Hüppa postitusele

Change

Mõttetud teemad


Sellel teemal on 97 vastust

#61
Andrus

    Andrus

  • liige
  • Postitusi:2 011
  • Liitus:11 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

DEAD BANG!, 15 aug 2009, 19:55, kirjutas:

kuna su mu pmidele ei vasta, santa, siis võiksid seda siin teha. nimelt kust kohast ma sul banni olen saanud, kui ma pole elusees su serveris käinudki.

Vaata postitust



Santa: " Ma pwnisin granaadi ära ja siis bannisin ära". midagi sellst ütles... Mees valetab?

kusjuures, mõttetu teema mille üle hetkel vaielda :D

-OINK-, 5 mai 2011, 18:07, kirjutas:

Sellest on tõmmatud maksimaalselt üks kõss , ehk siis pmst pool mahvi .

Vaata postitust



Ehk siis 1 kõss=0,5 mahvi... tänapäeva mõõtühikud...

#62
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 957
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101
Kas niisugust teemat on tarvis: https://www.neonet.e...showtopic=24258
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#63
Wolli

    The All-Seeing Eye

  • auliige
  • Postitusi:12 510
  • Liitus:30 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu Viljandi Tallinn

kanakukk jr, 10 veebr 2010, 18:28, kirjutas:

Kas niisugust teemat on tarvis: https://www.neonet.e...showtopic=24258

Vaata postitust



https://www.neonet.ee/index.php?showtopic=6...dpost&p=1545969

#64
E-THUG

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 201
  • Liitus:04 juuli 2008
  • Sugu:mees
Kasutegur, ning sisu reaalselt 0. paras foorumimängudega võrdne teema.

Audi, 7 dets 2009, 21:23, kirjutas:

Ma kasutan Sensodyne Whitening pastat. Teeb ilusti valgeks, pole vajadust mingi keemia jaoks.

Vaata postitust



#65
Le Fu?

    [WARNBANNED] bros b4 hos

  • bannitud
  • Postitusi:1 319
  • Liitus:18 jaan 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võrumaa
https://www.neonet.e...pic=1432&st=680

Sama hea? Who cares mis raamatut loed?
Postitas pildi
Seen

#66
wezz

    legendary

  • liige
  • Postitusi:4 364
  • Liitus:02 aug 2007
  • Sugu:mees
te tahate suurem osa kõige populaarsemaid teemasid kustutada?

#67
DEAD BANG!

    granaat

  • liige
  • Postitusi:6 929
  • Liitus:27 veebr 2008
  • Sugu:mees
nõus. teemad kinni. seksi teema pange ka siis juba kinni mind ei koti millal ja kuidas keegi nikkus! :) :D :D

Posted Image


#68
mattiasmadis

    swegmaestro

  • liige
  • Postitusi:7 044
  • Liitus:08 apr 2006
  • Sugu:mees

wezz, 10 veebr 2010, 18:31, kirjutas:

te tahate suurem osa kõige populaarsemaid teemasid kustutada?

Vaata postitust




See on küll suur allakäik olnud, kui populaarsed teemad on sellised +1 postcount teemad.
Foorumid ei ole tehtud postcounti kogumise eesmärgil vaid selleks, et arutletaks teemade üle.

#69
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 957
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101
Selle "Mis mängu hetkel mängid" teema tuleks vähemasti ümber nimetada, nt "soovita mängu" ja lisada, et igaüks kirjutaks ka mingisugusegi lühikese tutvustuse asjale.

Ärge saage valesti aru: keegi ei taha jõuga teemasid sulgeda ja kustutada! Ka ei mäleta olukorda, et ma oleks kellelegi põhjendatud arvamuse eest hoiatuse või banni pannud. Seega, palun, selgitage, miks üks või teine teie jaoks oluline on ja see jääb ka tõenäoliselt alles.

Minu seisukoht on, et inimesed võiks oma aega natuke ratsionaalsemalt kasutada, st milleks postitada, et mitu kätekõverdust te tegite (või ei teinud), kui selle asemel võiks kaasa rääkida Eesti julgeoleku teemal, aidata kedagi küsimused/probleemid alafoorumis või otsida kellelegi muusika alafoorumis mõni soovitud laul?

Või on mu mõte väga halb?
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#70
ott07

    tigekala

  • liige
  • Postitusi:1 816
  • Liitus:16 juuli 2008
  • Sugu:mees

kanakukk jr, 10 veebr 2010, 19:37, kirjutas:

Selle "Mis mängu hetkel mängid" teema tuleks vähemasti ümber nimetada, nt "soovita mängu.

Vaata postitust




https://www.neonet.e...showtopic=41960
and wat is this?

Muutis ott07, 10 veebruar 2010 - 19:40.


▲ ▲ 931!

#71
xPropane

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:50
  • Liitus:11 nov 2009
  • Sugu:mees

kanakukk jr, 10 veebr 2010, 19:37, kirjutas:

Selle "Mis mängu hetkel mängid" teema tuleks vähemasti ümber nimetada, nt "soovita mängu" ja lisada, et igaüks kirjutaks ka mingisugusegi lühikese tutvustuse asjale.

Ärge saage valesti aru: keegi ei taha jõuga teemasid sulgeda ja kustutada! Ka ei mäleta olukorda, et ma oleks kellelegi põhjendatud arvamuse eest hoiatuse või banni pannud. Seega, palun, selgitage, miks üks või teine teie jaoks oluline on ja see jääb ka tõenäoliselt alles.

Minu seisukoht on, et inimesed võiks oma aega natuke ratsionaalsemalt kasutada, st milleks postitada, et mitu kätekõverdust te tegite (või ei teinud), kui selle asemel võiks kaasa rääkida Eesti julgeoleku teemal, aidata kedagi küsimused/probleemid alafoorumis või otsida kellelegi muusika alafoorumis mõni soovitud laul?

Või on mu mõte väga halb?

Vaata postitust



Jah, mõte on halb.

#72
Kickapoo

    The world is mine so i piss on the sidewalk

  • liige
  • Postitusi:4 069
  • Liitus:10 apr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Saan aru, mida sa mõtled kanakukk, aga Sellest on tunduvalt mittemidaiütlevamaid teemasidki. Näiteks mida täna head/halba tegid.
Kuigi peab mainima, et sel teemalgi suurt mõtet pole. Ise olen sealt paari huvitavat mängu näinud, mida muidu ei teakski, aga sellega asi piirdub.

#73
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 957
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101

Kickapoo, 10 veebr 2010, 21:33, kirjutas:

Kuigi peab mainima, et sel teemalgi suurt mõtet pole. Ise olen sealt paari huvitavat mängu näinud, mida muidu ei teakski, aga sellega asi piirdub.

Vaata postitust


Ma näen niisugusel teemat mõtet ainult siis, kui keegi kasutaja jaoks autoriteetne inimene postitab mingi mängu nime, mida ta mängib, st siis mina kui kasutaja olen kindel, et kui tema juba seda mängib ja ta selle siia postitas, siis ma võin kindel olla, et see mäng mulle ka huvi pakub..

Postitused stiilis RuneScape ja Tetris.. nojah. Ma isiklikult arvan, et "soovita head mängu" teema on küll ja kahte samasugust pole tarvis.
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#74
Bob Wobble

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 464
  • Liitus:01 aug 2008
  • Sugu:mees
Miks alati igas noortefoorumis üritatakse jätta muljet, et meil on ainult targad teemad, kus professorid piip ees filosofeerivad. Las need tühja juttu teemad olgu issand jumal, keda nad segavad.

#75
Naysayer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 572
  • Liitus:14 juuni 2006
  • Sugu:mees
Kõik mõttetud teemad kinni ei ole paha idee. Aga kõigi jaoks ei ole mõni konkreetne teema, mida kustutada tahetakse, mõttetu. Samas mina juhtkonna asemel ei arutakski sellist asja tavakasutajatega. Foorumikasutajate arvamus on kindlasti tähtis, kuid ennegi on juhtkond paar halba (kuigi mõttetute teemade kustutamine ei ole halb idee!) otsust teinud ja kahtlen, et see midagi suurt muutnud on. "Millist mängu hetkel pelate?" on üks väga mõttetu teema ja olen kindel, et selle sulgemisel on foorumi aktiivsus sama, mis enne selle sulgemist. Sealt pole midagi tarka lugeda ja nt. "Soovitage mängu" teema on põhiliselt sama, aga mingigi mõttega. Samas miks mitte "Parimad muusikavideod?!" ära kustutada, need videod võib vabalt "Lahedate videode" või "Soovita head laulu" teemasse postitada. Asi on vaieldav, aga mõttetuid teemasid on tegelt üsna palju ja midagi võiks ette võtta küll nendega.

Muutis Zir, 30 märts 2010 - 05:36.


#76
RANGERICO

    pew pew

  • liige
  • Postitusi:940
  • Liitus:01 dets 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnu
Ma ei saa aru kuidas see teid peaks segama, et inimesed postitavad mingitesse mõttetutesse teemadesse? Las räägivad oma mängudest ja muusikavideotest kui tahavad. Mind see küll mitte miskil moel ei sega. Ärge lugege neid teemasid siis kui neis midagi tarka lugeda pole.

Muutis -MustRula, 30 märts 2010 - 16:54.

Postitas pildi

#77
looodi

    number 9

  • liige
  • Postitusi:1 448
  • Liitus:01 nov 2007
  • Sugu:mees

-MustRula, 30 märts 2010, 17:53, kirjutas:

Ma ei saa aru kuidas see teid peaks segama, et inimesed postitavad mingitesse mõttetutesse teemadesse? Las räägivad oma mängudest ja muusikavideotest kui tahavad. Mind see küll mitte miskil moel ei sega. Ärge lugege neid teemasid siis kui neis midagi tarka lugeda pole.

Vaata postitust



minu arvates võiks foorumil mingi eesmärk olla, kui niiisama vajadus trükkida siis tee seda notepadis...

pigem saan siit uusi asju teada, kui mingeid mõttetusi loen
"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." Bruce Lee

#78
kunin

    xo

  • liige
  • Postitusi:2 214
  • Liitus:27 juuni 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Saue

halfman, 30 märts 2010, 18:03, kirjutas:

minu arvates võiks foorumil mingi eesmärk olla, kui niiisama vajadus trükkida siis tee seda notepadis...

pigem saan siit uusi asju teada, kui mingeid mõttetusi loen

Vaata postitust



Mõne jaoks mõttetus, mõne jaoks elu. Ära süüdista teist inimest kohe mõttetuses kui ise mingi tema meelisteemaga ei tegele.
Ise oled

#79
devilscryinmybedroom

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 331
  • Liitus:28 veebr 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kuressaare
Päris sitt elu peaks olema kui igalepoole postitab mis mängu hetkel mängib.

#80
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 957
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101

-MustRula, 30 märts 2010, 17:53, kirjutas:

Ma ei saa aru kuidas see teid peaks segama, et inimesed postitavad mingitesse mõttetutesse teemadesse? Las räägivad oma mängudest ja muusikavideotest kui tahavad. Mind see küll mitte miskil moel ei sega. Ärge lugege neid teemasid siis kui neis midagi tarka lugeda pole.

Vaata postitust


See on haigus, mis vajab ravimist... ja mina olen selle eest vastutav arst
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat