screenshottide tegemise aastal 2003 ära :>.
ahp/cancer/Storm/jaanots/ivikas ( vms, fat bastardi avatariga oli! ) on enamiku jaoks tundmatud nimed I guess. Stormi hack oli ka pro :2nksa:.

#7
Meelis

    ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤

  • liige
  • Postitusi:7 459
  • Liitus:07 dets 2005
  • Sugu:mees
Mingi 2003 lõpupoole sattusin siia. Igatahes mis on meelde jäänud... Ahpi see bännimise hooaeg, kus igaüks sai bänni lampi. Ise sain ka enda esimese kasutajaga bänni, kuna oli veel mingi AOL teema igalpool, siis kribasin, et AOL = Ahp on loll.

Muidugi arvuti12 hiigelaeg, granaadi kuradima pubekaiga, elas end foorumis välja. Kanakuke mingi periood, ma ei tea mis tal siis oli, lahmis tühja igal pool.

Muutis Meelis, 11 märts 2009 - 17:15.


#8
MaZ

    who?

  • liige
  • Postitusi:2 871
  • Liitus:19 jaan 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Saue
Hahaha, jah..Kõik küsisid pidevalt, et kuidas pilti teha, et selle jaoks oli isegi eraldi Sticky tehtud. Jaanots oli vist see põhiline skater siit foorumist :2nksa:

#9
Jarno

    Liige

  • liige
  • Postitusi:908
  • Liitus:02 jaan 2004
  • Sugu:mees
Ise ka suht "vanast" ajast. Phm sittagi pole muutunud, loll jutt tuleb ja läheb nagu vanasti. Ja kas polnud mitte nii, et oli see runscape jura (nagu praegu on seal online mängude all need alateemad) pealehel kohe esimesena ja siis all oli üks teema Spamm ja offtopic? Mingist jutumullist polnud haisugi.

Kaks küsimust. Kes oli see tüüp kes 03 Detsembris põhjustas massbanni ja miks Nisu ja J.Stam kogu aeg banni saavad? :2nksa:

#10
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
See kes vana foorumi viisakalt öeldes "perse" keeras oli Storm... nisu ja stami kohta ma ei oska midagi öelda, kuna sel ajal kui nende bännimine algas polnud ma foorumis aktiivne, varem olid nad ikka täiesti normaalsed kasutajad minu mälu järgi..

Ega mu teadmised sellest foorumist põhinevadki suuremalt jaolt rs-ajast ja vanast foorumist, kui Zoig, Silgu, Tartz, Swordkunn, Jaan ja muud vanad rs-tegijad olid moded/adminid. Muidugi legendaarne vastasseis Amphipolisega ja "debiilsed" rs-üritused nagu eesti serveri nõudmine, kus me plaanisime wildi üle võtta ja she-male partyd jne. :D huumorit oli palju..
Jaan ja Ahp olid lahedad tegelased :2nksa: Mingi lolli huumori pärast pani Jaan mu esimesele kasutajale eluaegse postikeelu :D Sellepärast ka liitumiskuupäev 2004 aastal..

Mul on kuskil pildid ka vanast foorumist ja uue algusest, pärast otsin üles.. muidu jah foorum oli 99% runescape'i keskne, lõpus oli ainult väike alafoorum - Muu, kus siis tulid kõik ülejäänud teemad.
I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#11
Fabulous

    champagne and disco

  • liige
  • Postitusi:2 247
  • Liitus:08 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
* 2007 aasta aprillirahutuste teema. Siis vaatas kogu foorum ühte teemat ja tuli vist ka tolleaja külastajate rekord. Poste tekkis juurde kiiremini, kui lehte refreshida jõudsin :D

* 2007 aasta viimane päev. Tehti mingi läbu alafoorum, kus kõik kasutajad said olla moderaatorid. Kui kesköö oli möödas ja hommik hakkas kätte jõudma, siis said tavakasutajad mingil hetkel juhtkonna alafoorumit uurida. Jõudsin chickide teema ära näha ;)

* Insomnia teema suvel on kah meelde jäänud :D Seal leidsin nii mõnegi uue tuttava :D. Nüüd talvel, kui kõigil on kool/töö, on asi lahjaks jäänud. Aga eks suvi on tulemas ja küll siis ka teemale hing sisse tuleb uuesti :2nksa:

Muutis Razor, 11 märts 2009 - 17:46.


#12
Illimulli

    härrasmees

  • bannitud
  • Postitusi:2 546
  • Liitus:25 okt 2007
  • Sugu:mees
TIM FACTS FOR THE WIN!

#13
Kolonel

    nagu päris.

  • liige
  • Postitusi:2 878
  • Liitus:13 märts 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:vaata selja taha...

Razor, 11 märts 2009, 17:45, kirjutas:

* Insomnia teema suvel on kah meelde jäänud :D Seal leidsin nii mõnegi uue tuttava :D. Nüüd talvel, kui kõigil on kool/töö, on asi lahjaks jäänud. Aga eks suvi on tulemas ja küll siis ka teemale hing sisse tuleb uuesti :2nksa:

Vaata postitust



justjust ;)

endal saab ülehomme liitumisest täpselt aasta ja laupäeval on mul sünnipäev. :D
aga insomnias oli igastahes lõbus Sadistiga möla ajada, fetišitest rääkida jne. mingi aeg kirjutasin jutukesi ka sinna, aga siis puhastati teemat 170 lk teksti kustutamise näol ja enam ei viitsinud.
amuidu neonetist kuulsin koolis 2 klassivenna kaudu.

#14
Pl2ru

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 310
  • Liitus:09 juuni 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:RLV-TLN
Ooh, ei mäletagi eriti midagi. Liitusin märtsis 2006, rsi pärast. Alguses olin ka noob, ei osanud postitada ja värki. Liitusin samal ajal raineriga vist. :2nksa: Aprillirahutuste teema on ikka meeldejäävaim.

Mar+Tin, 5 jaan 2010, 11:54, kirjutas:

Tra kui kõik mingeid munasid nussima hakkavad jäävad litsid pankrotti varsti.

Vaata postitust



#15
kunin

    xo

  • liige
  • Postitusi:2 214
  • Liitus:27 juuni 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Saue
Liitusin esimest korda ikka päris pikka aega tagasi. Põhjuseks RS muidugi :2nksa:. Väga aktiivne ei olnud, üldiselt jälgisin vaid, vahest ostsin mingit pahna ja ahhetasin teiste pankade üle.

Siis kadus mu kasutaja mingil põhjusel ära (ilma wardideta whatsoever), arvatavasti tuli siis peale see raha eest regamise periood. Kusjuures kui ma nüüd ei eksi siis on seesama kasutaja kah SMS-iga ostetud, kuna peale eelmise kasutaja kadumist oli kohe uut vaja.. :D

EDIT: Üleminekuperioodi ERst Neonetiks ei mäleta, arvatavasti juhtus see siis kui ma enam RS-i ei mänginud ja foorumit ei külastanud.

Veel aasta tagasi kirjutasin ikka brauserisse neonet.pri.ee :D Harjumusest...

Muutis kunin, 11 märts 2009 - 20:07.

Ise oled

#16
Tartz

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:596
  • Liitus:17 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Tervist, vanakooli mehed :D !

Jaa, meenuvad need vanad head ajad. Ruun oli see põhiline teema, mis mind siin hoidis siis, aga sellest veel tähtsam oli ikka kunsti alafoorum, kui see loodi. Kus ma alles postitasin (no eks natuke spämmimaigune oli, kui me võistlesime selle peale, kes päevas kõige rohkem postitas), et ikka ennast märgatavaks teha ning asjalik olla. Visak oli tollal tüüp, kellega sai ikka moderaatori kohale konkureeritud (austasin tema oskusi väga, vahel olime vist isegi korraga moderaatorid, tean teda nägupidi ning saame tänasenigi hästi läbi). Veel saab aeg-ajalt juttu räägitud ka Inci-ga. Neonetist eemaldumine tekkis ilmselt Kristjani initseeritud Artis foorumi tõttu, mis oli üpris pikalt aktiivne, kuid paraku nüüd suhteliselt välja surnud.
Sattusin täna Neonetti, et vaadata, kas veel vanu tuttavaid on ja näe, keegi ikka veel on :D.

:D

#17
mattiasmadis

    swegmaestro

  • liige
  • Postitusi:7 044
  • Liitus:08 apr 2006
  • Sugu:mees
Foorumi leidsin vaadates igast pilte runescapest, ostu/müügi pärast, üritused.
2006 kevadel regasin kuigu olin juba aasta pingsalt foorumit jälginud.

Ma olin siis väike. 10 aastane suht.

#18
Rainer*

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 242
  • Liitus:09 nov 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kohtla - Järve
ee... Kui liitusin olin 11 Sain teada sellest Neonet vs *Ei reklaami foorumit* warist kus ma ära eksisin ja Neoneti poolele sattusin. :D
Aga muidu Timi norimised on meelde jäänud :D

Muutis m6rvar, 15 märts 2009 - 22:31.


#19
E-THUG

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 201
  • Liitus:04 juuli 2008
  • Sugu:mees

m6rvar, 15 märts 2009, 22:31, kirjutas:

ee... Kui liitusin olin 11 Sain teada sellest Neonet vs *Ei reklaami foorumit* warist kus ma ära eksisin ja Neoneti poolele sattusin. :D
Aga muidu Timi norimised on meelde jäänud :D

Vaata postitust



Need pole kunagi midagi erilist olnud ja tim facts olid vaid rip off idee kui mainisin neid fakte kunagi ja jürgenil tuli idee.
no, mingid rahutused kui rs põhiteema oli ja mingi massive wari teema oli kus kõik kõiki sõimasid ja bänni said on vanim asi mis mäletan. üleüldiselt ajad kui red polnud kellegi ori ja aol = ahp on loll asja mäletan ka, kuid tol ajal ei postitanud veel vaid omasin lihtsalt kasutajat. grupi kati värki millele ma kunagi eriti pihta ei saanud ja siis granaadi pubekaea väljaelamisi ja idiootseid ärapanemisi on meeles, küllap miskit uuem aprillirahutuste teema kui rekordid püstitati(enim foorumis & enim teemas vms).

Audi, 7 dets 2009, 21:23, kirjutas:

Ma kasutan Sensodyne Whitening pastat. Teeb ilusti valgeks, pole vajadust mingi keemia jaoks.

Vaata postitust



#20
Kaspar.

    juba etruskide ajast

  • liige
  • Postitusi:3 934
  • Liitus:18 veebr 2007
  • Sugu:mees
Mäletan NeoNeti esimest raadiot.
Mäletan Aprillirahutuste teemat.
Mäletan oma aega ''15. aastasena''.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat