Jump to content

Change

Tartu ühistransport


  • You cannot reply to this topic
36 replies to this topic

#21
Siim

    Liige

  • liige
  • Posts:4,257
  • Joined:05 May 2007
  • Sugu:mees
Selge, siis igaks juhuks enam nii ei tee.
Järelikult on mul siis vedanud siiamaani :facepalm:

#22
Elf

    Liige

  • liige
  • Posts:3,003
  • Joined:16 May 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinski

Siim, on 6 sept 2009, 17:22, said:

Selge, siis igaks juhuks enam nii ei tee.
Järelikult on mul siis vedanud siiamaani :facepalm:

View Post



noh jah üldjuhul soovitaks kasutada vanakooli meetodit, lööd ennem kontroll lipiku läbi ja vaatad kas sul sellise augukombinatsiooniga piletit on või mitte

#23
Garry

    Liige

  • auliige
  • Posts:12,875
  • Joined:05 Jul 2006
  • Sugu:mees

COMMANDER KEEX, on 6 sept 2009, 16:48, said:

Ja ma ei saa aru, tõesti vaja teha teema sellejaoks?  :facepalm:  Omal aju puudub, et osta 6 kroonine pilet/ või kui õpilaspilet vms puudub osta 10 kroonine (oli vist) ja kui kontroll tuleb läbi lüüa? issand, tänapäeval inimesed jäävad aina lollimaks, jääb tunne.

View Post



Kas sa kavatsed teha elu jooksul kõike, mis öeldakse ja nii nagu kästakse?
Ikka peab otsima mingeid viise viilimiseks..
Tundub, et sina jääd iga postiga järjest rumalamaks, et mitte öelda lollimaks.
See ohulüliti vms, ei pruugi ju koguaeg töötada, niiet ei saa ka selle peale kindel olla. Üks võimalus oleks ka et oled just bussi eesotsa ja kui näed kontrolli siis kohe kui uksed avanevad, neist mööda joosta.

#24
Рагнар

    play hard

  • liige
  • Posts:7,478
  • Joined:03 Jun 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Ise olen näinud Aardla + Alasi + Vene peatustes suht tihedalt.
ükskord vahele jäänud mingi 180 sain.

aga mul oli pm kuu pilet ja siis viimane päev oli nagu pm pidin saama viimasel päeval veel sõita aga debiilikud ütlesid, et ei viimane päev ei loe
ma olin suht roflcopterwtflolwut.

⇑⇑⇑⇑

I'm a nerd.


#25
COMMANDER KEEX

    Liige

  • bannitud
  • Posts:234
  • Joined:13 Jul 2009
  • Sugu:mees

Garry, on 6 sept 2009, 18:01, said:

Kas sa kavatsed teha elu jooksul kõike, mis öeldakse ja nii nagu kästakse?
Ikka peab otsima mingeid viise viilimiseks..
Tundub, et sina jääd iga postiga järjest rumalamaks, et mitte öelda lollimaks.
See ohulüliti vms, ei pruugi ju koguaeg töötada, niiet ei saa ka selle peale kindel olla. Üks võimalus oleks ka et oled just bussi eesotsa ja kui näed kontrolli siis kohe kui uksed avanevad, neist mööda joosta.

View Post



Mida sa ajad? Ma saan, aru et mode oled, aga no kamoon.. Mis kuradi õeldakse ja käsitakse? Mõtled selle all seda, et ma ostan omale 100.- kroonise kuupileti ja sõidan rahus mitte ei küsi foorumis abi mismoodi saaks viilida?
Oled ruunifoorumis mode ja oled justkui geenius..
Postitas pildi
KEEX MOTHAPHUCKIN MAISTER,
Know Your rights, know Your enemy!
FUCK NWO, FUCK BABYLON!

#26
Anthrax

    [WARNBANNED] ಠ_ಠ

  • bannitud
  • Posts:1,599
  • Joined:17 Sep 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Mis ajast õpilaspiletit vaja on? Pole ammu sõitnud ja viimati kui kontrolliti siis küll õpilaspiletit ei küsitud. Või on seda vaja ainult teatud tüüpi piletitega?

#27
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Posts:15,957
  • Joined:01 Mar 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101

Peeeter, on 6 sept 2009, 18:22, said:

Mis ajast õpilaspiletit vaja on? Pole ammu sõitnud ja viimati kui kontrolliti siis küll õpilaspiletit ei küsitud. Või on seda vaja ainult teatud tüüpi piletitega?

View Post


Meil päälinnas on ikka kombeks, et kui Savisaare-SS muidu trahvi teha ei saa, siis äkki on tüübil õpilaspilet kodus ja saab selle eest teda nillida ja 180 keerata.
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#28
metsavaras

    Teravaim kriit pliiatsis

  • REPTIIL
  • Posts:22,022
  • Joined:20 Feb 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

kanakukk jr, on 6 sept 2009, 18:26, said:

Meil päälinnas on ikka kombeks, et kui Savisaare-SS muidu trahvi teha ei saa, siis äkki on tüübil õpilaspilet kodus ja saab selle eest teda nillida ja 180 keerata.

View Post



Tõsi ta ole :facepalm:
Aga mul 2 tuttavat seda appelinud ka.

-soovid oma reklaami siia?-


#29
kunin

    xo

  • liige
  • Posts:2,214
  • Joined:27 Jun 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Saue
Tallinnas olen ühe korra vahele jäänud Pirita teel, mere ääres kus see pikk tee on, seal olen kontrolle suht tihti näinud. Siis oli kah 5-ne sooduspilet ja õpilaspilet polnud kaasas, öeldi lihtsalt et järgmine kord võta kaasa. Aga tartu kohta ei tea ma midagi.

Üldiselt üritan ikka pileti osta, nüüd saan tallinna ühistranspordiga tasuta kah liigelda.
Ise oled

#30
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Posts:15,957
  • Joined:01 Mar 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101
Mulle isiklikult meeldib veel see variant, et otsid bussist selle numbri üles, millega saad tunnipileti osta (vist mingi 13 eek?)

Helistad mobiiliga ja 30s on sul pilet olemas. Savisaare-SS midagi tahab, siis palud neil viisakalt oodata :facepalm:

Ahsoo, mul endal on hetkel kuukaart olemas, aga suvel paari sõidu pärast kuukaarti ostma ei hakanud..
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#31
Рагнар

    play hard

  • liige
  • Posts:7,478
  • Joined:03 Jun 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
mis se mobiili teenus on.
see ühekordne peaks ka mingi mustandi tegema vms

⇑⇑⇑⇑

I'm a nerd.


#32
JetZ

    [WARNBANNED] Messed up kid.

  • bannitud
  • Posts:1,047
  • Joined:23 Dec 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Assu2, on 6 sept 2009, 16:20, said:

Per** neile pole vaja seda Õpilaspiletit näidatagi... Mul on näiteks SEB Scholar panga/õpilaskaart. Seda saab pangakaardina ning õpilaspiletina kasutada, sest seal on peal isikukood + pilt.

View Post



Aga näed mul ei ole sellist kaarti... Ja minuteada tartus ei kehti ka see kaart, nad peavad ikka nägema klassikalist õpilaspiletit.

COMMANDER KEEX, on 6 sept 2009, 16:48, said:

Nojah, loll oled... Sa said mille eest trahvi? Et sul puudus õpilaspilet.. miks sa ei võtnud koolist tõendit (et sa õpid selles koolis (sinu nimi, isikukood jne) siis sekretäri algkiri ja tempel) või ei lasknud uut õpilaspiletit teha, ning oleks vaidlustama läinud..

View Post



Õpi enne lugema kui teisi lolliks tuled nimetama. Ma kirjutasin ju, et mul oli õpilaspilet olemas aga pikendamata ( jah, iga õppeaasta tuleb lasta oma õpilaspiletit pikendada).

Peeeter, on 6 sept 2009, 18:22, said:

Mis ajast õpilaspiletit vaja on? Pole ammu sõitnud ja viimati kui kontrolliti siis küll õpilaspiletit ei küsitud. Või on seda vaja ainult teatud tüüpi piletitega?

View Post



Kui sul on õpilase soodustusega pilet siis pead "tõestama" ka, et sa õpilane oled :facepalm:


kanakukk jr, on 6 sept 2009, 18:54, said:

Mulle isiklikult meeldib veel see variant, et otsid bussist selle numbri üles, millega saad tunnipileti osta (vist mingi 13 eek?)

View Post



Ükspäev nägin kuidas üks tüüp kasutas seda meetodit ja viidi ikka minema. Kontroll hakkas uurima kunas sms saadetud oli n busted.


Ei tasu hakata võrdlema Tartu ja Tallinna kontrolli, need väga erinevad.

dialed, 7 juuni 2008, 13:27, kirjutas:

Ma olen vist ainuke imelik kes teeb käe märjaks, hõõrub lenksu ääri ja toksib peale...

Vaata postitust



#33
COMMANDER KEEX

    Liige

  • bannitud
  • Posts:234
  • Joined:13 Jul 2009
  • Sugu:mees

JetZ, on 6 sept 2009, 19:19, said:

Õpi enne lugema kui teisi lolliks tuled nimetama. Ma kirjutasin ju, et mul oli õpilaspilet olemas aga pikendamata ( jah, iga õppeaasta tuleb lasta oma õpilaspiletit pikendada).

Keda see kotib kas pikendatud või mitte? kui sa ära pikendad võid vaidlustama ikka minna, ja suur võimalus et ei pea sittagi maksma.
Postitas pildi
KEEX MOTHAPHUCKIN MAISTER,
Know Your rights, know Your enemy!
FUCK NWO, FUCK BABYLON!

#34
JetZ

    [WARNBANNED] Messed up kid.

  • bannitud
  • Posts:1,047
  • Joined:23 Dec 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

COMMANDER KEEX, on 6 sept 2009, 19:24, said:

Keda see kotib kas pikendatud või mitte? kui sa ära pikendad võid vaidlustama ikka minna, ja suur võimalus et ei pea sittagi maksma.

View Post




Mul targematki teha kui mingite penskaritega vaielda. Pealegi kantakse õpilaspiletile peale kunas see välja on antud seega see ei tõesta mitte midagi.
Seda kehtetut õpilaspiletit ma neilt ei saanud isegi tagasi.

See on ka haige, et tüübid teevad sinust veel digikaga pilti kah.. -.-

Edited by JetZ, 06 September 2009 - 18:28.

dialed, 7 juuni 2008, 13:27, kirjutas:

Ma olen vist ainuke imelik kes teeb käe märjaks, hõõrub lenksu ääri ja toksib peale...

Vaata postitust



#35
Tanel^

    Eliit

  • liige
  • Posts:2,266
  • Joined:18 Feb 2006
  • Sugu:mees

COMMANDER KEEX, on 6 sept 2009, 16:48, said:

Ja ma ei saa aru, tõesti vaja teha teema sellejaoks?  :facepalm:  Omal aju puudub, et osta 6 kroonine pilet/ või kui õpilaspilet vms puudub osta 10 kroonine (oli vist) ja kui kontroll tuleb läbi lüüa? issand, tänapäeval inimesed jäävad aina lollimaks, jääb tunne.

View Post



Kuna ma pole Tartu või Tallinna elanik olnud,siis miks mitte küsida? Ja ma tõesti ei soovi seda raha maksta, vb sul tuleb seda nagu vändrast saelaudu.

#36
nbik

    Liige

  • liige
  • Posts:456
  • Joined:12 Apr 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Mul oli 1 kord üldse nii, et kui kontroll tuli, paluti ette minna², läksin siis bussijuhi kõrvale seisma, ootasin, ootasin, siis nad läksid keskelt maha, juht pani uksed kinni ja minema.
Uurige, kust need kontrollid maha lähevad Tartus, äkki lähevadki keskelt, siis lähed ette ja nad unustavad ära su.


²(võibolla mängis rolli ka ülikond+ roos käes+ diplom)
#tf2.ee @ QNet

#37
Alex.

    Liitus: 03. veebruar 04

  • liige
  • Posts:5,348
  • Joined:04 Jan 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu- Kesklinn
no kui sa ei taha raha maksta siis jookse ühe korra pääsed teine kord mitte..hull raske 90 eeku maksta ja sõidad kuuaega ringi.

Postitas pildi
''The song is ended, but the melody lingers on.''






1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users