Hüppa postitusele

Change

Mälestused, mälestused..


Sellel teemal on 182 vastust

#81
E-THUG

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 201
  • Liitus:04 juuli 2008
  • Sugu:mees
Mäletan ikka rs'i algsemaid aegu kui foolsiga sai pktud ja pidevalt igasugu eesti klanne jne lammutatud f2ps mis siis oma korda tõi rämeda sõimu alati kaasa jms..
Kõige kaugem asi mida ma väga häguselt mäletan oli edfi aegadest kui afq'ga mingi räme flame war siin käis vms ja jenny79 siin verbaalselt hullu pani ja siis sain ühe õhtuga mitu korda bänni jms. ja omamoodi üks parimaid seike on see kui eku131 üritas maha müüa chattides mu addressit ja telefoni nri ruunskeiperitele keda scamminud vms olin..

Muutis E-THUG, 15 aprill 2010 - 15:46.

Audi, 7 dets 2009, 21:23, kirjutas:

Ma kasutan Sensodyne Whitening pastat. Teeb ilusti valgeks, pole vajadust mingi keemia jaoks.

Vaata postitust



#82
Illimulli`

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:465
  • Liitus:07 märts 2010
  • Sugu:mees
  • Asukoht:kivis:D:D

E-THUG, 15 apr 2010, 16:42, kirjutas:

Mäletan ikka rs'i algsemaid aegu kui foolsiga sai pktud ja pidevalt igasugu eesti klanne jne lammutatud f2ps mis siis oma korda tõi rämeda sõimu alati kaasa jms..
Kõige kaugem asi mida ma väga häguselt mäletan oli edfi aegadest kui afq'ga mingi räme flame war siin käis vms ja jenny79 siin verbaalselt hullu pani ja siis sain ühe õhtuga mitu korda bänni jms. ja omamoodi üks parimaid seike on see kui eku131 üritas maha müüa chattides mu addressit ja telefoni nri ruunskeiperitele keda scamminud vms olin..

Vaata postitust



Ma mäletan pigem seda, et Ed+Gc'ga sõitsime meie foolsist laupäeva õhtuti üle :D

joel0012, 28 märts 2010, 18:44, kirjutas:

Seda teemat lugedes ootasin, et ikka noored räägivad enda rahuldamisega vahele jäämisest jne

Vaata postitust



#83
E-THUG

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 201
  • Liitus:04 juuli 2008
  • Sugu:mees

Illimulli`, 15 apr 2010, 16:50, kirjutas:

Ma mäletan pigem seda, et Ed+Gc'ga sõitsime meie foolsist laupäeva õhtuti üle  :D

Vaata postitust



see 'üle sõitmine' jah oli.. ainuke viis vist vastu saada oligi mitme eri klanniga ja nende sõprade ja siis nende sõprade sõpradega etc. Tuli veel see meelde kuidas kunagi vissi ed acci koodi ära ärvasin, et teie pk algust teada saada ja siis er'is sõimu sain selle eest.
Kuid jah neonetiga seostub ilmselt kõige rohkem siiski vana hea edf'i aeg kus ebareaalsed sõimusõjad siin käisid

Audi, 7 dets 2009, 21:23, kirjutas:

Ma kasutan Sensodyne Whitening pastat. Teeb ilusti valgeks, pole vajadust mingi keemia jaoks.

Vaata postitust



#84
Mäkk

    Modeliitmäkk

  • auliige
  • Postitusi:7 468
  • Liitus:16 juuni 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:UT
J Stami drop party! Ise sain sealt 14 partyhatti ...
Postitas pildi
“Whereof one cannot speak, thereof one must be silent.”
― Ludwig Wittgenstein

#85
Illimulli`

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:465
  • Liitus:07 märts 2010
  • Sugu:mees
  • Asukoht:kivis:D:D
Ma mäletan seda ka, kui keegi korraldas drop party, seal oli mingi 200 inimest ja siis see korraldaja logis välja lihtsalt, see oli eriti hull, ragesin täiega kodus siis. :D:D::D

joel0012, 28 märts 2010, 18:44, kirjutas:

Seda teemat lugedes ootasin, et ikka noored räägivad enda rahuldamisega vahele jäämisest jne

Vaata postitust



#86
Mar+Tin

    Elu on sugulisel teel leviv haigus, mis lõpeb tingimata surmaga.

  • liige
  • Postitusi:5 500
  • Liitus:24 aug 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Laagri, Kesklinn

Illimulli`, 15 apr 2010, 18:49, kirjutas:

Ma mäletan seda ka, kui keegi korraldas drop party, seal oli mingi 200 inimest ja siis see korraldaja logis välja lihtsalt, see oli eriti hull, ragesin täiega kodus siis. :D:D::D

Vaata postitust



J stam oli see.
Postitas pildi

#87
SoldieR

    Reino

  • liige
  • Postitusi:14 947
  • Liitus:11 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn,Kristiine rajoonis

Jarno, 24 märts 2009, 19:11, kirjutas:

See oli üsna hea kui mingi tüübi S0ldier vms pildid siia lekkisid kus ta kuskil egiptuses oli, sammuti kellegi Runeta pildid! :D

Vaata postitust




See olin Mina :D
olid ajad :D
esimene kasutaja Red Scorpionsi runescape clanni aegadest
kus pkmaster150 juhtimisel sai eesti tolleaegset parimat rs clanni ajatud
neonet oli tollel ajal
hiljem tekkis CS foorum ka kus mul õnnestus modeks saada :D
olid ajad :lol:

Muutis SoldieR, 15 aprill 2010 - 18:40.

kuidas on kõige valutum teha enekat ?

#88
katolik preestrimees

    Liige

  • liige
  • Postitusi:114
  • Liitus:15 apr 2010
  • Sugu:mees
mäletan, kui esimesel neoneti kokkutulekul Albert Palm mulle mu taskust välja kukkunud raha ulatas.

#89
E-THUG

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 201
  • Liitus:04 juuli 2008
  • Sugu:mees
hahaha need runeta rl pildid, kurat kui epic oleks neid näha :D.

Audi, 7 dets 2009, 21:23, kirjutas:

Ma kasutan Sensodyne Whitening pastat. Teeb ilusti valgeks, pole vajadust mingi keemia jaoks.

Vaata postitust



#90
Palm._nimevahetus

    [WARNBANNED]

  • bannitud
  • Postitusi:243
  • Liitus:01 jaan 2010
  • Sugu:mees

katolik preestrimees, 15 apr 2010, 21:07, kirjutas:

mäletan, kui esimesel neoneti kokkutulekul Albert Palm mulle mu taskust välja kukkunud raha ulatas.

Vaata postitust





:D haha

Assu2, 17 märts 2009, 16:30, kirjutas:

Mul on meeles NeoNeti esimesed kokkutulekud. Ohh sai ikka nalja, mõned lasid RL White Partyhatidega ringi linnapeal :D

Vaata postitust



Spoiler


#Black

Muutis Akvaariumiga Vetelpäästja, 15 aprill 2010 - 21:22.

kiiiisu.., 15 jaan 2010, 16:41, kirjutas:

kui mees tahab õlle juua, siis naine peab talle õlle tooma .
kui mees tahab sõpradega pubidesse minna, siis ta läheb ka , naise sõna siin ei loe .

Vaata postitust



#91
Mar+Tin

    Elu on sugulisel teel leviv haigus, mis lõpeb tingimata surmaga.

  • liige
  • Postitusi:5 500
  • Liitus:24 aug 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Laagri, Kesklinn
Seal taga Nikes on Berg ve? :DDDDDD
Postitas pildi

#92
Illimulli`

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:465
  • Liitus:07 märts 2010
  • Sugu:mees
  • Asukoht:kivis:D:D
ja :D:D

joel0012, 28 märts 2010, 18:44, kirjutas:

Seda teemat lugedes ootasin, et ikka noored räägivad enda rahuldamisega vahele jäämisest jne

Vaata postitust



#93
Robi.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 860
  • Liitus:06 mai 2006
  • Sugu:mees
mäletan kui mingid vennad pidid rlis 1 vs 1 tegema :D
wolli ja balrog olid need vist :D

Muutis Robi., 15 aprill 2010 - 23:07.


#94
Rinx

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 709
  • Liitus:09 jaan 2004
  • Sugu:mees
Oeh, nostalgiat väga polegi avastasin foorumi suht algusaegadel kui ta oli ainult RSile pühendatud. Esimene kasutaja oli Rinx ja mäletan ,et olid postituste järgi Rankid veel. Ise rallisin kiiresti 1000 posti täis ja sain Black Knight ranki :D. Peale seda sain banni mõttetute postide eest. Siis oli kasutaja Pizike aastast 2003/2004 kes sai nüüd 2009 aastal banni sest sõimasin mingit emotsikki kuskil teemas või noh vaidlesime temaga tegelikult kes on emo ja mitte ning mina sain banni ja tema võttis sellelt modelt suhu ma usun või oli see mode samamoodi emo.


Igaljuhul see selleks. Foorumis olen olnud aktiivne külastaja alates siis 2002 aastast ehk? Kui avastasin enda jaoks Runescape. vb oli 2003 ka pole kindel aga sinna auku kuskile. Kõik kasutajad pmst olid sarnased tatikad nagu mina tol ajal ja siis ma olin miski 12/13. Kunagi toetati siin ka isegi cheatimist ja oli selleks eraldi alafoorum mis oli parooliga kaitstud.

Parooli küsimus oli kaua kestis 100 aastane sõda ja no issand jumal sellesse alafoorumisse sai ainult käputäis inimesi sisse sest keegi ei osanud googeldada. Ega ei mäletagi väga. Pole midagi sellist mis oleks nii meeldejääv kui aint ,et ER foorumi vana kujundus on silme ees praegu aga ei oska kirjeldada seda hästi kahjuks.

Muutis Rinx, 15 aprill 2010 - 23:19.


#95
Mäkk

    Modeliitmäkk

  • auliige
  • Postitusi:7 468
  • Liitus:16 juuni 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:UT
Spoiler

Who's da spämmer.
Postitas pildi
“Whereof one cannot speak, thereof one must be silent.”
― Ludwig Wittgenstein

#96
Arxs

    Been there, done that

  • liige
  • Postitusi:5 899
  • Liitus:23 sept 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kodus Kodumaal

E-THUG, 15 apr 2010, 17:49, kirjutas:

see 'üle sõitmine' jah oli.. ainuke viis vist vastu saada oligi mitme eri klanniga ja nende sõprade ja siis nende sõprade sõpradega etc. Tuli veel see meelde kuidas kunagi vissi ed acci koodi ära ärvasin, et teie pk algust teada saada ja siis er'is sõimu sain selle eest.
Kuid jah neonetiga seostub ilmselt kõige rohkem siiski vana hea edf'i aeg kus ebareaalsed sõimusõjad siin käisid

Vaata postitust







Mäletan esimesi asju, kui sai liitutud pilves ilves acci alt siia foorumisse ja mindud kohe dl vs edf warile. The bs team eesotsas stamiga olid ka kohal. Neid oli max 5, meid oli 100, aga keegi attackida neid ei julgenud. Tol ajal oli ikka julm honor teemas.
Esimene rs acc oli lord haart0 ja siis sai ka foorumit puuritud, aga kasutajat ei teinud. Aasta v6is olla ehk 2002 v6i 2003, sest 2004 liitusin juba.
Hiljem sai yle mindud aw-sse, mida juhtis blackpanter4. Gcst sai yle joostud kyll, sest tol ajal hakkasid nad vist p2p keskenduma.
Sel ajal sai porks ka oma acciga porksihunnik banni ja liikus yle masterporks accile.Muidugi ka j.stami banni saamine.

Olid toredad ajad.
Postitas pildi
01:25:13 +Palm: munnid olete we
01:25:15 Arxs: Pikemat aega juba :D

#97
Koit

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 575
  • Liitus:04 jaan 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn, Kristiine

Mäkk, 16 apr 2010, 07:09, kirjutas:

Spoiler

Who's da spämmer.

Vaata postitust



haha, ei tea kes #4's on :D

#98
Billy Boy

    Õnne peenleib 2014

  • liige
  • Postitusi:7 566
  • Liitus:23 apr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Mõned kokkutulekud olid väga meeldejäävad ja samamoodi Stami igasugused RS üritused, eriti see, kus ta kõik rämedalt üle lasi ja ise samalajal maal oli. :facepalm: Samuti on meelel onu wolli, kes mind kümnete warnide ja postikeeldudega on üritanud siit foorumist välja suitsetada. Ka NeoNeti jalka ja rannapäevad on suht tsillid olnud. :D

//veel tuli meelde, et mingi tüüp NeoNetist (avatar oli mingi mootor), kelle nimi algas vist g tähega, lubas peksa anda mulle telefoniteel kui me Tartus keegikolmase juures olime. :lol:

Muutis Billy Boy, 18 aprill 2010 - 14:00.


#99
E-THUG

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 201
  • Liitus:04 juuli 2008
  • Sugu:mees
Kõige esimene kokkutulek neonetlastega oli mul kunagi hiiul #blacki inimestega, mäletan kui maix hakkas mingitele väikestele poistele järgi jooksma sest need lasid teda plastkuuli püstolist ja kuidas wolli end ülivittu jõi ja siis vaevu püsti püsis kui keset auto teed tuigerdas :D.

Audi, 7 dets 2009, 21:23, kirjutas:

Ma kasutan Sensodyne Whitening pastat. Teeb ilusti valgeks, pole vajadust mingi keemia jaoks.

Vaata postitust



#100
Palm._nimevahetus

    [WARNBANNED]

  • bannitud
  • Postitusi:243
  • Liitus:01 jaan 2010
  • Sugu:mees
Haha, mulle tuleb Maixiga see meelde, kuidas me Uku, nisu ja Stamiga käisime Elvas Ehhf-il ja maixi telk täis ropsiti :D
Mu sõber hakkas teda pingviiniks kutsuma miskipärast :facepalm:

EDIT// Hiljem selgus, et see polnudki Maixi telk, vaid kellegi teise.. SoldieRi vist isegi :lol:

Muutis Akvaariumiga Vetelpäästja, 18 aprill 2010 - 14:58.

kiiiisu.., 15 jaan 2010, 16:41, kirjutas:

kui mees tahab õlle juua, siis naine peab talle õlle tooma .
kui mees tahab sõpradega pubidesse minna, siis ta läheb ka , naise sõna siin ei loe .

Vaata postitust







1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat