Hüppa postitusele

Change

Mälestused, mälestused..


Sellel teemal on 182 vastust

#21
Väljavalitud

    Фашисты!!

  • liige
  • Postitusi:3 672
  • Liitus:13 aug 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kompartei juhatus
Stami autot ei unusta eales.
/miskit uuemat on see kus fishing 70 gratz party tehti, ei mäleta kes tegid aga see oli ikka kuradi epic pic.

Muutis Väljavalitud, 16 märts 2009 - 13:30.


#22
Assu2

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 706
  • Liitus:05 juuni 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn ...
Mul on meeles NeoNeti esimesed kokkutulekud. Ohh sai ikka nalja, mõned lasid RL White Partyhatidega ringi linnapeal :rolleyes:

#23
E-THUG

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 201
  • Liitus:04 juuli 2008
  • Sugu:mees

Assu2, 17 märts 2009, 16:30, kirjutas:

Mul on meeles NeoNeti esimesed kokkutulekud. Ohh sai ikka nalja, mõned lasid RL White Partyhatidega ringi linnapeal :rolleyes:

Vaata postitust



Oh jah! Kui Mario veel aktiivselt siin käis ja siis ükskord meile partyhatid meisterdas ja me nendega vist viru hessis istusime vms :). see tuli ka sellega meelde, samuti igasugu esimesed kokkutulekud kuhu ma sattusin ning väiksemad istumised jalgpalli platsil on olnud väga stiilsed.

Audi, 7 dets 2009, 21:23, kirjutas:

Ma kasutan Sensodyne Whitening pastat. Teeb ilusti valgeks, pole vajadust mingi keemia jaoks.

Vaata postitust



#24
Mar+Tin

    Elu on sugulisel teel leviv haigus, mis lõpeb tingimata surmaga.

  • liige
  • Postitusi:5 500
  • Liitus:24 aug 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Laagri, Kesklinn
Ojaa..old times, good times.

Algul ei raatsinud seda 10 eek raisate et liituda ja lugesin kylastajana, 2006 tegin kasutaja. Eriti ei mäleta neid ER aegu kuna olin siuke 8-9 aastane tatikas tolajal. Kuigi runescape abi sai alati :rolleyes:

Avastasin vist foorumi niiet tahtsin kas mingit suuremat sorti eesti abilehte või klanni otsisida..toksisin kuskile otsingusüsteemi ''Eesti runescape''

Muutis Mar+Tin, 17 märts 2009 - 17:12.

Postitas pildi

#25
Ralvo

    Mister Raivo

  • liige
  • Postitusi:5 765
  • Liitus:05 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:su naise tuss
Nagu 90% siin olijatest esmakordselt olen kasutanud seda foorumit runescape põhimõttetel .
Kui veel noor ja ilus olin ning runet nolasin näitas mulle üks inimene ( foorumis tuntud nagu pidur99) neonet foorumit . Aasta oli siis 2005 .
Esialgul (umbes aasta) ma ei omandanud kasutajat selles foorumis ning olin lihtsalt nii ''guest'' , siis aga hakkas mul kõhus kippitama ning ma tegin omale kasutaja nimega 3esti pure . 3estiga sain paari kuuga banaani ning nö. quitisin pooleks aastaks foorumist. Siis aga hakkas jälle kõhus mingi kahtlane tunne piinama ning ma tegin omale kasutaja nimega 3esti mag3 :)
Analoogiliselt suutsin ka tooga banni saada , eriti ei mäleta kuidas , aga mäletan seda ,et mõlemal korral oli warni panijaks härra Wolli :D
Olin kurb ja n'shit ,et juba 20 krooni lasin tuulde ning tegin kolmanda kasutaja , mida ma siiamaani käsitlen ning pea 2 aasta jooksul pole warni kah saanud :rolleyes:

Mäletan ,et kunagi veel ,kui '' runescape peod ja üritused '' teema oli korraldasin ma drop party , mis koosnes 4 rune med helmist ja 100 death ja chaos runest.
Kui mind mälu ei petta ,siis minu nn '' peole '' tuli 2 inimest .
Jumalast irw on praegu kõike seda meelde tuletada :)

Muutis Ralvo^^., 17 märts 2009 - 20:12.

Posted Image


View PostRobi., on 24 oktoober 2018 - 12:10, said:


SKateing is for daun syndrom kids like bmx


Posted Image Like Raivo


#26
Yes`

    Liige

  • liige
  • Postitusi:897
  • Liitus:05 nov 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Seda foorumit kasutasin juba palju varem, kui sellega liitusin, liitumine tuli ikka põhiliselt piltide ja videote alafoorumi pärast, sest sealt leidis alati midagi naljakat.Aga jah suht hästi meelde on jäänud eelpool nimetatud fishing 70 gratz partyt, ega selliseid asju igapäev ei näe.

#27
Ralvo

    Mister Raivo

  • liige
  • Postitusi:5 765
  • Liitus:05 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:su naise tuss

-SysTem^, 17 märts 2009, 20:20, kirjutas:

Seda foorumit kasutasin juba palju varem, kui sellega liitusin, liitumine tuli ikka põhiliselt piltide ja videote alafoorumi pärast, sest sealt leidis alati midagi naljakat.Aga jah suht hästi meelde on jäänud eelpool nimetatud fishing 70 gratz partyt, ega selliseid asju igapäev ei näe.

Vaata postitust




Lihtsalt huvi pärast küsin ,mis seal sellist oli ? :rolleyes:

Posted Image


View PostRobi., on 24 oktoober 2018 - 12:10, said:


SKateing is for daun syndrom kids like bmx


Posted Image Like Raivo


#28
Oskar

    Lavaline

  • liige
  • Postitusi:3 881
  • Liitus:15 juuli 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Selline teema peaks eksisteerima siin foorumis...

Eniveis, nagu eelmine kord, mainin ka uuesti, et mäletan neid Palmi armastuskirju Liisile :rolleyes:
Kuigi see oli ju 07' aastal minu arust.

Aga mind tõi siia foorumisse hoopis teine asi, mitte ruun. Mind tõi siia WMP msn plugini installimine :) ohwell.

Aprillirahutusi ma ei lugenud, tihedad ajad olid siis, timi fakte küll mäletan. Neegri joke mäletan ka..
Seda mäletan ka et Janno Aurat noris vorstisaiadega :) ahhahahaha :D

#29
Alex.

    Liitus: 03. veebruar 04

  • liige
  • Postitusi:5 348
  • Liitus:04 jaan 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu- Kesklinn
see kati teema kui rainerit sellega võrreldi vms :rolleyes:

Postitas pildi
''The song is ended, but the melody lingers on.''


#30
Ainar

    Kunn

  • bannitud
  • Postitusi:5 117
  • Liitus:15 apr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn, Veskimöldre
alexi seenteteema on meeles, suht hea :rolleyes:
ja kristjani venna teema oli ka päris huvitav.

#31
Joosep.

    since 05

  • liige
  • Postitusi:1 285
  • Liitus:09 okt 2006
  • Sugu:mees
21 apr 2005, 21:27
Liitusin esimese kasutajaga, nimeks oli "flippd". Kuid mina ei liitunud foorumiga runescape eesmärgil, üks hea sõber, fooruminimega V6lur või Miki Hiir., tutvustas mulle rula alafoorumit ning see oligi pikka aega mu lemmikkoht, kus iga päev miskit toredat uudist kuulda sai. Mäletan vanemaid tegelasi nagu Antti, vanaisa, NfixT oli vist ka, toredad ajad olid, väga toredad.

#32
Raulicious

    "Suck my dick" Ron Jeremy

  • liige
  • Postitusi:3 010
  • Liitus:07 jaan 2008
  • Sugu:mees
Ma avastasin selle foorumi 2004 a novembris, teenisin aastaks bani siit. Aga ma tegin uue kasutaja, selleks oli Raul, siis oli Soulefoin, Raul^. Esimene oli "Tammekas10". Sellel ajal oli täielik 'ruuni foorum' või nii. Ma vaatasin neid teemasid, ma postitasin oma kasutaja pildi, teised hindasid seda. Vanad head ajad, siis mul oli Windows 98, hullult jamasin et arvutit kiireks saada, et ruuni mängida.
Postitas pildi

#33
k6q

    mofo

  • liige
  • Postitusi:1 911
  • Liitus:15 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
No kurat, ma siin üks vanemaid kasutajaid vist :) ? Liikmete nimekirjas olen esimesel lehel liitumis kuupäevaga.Aga tegelt, ma enda arust nagu jälgisin seda foorumit enne kasutaja tegemist ka veits :)

Aga no niimoodi meenutades nagu eriti midagi meelde ei tule, kuna ma siis ainult kaheksane ju olin . Vb ainult seda, et foorumis olid ainult ruunipõhised teemad ja alafoorumid -.- . Drop partyd olid teemas, fake pildid ka, mingi Nisu Unni teema oli vms ? Dunno, rohkem ei mäleta :D
Aastake või nii ei julgenud ma vist postidada ka ühtegi posti, kui ainult küsimusi. Kartsin, et pahad moded ja adminid hakkavad sõimama, et ma nii noor ja loll olen ning keeravad ban'i :rolleyes:

// a jaa, see ka, et miks mu nimi selline on . Kuna l6vi oli siis mu suur iidol RS'is ja ma tahtsin nagu mingi l6vi jr olla ja panin kutsikas :thanks4: . lame

Muutis lõvi kutsikas, 18 märts 2009 - 01:43.


#34
:)

    Liige

  • liige
  • Postitusi:6 874
  • Liitus:27 okt 2005
  • Sugu:ei ütle
liitusin 2003 või 2002 lõpp ehk palju kasutajaid olnud.. (miks? kuna see oli nii ammu ja nii ammu olin ma veel noor, sain ebaeetilise käitumise eest banne ja tegin uusi kasutajaid)

enamus sündmusi vms mis siin mainitud on meeles küll

Muutis OSS, 18 märts 2009 - 02:03.


#35
Maku.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 174
  • Liitus:22 apr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:kariibi mere ääres
Mäletan üpriski hästi, 2004 alguses liitusin kasutajaga dunevend82 (rsn :rolleyes:), muidugi ruuni pärast, mingitel tundmata põhjustel kadus dunevend82, järgmine kasutaja oli dunevend :), aga kuna kuural (sel ajal oli veel mode) oli mingi räige vihavaen mu peale, pani ta mulle banni, sündis Maku, aga see on juba liiga uus teema.
Pmslt kõige paremini on meelde jäänud sellised kasutajad -RxR- (või mõned teadsid teda KoRn'ina), Razorblade, ahp, runeta ja siis oli üks tüdruk veel, DevilGirl vms.
Anttit mäletan ka, eriti üht videot, kus ta mingi sadamas sõitis.

Igatahes ma ütleks kokkuvõtteks, et neonet oli ikka kõvasti sümpaatsem, kui Neonet.
Posted Image

#36
Väljavalitud

    Фашисты!!

  • liige
  • Postitusi:3 672
  • Liitus:13 aug 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kompartei juhatus

Ralvo^^., 17 märts 2009, 20:28, kirjutas:

Lihtsalt huvi pärast küsin ,mis seal sellist oli ? :D

Vaata postitust



Ametlikult parim gratz party ever.
Spoiler

:P

#37
Meelis

    ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤

  • liige
  • Postitusi:7 459
  • Liitus:07 dets 2005
  • Sugu:mees

Väljavalitud, 19 märts 2009, 02:02, kirjutas:

Ametlikult parim gratz party ever.
Spoiler

:P

Vaata postitust



See gratz party polnud midagi nii ammu ju. Aasta või kaks tagasi heal juhul.

#38
Väljavalitud

    Фашисты!!

  • liige
  • Postitusi:3 672
  • Liitus:13 aug 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kompartei juhatus
mu eelnevas postituses ong ikrijas et vähe värskem mälestus

#39
serello

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 281
  • Liitus:08 jaan 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võru
rune pärast vist siia tulingi ja niisama mängude pärast. Aga vist 2008 alguses hakkasin aktiivseks.
Postitas pildi

#40
Andrus

    Andrus

  • liige
  • Postitusi:2 011
  • Liitus:11 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Mäletan kui j.stam oli mode omalajal :P
Scammingu alafoorumi omas vms.

-OINK-, 5 mai 2011, 18:07, kirjutas:

Sellest on tõmmatud maksimaalselt üks kõss , ehk siis pmst pool mahvi .

Vaata postitust



Ehk siis 1 kõss=0,5 mahvi... tänapäeva mõõtühikud...





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat