Hüppa postitusele

Change

Rise Against Eestis!


Sellel teemal on 41 vastust

#1
E-THUG

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 201
  • Liitus:04 juuli 2008
  • Sugu:mees
Tänasel päeval üks popimaid punk-rock bände Rise Against (USA) esineb kolmapäeval 28. oktoobril Eestis. Ainus show Balimaades leiab aset klubis Rock Café. Päev varem annab bänd väljamüüdud kontserdi Helsingis. Piletid Tallinna kontserdile on müügil alates esmaspäevast 1. juunist Piletilevi müügipunktides ja Statoili teenindusjaamades. Chicagost pärit Rise Againsti viljeleb meloodilist punki. 1999. aasta alguses Transistor Rovolt nimega alustanud bändi tõus maailma tippu on olnud kiire. Rise Against on ilmutanud viis stuudioalbumit, millest viimatine (2008) kannab nime "Appeal to Reason". Rise Against on tuntud kui tugevate sotsiaalseste ja poliitiliste arvamuste edastajana. USA presidendi valimiste aegu toetas Rise Against aktiivselt Barack Obama kandidatuuri, teatades "Mis oleks parem kui näha ühendriike lõpuks vabanemas George Bushi kaheksa aasta pikkusest pantvangistusest". Bändi liikmed ei ole muuhulgas mitte ainult taimetoitlased, vaid ka loomade õiguste eest seisjad. Bändi kuuluvad Tim McIlrath (vokaal, kitarr), Joe Priciple (bass), Brandon Barnes (trummid) ja Zach Blair (kitarr). Rise Againsti soojendusesinejana astub üles Oneword. Piletid Rise Againsti kontserdile hinnaga alates 395 kroonist tulevad müügile Piletilevi müügipunktides ja Statoili teenindusjaamades üle Eesti esmaspäeval, 1. juunil kell 10:00. BEM Music Club liikmed saavad pileteid osta aga juba homsest 29. maist. Liikmeks saab tasuta registreeruda internetis aadressil

Homme ostan pileti ära kthx! SUPERMASSIVE!

Audi, 7 dets 2009, 21:23, kirjutas:

Ma kasutan Sensodyne Whitening pastat. Teeb ilusti valgeks, pole vajadust mingi keemia jaoks.

Vaata postitust



#2
poju

    Liige

  • liige
  • Postitusi:602
  • Liitus:04 märts 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:D
Väga lahe, peab mõne sõbraga kokku rääkima ja piletid soetama. Ainult 1k piletit on alguses müügiks. Läheb vist rabamiseks. -_-

#3
Nivek

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:4 488
  • Liitus:18 okt 2004
  • Sugu:mees
Kunagi olin jube fänn, tahaks minna küll, aga eks paistab -_-

#4
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Kes teab, võibolla mingi juhuse läbi isegi satun sinna.. kunagi ammu sai kuulatud küll.. lemmikute hulka just ei kuulunud, aga suur nimi ikkagi..
I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#5
hannotonne

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:81
  • Liitus:31 dets 2007
homme piletit ostma -_-

#6
Andree

    Liige

  • liige
  • Postitusi:6 662
  • Liitus:27 mai 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Haapsalu
F*CK YEAH!
I'm so there.

#7
Illimulli

    härrasmees

  • bannitud
  • Postitusi:2 546
  • Liitus:25 okt 2007
  • Sugu:mees
w000000t, oli lemmik bänd vahepeal. 100% minek.

#8
Joss.

    .ssoJ

  • liige
  • Postitusi:772
  • Liitus:20 veebr 2006
  • Sugu:mees
Ossa tuss no, ma olen kohal 100%. Päris ulme.
....

#9
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Täpsustuseks võiks muidu veel lisada, et müügile tuleb 1000 piletit, millest ainult esimesed 50 on hinnaga 395.- ja müügil vaid BEM'i liikmetele, teised piletid on kallimad.

Muutis XchopperX, 29 mai 2009 - 14:30.

I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#10
E-THUG

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 201
  • Liitus:04 juuli 2008
  • Sugu:mees
Aga nagu Bem liikmed saavad 495.- 'seid ka osta eks enne kui teised? ei jõudnud täna ostma seega lähen homme.

Audi, 7 dets 2009, 21:23, kirjutas:

Ma kasutan Sensodyne Whitening pastat. Teeb ilusti valgeks, pole vajadust mingi keemia jaoks.

Vaata postitust



#11
poju

    Liige

  • liige
  • Postitusi:602
  • Liitus:04 märts 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:D
Saavad küll jah

#12
Mister

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 952
  • Liitus:25 veebr 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn-Nõmme-Hiiu
Enam idiootsemat kohta ei tahtnud leida sellise kontserdi jaoks? -_-
Selline bänd peaks esinema suurhallis. Kuna toimub Rock Cafes siis ei lähe. Kuigi nende muusika meeldib küll :rolleyes:

#13
E-THUG

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 201
  • Liitus:04 juuli 2008
  • Sugu:mees
Tõesti on kahju, et Rock cafes(olgugi, et koht mulle meeldib) lihtsalt sellise kaliibriga bänd peaks esinema kohas mis veel suurem kui suurhall!(põrgulised võiksid ehitada juba korraliku konserthalli..). Enda pilet olemas ja räigelt ootan juba :eyebrows:.

Audi, 7 dets 2009, 21:23, kirjutas:

Ma kasutan Sensodyne Whitening pastat. Teeb ilusti valgeks, pole vajadust mingi keemia jaoks.

Vaata postitust



#14
hannotonne

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:81
  • Liitus:31 dets 2007
ega Eestis neil niiplaju fänne ka pole, ma olen enam kui kindel, et isegi seda kohta ei müüda välja.
muidu keegi vanusekohta oskab midagi öelda, kas on 18+ või saavad alaealised ka?

Muutis hannotonne, 31 mai 2009 - 20:19.


#15
poju

    Liige

  • liige
  • Postitusi:602
  • Liitus:04 märts 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:D
Piiranguid vist polnud.

#16
Maasu

    ᶘ ᵒᴥᵒᶅ

  • liige
  • Postitusi:1 008
  • Liitus:20 veebr 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Jurjev
see bänd pmst üks lemmikutest :D väga hea et eestisse tulevad
piletid mul juba olemas
„This is your life, and it's ending one minute at a time.“

#17
E-THUG

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 201
  • Liitus:04 juuli 2008
  • Sugu:mees
Vanusepiirangut pole kuid nagu mõistlikult mõeldes siis päris tillukesed pässid vast on piisavalt targad, et tulemata jätta.

Audi, 7 dets 2009, 21:23, kirjutas:

Ma kasutan Sensodyne Whitening pastat. Teeb ilusti valgeks, pole vajadust mingi keemia jaoks.

Vaata postitust



#18
BYUSFUCKYOU

    Uustulnuk

  • bannitud
  • Postitusi:34
  • Liitus:02 juuni 2009
  • Sugu:mees
VÄGA KÕVA! Püüan kohal olla

#19
-Taavi-

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 113
  • Liitus:08 apr 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Valga/Tartu
Mida fucki et ma sellest alles praegu kuulsin :D :D :P Väga mõttetu koht ka kontserdi jaoks. Persse. Peab mõtlema veel. Pileteid on veel saada muidu ?

-andres-, 23 jaan 2007, 17:02, kirjutas:

Enne vettehüpet sai Xeon õpetajalt, nii 60 aastaselt mehelt ühe ilusa ja tugeva perse laksu. Pärast terve päeva säras.

Vaata postitust



#20
tiku

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 241
  • Liitus:14 mai 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Ega ongi, ise kuulsin ka alles praegu sellest. Pileteid on veel müügil ei tea?
Rise Against kindlasti üks lemmik bände.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat