Hüppa postitusele

Change

Kas juhuslikkus eksisteerib?


Sellel teemal on 94 vastust

#81
Franky Four Fingers

    Oderint Dum Metuant

  • auliige
  • Postitusi:7 232
  • Liitus:20 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:up from the 36 chamberz
Kõik on juhuslik ja isegi pikalt etteplaneeritud asjad mis peaks olema määratud juhtuma kipuvad minema kuidagi teisiti. My 2 cents.

#82
Villu

    oxymoron

  • liige
  • Postitusi:3 160
  • Liitus:27 apr 2005
  • Sugu:mees
Hmm, peale rasket nädalavahetust on päris huvitav .. hommikul seda teemat lugeda.
Isiklikult arvan, et juhuslikkusest võib olla tingitud määratus.
Ehk siis nagu keegi eespool mainis .. juhuslikult valime me mingi tee aga need teed on juba ettemääratud.
Juhuslik on lihtsalt see, mis tee me valime.

#83
Stennn

    "Kui mind pole trennis - tähendab, olen surnud!"

  • liige
  • Postitusi:2 533
  • Liitus:30 jaan 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnu
Mina aga arvan, et kõik on juhuslik. Mulle tundub lihtsalt, et on liiga palju kõrvalisi asju mis saavad su elu muuta. Võimatu et see varem paika pandud.

#84
kunin

    xo

  • liige
  • Postitusi:2 214
  • Liitus:27 juuni 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Saue

Xterra, 5 apr 2009, 10:16, kirjutas:

Paneks siis hoopis teema kinni?
Oma arvamusi ja näiteid jagub siin paljudel suure kotiga ja lahendust ei tule veel niipea.
Sorri, et natuke temast mööda...

Vaata postitust



Miks siis kohe teema kinni panna? Selle pärast et lahendust ei leia? Aga mõtle sellele, et tollele küsimusele ei tule vastust arvatavasti kunagi. Võibolla tõesti on kõik paika pandud - jah, ma ei usu seda -, kuid niikaua, kuni meil pole meie tulevik nina ees, on meie jaoks kõik juhuslik. Ja ma ei kujutaks ettegi, mis juhtuks, kui kõik teaksid ette, mida nad tegema hakkavad. Siis üritatakse seda muuta ja juhtub ei-tea-mis.
Ise oled

#85
ErrorCode

    ♥♦♣♠

  • liige
  • Postitusi:7 442
  • Liitus:13 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Neonetis
Mis imega sellele usukuulutajale veel double ja triple postide eest warni pole väänatud?
Postitas pildi
"When people say plz because it's shorter then please, I say no because it's shorter then yes."

#86
ohoooi

    Whoa !

  • liige
  • Postitusi:8 593
  • Liitus:08 aug 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tagadi.
Lol? imelikud olete,nüüd tahate teemat kinni panna ja muu,kui inimesed väitlevad,see ongi see mõte.vahetpole ,lahkarvamused ja nii.,ms krdi mõttega kinni panete? teeb mis tahab:D
Dat is weird !

#87
K

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 762
  • Liitus:12 jaan 2005
  • Sugu:mees

asdervbn, 5 apr 2009, 01:45, kirjutas:

Jah, ma tean, mis on minu "õige tee" - minu arvamus. Sa ei saa mulle ette öelda, mis on minu "õige tee", antud juhul siis sinu arvates kõigi võimaluste aktsepteerimine. Sügavalt isiklik asi, kas ma nõustun teistega või mitte. Ja nagu ma juba korduvalt olen öelnud, ma ei suru oma arvamust peale, vastupidi, kui keegi minu arvamuse põrmustab, ütlen sellest lahti. Avaldan isiklikku arvamust, ning kui sulle ei meeldi mulle nii kallid ja armsad kodukootud mõtisklused, vaheta topicut ja hoia mokk maas. Või siis postita teemakohaseid arvamusi. Sinu vastused stiilis "Mis te ikka vaidlete, see on ju mõtetu, tõde ei selgu niikuinii." jätavad sinust küll väga intelligentse mulje. Tüüpiline hall mass. Valime kuldse kesktee, mis on turvaline ega jää kellelegi jalgu. Milline tee viib enamasti läbimurdeni? Üldine arvamus? Ei, enamasti on tegemist mõne äärmusliku arvamusega. Kui ei eksisteeriks äärmuslikke vaateid, tiirleks kogu Päikesesüsteem ning Universum ikka veel ümber Maa. Olgu, see teema ei vii ilmselt maailmarevolutsioonini, kuid oma arvamusi võime sellegi poolest avaldada ja nende üle vaielda.

