Hüppa postitusele

Change

Mälestused, mälestused..


Sellel teemal on 182 vastust

#41
Billy Boy

    Õnne peenleib 2014

  • liige
  • Postitusi:7 566
  • Liitus:23 apr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
See on kõige lahedam, et kõikide parimate sõpradega oleme me omavahel NeoNeti kaudu tuttavaks saanud. :P

#42
Jarno

    Liige

  • liige
  • Postitusi:908
  • Liitus:02 jaan 2004
  • Sugu:mees
See oli üsna hea kui mingi tüübi S0ldier vms pildid siia lekkisid kus ta kuskil egiptuses oli, sammuti kellegi Runeta pildid! :rolleyes:

#43
Le Fu?

    [WARNBANNED] bros b4 hos

  • bannitud
  • Postitusi:1 319
  • Liitus:18 jaan 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võrumaa
Lol.... .... Käisin ka rune pärast siin, omalajal ollin loll veel (kui rsc oli) Esimest kasutajat ei mäletagi aga ma tegin teema et kas vahetada Rune 2h Mingi samurai mõõga vastu (rune long) mingi kutt ütles vaheta vaheta ja ma olin tervelt 1aasta happy :rolleyes:
Postitas pildi
Seen

#44
mattiasmadis

    swegmaestro

  • liige
  • Postitusi:7 044
  • Liitus:08 apr 2006
  • Sugu:mees
Kammajaa oli ksenooni "varastatud asjad" müügiga kuigi kas see asi on ikka saladuses vms? Ma ise tean muidu mis värk oli :rolleyes:

#45
Allu.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 715
  • Liitus:06 okt 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Ida
Ma sattusin siia esimest korda kasutaja Krabi pärast kes näitas mulle sellel ajal olnud RS foorumit.
See oli umbes see aeg kui Stam jt tegid rsi vide nagu näiteks Liikmete vahetus jms.

Esimese acci tegin tegelt 2 kuud enne seda aga ma ei tajunud selle aktiveerimist ära miskipärast -.-

Ahja see esimene acc oli Viimati Aktiivne 13 august 2005 - 13:37

Muutis tering turk, 24 märts 2009 - 22:21.

Postitas pildi

#46
DEAD BANG!

    granaat

  • liige
  • Postitusi:6 929
  • Liitus:27 veebr 2008
  • Sugu:mees
Mäletan seda kui olid TOP postitajad, siis metsavaras oli alati teine, marek esimene ja Heinz oli ka mingi hull postitaja 6k postitustega, aga nüüd see pole eriti midagi.

Posted Image


#47
metsavaras

    Teravaim kriit pliiatsis

  • REPTIIL
  • Postitusi:22 022
  • Liitus:20 veebr 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Tuldud sai ikka runescape pärast, aga noh aeg edasi ja siingi runescape foorumid kokkukuivanud ja ise ka selle mänguga hüvasti jätnud.
Mäletan, et peale aastakest vist siin foorumis viibimist vaatasin 1. korda postitajate Toppi. Ennäe imet, olin 5. ja siis vaatasin, et jubepalju poste tekkinud (jah 3'000 tk oli siis umbes) ja tabasin, et 1. koht ei ole kaugel :rolleyes: kõigest mitmed tuhanded postid. Siis mingid tüübid vahepeal pistsid omale poste otsa jne, siis polnud edetabelis ja nüüd siis ikka esimene ja kõik postid ausalt tulnud, mitte ise otsa pandud.
Kunagi kui sai siis 1. foorumlasena see 10'000 ületatud ja tegin teema, siis Wolli viskas nädalaks suspendi ja warni ka (:
Bljat, kokkutulekuid ka jube palju olnud. Nende mälestusi metsikult. Kuid jh, nendest ei viitsi muljetama hakata. Kui siis seda, et enam ei toimu neid ja kui on, siis nii vähesed kohal )))'':
Küll midagi ikka meenu ja siis kirjutan.

-soovid oma reklaami siia?-


#48
Laur

    automaniakk

  • auliige
  • Postitusi:4 057
  • Liitus:29 jaan 2006
  • Sugu:mees
Ei saa end väga vanakooli tegijaks nimetada, aga 3 aastat on ikka suht pikk staaz.
Sattusin minagi siia kunagi RS-i pärast, mul on nagu meelde jäänud, et umbes sel ajal algas see RS-i hääbumine.
Ma nagu nendest hitt teemadest rohkem hoidsin eemale, ei tõmbanud see iba ajamine ja pc kogumine.
Meenub räme sebimine Palmi kasutaja ümber, koguaeg oli probleeme temaga.
Kunagi, ei mäleta mis ajal, enne modeks saamist igaljuhul, sain ka kasutaja "Jorgen" käest(oli tol ajal mode) warni lühiposti eest, enda arvates ebaõiglaselt, kuna eelnevad rikkumised puudusid ja olin tol hetkel veel suht "algaja" siin, aga noh reeglid on reeglid ja vaidlema ei hakkanud, ca. 4 kuud peale seda hetke ostsin selle warni maha, kuna hakkas häirima ja kuskil samal õhtul sain teada et kui 3 kuud suudad rikkumisteta olla, siis on õigus warn maha lunida, et siis FAIL :D
Mingi aeg tekkis masinate alafoorum, kus aeti ka rasket möla ja asi oli täiesti käest ära, mis peale mul viskas kopa ette ja saatsin OTTile, kes oli tol hetkel seal mode, kirja et mis mind häirib ja mida võiks muuta,
mis peale 11 juuni 2007 tehti mind modeks, olles vaid natuke üle aasta siin foorumis aktiivne olnud.
Muidugi igasugused ksenooni(endise nimega Mafia) varikasutajad(dante amaralid, printcess of compton...) et "pulli" teha,
aga see on suht lähi minevik.
Masinate alafoorumi algus aegadest meenub ka kasutaja "ICE", kes üritas meile selgeks teha, et ainult usa autod on normaalsed, kõik muu on saast. Lõppes see muidugi tema paneerimisega (loe:banniga).
"Esiveolisega driftimine?... See on nagu onaneerides orgasmi teeselda."

#49
[T]ha {Hans}

    Administraator

  • liige
  • Postitusi:3 129
  • Liitus:30 sept 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Men in Red.

Laur, 27 märts 2009, 19:32, kirjutas:

Meenub räme sebimine Palmi kasutaja ümber, koguaeg oli probleeme temaga.

Vaata postitust



See jah, meenub ka, kuidas Palm kirjutas Liisile armastuskirju aga siis tuli välja, et hoopis keegi teine mode oli kirjutanud Palmi eest. See oli ikka päris suur dilemma. :D

#50
kristo 21

    Superjuuser

  • liige
  • Postitusi:3 855
  • Liitus:23 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
2004 mai liitusin esimese kasutajaga, ei olnud just kõige parem kuulsus siin, olin väike ka ja põdesin hullult, rep oli ka siis, rep oli mul ikka väga kõvast miinustes, siis otsustasingi uue kasutaja teha aasta pärast. Kokku siis olnud liige varsti 5 aastat juba. Neonet on kujunenud kohaks mida külastan internetis kõige rohkem, iga kord kui arvutisse tulen käin läbi, nii et päevas tuleb ikka 10-20 korda ära. Asendamatu. Oi igasugu nalja on saanud aastatega. Runeta mõnitamine, Stami fake drop party, Palmi kirjad, Kristjani kaksikvend, kuidas arvuti12 meeldis runes mehi teha jms jms :D oijaa. Alguses nagu tõesti enamus tulin ka Runescape pärast siia, siis paar aastat tagasi quitisin, aga foorumisse jäin edasi.
Glory glory Tottenham Hotspur
Glory glory Tottenham Hotspur
Glory glory Tottenham Hotspur
And the Spurs go marching on

#51
Novriil

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 302
  • Liitus:14 veebr 2008
  • Sugu:mees
Ise vähe siin foorumis olnud... alguses kuulsin sõpra sellest rääkimas ja tegin kuskil veebruaris konto... siis kuni augustini konto "magas suveund" ja hakkasin postitama ka väheke ja muutusin aktiivsemaks. Kui võtta praegu most visited FF-i toolbarist siis esimene on Neonet - popp ja noortepärane.. ja teine Oodake... (neoneti märk ees). Mälestused suht hullud ikka :D mäletan kuidas ma septembris kuhugi eriti ei julgend postitada.. igaksjuhuks ;) . Kõvasti nalja saand selle aasta jooksul (natuke rohkem nüüd). Kindlasti ka uusi sõpru kõvasti siit saadud... Neonet on ainuke koht kus ma käin ka kooli tundide ajal... i mean peale mängimise ja tunnitöö. Koju tulen siis kohe neonetti kui midagi väga pakilist pole... Enamasti käin teemade: jutumull, haridus, mängud jms. Seal ka mu enamus postidest. Värskemad mälestused neoneti peladest :thumbsup: need ka suht head...
Hard work beats talent, when talent doesn't work hard.

#52
Dynamo

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 026
  • Liitus:16 dets 2003
  • Sugu:mees
Neonet muutub iga aastaga. Väga alguses sai kuidagi Red Scorpionsi kaudu siia jõutud vms. Njah, 6 aastat peaaegu (+1 kuna 03 tehti phpBB'lt -> invision power boardile?)

#53
Firnoor

    Uustulnuk

  • bannitud
  • Postitusi:79
  • Liitus:17 märts 2009
  • Sugu:mees

[T]ha {Hans}, 27 märts 2009, 20:52, kirjutas:

See jah, meenub ka, kuidas Palm kirjutas Liisile armastuskirju aga siis tuli välja, et hoopis keegi teine mode oli kirjutanud Palmi eest. See oli ikka päris suur dilemma. :D

Vaata postitust




Tegelt Palm andis ühel neoneti miitingul mulle oma foorumikasutaja parooli. Siis mõllasingi pärast tema kontoga. Võibolla osad ei teadnud seda teist. :D

Igast pulli on saanud. Põhiajad olid 2006 ja enne seda, kui minu ja nisu populaarsus oli laes. Iga teema mille tegime, sai alati hullult populaarseks ja kogus kümneid lehti poste. Vahepeal tundsin, et mul on rohkem mõjuvõimu kui mistahes adminnil või ükskõik kellel siin. Kogu neoneti rahvas oli tollal minu seljataga. :D

J.Stam

#54
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Dynamo, 28 märts 2009, 19:56, kirjutas:

Neonet muutub iga aastaga. Väga alguses sai kuidagi Red Scorpionsi kaudu siia jõutud vms. Njah, 6 aastat peaaegu (+1 kuna 03 tehti phpBB'lt -> invision power boardile?)

Vaata postitust



Kogu vana ER'i juhtkond oli Red Scorpionsist ju :D (mõnede eranditega võibolla, aga mul küll ühtegi meelde ei tule) ja no suur osa kasutajaidki tuli sel ajal ju Red Scorpionsist, kaasa arvatud mina näiteks..

Eesti kunagise rs-eliidi moodustatud foorum ühesõnaga :D (kuigi jah, minu mälu järgi neid algseid päris high-end eestlaseid pole siin kunagi olnud - bb6, l6vi, poisikenr1, runesyda, lydomina, sander, wan tamme jms.) Samas olid nad alati suhtelised erakud, v.a l6vi ja sander, kes eesti rs-tegemistesse oma nina suurt ei toppinud ja vaikselt oma leveleid tagusid... meie ja kogu eesti rs'i "vaimne juht" oli ikkagi red tol ajal :eyebrows:
I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#55
Kate

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 101
  • Liitus:08 sept 2006
  • Sugu:naine

Billy Boy, 19 märts 2009, 12:47, kirjutas:

See on kõige lahedam, et kõikide parimate sõpradega oleme me omavahel NeoNeti kaudu tuttavaks saanud. :D

Vaata postitust



mmhm, and thats how i met liisu. :D

Muutis Kate, 31 märts 2009 - 06:23.


#56
*1nsan3*

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:3 721
  • Liitus:06 aug 2004
  • Sugu:mees

kristo 21, 27 märts 2009, 21:28, kirjutas:

2004 mai liitusin esimese kasutajaga, ei olnud just kõige parem kuulsus siin, olin väike ka ja põdesin hullult, rep oli ka siis, rep oli mul ikka väga kõvast miinustes, siis otsustasingi uue kasutaja teha aasta pärast. Kokku siis olnud liige varsti 5 aastat juba. Neonet on kujunenud kohaks mida külastan internetis kõige rohkem, iga kord kui arvutisse tulen käin läbi, nii et päevas tuleb ikka 10-20 korda ära. Asendamatu. Oi igasugu nalja on saanud aastatega. Runeta mõnitamine, Stami fake drop party, Palmi kirjad, Kristjani kaksikvend, kuidas arvuti12 meeldis runes mehi teha jms jms :D oijaa. Alguses nagu tõesti enamus tulin ka Runescape pärast siia, siis paar aastat tagasi quitisin, aga foorumisse jäin edasi.

Vaata postitust



Kui nüüd sellest kaksikvennast veel rääkida, siis kas see oli lihtsalt üks tobe nali või see tegelikult oligi Kristjani vend? Kaksikvend... See sõna pani mind praegu mõtlema, et vist ikka oli nali Kristjani poolt, sest vaevalt tal kaksikvend. :D

#57
Firnoor

    Uustulnuk

  • bannitud
  • Postitusi:79
  • Liitus:17 märts 2009
  • Sugu:mees
Kristjan bannis järjepidevalt mind(J.Stam) ja nisut. Kuid enamvähem terve foorum oli meie poolel ja alustas mässu tema vastu. Kristjan nägi, et on suht lootusetus olukorras ja üritas oma mainet päästa tulles lagedale jutuga, et tema foorumikasutaja oli ta venna käes ja tema ei tea asjast midagi. Muidugi ta seejärel unbannis lahkelt meie kasutajad ja lootis, et teda jäädakse uskuma. :D

#58
Inks.

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:171
  • Liitus:06 veebr 2009
  • Sugu:mees

Billy Boy, 19 märts 2009, 12:47, kirjutas:

See on kõige lahedam, et kõikide parimate sõpradega oleme me omavahel NeoNeti kaudu tuttavaks saanud. :D

Vaata postitust



Troo shit :D
Postitas pildi

#59
Maku.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 174
  • Liitus:22 apr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:kariibi mere ääres

DEAD BANG!, 25 märts 2009, 21:32, kirjutas:

Heinz

Vaata postitust



heinz oli see, kes oma rattaga mingi auto taguklaasi sisse lendas?
Posted Image

#60
raux44

    Liige

  • liige
  • Postitusi:601
  • Liitus:13 okt 2004
  • Sugu:mees
Ma suht kaua olnud, aga vähe postitanud. Praegu tuleb meelde esimene suur sündmus oli Eesti Soome sõda rsis.
juser põusted imidž





2 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 2 külalist, 0 anonüümset kasutajat