Jump to content

Change

Seljavigastus


27 replies to this topic

#21
Meelepete

    Tsikibäu

  • liige
  • Posts:4,419
  • Joined:29 Dec 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Haapsalu
Mul täpselt sama jama, suve alguses poolteist kuud valutas, siis millegipärast enam 2 nädalat ei valutanud. Nüüd augusti kuust saadik valutanud, ei tea kaua see pull järkub.

#22
Blend

    Liige

  • liige
  • Posts:1,238
  • Joined:09 Jun 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn.

M44gic, on 10 sept 2009, 22:42, said:

No, kui sa tead, et sul lülid ikka paigast ära, siis soovitan veel kiropraktiku juurde minna.  See oleks kindlasti kasulikum, kui mingiseid tablette närida..

View Post



ma 3x käisin ju :( 1500.- maksis kokku.
Postitas pildi

#23
M44gic

    tru story

  • liige
  • Posts:5,091
  • Joined:22 Mar 2006
  • Sugu:mees

Blend, on 10 sept 2009, 22:49, said:

ma 3x käisin ju :( 1500.- maksis kokku.

View Post



Suurt kasu sellest siis ei olnud :)
Loomulikult võid ka kellegi odavama massööri juurde minna. Nemad teeksid enam-vähem sama mis seal, aga ainult tiba odavamalt.
jou

#24
R.

    isane

  • liige
  • Posts:1,190
  • Joined:03 Jul 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
mul juba kevadest (märtsist kui täpsem olla) on seljaga probleeme.
suvel kui trenni ei teinud sain pmst.korda aga nüüd enne reisi on hull tamp peal ja siis selg ikka päris hull. Nii ala- kui ülaselg.
hobusesalv ei aita ega millegagi määrimine , soovitati kiropraktiku juurde minna aga hetkelpoleaega lihtsalt :/
endal arvatavasti lihastega kuna ema ütles et lihased ülipinges ja värki , et lihasevalu vastu on midagi kiiremat , et teisipäeval juba ära ja värki ning trennist saan pausi alles oktoobris teha , niiet pole aega ka et korralikult ravida hetkel ja värki... :S
niiet ma tean mida sa tunned , see ikka päris jõhker kui sul on istuda,käia,seista ja no üldse 11 mida sa teed on valus. Aga edu sulle paranemisega vms.

#25
Kullamäe

    Uustulnuk

  • liige
  • Posts:58
  • Joined:25 Apr 2009
  • Sugu:mees

OSS, on 10 sept 2009, 22:44, said:

kust sa tead mis tal tegelikult viga on?

isegi kui oleks nii, nagu sa ütlesid, see kulutaks närvi läbi ja pealegi, valu on ebamugav

View Post



ole rahulik , trenni mitte tegemisega ei kao see mitte kuskile .

#26
Andrus

    Andrus

  • liige
  • Posts:2,011
  • Joined:11 Feb 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Tegelt mis võib olla.. oli endal sama jama.
Põlv valutas ning alaselg pidevalt. Alaselja viga seletas arst ära, et lülisammastel oli midagi viga. ei viitsi diagnoosi paberit välja otsida. Põlve ei osanud arst seletada, mis sellel viga võib olla. Nädalas korra ikka oli suht :unsure:. Aga kui sul on näiteks hambas põletik, mida sa ise ei tunne, või mandlid, siis võib valu väljenduda liigestes, seljas vms.
Ravisin hamba terveks, kadus ka probleem.

Tuttaval raviti 2 aastat reumat, lõikas mandlid ära ja kadus ka seljavalu.

Usun, et paljud neonetlased arvavad, et ajan paska. Aga tegelt nii on. Igasugused põletikud kurnavad organismi täiega.

Jah, kui sul oli seljavigastus, siis sul ei pruugi olla sama asi. Aga kui sul oli seljavigastus, siis ära arva, et see ei anna tunda enam. Endal isiklikult annab jalg tunda paariaasta tagusest vigastusest.

-OINK-, 5 mai 2011, 18:07, kirjutas:

Sellest on tõmmatud maksimaalselt üks kõss , ehk siis pmst pool mahvi .

Vaata postitust



Ehk siis 1 kõss=0,5 mahvi... tänapäeva mõõtühikud...

#27
:)

    Liige

  • liige
  • Posts:6,874
  • Joined:27 Oct 2005
  • Sugu:ei ütle

Kullamäe, on 11 sept 2009, 09:57, said:

ole rahulik , trenni mitte tegemisega ei kao see mitte kuskile .

View Post



kallis kullamäe, vigastusega sporti tehes, kui see sport vigastust võib edasi aretada, ei ole tark :unsure:

#28
J.

    Such title

  • liige
  • Posts:1,322
  • Joined:05 Apr 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Mul endal oli ka alaseljaga probleeme, põrutasin selle nimelt ära lumelauaga sõites. Ise tegin regulaarselt alaseljale venitusi ja massaashi ning ei teinud sporti ega tekitanud seljale koormust kuskil 3 nädalat.

Postitas pildi






1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users