Vaata postitust



Oooh boy, see tee mille sa just valisid, viib kohta, kus sa kindlasti olla ei taha...
Ütle mulle veel hall mass, siis saab sinust kõige intelligentsem põnn kogu internetis.

Üks asi on vaielda millegi üle, mis tõesti mingit praktilist väärtust omab.
Aga põhimõtteline teema, mis sulle SILMNÄHTAVALT üle jõu käib, anna andeks, see ei muuda tõesti midagi. Ning kui mina selle välja ütlen, siis olen ma "hall mass?" Sa võiks ilusasti liivakasti tagasi lipata ja mitte loopida sõnu teemal, mida sa vaid kaudselt hoomata suudad.

#88
Xterra

    Kuidas viljad, nõnda külvad.

  • liige
  • Postitusi:1 902
  • Liitus:08 juuni 2007
  • Sugu:mees

kunin, 5 apr 2009, 12:06, kirjutas:

Miks siis kohe teema kinni panna? Selle pärast et lahendust ei leia? Aga mõtle sellele, et tollele küsimusele ei tule vastust arvatavasti kunagi. Võibolla tõesti on kõik paika pandud - jah, ma ei usu seda -, kuid niikaua, kuni meil pole meie tulevik nina ees, on meie jaoks kõik juhuslik. Ja ma ei kujutaks ettegi, mis juhtuks, kui kõik teaksid ette, mida nad tegema hakkavad. Siis üritatakse seda muuta ja juhtub ei-tea-mis.

Vaata postitust



Ah, et miks?
Kui tähelepanelikult lugeda leiad viimastelt lehtedelt ainult spammi ja sõimu, väitlemine lõppes umbes 6-l leheküljel. See ei ole väitlemine vaid vaidlemine mis ei vii teid kuhugi.

#89
kunin

    xo

  • liige
  • Postitusi:2 214
  • Liitus:27 juuni 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Saue

Xterra, 5 apr 2009, 13:48, kirjutas:

Ah, et miks?
Kui tähelepanelikult lugeda leiad viimastelt lehtedelt ainult spammi ja sõimu, väitlemine lõppes umbes 6-l leheküljel. See ei ole väitlemine vaid vaidlemine mis ei vii teid kuhugi.

Vaata postitust



See spämm tekkis siia selle pärast et sina tuliid oma teema sulgemise jutuga siia... :)
Ise oled

#90
K

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 762
  • Liitus:12 jaan 2005
  • Sugu:mees

asdervbn, 5 apr 2009, 18:30, kirjutas:

Jälle tuled mulle midagi ette ütlema? Alguses ütled mulle, et milline ON minu "õige tee", nüüd ütled, et minu tee VIIB mind kohta, kuhu ma kindlasti ei taha sattuda. Tunned mind juba nii hästi, et tead, mis mulle meeldib ja mis mitte? Ütle nüüd veel, et sa ei suru oma arvamust peale, "siis saab sinust kõige intelligentsem põnn kogu Internetis."

Vaata postitust




1) See "tee" millest ma rääkisin, on minu "halliks massiks" tituleerimine, mis minu kuse keema ajab.

2) Sa oled eriline juhtum ikka, ütled, et see on väitlus aga nagu pole ka ja me oleme noobid ja sina oled noob aga me ikkagi väitleme sest me tahame aga tegelikult me ikkagi ei väitle kah sest internetis on ainult noobid.

