Hüppa postitusele

Change

Pettur Neonetis!


Sellel teemal on 125 vastust

#41
normik

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 414
  • Liitus:07 nov 2004
  • Sugu:mees
paypal on suht perses koht ka...iga lohh võib seal chargebacki teha ja kui mingeid tõendeid pole siis saab ostja ka oma raha tagasi.. endalgi konto seal mingi ahvi pärast u 20 doltsi miinustes, ag ära küll maksta ei kavatse
Olgu ratsu hea või halb, kannustad, siis nelja ajad.
Olgu naine hea või halb, ikka vemmalt vajab.

#42
Meelis

    ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤

  • liige
  • Postitusi:7 459
  • Liitus:07 dets 2005
  • Sugu:mees
Paras ju, et üle said. Nagu sa seda ise kunagi teinud poleks. Mingi 5-6 aastat tagasi vist, kui RS kasutaja eest ~500.- sain ning selle eest sinult 10M ostsin. Raha said, aga mille ei kuskil :) Nii et ära nuta oma 400.- taga. Ajasid jama mingi sõbra kaela, kes sinu kasutajaga tsirkust tegi, mis siis, et tegelikult lasid ise tuima.

/// Lihtsalt naljakas vaadata kuidas scammer, kes ise üle saab, nutab enda raha taga ja räägib, et varastamine on halb.

Muutis Meelis, 26 aprill 2010 - 12:01.


#43
MadisT

    Liige

  • liige
  • Postitusi:340
  • Liitus:07 mai 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:9 Campbell st, Parramatta 2150 Nsw, Australia
No aga sellisel juhul, sina kui targem, oleks võinud juba enne midagi ette võtta, kui said teada et tegu on tema ema krediitkaardi mitte tema omaga. Loogiline oleks olnud kohe alguses sellised asjad üle küsida, enne tehingu sooritamist. Mina küll ei tea ühtegi panka, kes väljastaks 15a krediitkaardi.

On ka ilmselgelt loogiline, et seda ema nr siit sa jäädki ootama. Niiet nüüd võta telefon kätte ja helista panka, räägi kogu see lugu ära ja las nemad helistavad emale (samuti jäta oma kontaktandmed neile, et nad saaks vajadusel sellele emale need anda). Fakt on see et politsei sellise asjaga tegelemine võtab tõesti mitu kuud ja selle kasutaja käest saad sa nr ainult relvaähvardusel.


// Meelis oma runescape teemadega pöördu kusagile Wismari haigla osakonda, ehk nemad viitsivad seda kuulata. Hetkel on teema hoopis Paypallis.

Muutis MadisT, 26 aprill 2010 - 04:37.

Kui saan ükskord kaineks, hakkan samuraiks. Lasen end siis õhku, juba esimeseks Maiks.



Kellel igav ja keelt mõistab siis: http://www.triplem.com.au/sydney/shows/gri...ts/gotcha-calls

#44
KeegiKolmas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 074
  • Liitus:16 nov 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

MadisT, 26 apr 2010, 05:35, kirjutas:

No aga sellisel juhul, sina kui targem, oleks võinud juba enne midagi ette võtta, kui said teada et tegu on tema ema krediitkaardi mitte tema omaga. Loogiline oleks olnud kohe alguses sellised asjad üle küsida, enne tehingu sooritamist. Mina küll ei tea ühtegi panka, kes väljastaks 15a krediitkaardi.

On ka ilmselgelt loogiline, et seda ema nr siit sa jäädki ootama. Niiet nüüd võta telefon kätte ja helista panka, räägi kogu see lugu ära ja las nemad helistavad emale (samuti jäta oma kontaktandmed neile, et nad saaks vajadusel sellele emale need anda). Fakt on see et politsei sellise asjaga tegelemine võtab tõesti mitu kuud ja selle kasutaja käest saad sa nr ainult relvaähvardusel.
// Meelis oma runescape teemadega pöördu kusagile Wismari haigla osakonda, ehk nemad viitsivad seda kuulata. Hetkel on teema hoopis Paypallis.

Vaata postitust



Ta alguses müüs mulle need 25 usd mille ta sai väidetavalt lockersist, aga kuidagi kandis topelt, ehk lockersi oma + kredalt vms.
Keeruline teema.

#45
clippp33

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:50
  • Liitus:22 nov 2006
Päris huvitav teema. Ootan huviga lahendust.

#46
KeegiKolmas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 074
  • Liitus:16 nov 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Rääkisin tuttavaga kes töötab politseis, vaatame, kui huvitavaks see teema veel läheb, kahjuks ise kevadtormil hetkel, aga õnneks saab ka siit netti, niiet krister, soovitan sul parem ära maksta.

#47
FullSpeed

    Liige

  • liige
  • Postitusi:225
  • Liitus:05 veebr 2010
  • Sugu:mees
mendid ei hakka su 400 kahjut vaatamagi see minimum piir oli vist 1000 kui asjaga tegelema hakatakse.

#48
KeegiKolmas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 074
  • Liitus:16 nov 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Jah, aga võimalik, et nii jõuab tema vanemateni ja neile ära seletades saab see olukord kiiremini lahenduse.

#49
RED

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:10 402
  • Liitus:15 dets 2002
  • Sugu:ei ütle
parem sedagi kui mitte midagi. :D
<span style='font-size:8pt;line-height:100%'>Who's that riding into the sun.<br /><br /><br /><br />
Who's the man with the itchy gun.<br /><br /><br /><br />
Who's the man who kills for fun!<br /><br /><br /><br />
Psy-cho Dad. Psycho Dad. Psycho Dad!<br /><br /><br /><br />
He sleeps with a gun, but he loves his son.<br /><br /><br /><br />
Killed his wife 'cause she weighed a ton... Psycho Dad!</span>

#50
KeegiKolmas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 074
  • Liitus:16 nov 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Ok, helistan tema kooli ja uurin mis nemad asjast arvavad.

#51
devilscryinmybedroom

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 331
  • Liitus:28 veebr 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kuressaare
Kui sul on tuttav mendis siis on suurem protsent, et sellega hakatakse tegelema. Kui mul telefon kaduma läks siis tänu sellele, et isa sõber on krimikas, öeldi ak mulle, et muidu me ei hakkaks üldse jamama, et kui keegi tooks telefoni politseisse siis ananaksid teada ja mitte midagi muud.

#52
HeLLu.

    The end is nigh.

  • liige
  • Postitusi:1 188
  • Liitus:09 okt 2009
  • Sugu:naine
  • Asukoht:Tartu City
mis mõte on kooli hellata ? ses suhtes , et kool peaks seda lahendama vms :D? kooli see ei koti , kui ta koolis käib ja hinded normis , siis ei tee kool mitte muffigi .

Muutis weeeed, 06 mai 2010 - 13:46.


#53
KeegiKolmas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 074
  • Liitus:16 nov 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Kool teatab vanematele, või annab vanemate tel numbri.

#54
HeLLu.

    The end is nigh.

  • liige
  • Postitusi:1 188
  • Liitus:09 okt 2009
  • Sugu:naine
  • Asukoht:Tartu City
1182.ee , sisesta tema perekonnanimi sinna ja number peaks tulema .

#55
Ilmarrr.

    [WARNBANNED]

  • bannitud
  • Postitusi:469
  • Liitus:03 mai 2010
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

weeeed, 6 mai 2010, 14:51, kirjutas:

1182.ee , sisesta tema perekonnanimi sinna ja number peaks tulema .

Vaata postitust



Kõigil ei tule, minu perekonna nime kirjutades ei tule. vnoh, minu pere numbreid ei tule.

#56
-varas-

    chill

  • liige
  • Postitusi:570
  • Liitus:02 nov 2006
  • Sugu:mees
Koolist sa küll vanemate nubrit ei saa. Nad ei tohi selliseid asju avaldada.

#57
Krister

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 372
  • Liitus:22 juuni 2007
  • Sugu:ei ütle
minugi pärast lase menti see. Kui sulle kohale ei jõua et mingit raha ma pole saanud, siis ma ei hakka seda ju enda rahast peale maksma. Menti lased, siis äkki saad selle algse raha tagasi endal.

/imo võiks kinni panna selle teema, sest mina ei tee teemat kuidas mul naabrimehega mingi äri perse läks. See on ka viimane post siin teemas mul

Edu sulle!

Muutis Pickpocker, 06 mai 2010 - 14:34.


#58
iAddict

    *

  • liige
  • Postitusi:1 226
  • Liitus:27 dets 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Pickpocker, 6 mai 2010, 15:26, kirjutas:

minugi pärast lase menti see. Kui sulle kohale ei jõua et mingit raha ma pole saanud, siis ma ei hakka seda ju enda rahast peale maksma. Menti lased, siis äkki saad selle algse raha tagasi endal.

Vaata postitust



Ma võtan su telefoni, löön selle vastu maad tükkideks ja ütlen sama. Mõte asja politseisse ajada, maksa ära see paar sada krooni..

Muutis iAddict, 06 mai 2010 - 14:37.

Your heart starts beating faster. The room starts feeling colder. The sweat bursts out like a million fountains in your skin. It's worse than bad...
Someone just made fun of you on the internet.

#59
Eliit

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 885
  • Liitus:09 dets 2005
  • Sugu:mees
Menti vaevalt jõuab, parem jõuda tema vanemateni ning pangast ning igaltpoolt saab ju näha ülekannete ajalugu.

#60
devilscryinmybedroom

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 331
  • Liitus:28 veebr 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kuressaare
PayPalis on ju selgelt kirjas, et raha võeti tema kontolt ning kanti sinu ema pangakontol.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat