Hüppa postitusele

Change

Mälestused, mälestused..


Sellel teemal on 182 vastust

#61
SilguQ

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 077
  • Liitus:15 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
HeiHopsti.

Tahaks mäletada seda aega, kui liitusin, aga kahjuks see liiga ammu juba. Nimelt ma arvan, et liitusin juba siis, kui foorum ei olnud eriti aktiivnegi ning kasutajaid ei olnud palju.

Liitusin sellepärast, kuna alguses oli foorumi põhirõhk Runescape peal. Usun et olen üks vähestest kasutajatest, kes on terve see aeg olnud ühte kasutajaga ja ütleme nii et "aktiivne" kasutaja.

Miskit siin on, mis mind tõmbab ikka siia tagasi. :D

#62
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Lubasin ammu panna vanast foorumist pilte siia, ja 3 tükki leidsingi, eriti peaks need huvi pakkuma 2005+ liitunud kasutajatele, kes seda tõsist runescape aega pole näinudki :D

PS! Juhin tähelepanu Redi tehtud teatele kohe foorumi nime all :P haha, juba siis oli soov suur ja kui ma õigesti mäletan läksime me lausa wildi vallutama sooviga eesti serverit saada :D

Spoiler

I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#63
*1nsan3*

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:3 721
  • Liitus:06 aug 2004
  • Sugu:mees
http://neonet.pri.ee/ ajalugu:

http://web.archive.o...//neonet.pri.ee

Ma ei teadnudki, et esileheks polnudki vanasti foorum, vaid hoopis klannileht.

Muutis *1nsan3*, 09 aprill 2009 - 21:29.


#64
RED

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:10 402
  • Liitus:15 dets 2002
  • Sugu:ei ütle
neol oli klann siis.
Foorum oli /erfoorum

Kuna foorum tekkis lihtsalt võimalusest vaba ruumi kasutada ja kuna domeen on ikkagi neo oma siis foorum läks subfolderisse.
<span style='font-size:8pt;line-height:100%'>Who's that riding into the sun.<br /><br /><br /><br />
Who's the man with the itchy gun.<br /><br /><br /><br />
Who's the man who kills for fun!<br /><br /><br /><br />
Psy-cho Dad. Psycho Dad. Psycho Dad!<br /><br /><br /><br />
He sleeps with a gun, but he loves his son.<br /><br /><br /><br />
Killed his wife 'cause she weighed a ton... Psycho Dad!</span>

#65
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
sorisin oma iidses meilboxis lootuses ühte olulist kirja leida aga komistasin hoopis sellise asja otsa... tundub et kohekohe saab täpselt 6 aastat foorumis oldud :D
Ma muidugi isegi imestan praegu kui geniaalset parooli andis ikka välja mõelda.. :P haha

Spoiler

Muutis XchopperX, 10 aprill 2009 - 11:26.

I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#66
KeegiKolmas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 074
  • Liitus:16 nov 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
ma mäletan aega kui ma päevas 200 posti tegin ja kingo(andus) lasi 100 järgi, et äge oleks.

Njh, siis neid meeletuid warne, aega mil red mind modeks tegi ja ma kõik jorgeni pandud warnid maha võtsin.
Oi jah, oi aegu ammuseid :D

amarant oli ka üks "äge" mode :P

#67
Märt-

    Liige

  • liige
  • Postitusi:109
  • Liitus:13 veebr 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Räpina
kunagi ammu, siis kui endal kasutajat polnud, käisin venna kasutajaga kunsti teemat vaatamas:D
Postitas pildi

#68
Sadist

    Neoneti kasvataja

  • liige
  • Postitusi:1 580
  • Liitus:04 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Viljandi

KeegiKolmas, 11 apr 2009, 00:07, kirjutas:

amarant oli ka üks "äge" mode :D

Vaata postitust



Kes ta selline oli, et temast kui legendist räägitakse? :grrr:

Ei neonet on tore koht, endalgi toredaid mälestusi, aga ma ei hakka nendega seda teemat reostama, sest tegelikult meeldib mulle lugeda siin neid vanu aegu, mil mind siin veel ei olnud.
Siia võiksid ainult 05-06 aasta kasutajad, või veel vanemad saada postitada, mitte mingid uued newschoolerid. :D

// Ma olen kuulnud, et ta oli väga x tegelane.. Aga ma ei mäleta ühtegi stoorit tema kohta. :rolleyes: Refresh my memories.

Muutis Sadist, 12 aprill 2009 - 21:22.

YoungMoney, 17 sept 2008, 16:21, kirjutas:

mõelge kui sigineks superrass mingi valge ja neegri segu.
siis oleks kõik mingid ilged sportlased .

Vaata postitust


KALA

#69
Oskar

    Lavaline

  • liige
  • Postitusi:3 881
  • Liitus:15 juuli 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Sadist, 12 apr 2009, 22:07, kirjutas:

Kes ta selline oli, et temast kui legendist räägitakse? :grrr:

Ei neonet on tore koht, endalgi toredaid mälestusi, aga ma ei hakka nendega seda teemat reostama, sest tegelikult meeldib mulle lugeda siin neid vanu aegu, mil mind siin veel ei olnud.
Siia võiksid ainult 05-06 aasta kasutajad, või veel vanemad saada postitada, mitte mingid uued newschoolerid. :D

Vaata postitust



Lol sa ei tea teda? :D

tüüp lasi jumala teravalt siin foorumis :rolleyes:

#70
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Mulle koidab küll nimi Amarant kunagisest ajast, aga siis ta vist mode ei olnud veel kui ma viimati aktiivselt siin ringi liikusin ja millegi erilisega ta mulle ka meelde ei jäänud.. ma vaatan ka, et inimesed kes temast räägivad on kõik nii 2006+ liitunud, ju ta siis tegi oma tegusid alles suhteliselt hiljuti..
I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#71
DEAD BANG!

    granaat

  • liige
  • Postitusi:6 929
  • Liitus:27 veebr 2008
  • Sugu:mees
Amarant oli vist neoneti aegade üks parimaid moderaatoreid. Warnis õiglaselt aga oli tõesti liiga terav, sellepärast saigi ka banni. Kristjani vastu suunatud tegevus oli tal suht :grrr:

Posted Image


#72
K

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 762
  • Liitus:12 jaan 2005
  • Sugu:mees

DEAD BANG!, 12 apr 2009, 22:34, kirjutas:

Amarant oli vist neoneti aegade üks parimaid moderaatoreid. Warnis õiglaselt aga oli tõesti liiga terav, sellepärast saigi ka banni. Kristjani vastu suunatud tegevus oli tal suht :grrr:

Vaata postitust



Ma mäletan Amaranti koostatud "Jutumulli uusi reegleid" mille ta pärast oma modestaatuse kaotamist salamisi vanade reeglite asemele pani...


Fun times.

#73
Timofo

    King

  • liige
  • Postitusi:7 785
  • Liitus:11 juuni 2006
  • Sugu:ei ütle
Amarant oli jah pullivend. :grrr:

#74
Mäkk

    Modeliitmäkk

  • auliige
  • Postitusi:7 468
  • Liitus:16 juuni 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:UT
Amarant otsis liiga palju õigust taga. Üldiselt mäletan ka üpris palju vanadest aegadest.
Postitas pildi
“Whereof one cannot speak, thereof one must be silent.”
― Ludwig Wittgenstein

#75
ohoooi

    Whoa !

  • liige
  • Postitusi:8 593
  • Liitus:08 aug 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tagadi.
amarant tegutseb nüüd koffris. väitleb seal... mudiu oli jah,selline tema, on õigus tüüp
Dat is weird !

#76
KeegiKolmas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 074
  • Liitus:16 nov 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Jorgen Ja Amarant Keevitasid mulle omal ajal kahepeale kokku ca 10-15 Warni :D

#77
RED

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:10 402
  • Liitus:15 dets 2002
  • Sugu:ei ütle
kõvad mälestused teil, peaks kinni panema selle jama
<span style='font-size:8pt;line-height:100%'>Who's that riding into the sun.<br /><br /><br /><br />
Who's the man with the itchy gun.<br /><br /><br /><br />
Who's the man who kills for fun!<br /><br /><br /><br />
Psy-cho Dad. Psycho Dad. Psycho Dad!<br /><br /><br /><br />
He sleeps with a gun, but he loves his son.<br /><br /><br /><br />
Killed his wife 'cause she weighed a ton... Psycho Dad!</span>

#78
Illimulli`

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:465
  • Liitus:07 märts 2010
  • Sugu:mees
  • Asukoht:kivis:D:D
Esimese kasutaja tegin aastal 2003 vist. Siis kui ruunskeipigi mängima hakkasin. Nimi oli Dann245 ja banni sain ma selle eest, et ma ütlesin, et Digimon X on noob ja sõimasin teda täiega. Siis need tema klanni tegelased, ma ei mäleta selle klanni nime enam, aga mingi Death knights vms oli, need hakkasid minuga mölisema ja siis ma sain banni.
Otseselt nagu parimaid mälestusi mul polegi, aga pirati pommuudised olid head. :D

joel0012, 28 märts 2010, 18:44, kirjutas:

Seda teemat lugedes ootasin, et ikka noored räägivad enda rahuldamisega vahele jäämisest jne

Vaata postitust



#79
DEAD BANG!

    granaat

  • liige
  • Postitusi:6 929
  • Liitus:27 veebr 2008
  • Sugu:mees

Illimulli`, 15 apr 2010, 15:18, kirjutas:

Esimese kasutaja tegin aastal 2003 vist. Siis kui ruunskeipigi mängima hakkasin. Nimi oli Dann245 ja banni sain ma selle eest, et ma ütlesin, et Digimon X on noob ja sõimasin teda täiega. Siis need tema klanni tegelased, ma ei mäleta selle klanni nime enam, aga mingi Death knights vms oli, need hakkasid minuga mölisema ja siis ma sain banni.
Otseselt nagu parimaid mälestusi mul polegi, aga pirati pommuudised olid head. :D

Vaata postitust



death legends. njah head ajad, sai ikka head jobi mängitud :D
ise olin 2004 edfi liige aga peale seda kui keegi kossumees mind edf tripil maha pkis läksin ma DLi üle. mäletan kuda koguaeg olidhullud sõnasõjad edfi ja dl vahel. ja EST clan ka oli sellest ma midagi ei mäleta.

Muutis DEAD BANG!, 15 aprill 2010 - 14:21.

Posted Image


#80
Illimulli`

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:465
  • Liitus:07 märts 2010
  • Sugu:mees
  • Asukoht:kivis:D:D

DEAD BANG!, 15 apr 2010, 15:20, kirjutas:

death legends. njah head ajad, sai ikka head jobi mängitud :D

Vaata postitust



see oli nii haige, ma käisin nendega ühel pkl kaasas ja siis nad tapsid mu ära ja ma kaotasin rune fulli ära, mille jaoks ma umbes kuu aega raha kogusin. :D
Siis hakkasin mölisema nendega täiega :D

joel0012, 28 märts 2010, 18:44, kirjutas:

Seda teemat lugedes ootasin, et ikka noored räägivad enda rahuldamisega vahele jäämisest jne

Vaata postitust







2 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 2 külalist, 0 anonüümset kasutajat