Tee selgeks, mida sa öelda tahad, ning alles siis ütle. Mitte vastupidi.

3) Minu SELGE arvamus on see, et te ei saa leida ei õiget ega valet ning kuna te (sa) pole nähtavasti küllalt pädevad, siis ei peaks te nii väga lõugu laiutama, sest sellest ei tule midagi, kui mõni warn välja arvata vms..

asdervbn, 5 apr 2009, 18:30, kirjutas:

Kassu võiks nüüd teha viimase mind ja minu rumalaid ideid põrmustava postituse, sest ilma lõppsõnata ta ilmselt ei lahku, ning siis võiks teema sulgeda.

Vaata postitust




Ma näen suurel hulgal potensiaali, mis upub kogenematusesse. Järgmise korrani. ;)

Muutis Kassu, 05 aprill 2009 - 18:29.


#91
WhatAPervert

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 099
  • Liitus:06 sept 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Teema tuleks lukustada.
Point pole mitte selles, et keegi ei väitleks, vaid selles, et kõik saavad teema postitaja algsest postitusest valesti aru ja seega vaidlevad mõttetult millegi muu üle.
See ei ole mitte tema maailmavaade, vaid ta kirjeldab ühte universumi koos hoidvat jõudu. Tema teooria on sama truu kui see, et pluss tõmbab miinust enda poole. Seega TEADUSLIKUST seisukohast on tema teooria õige, sest loodusest tõepoolest RANDOMIT ei eksisteeri, vähemalt sellist mida inimene oleks avastanud.

#92
Kala²

    Liige

  • liige
  • Postitusi:478
  • Liitus:28 juuni 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Sutlepa
Juhuslikkus ... kui ma sain sellest täpselt aru siis ma vastan EI
Keegi on kuulnud sellisest asjast naq Külgetõmbe Seadus ?
Enda mõttemaailma muutmisega saad sa luua peaaegu kõike
e. reaalsuse piirides
Sa pead enda emotsioone ja mõtteid hoidma 1 ja sama peal
mõtlema väga tugevalt mida sa soovid
tundma naq sa tunneksid kui sul see käes on
(ja palju-palju muud)
Siis see ka teostub.
Kuigi juhuslikkust esineb ka, siiski väheses koguses
:rolleyes:

// 4 EMOs:
Ostke raamat The Secret ja ära nutke ja vinguge enam
Loeks kõik selle raamatu läbi oleks maailmas 80% vähem emosid
RAISK
-_-

Muutis xXKalaXx, 28 mai 2009 - 18:56.

Postitas pildi

#93
Alfonzo

    dawg

  • liige
  • Postitusi:2 741
  • Liitus:05 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Viimased pool aastat olen veendunud, et kõik juhtub põhjusega, et saatus on täitsa olemas.Et meie tulevik on meile ette määratud.Miks?Üks peamine põhjus, miks ma seda usun, on unenäod.Väiksena, aga suuremas osas just viimaste aastate jooksul, näeb pidevalt unenägusid, mis nädala, kuu või paari pärast irl aset leiavad.Ja ma ei mõtle nagu, et üldiselt läheb enamvähem täppi, vaid väga detailselt läheb täppi.See on lihtsalt liiga haige, et mitte midagi tähendada.
Postitas pildi

#94
geniusskate.

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:814
  • Liitus:14 juuli 2006
  • Asukoht:Vilj city
Järgmine prohvet : )


Ise ei usu juhuslikkusesse.
Postitas pildi

Союз Советских Социалистических Республик[

#95
NEONET

    Silver

  • liige
  • Postitusi:713
  • Liitus:19 juuni 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
ei usu sellesse !
väga paljud asjad on ikka minu otsustada, milleks siis üldse millegi nimel pingutada, kui köik on juba ette määratud vms...
ei huvita eriti selline asi.
Kui vajad veebilehte -->VEEBILAHENDUSED<-- või muud abi veebis.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat