Hüppa postitusele

Change

Rise Against Eestis!


Sellel teemal on 41 vastust

#21
PuuTagaIlves

    [WARNBANNED]

  • bannitud
  • Postitusi:111
  • Liitus:07 sept 2009
  • Sugu:mees
Lähen ka, kui 10ndal pileteid veel on. Loodan et on.

#22
E-THUG

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 201
  • Liitus:04 juuli 2008
  • Sugu:mees
Ise ka minemas rsk, suht tige tõotab tulevat!

Audi, 7 dets 2009, 21:23, kirjutas:

Ma kasutan Sensodyne Whitening pastat. Teeb ilusti valgeks, pole vajadust mingi keemia jaoks.

Vaata postitust



#23
PuuTagaIlves

    [WARNBANNED]

  • bannitud
  • Postitusi:111
  • Liitus:07 sept 2009
  • Sugu:mees
Sain ka pileti soetatud nii et minek on kindel.

#24
hannotonne

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:81
  • Liitus:31 dets 2007
keegi teab mis lugusi nad eile moskvas esitasid?

#25
E-THUG

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 201
  • Liitus:04 juuli 2008
  • Sugu:mees
1. Collapse (Post-Amerika) 2. State of the Union 3. Re-Education (Through Labor) 4. Paper Wings 5. Long Forgotten Sons 6. The Good Left Undone 7. Chamber the Cartridge 8. Drones 9. The Dirt Whispered 10. Audience of One 11. Blood to Bleed 12. Savior 13. Survive 14. Blood-Red, White, and Blue 15. Prayer of the Refugee Encore 16. Everchanging (Acoustic) 17. Hero of War 18. Dancing for Rain 19. Give It All 20. Ready to Fall
Oli nende selle aasta mingi konserti playlist, leidsin mingi tegelase last.fm'i kommentaaridest :x.

Audi, 7 dets 2009, 21:23, kirjutas:

Ma kasutan Sensodyne Whitening pastat. Teeb ilusti valgeks, pole vajadust mingi keemia jaoks.

Vaata postitust



#26
xzzxe4

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:36
  • Liitus:18 jaan 2008
Ei muuda nad jah oma setlisti väga. Moskvas oli vist ka sama, ainult Everchangingu asemel Swing Life Away.
http://www.setlist.fm/setlist/rise-against...a-23d7d0b7.html

edit: soojendajaks mingi uus kohalik tegelane http://www.myspace.com/oneword

keegi ei oska arvata millal Rise Against lavale astub?

Muutis xzzxe4, 26 oktoober 2009 - 22:19.


#27
E-THUG

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 201
  • Liitus:04 juuli 2008
  • Sugu:mees
Kuulasin selle sama playlisti läbi ja oi vitt ikka reaalselt võimas konsert tuleb. kui sellist ligi 2m tankisti näete siis võib käe pihku suruda. Sinistes teksades küllap. Kes muidu soojendab ?

Muutis E-ThugJr, 26 oktoober 2009 - 22:15.

Audi, 7 dets 2009, 21:23, kirjutas:

Ma kasutan Sensodyne Whitening pastat. Teeb ilusti valgeks, pole vajadust mingi keemia jaoks.

Vaata postitust



#28
PuuTagaIlves

    [WARNBANNED]

  • bannitud
  • Postitusi:111
  • Liitus:07 sept 2009
  • Sugu:mees
Mis kellaks klubi ette ootama lähete? Huvitav, kas tuleb palju rahvast..

#29
Off.

    It's time to rock out with your cock out

  • liige
  • Postitusi:1 005
  • Liitus:07 apr 2007
  • Sugu:ei ütle

E-ThugJr, 26 okt 2009, 22:14, kirjutas:

Kuulasin selle sama playlisti läbi ja oi vitt ikka reaalselt võimas konsert tuleb. kui sellist ligi 2m tankisti näete siis võib käe pihku suruda. Sinistes teksades küllap. Kes muidu soojendab ?

Vaata postitust




4. Klubi töötajatel on õigus keelduda teenindamast isikuid, kes on kehtestatud vanusepiirist nooremad või kes on ilmselt joobes või narkootilise või psühhotroopse aine mõju all või ei sobi klubisse riietuse poolest.

Ainult siniste teksade väel olles võib-olla ei lasta sisse sind.

Ise ka kohal paari sõbraga. Ei hakka ennast tuvastama, küllap üritan kuskile ette suruda nagu iga teinegi nooruk ja karjuda oma häälepaelad katki. Tuleb lõbus õhtu.
Postitas pildi

#30
E-THUG

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 201
  • Liitus:04 juuli 2008
  • Sugu:mees

Off., 27 okt 2009, 22:36, kirjutas:

4. Klubi töötajatel on õigus keelduda teenindamast isikuid, kes on kehtestatud vanusepiirist nooremad või kes on ilmselt joobes või narkootilise või psühhotroopse aine mõju all või ei sobi klubisse riietuse poolest.

Ainult siniste teksade väel olles võib-olla ei lasta sisse sind.

Ise ka kohal paari sõbraga. Ei hakka ennast tuvastama, küllap üritan kuskile ette suruda nagu iga teinegi nooruk ja karjuda oma häälepaelad katki. Tuleb lõbus õhtu.

Vaata postitust



Sa said asjale pihta küll :D . Mis kellaks nt. sul plaan sinna ukse ette minna vms?

Audi, 7 dets 2009, 21:23, kirjutas:

Ma kasutan Sensodyne Whitening pastat. Teeb ilusti valgeks, pole vajadust mingi keemia jaoks.

Vaata postitust



#31
PuuTagaIlves

    [WARNBANNED]

  • bannitud
  • Postitusi:111
  • Liitus:07 sept 2009
  • Sugu:mees
Ma peaks marsaga pool 7 prisma juures olema, aga siis peab rock cafed otsima hakkama :D ei tea kus see ongi raisk...

#32
E-THUG

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 201
  • Liitus:04 juuli 2008
  • Sugu:mees
No hm seal peaks olema selline vana kivist maja(Suur Zelluloosi silt vist küljes), enne seda alla minevat mäge kui hakkad bussijaama poole liikuma, seal teisel pool ongi Rock cafe, lähed nagu sisse kus on parkla ja seal on Rock Cafe uks.

Audi, 7 dets 2009, 21:23, kirjutas:

Ma kasutan Sensodyne Whitening pastat. Teeb ilusti valgeks, pole vajadust mingi keemia jaoks.

Vaata postitust



#33
PuuTagaIlves

    [WARNBANNED]

  • bannitud
  • Postitusi:111
  • Liitus:07 sept 2009
  • Sugu:mees
.. :D eks ma seiklen seal linnas siis. Pole eriline linna inimene nagu näha :confused:

#34
E-THUG

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 201
  • Liitus:04 juuli 2008
  • Sugu:mees
OMFG MASSIVE
täitsa putsis
swing life away acoustic oli epic
see vend kes ütles, et on chigaost pärit oli koguaeg mu kõrval ja päris mitu korda hüpates sai ta näopiirkonda lakse lol :/ aga no ma ei tea see pole võrreldav mitte ühegi eelmise konsertiga(kuigi ütlen seda igakord), slayer, soilwork jms lived jäävad kõik sellele alla kuna see kuidas nad publiku elama panid oli massive, sattusin kuradima kogu piti kõrvale seega üks hetk lendasin seal lihtsalt ringi kuna jalad enam ei kandnud.
/halp, kuidas kõrve lukust lahti saada? tõsiselt ulmeliselt on lukus, samuti kes kuulab sarnast muusikat, ning ei tulnud, SHAME ON YOU.

Muutis E-ThugJr, 28 oktoober 2009 - 22:43.

Audi, 7 dets 2009, 21:23, kirjutas:

Ma kasutan Sensodyne Whitening pastat. Teeb ilusti valgeks, pole vajadust mingi keemia jaoks.

Vaata postitust



#35
Joss.

    .ssoJ

  • liige
  • Postitusi:772
  • Liitus:20 veebr 2006
  • Sugu:mees
Ei täitsa hea oli jah, nats pikkem oleks võind olla ja rahvast oli vähe:D.
....

#36
PuuTagaIlves

    [WARNBANNED]

  • bannitud
  • Postitusi:111
  • Liitus:07 sept 2009
  • Sugu:mees
Ülikõva oli lihtsalt :D Mulle täiega meeldis. Rahvas oli liiga tuim vahepeal :confused:
E-thug sa olid supermani särgiga?

#37
Kevin

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 445
  • Liitus:02 juuni 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Mitmed tuttavad olid seal ja jumal tänatud et olid. Saingi tartus ühe õhtu puhata nendest vaheaja pidudest.
:D et tulite rise against

#38
E-THUG

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 201
  • Liitus:04 juuli 2008
  • Sugu:mees

PuuTagaIlves, 29 okt 2009, 01:17, kirjutas:

Ülikõva oli lihtsalt :D Mulle täiega meeldis. Rahvas oli liiga tuim vahepeal :confused:
E-thug sa olid supermani särgiga?

Vaata postitust



Mkm. ma olin oranzi särgi & halli kampsuniga mis viis selleni, et tilkusin higist üks hetk raisk :). Algul kui see kuradi soojendaja hakkas siis oli rahvas nagu reaalselt tuim ja olin nagu wtf is this shit ja pärast läks elu osadel sisse vähemalt.

Audi, 7 dets 2009, 21:23, kirjutas:

Ma kasutan Sensodyne Whitening pastat. Teeb ilusti valgeks, pole vajadust mingi keemia jaoks.

Vaata postitust



#39
Off.

    It's time to rock out with your cock out

  • liige
  • Postitusi:1 005
  • Liitus:07 apr 2007
  • Sugu:ei ütle
Siis, kui Rise Against lavale tuli, siis Tim(E-thug) pani ikka massiga ette ja ma sain ka kohe teise ritta, kus enamus aja kontserdist olin. Ei sitaks lõbus oli, täna annab kurk tunda veidi. Kahju, et Augustit ikkagi ei näinud.
Postitas pildi

#40
PuuTagaIlves

    [WARNBANNED]

  • bannitud
  • Postitusi:111
  • Liitus:07 sept 2009
  • Sugu:mees
Ma olin algus kuskil keskel siis hull nügimine käis ja sattusin paremasse äärde :D
Paremal pool oli rahvas nii tuim raisk.. See oli ka hale fail, kui visati ming tüüp ülesse, et käte peal edasi kanda, aga keegi ei kandnud neid siis umbes visati maha neid :confused:





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat